Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin_ jj, slyšela jsem že je tam docela nával. Právě proto jsme si vybrali pátek a chtěli bysme to co nejpozději (tj. na Lhotě ve 13:00). Na focení v zahradě je prý času kolik chceme tak asi pošleme svatebčasny na prohlídku ať tam nestepujou a nenadávaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky..u mě taky nic nového není..dala jsem za úkol Adamoj dodělat kartičky k mandličkám, ale má hodně práce, tak uvidíme, kdy to udělá, abych to pak mohla nastříhat, prodírkovat a přidělat k sáčkům.. pak vyfotím.. vývazky mám rozdělané, ale zatím jsem nesehnala nic, co se mně líbilo přišít na ten střed..nejvíc by se mně líbil ten špendlík s perličkou, tak až je někde uvidím, tak se mrknu, jestli nebudou moc tlusté..kdyžtak tam jen perlu našiju a dám tam ze zadu obyčejný špendlík. červená lhota..hmm, tam je to moc krásný, byli jsme se tam s adamem podívat, když jsme byli na dovče..hezká volba alyssa.. mil.. dětičky jsou takový..brácha má malýho syna a ten teď nejradši říká nee :-D uzdrav se, ať můžeš zařizovat ;-)
Odpovědět
Tohle byl jasnej bojkot paní učitelky. 8-( Když dětičky říkají ne, tak je to děnsě funny, ale tohle byl bojkot. :D
Odpovědět
Profilova fotka
Alyssa: myslím,že jste udělali stím pátkem mooc dobře. Budete tam mít spoň klídek. A hosty můžete poslat na procházku okolo rybníku, je to tam mooc pěkný ;-) a pěkně jim vyhládne a zdlábnou celej obídek :-) . Zuzko, mi jsme tady tak trošku zamrzli všechny...nějak se nám to nehejbe,ale už to vidím po novém roce...to nebudeme vědět kam dřív skočit. milmic: ty děti to jsou ale zlatíčka a oni moc dobře už ví jak co a kdy říct...jsou to takové malé potvůrky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Luci - máš pravdu, že ty poslední prstýnky jsou pro ženicha takové hodně něžné. I mně se na nich pořád něco nepozdávalo a ty jsi to označila tím správným termínem. Vy jste dali vážně jen tak málo peněz?Vy jste je objednávali nějak přes internet,že? Ale někde jste si je před tím zkoušeli, ne? Mohla bys mi prosím napsát jejich www stránky?A ten obchod, kde jste si je zkoušeli byl asi přímo někde u vás, že? Ale třeba by je od stejného výrobce mohli mít i někde u nás, ale kdo ví?Jsou fakt bezvadně levné.Vy se máte ;-) Na Červené Lhotě jsme letos v létě taky byli, když jsme byli v Čechách na dovolené a právě jsme tam zastihli i 1 svatbičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,ale nezapomeň,že máme stříbro.... jinak jejich stránky jsou www.goldex.cz My jsme si je objednali přímo unich na prodejně...mají tam super výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Právě jsem se vrátila z Jihlavy, ze zkoušení šatů, jestli to stihnu, tak je sem ještě dneska dám.
Odpovědět
Profilova fotka
Pájo, jak si pochodila? No šup šup s fotečkama sem. Už se nemůžu dočkat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už jste přemýšleli jestli půjdete před svatbou do solárka....já jsem chodivala vždy sem tam přes zimu,ale co teď byla ta afera,tak se mi moc nechce....ale samoopalováku se bojím.... Jinak mi kamarádka poradila ať si pořídím hodně dobrou voděodolnou řasenku...to mi ani nijak nedošlo...tak mi slíbila,že mi zařídí řasaenku skterou je moc spokojená...tak snad to bude to pravé i pro mě.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, dneska mně zrovna známá říkala, že je u nás paní, která dělá..a teď nevím, jak se tomu říká.. ale prostě, že tě něčím napatlá a vypadáš opálená :-D no, stojí to asi 500 Kč asi jen ale za ruce a vrch těla, nebo nevím.. a má to vydržet asi 14 dní..už jsem o tom slyšela, ale neviděla to.. jinak řasenka voděodolná..to určitě jo, ale tu já používám normálně. Pájo, už se taky těším na fotečky..teď jsem zrovna koukala do alb, nějaká paní tam dala nové šatičky, co si zkoušela, mně se líbí č.5..
