Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Luci, tato holka má asi velmi podobné šatičky nebo dokonce stejné jako já a na tom korzetu jdou vidět i ty perličky o kterých jsem mluvila. Vzpomínáš?Jsou jen droboučké a je jich vždy více pohromadě sem tam, ale jsou tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za pochvalu prádla. Je i ze super krajky,takže super. Z šatiček bych se taky nechtěla převlékat,ale náhoda je blbec,tak ať jsem připravená. Ten dortík je pěkněj a ty gerbery tam krásně září. Ono je tolik krásných dortíků...jsem zvědavá nakonec jakej nám udělám. Romí ta holčina má perličky a krásně jí to ladí,takže tady pěkně vidíš,že perličky budou super volba. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máš pravdu,že ty gerbery tam krásně září. Já jsem navrhla kaly, protože chci mít kytku z kal,tak jsem myslela hlavně na sebe. A taky jsem zvědavá, jaký dort nakonec vyberem,protože motýlkový už mě pomalu opouští :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já budu mít taky kaly,tak by to bylo nejlepší :-) ,aby se to netlouklo. Jediný kam chci asi gerbery,tak budou na mojí ozdobu na auto..
Odpovědět
Ru: no hned po zkoušce jsem je posílala ženichovo mamince, aby mi poradila. :) No máme pěkný vztah společně, je moc hodná a dokonce mi i řekla, že by si takovou snachu představovala jako jsem já. :) Jinak nikdo jiný než ona a moje kamarádka (a vy teda tu) šaty neviděl a ani neuvidí. A může se spolehnout, že ženichovi to neprozradí, což je fajn. Mojí mámě jsem to posílat nechtěla, protože se celkem rozcházíme v názorech. :) Podle ní už je ted moje svatba celá špatně, takže asi tak. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych holky chtěla všem vykřičet jaké šaty budu mít,ale je pravda,aby měli ostatní překvapení....ale je to těžký :-|
Odpovědět
Profilova fotka
milmic: tak to je fajn,že máš tak dobrý vztah se tchýní a to, co ti řekla, určitě potěší. To mně teda moje nastávající tchyně zatím neřekla a kdo ví jestli někdy řekne. Vlastně ani nevím, jakou nevěstu si pro svého syna představovala a zdi je se mnou spokojená. Ale doufám, že snad.....?Musím se někdy Pavlíka zeptat. Na druhou stranu jsem ale byla svědkem, kdy moje mamka už Pavlíkovi několikrát říkala, že je hrozně šťastná a ráda, že právě my dva jsme spolu a že si beru právě jeho, protože on je to nejlepší p co mě mohlo potkat. A já to moc dobře vím!!!!A v tomhlo dávám mamce za pravdu.Takže u nás je spíš opačně :-) Tchýně pochválila nastávajícího zeťáka :-D A co se týče mě a mých věciček na svatbu, tak se mamce se vším chválím a ve většině případech se mnou souhlasí, schvaluje a věci se jí líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Tohle by taky nemuselo být špatné na krku, když ladím svatbu do zelena,že?Ale stejně přece jen asi zůstanu u těch bílých perliček.Ale i tohle je hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, teď jsem nakoukla, zatím jsem nic nečetla, jen se koukla na poslední odkaz a Romčo, ta zelená bižu se mně moc líbí, já teda zelenou nemám ráda :-) ale tohle je moc hezký! proto hledám něco s červenou..chtěla bych, abych na sobě měla něco z barvy, do které ladím svatbu..
