Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemůžu přijít na to, jak mám udělat, aby mně to v albu psalo jako co věc, to řádek..někdo to tak má, ale mně to nejde:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak musím odpovídat pěkně postupně ať na něco nezapomenu :-) Luci, jsem ráda, že nejsem jediná, kdo nestíhá, protože jsem natom úplně stejně jako ty :-( Co se týče fotografa, tak jsem to teď Pavlíkovi, taky před pár dny připomínala,aby mu zavolal a připomněl se. Měl to v plánu udělat ve čtvrtek,ale mám pocit, že tak neučinil, protože jsme byli oba v jednom shonu a určo nato zapomněl,tak mu to budu muset připomenout. Zuzi, ty špendlíčky tě zase zas tak mrzet nemusí, protože jsou vážně na prd ty s tou perličkou (jsou moc tlusté - teda aspoň ty moje byly), ale možná by ty tvoje byly lepší, kdo ví?Ale pokud je opravdu chceš,tak je určitě ještě do dubna seženeš. Já použiju jen ty obyčejné a píchnu je do vývazku tak, aby nebyla ta hlavičku vidět (zezadu mašličky). A ubrousky mám koupené,ale naskládání určitě nechám na číšnících nebo té paní provozní, která to vždy asi chystá. Mně by to naskládání trvalo jistě dlouho a tolik času mít v pátek den před svatbou asi mít nebudu a výsledný efekt by asi stejně nebyl takový, jaký by měl být :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Zuzi, tak to bych tady ráda věděla, jak to psát po řádcích. Až to zjistíš, tak mi to prosím písni, protože mně to taky nejde a taky bych to tak ráda měla napsané,protože je to tak přehlednější. Ale rovněž se mi to nedaří :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak nám odjela návštěva a byla super! Našim jsem vše ukázala a byli nadšený a zabalila jsem to do krabice a poslala snima do Dačic. Jen ty voály pro mě a ženicha mám ještě tady,ty převezme asi v prosinci až pojedeme zase oba za našima. Ubrousky nechám určitě na restauraci, paní jistě ví co se ktomu bude hodit. Holky až přidete na to pěkné psaní,tak mi taky dejte vědět protože já jsem se o to pokoušela několikrát a i jsem našla jednou ten odkaz kde se to dá udělat,ale bohužel mi to vůbec nešlo :-( Fotograf se mi ještě neozval,ale psala sjem mu včera večer,takže si myslím,že písne v týdnu...necháme se překvapit.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky holky,tak nám to tu nějak vázne,ale co se dá dělat,když toho máme všechny hodně. Dneska mi volal taťka,že mi umřel doma králíček,tak jsem mu zapálila svíčky a je mi smutno (měla jsem ho 10let) Ale měl krásnej život a měl se u nás dobře,tak to jsem moc ráda a věk měl taky už velikej. No jo je to holt život. Holky taky jsem včera ještě písla paní do salonu,že bych si chtěla půjčit i závoj,tak uvidíme co mi písne,ale myslím,že by vtom neměl být problém. Pořád si nejsem 100% jistá stím kloboučkem, vypadal ve skutečnosti moooc krásně,ale na fotkách je nic moc,tak bych asi chtěla půjčit obojí a ve svatební den bych se rozhodla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Luci to je mi líto s tím králíčkem, ale krásně si to o něm napsala. Myslím, že ten závoj určitě nebude problém a ten klobouček by mohl být taky moc fajn. Moc ti slušelo pokud se dobře vzpomínám na fotečky a je to určitě příjemná změna. Byla bys alespoň něčím výjmečná od ostatních nevěst. Luci, máš pravdu, že teď všichni nějak trošku nestíháme, ale snad se to po novém roce brzy zlepší a bude zase více času. I když na druhou stranu, když tak nad tím přemýšlím,tak se teď nic tak závratného a důležitého neděje,co se týče svatby, že zase ani není zas tak o čem psát. Ale po Vánocích to jistě vypukne a ve velikém. My teď spíše trošku více řešíme naše bydlení a snažíme si to doma nějak popravovat,tak řešíme a řešíme a vymýšlíme.Před pár dny mi přišel mail od té holky, co