Odpovědět
Profilova fotka
No při mé postavě to byl trochu boj, ale snad něco najdeme. Jedem tip mám, ale ještě mě čeká zkoušení u nás ve Žďáru. Na fotečkách už se pracuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko to je asi tzv nastřik...nebo ne? Nastříiká na tebe opálení takovou pistolkou....taky bych se potom mohla kouknout,to není špatný nápad. Pájo jsem moooc zvědavá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Aáááááá, tak tomu už rozumím Luci, proč byly v uvozovkách tak "levné". Ale na stránky se jistě podívám. O solárku jsem samozřejmě přemýšela a určitě pak chodit budu, ale nevím, kdy přesně začít. Do solárka jsem chodila jen jednou před létem,ale už je to pár roků zpátky, jinak vůbec nechodím.Tak si už ani nějak nepamatuji, kdy by bylo vhodné začít, ale myslím si, že v březnu by to mohlo stačit, ne?Co myslíš Luci?Když to máme až koncem dubna. Ale pak se možná raděj zajdu poptat a jistě mi poradí, určitě takových příležitostných nevěst mívají hodně. No a jak si psala o té aféře,tak si myslím, že my co nechodíme pravidelně každý rok a často se toho snad nemusíme nějak bát, ne?Spíš by se měli asi zamyslet ti, co chodí často. Pavli, taky už se moc moc těším na fotečky, tak šup sem s nimi :-) Myslíš voděodolnou řasenku pro případ, že v ten den uroníme pár slziček?To mě taky nenapadlo,ale možná je to dobrý nápad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už mě Peťa vyhání od Pc,tak se na fotečky kouknu potom a nebo zítra.... Romí se solarkem myslím,že v březnu bude stačit...já tam chodila jednu zimu,když jsem byla v podnájmu pak nějaký čas se a letos najaře znovu. Tak nevím co zvolit,ale asi to vyhraje solárko...jednou za čas když se to nepřežene a používáš krémy,tak je to vpohodě. Voděodolná řasenka mě taky nenapadla...ještě,že mi to pověděla, protože budu určitě plakat jako šílená.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, já myslím,že s tím solárkem nic nepokazíme, když to nebudem přehánět, jak říkáš. A určitě to bude vypadat lépe, když se pod šatičky trošku opálíme, krásně pak vynikne ta bílá barva šatiček. Já už pro dnešek taky končím, jsem opět unavená z práce. A nějakou tu slizičku štěstí jistě taky uroním, takže se asi po nějaké pak taky poohlídnu. Tak nám to pak ještě Luci v březnu nebo v dubnu připomeň, až půjdem do finálních příprav.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem dala do albumu fotečky z dnešního zkoušení. Prosím nekrizitovat moc nahlas :-D , ale o váš názor bych znát určitě chtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Tak jsme se před chvílí vrátili z Řep, byli jsme vyzvednout spoooooooooustu dekorací pd jedné nevěsty odsud přes bazar tak mam zase co dělat a co fotit do albíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdh_ Já byla na 'Cervené lhotě před několika lety a vím že se mi to tam moc líbilo. Chyystala jsem se tam teď v lété ale nějak jsem se tam nedostala tak se tam vydáme až na schůzku s tamnějším svatebním koordinátorem někdy začátkem roku, tak snad se to tam moc nezměnilo :-) Rumisek_Je a byla ta svatbička venku v parku? My se právě chystáme na venkovní obřad tak jsem, zvědavá jaké to tam bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, tak žebysme byli dvě s kloboučkem? :-) Mě se na tobě líbí ty šaty stím červeným, jen by chtěli malinko povolit,ale vypadají moc pěkně. Pak se mi líbí ty předposlední a v těch posledních vypadáš opravdu moc dobře a myslím,že ti dělají i nejhezčí postavu. Ale zase si se vnich necítila moc dobře,tak to je také důležité. Takže pro mě u tebe by byli favoritky ty první pokud jdou trošku poupravit,tak opravdu super! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pájo, mně se na tobě nejvíc líbí šaty pod čísly 14,17,22..paní měla pravdu, klobouk ti fakt sluší ! jestli si nejseš úplně jistá, tak ještě zajdi do nějakého jiného salonu, vždyť já toho taky obešla..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to ještě znovu zkoukla a u mě doopravdy vedou ty první! Fakt ti moc sluší! A i ta bižu ktomu vypdá pěkně. To je ta jak se mi libila že? Ty co se líbí nejvíce tobě,tak promiň,ale ty se mi bohužel moc nelíbí...tam mi připadá,že na tobě zanikne vše krásné co je na ženský. Ale je to jen můj názor.
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa: už se těším i na tvé fotečky dekorace
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky jak se vám líbí tahle bižu? http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate... že bych na sobě měla taky něco trošku červeného
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda Luci, taky jsem na ní koukala, protože já bych něco do červena chtěla, ale na mě bych si představovala něco masivnějšího.. ty jsi ale drobounká, takže by to určitě šlo! je hezká..
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate... že by k tomu náramek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, mně se taky asi nejvíce líbí ty červené (12), pak 14 a pak ty předposlední. Alyssa: tu svatbu, co jsme viděli byla sice v létě ale byla vevnitř. Ale venku by to mohlo taky jistě krásné. Luci, ta bižu je hezká, ale raděj bych šla asi do té původní, co jsi měla vybranou. Ale kdyžtak nad tím přemýšlím, tak ani tahle není špatná, tak nevím? Nevím,jak by to vypadalo k šatům. Jestli by to moc nekřičelo, ta červená :-( Asi by to chtělo vyzkoušet tu i tu a pak bys věděla, co vypadá lépe. Pořád si myslím, že zkusit si to k šatům je asi nejideálnější.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Romí nemyslím,že by to křičelo....jelikož nebudu mít na sobě nic červeného,tak si myslím,že by to bylo docela pěkné. Ale jak říkáš ideální by bylo vyzkoušet a vidlo by se,ale to bohužel nepůjde, jelikož se mi doopravdy oboje objednávat nechce. Ta původní se mi už moc nelíbí, na obrázku se mi moc líbí,ale když jsem jí viděla teď na Páje,tak se mi přestala líbit, protože ty lanka na tělu zaniknou a jsou vidět jen ty kamínky a to se mi moc nelíbí. Uvidíme na co ještě narazím a co mě zaujme. tak jdu dál hledat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko mě se celkem líbí spíš tento náramek http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to určitě jo, tenhle náramek je určitě hezčí, já koukala jen aby byl do červena!
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo v jednoduchosti je krása.... http://www.grate-style.cz/Exkluzivni-...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?