Odpovědět
Profilova fotka
Romí tahle bižu je pěkná,ale perličky se mi ktvým šatům líbí víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky myslím,že bílá je bílá a bude to nejlepší,ale tohle jsem tak čirou náhodou našla a taky to nevypadalo zle a líbilo se mi to. Ale v jednoduchosti je krása, takže zůstanu u perliček :-) Za chvíli mě čeká pracovní pozdní oběd a bowling,tak se tu objevím možná až večer nebo až zítra. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, koukám, že jste dost zaneprázdněné.. v spbotu se jedeme podívat na prstýnky, tak se docela těším..doufám, že si budeme moct vybrat sami jaké se nám budou líbit..představu máme, ale ještě koukneme, co nám ukážou v reálu. v pondělí ještě na ty šatky..a už bude se zkoušením konec..ale musím říct, že by mně vůbec nevadilo projít si všechny salony v okolí :-D docela mě to pak začlo bavit..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, já v práci nemám ani chvilku sem za váma mrknout, maximálně o obědě a to jen zkouknu co je napsaného a valím zase pracovat. To víte jde na obchody zimní zboží a to je pro nás "hrozné" období...je to práce, práce a zase práce. O víkendu jsem taťkovi ukazovala fotky ze skoušky šatů a ten je včera ukazoval mamce a psali mi,že se jim líbí ty poslední, tak jsem koukala jak blázen,že se oba trefili. Mamce se líbily ještě ty nadýchaný co mali připlou tu vlečku a je detailně vyfocenej vršek. Tak jsem moc ráda,že se jim líbí. Nejdříve jsem myslela,že o víkendu prozradím švagroví a neteři jaké šatky to budou,ale taky je nechám v napětí. Zuzko, jsem moc zvědavá jaké prstýnky vyberete. Určitě si to taky pěkně užijete. Nám se to taky libilo...bylo to prostě fajn. Na šatičky bych taky klidně šla,ale vím,že mám vybrané krásné a jiné bych nezamluvila :-) . Jsem pořád znich unešená a těším se až si je znovu obléknu. Určo taky už vybereš ty pravé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás, ale musím se přiznat, že tento týden taky nějak vůbec nemám čas ani náladu jsem koukat,protože chodím hrozně unavená z práce. Supluji teď za naši nemocnou paní učitelku a vypadá, že mi to učení zůstane a povýším asi na paní učitelku. Což je fajn, ale teď je toho na mě moc, protože musím dopoledne učit a odpoledne po obědě ještě musím být i jako vychovatelka v ŠD, než se za mě najde náhrada,takže celý den je hodně náročný :-( Doufám,že se to co nejdříve už nějak vyřeší. Už se to takhle táhne 3 týdny, kdy dělám učitelku i vychovatelku a je to fakt náročné. Jinak ráda slyším Luci, že šatičky měly u rodičů úspěch. Já jsem je mamce taky tenkrát hned ukázala, ale taťkovi ne, protože chci,aby to i pro něj bylo překvapení, až uvidí svou milovanou holčičku dcerušku za princeznu :-D Zuzi a tobě přeju ať v sobotu dobře vyberete. Taky jsem zvědavá a těším se na fotečky ;-) Jinak u mě holky,co se týče svatby teď není nic nového. A bohužle ani nenám čas :-( Ale snad bude brzy lépe. Tak zatím pa a možná ještě dneska nebo určitě přes víkend nakuknu.....
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky hoky, koukám,že všechny jsme nějaké k.o. Dnes jsem dodělávala po práci ještě dortík pro synovce. O víkendu jedeme totiž k Peťovejm rodičům a za bráchovou rodinkou slavit druhé narozeniny,tak jsem mu dělala Mašinku Tomáše a jsem z toho celá hotová. Od pěti do teď jsem na tom dělala a to už jsem to měla předpečené a marcipán taky hotový...no je to makačka,ale vypadá to pěkně. Romí tobě gratuluji k povíšení a snad ti brzy najdou náhradu a budeš moct trošku odpočívat. Já jsem taky teď doma nic neudělala,ale měla bych se pustit do dodělání posledních šerp na auta,abyhc to mohla odvízt k našim. Jsem taky moc ráda,že se jim líbí moje šaty. Asi budou potom koukat,že se trofili do těch co se jim líbí a to je moc dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak jsem dnes byla ve městě a koupila si stužky na vývazky..původně jsem je chtěla kupovat, ale asi je zkusím udělat..jeden už jsem zkusila, ale jen ten jednoduchý a docela to jde.ještě bych na to chtěla ten špendlík s perličkou, ale to musí paní objednat. holky, taky se vám ta stužky třepil konec?