mi dělá ty mašle na auto a psala mi, že jsou moc hezké, že se jí daří a že jich bude kolem 20 ks. Tak mi to pravděpodobně krásně vyjde asi i na kliky a možná ještě i jedna třeba na zadní sklo. Už se na tě těším. Pak vám ji uričtě vyfotím. No a máme tu měsíc listopad a do mého salonu by měla přijít kolekce nových šatů, takže tam asi tak v půlce listopadu písnu, zda už dorazily a pak tam určitě zajedu :-D Už se mooooc těším. A současně tam pořeším i ten závoj, bižuterii na krk a případně i korunku. Bylo by dobré, kdybych s sebou měla možná už i botky, ale nevím jestli se mi podaří do té doby koupit :-(To jsem se ale nějak rozepsala,že? A pak, že není o čem psát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře Romí,že si se rozepsala...máme aspoň co číst. ;-) Ty jo,to to ale letí, ty už půjdeš na další zkoušku...nemohla si se dočkat a najednou už je to tady. S tím kloboučkem máš pravdu,že je to zase něco jiného a k těm šatům krásně ladil...ale víš co jistota je jistota,tak abych potom něměa holou hlavu ;-) . Já jsem se asi už rozhodla pro bižu,tak jí pak jen někdy objednám...asi po vánocích,až nebudou tolik lítat korunky. Mě zbyl ten tyl o šířce 12cm,tak jsem taky přemýšlela co sním a napadla mě mašle dozadu na auto a nebo pak ozdobit dveře u našich...no uvidím co se mi bude chtít. Romčo, určitě by to bylo dobrý kdyby si měla už i botičky, já jsem je taky měla a paní aspoň viděla o kolik mi je má skrátit a už tam nemusím. Jen když budu chtít si je po novém roce znova zkusit...uvidím, možná když bude pěkně,tak některou sobotu bysme tam mohli zajet na rychlozkoušku :-) ,ale to je ještě daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
jo,jo letí to strašně rychle a za chvíli se ani nenadáme a bude to tady. No, ale raděj to ještě zas tak přivolávat nebudem, přece jen je to ještě několik měsíců a hlavně nás čeká ještě spousta povinností, které musíme zvládnout a zařídit a nato ještě nějaký ten měsíc potřebujem. Zrovna včera se mě Pavlík ptal, kdy se půjdem mrknout na pstýnky. Což mě celkem mile překvapilo, že to řekl tak sám od sebe:-) Obávám se, že teď toho času zrovna nazbyt moc nebude, ale říkali jsme si, že bychom se do Vánoc mohli jen tak orientačně podívat a po Vánocích už bychom něco vybrali. Tak uvidíme, jak natom budem s časem? Snad se zadaří? Teď mě právě napadlo, že si chce Pavlík kupovat nové hodinky k narozeninám, tak při té příležitosti bychom se mohli kouknout i po prstýnkoch :-) Tak papa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Nějak nestíhám, spíš pracovně, mám pořád odpolední. Fakt vám závidím, jak jste aktivní :-) Já bych taky ráda něco řešila, ale nějak mě brzdí to moje zlato 8-( Když mu řeknu, že zavolám známému DJ, že bych ho chtěla na svatbě, aby hrál, tak se tváří, že DJe v žádném případě, ale sám nikoho jiného nemá. Chci objednat fotografa, tak začne vymýšlet, že jakýsi známý je taky fotograf, ale nezvedne mobil, že by mu zavolal a zeptal se ho. Kdyby mi řekl, že ho to nezajímá, ať si to zařídím sama, tak bych to měla za pár dnů zařízené. Takhle máme prd a ještě dlouho mít budeme. Jediná pozitivní věc je, že svatební salon tady ve Žďáru, má v sobotu takové svatební dopoledne - módní přehlídka, vizážistka, kadeřnice, prstýnky atd. Tak už se tam fakt těším.
Odpovědět
Hojte holky, kooukám, že pilně zařizujete. Já jsem ted byla na víkend u maminky mého milého, tak jsem si s ní báječně popovídala a taky jsem se báječně najedla u ní. :-D No my jdeme zítra ještě kouknout na prstýnky do jednoho doporučeného zlatnictví a potom se už asi rozhodneme, který by se nám líbit, stejně máme dva favority. :) Ted akurát jsme dotiskli oznamka a pozvánky, tak to ještě rozřežem a už budu nadepisovat obálky a schovávat do krabice.