Odpovědět
Mě se netřepí, páč to stříhám opatrně a hlavně si dávám pozor, abych měla v ruce skutečně ostrý nůžky. Jinak se třepí. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mně se taky netřepily, protože jsem si koupila nové nůžky. A pokud můžu poradit,co se týče špendlíků s perličkou, tak si dej pozor,aby nebyly příliš tlusté. Já jsem si objednala z netu špendlíčky s perličkou, na obrázku vypadaly dobře,ale ve skutečnost jsou tlusté a nedají se použít, protože by udělaly díru v šatech, takže použiju obyčejné.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, těma nůžkama to opravdu je, už jsem na to taky přišla :-) a jak máte holky tý vývazky velký? já mám dojem, že dělám děsný kobyly :-D no jo, tak to mě s těma spendlíkama nenapadlo..paní říkala, že je objedná..no, je to švadlena, tak když budou opravdu i tyhle tlustý, tak si je nevezmu, snad to pochopí.. tak zítra ty prstýnky..no, stejně si myslím, že to vyhrajou ty jak mám v albu..ale kdo ví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už si to ani přesně nepamatuji, jak dlouhé jsem ty mašličky měřila, ale mám pocit že buď 20 a 15 cm nebo 15 a 10 cm. Ale fakt už si nejsem jistá. A jsou tak akorát. S těmi špendlíčky uvidíš, třeba budou dobré. A jak dopadly dnešní prstýnky? Máte vybráno?šup sem pak s fotečkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, my jsme si prstýnky nefotily, ale ty, které se nám libíly na fotce ve skutečnosti nebyly moc hezké..zatím jsme nic neobjednali, ještě to omrkneme, ale musím říct, že ty ceny jsou fakt děsný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je škoda, že jste Zuzi nevybrali, ale na druhou stranu, času ještě dost :-) My jsme se zatím ještě ani nikde nedívali,ale alespoň představu už máme. Tak uvidím,co se nám pak podaří sehnat. Pěkný zbytek víkendu, holky.
Odpovědět
Profilova fotka
my bychom taky na ty prstýnky nespěchali, ale když nám je chtěj dát k vánocům, tak musíme vybírat..no, ale asi si na to přidáme, je to fakt hodně peněz. tady se nám líbil ten první..03 http://www.alesrehak.com/snubni-prste... a tady ty třetí F01546.. http://www.alesrehak.com/snubni-prste... řekli nám ale úplně jiné ceny, než jsou tady napsané.. u toho prvního nám řekli částku o 7 tisíc víc a u druhých o šest míň, tak nevím..musíme si to obvolat. tady jsou krásný ty první,ale to jsme neviděli ve skutečnosti.. tak zítra jedu k tý doktorce, tak jsem zvědavá, co mně řekne, ach jo. a jinak pak jedu na ty šaty..vlastně jedu znovu do toho salonu bella, jak jsem zkoušela ty šaty Levante, ještě nějaké nachystají a buď si vyberu jiné, nebo ty Levante..uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.snubniprsteny-lr.cz/obraze... taky dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak jsem zase po víkendu doma a mám vás dočtené. Moc jste toho nenapsali,tak tak bylo raz dva. Zuzko, je mi líto,že jsi prstýnky navybrala...z těch co si sem dala se mi ty první nelíbí,ale ty druhý a třtí vypadají moc pěkně. Holky dostali jsme první svatební dar....vím je to hodně brzy,ale má to své důvody...dostala jsem můj vysněný kuchyňský robot http://www.elektro-garden.cz/produkt/... ...to je on...celého jsem ho oplakala....Dostali jsme ho už teď,abych ho na vánoce zajela a mohla jsem sním píct už i svatební cukrovíčka a nemusela vše zadělávat ručně. Takže jsme nadčený. Ale zároveň jsem jim tam všem vynadala,že se zbláznili kupovat tak drahé dary..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak je rozhodnuto..mám šaty Levante :-) a dokonce jsem si je koupila :-D ale nechala je v salonu, nechci je mít doma a nějak koncem února tam pojedu a přešijou se..hlavně délka, jsou dělané na 185 cm a já mám 173..ale problém to prý není..tak jsem ráda, že mám o jednu "starost" méně. jsou teda v barvě slonová kost, raději bych bílé, ale od bílé to nemá daleko. je to hooodně světlá šampaň..zkoušla jsem dneska ještě 4 další, ale nebylo to ono..rozhodovala jsem se mezi těmahle a ještě jedněma, ale ty byli hoodně podobný a za půjčení o 3 tisíce dražší a o koupi ani nemluvím :-) to byl ranec...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, gratuluji k šatičkám a tobě Luci k 1. svatebnímu daru. Vůbec jsem netušila,že taková "hračička" do kuchyně je tak drahá. Tak ať ti je dobrým pomocníkem a dlouho ti slouží. Jinak u mě teď holky stále nic novéhe,takže ani není moc o čem psát.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko,tak to je super,že máš šatičky. A kolik si za ně dala? A ukážeš nám fotečky z dnešní zkoušky? Romí, jelikož je to trošku profi mašinka,tak je i troěk dražší,,ale kdybych si koupila nějaký s menším výkonem,tak bych ho asi rychlejc odrovnala...tenhle bude až do konce života :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Někdy je lepší si připlatit, tomu rozumí. A v tvém případě ještě více, když pečeš i na kšeft.
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem tam vyzkoušela citrusovač...mám doma mam doma maroda,tak sjem mu udělala čerstvou pomerančovou šťávu. No a je to paráda ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?