Odpovědět
Profilova fotka
pajinka_Ahoj....to znám tyhle brzdy.....a pak ještě kdyť neni schopná matrika říct v koik bude obřad (nemůže se dát tisknout oznámení), nemáš materiály vyhovující látky na dekorace....a pak máš pocit že s ničim nemůžeš hnout
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak ty brzdy musíte trošku odbrzdit... já jsem taky vysvětlovala,že čím dřív si to vše zařídíme,tak tím po novém roce budeme mít větší klídek a nebude to tak hektické. Vždyť to určitě znáte jak se musí na chlapi...ale já jsem už te´d taky doma slyšela,že už mu ze svatby jde hlava kolem,tak jsem to rači přešla. A oznámení a jmenovky má v rukách má drahá polovička,tak doufám,že po novém roce už začne objednávat a tisknout. Romí jsem zvědavá jeké prstýnky si vyberete.Máte nějakou představu a nebo až se vám něco zalíbí?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci představu tak trošku máme. Mělo by to být určitě bílé zlato, líbí se nám kombinace matu a lesku, taky se nám líbí i rytí v prstýnku např. nějaký proužek třeba 1 nebo 2 a já bych určitě chtěla i nějaký kamínek. Pár obrázků prstýnků,co se mí libily mám uložených v albíčku,ale ne tady na beremku. Ukazovala jsem je i Pavlíkovi a taky se mu líbí. Ale spíš asi budem vybírat podle toho, co bude a co nám padne do oka ;-) Když budu mít chvilku,tak vám je připnu do albíčka inspirace. Jinak u nás se na oznámkách zatím vůbec nedělá,ale doufám,že přes zimní dlouhé večery nato taky doje řada a rovněž i na jmenovky :-( No vidíte a ještě obálky, na ty jsem nějak vůbec nemyslela a ty jsou taky potřeba,že?Ale ty budou snad nedepsané za chvilku.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už se těším na obrázky... Jo obálky jsou také potřeba,ale my je dostaneme k oznámení,tak ty řešit nemusíme. Jen pak nadepisovat...to mi ruka upadne :-) . Psala mi paní kvůli tomu závoji,tak na to jdu juknout. Taky jsem psala i kamarádovi kvůli česání a líčení,ale ještě se neozval,tak jsem zvědavá jestli mi to sním vyjde. Vždy mě líčil a česal na plesy a byla to paráda,tak bych byla ráda,kdyby mě česal i ve svatební den. Vše co mi učesal,tak drželo jako přibité a to mám ráda,když se nemusím bát pohnout,aby mi to nespadlo. Tak to jdu včechno zkouknout
Odpovědět
Profilova fotka
tak se závojem jak se dalo očekávat,tak není problém,to jsem moc ráda a kamarád pořd nic...jo a fotograf se mi taky zatím neozval... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin_Zrovna před chvílí jsem si zas vyslechla od mojí maminky jak je hromada času a co šílim... já nevim.... na tomhle se s rodičema neshodnu.
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa: tak to ti vůbec nezávidím. My když jsme našim oznamovali,že se budeme brát,tak jsme měli už pár věcí zažízeno a koukali taky nejdřív na nás jakna blázny. Tak jsem jim pěkně vysvětlila,žew než se to všechno pořádně nachystá,že budu dělat různé dekoraca které nejsou taky za den hotové. No a za chvilku jsou vánoce (úklid, dárky, a já hromadu pečení) no a po novém roce už co dubna chvilka a jelikož si budu píct sama jak na svatbu,tak do výslužek,tak mám zese na přípravu o pár týdnů míň. Vždyť ať se podívají kolik lidí už má místo na duben zamluvený, když jsem byla na šatech,tak mi paní povídala,že má šaty zamluvené už i na srpen....kapela nám říkala,že už mají taky někoho na duben a fotograf to samé. A to budeme mít sbatbu na malém městečku kde by si člověk řekl na všechno je čas. A najednou jsem se dozvědala,že na náš temín už jsou další zájemci. Tak držím moc a moc palečky ať tě doma začnou chápat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa: tak ted koukám na album Jižní čechy a ty bydlíš v Praze a svatbu máš v JČ...no tak to jsme tady dvě :-). Kde přesně budete mít svatbu? Přímo v J.Hradci?
Odpovědět
Profilova fotka
Já si vzpomínám, že když jsem si byla v sprnu zkoušet šaty, tak mi paní v salonu říkala, že ty mé už má taky někdo zamluvené už na červen příštího roku a to bylo v srpnu. A s dobrýma kapelama je to rovněž tak i s fotografy, takže si myslím, že ten rok dopředu není vůbec žádné bláznění, ale že je to všechno s malým předstihem tak akorát. Ale i nám se někteří lidi divili, proč se berem až tak pozdě, a proč to plánujem tak moc dobředu a proč se nebereme dříve atd. Luci to musí mýt zajímávé, když češe i líčí muž. Vím, že v takových těch různých proměnách v TV je to normální,ale je to stále takový nezvyk. Člověk si normálně představí v této roli spíš ženu než muže. Určitě se brzy ozvou!
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem tam dala prstýnky, jsou v inspiraci. Tak kukněte. Už jsem Luci zapomněla jak vypadají ty vaše, tak se na ně hned kuknu, pokud je tam ještě máte.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci jsou taky krásné a máme asi podobnou představu. Taky jsou matné a ryté a ten tvůj i s kamínky. Takže krásné!!!Kolik jste za ně dali, prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin_ Tak přesně to samý s Vánocema, ´klidem atd. jsem mámě říkala sama...Podle mě ž právě zas tak hafo čas neni. Taky mám v plánu si dělat spost věcí sama (za pomoci přítele) a nemínim to všechno dělat na poslední chvíli ve stresu....ale ne....ona to prostě nějak nepobírá :-D Jinak jj, jsem také z Prahy a svatbička bude na Červené lhotě Tam jsou s termínama silně v klidu (prej ozvěte se v lednu).....tak jsme tam naběhli někdy v červenci s tim ať nám daji aspoň předběžný termín a ejhle, najednou to šlo. Chtěla jsem jako fotografku totiž Zuzku Sharf a ta má taky termíny na rok dopředu. Jinak máme to v pátek 23.4. Co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
rumisek_Přesně....nikomu se "nezavděčíš". Jedni se diví že ž připravujete tak brzo, drzí že jste ve skluz, jedni proč se berete v dbnu a ne v létě jako všichni.....no znáš to.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak zítra jedu do Jihlavy zkoušet šaty. Už se hrozně těším.
Odpovědět
Profilova fotka
pajinka_Tak ať ti nějaké padnou do oka a najdeš ty pravé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Konečně jsem se dostala k tomu abych sem nahrála fotku :-) Tak se nám s miláčkem prosím nesmějte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, tak mě se líbí ty první jako tobě a ty třetí jsou taky mooc pěkný. Ty poslední jsou zajímavé,ale pro chlapa moc něžný a to se mi moc nelíbí,ale pro ženskou krása. Ty naše nás stáli 3840,- (oba). Alyssa: tak se na všechny vyprdni a dělej si to tak jak to vyhovuje tobě. Když tě nechápou...už to není jako před dvaceti lety,že je vše naplánované za jeden měsíc...to jen ve výjmečných případech. Pajinka, nezapomeň na foťáček,aby jsme viděli krásné šatičky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alyssa, na Lhotě je to moc pěkné,měla tam svatbu moje kamarádka. Jen je tam dost svateb,ale prostředí krásné a na focení taky. Jinak my máme termín hned den po tobě...24.4.2010 :-)
Odpovědět
Ahojte nevěsty, tak jsme na prstýnky nešli, páč jsme ochořeli, já teda stonám už týden a můj milý začal taky. Chytám to vesele od dětiček ve flétně, no někdy jsou k sežrání. Jako napířklad včera: Umím děti krásnou básničku (blabla), líbí se vám? Jo. A chcete ji umět? NE!!! 8-( Jinak u nás intenzivně sněží, takže Martin to vzal nějak hopem. :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?