Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
Holčiny, už se nám to pěkně krátí,coooooooo? =-) Už jsem tu dýl nebyla,koukám jak už máte skoro vše pořešené...Sv.noviny už jsem taky zmákla a už se těším co na to rodinní příslušníci, nikdo v mém okolí vůbec netuší, že něco takového existuje :-) Kytky jsem už také objednala a vyjdou mě všechny na 1500,-včetně myrty..uf :-x Zítra budu ještě tvořit jmenovky na stůl...Dneska jsem byla na zkoušce účesu, skoromanža netuší co budu mít na hlavě vůbec, tak jsem taky zvědavá jak se bude tvářit... :-N Zatím to s úspěchem tajím...A je něco co tajíte svatebního vy? Jo a už máte nějaký sexy prádýlko na sv. cestu sebou třeba? Já mám vyhlédlý korzet bombáckej...
Odpovědět
Profilova fotka
geminicka:já jsem se svími šatičkami moc spokojená,je to tmavší šampan... je to hloupé...bydlíme na hodně malé vesnici a ani jsem o bílé nepřemíšlela jenom kvůli těm kec....jsem se zdenkem skoro jedenáct let spolu máme osmiletého syna,první manželství mi vydrželo opravdu chvilku a mám z něj dvanáctiletou dceru a když se lidi dozvěděli že se bereme jedna pani prohlásila"ona už se zase vdává...jsem zvědavá kdy se zase rozvede"takový řeči mě mrzí,tak proč ještě provokovat.já věřím že si svatbu užiju takovou jakou chci...myslím že jsme dost lidí překvapili už jen tím že se po těch letech nebereme někde v tichosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka2010:myslela jsem na tebe dneska při zprávách,psala jsi že jsi v zahraničí a máš svatbu v okolí ostravy a tam hlasí povodně a zase na některých místech uzavírají vzdušný prostor....budu ti držet palečky aby se ti to nijak netýkalo.stejně jsi odvaha zažizovat svatbu tak nějak na dálku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarka, dik ;-) nic z toho neovlivnim, ale dotyka se me to primo :-N zijem v Irsku a ted to tu je s litanim tak, ze dokud nesedis v letadle tak nemas jistotu, ze odletis... no a v Ostrave mame tu svatbu na takovem miste zvanem Lodenice, ktere je primo u reky, takze pokud se voda vylije z brehu, tak to tam zasahne primo :-N takze se snazim na to nemyslet, abych se nezcvokla... ]-( odlitat do CR mame ted ve ctvrtek, je to 14 dni predem, takze i kdyby neco tak furt mame rezervu... ale modlim se... vetsina veci na tu dalku neni problem, par nevyhod to samozrejme ma, ale neni to takova hruza... no nic dobrou...
Odpovědět
na inej diskusi jedna nevesta pisala, ze im zrusili let z Irska na SK, takze museli ist autom. Vraj 37 hodin isli! ufff, dufam, ze tebe to odleti nacas. Budete davat svadobcanom flasu vina pri odchode? Chcem to davat aj s vysluzkami, a vychadza mi to celkovo na 22 flias. Kolko je tak optimalna cena, co myslite? Keby som to zohnala niekde na morave, tam nemaju "prazske" ceny
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidime... tak bohuzel na Lodenici uz je louka zaplavena... :-( bude muset byt moc pekne aby to tam do svatby pekne vyschlo a vypadalo dobre...
Odpovědět
nevestinka: uau, a mate nejaky zalozny plan? Niekde som tu videla efektne biele holinky - svadobne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mia ;-) holinky ;-) no zalozni prostor jsem ted zamluvila, meli volno - hura, bylo by to v byvalem evangelickem kosteliku, peknem, nebyla by to zadna hruza... uvidime, docela jsem ted klidnejsi, pocitaji tam se mnou, rozhodnem se par dni pred, podle situace, neni to ani o moc dal a lide o pochopi...
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka2010.to je dobře že se ti povedlo sehnat něco jiného kdyby náhodou,ty holiny by byli dobré jako recese pokud všechno dobře dopadne(...určitě to dopadne...tři týdny je dlouhá doba a sluníčko o sobě dá určitě vědět). ani nevím co jsem chtěla původně napsat,tet je to všechno zakový malicherný když si vzpomenu na holky co se celej rok se snaží mít den d supr nádherný a takhle bez vlastního přičinění se streují pár dnů před. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky máme svatbu 5.června 2010, tak doufám, že nám vyjde počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, za jak dlouho po svatbe vam fotograf doda fotky? me rekla mesic, mame jen malo fotek, ten nejzakladnejsi paket, zda se vam to normalni? me teda docela dlouho....
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka2010:můžu přidat do diskuze? Nám taky překli, že tak měsíc po svatbě nejřív
Odpovědět
Článek se načítá
nevěstinka: nam řekla že zhruba za 3 neděle nikolad:vítej
Odpovědět
Profilova fotka
nikolad> vitame te, tak to jsme na tom stejne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, už se nám to blíží co????
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, tak sem prave vytvorila kofolovou nevestu na auto, to bude prca :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ,nás bude fotit lada baladová a fotečky si myslím tak do týdne na cd a potom si vyberu ty které chci od ní vyvolat.jsem na ně zvědavá,nejsem fotogenická...říkala že se bude snažit :-D
Odpovědět
mozno to zalezi kolko sa fotografovi bude chciet upravovat. Inak neviem, co je na tom proste stiahnut fotky, pripadne premazat nevydarene. My mame Zuzanu Scharf, snad nieco vykuzli nikolad: pochval sa, co vsetko uz mas a co ti este chyba zariadit
Odpovědět
ahoj holky, taky doufám, že bude hezky, v poslední době je počasí hrozné, tak snad překvapí. já s ničím jiným ani nepočítám, mám šaty za krk a nevím, do čeho bych se měla zabalit, kdyby byla kosa! :-D my máme fotografa Wagenknechat, jsem z něho nadšená a už se těším, prý je sympaťák
Odpovědět
tak oni ty fotky i trošku retišuji aspon nekteři a dělaj upravy tech fotek tak to chvilku trva...
Odpovědět
Profilova fotka
mia: ahoj, tak my už všechno máme zařízené, teď už zbývá jenom pár věcí jen doladit...Hospůdka na hostinu, menu, kapela a autobus je taky už definitivní. Fotografka a pan kameraman taky zarezervovaní, ted jen čekáme na upřesnění termíny, kdy budeme domlouvat podrobnosti. šatičky byly vybrány už v listopadu, za 14 dnů mě čeká zkouška z botičkami, učes a líčení taky zařízeno, oblek pro ženicha jsme koupili, jak měl op prostějov výprodeje... O cukroví,dortík a vínečko se starají maminka s tchýní.... Jinak šaty mám šampáňo, ženich tmavý oblek s šampaňo košilí- Výzdoba svatební tabule a kytičky budou do bordo.
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz mam vymysleny celkovy alternativni plan, pokud bude Lodenice nepouzitelna, zivot je zmena :-N rozhodnem se tyden pred dnem D, podle pocasi a situace... dokonce z toho ani nejsem nervozni, nejak to zvladnem ;-) vsem znamym budu pak radit at se berou v zime > to aspon vis, co mas tak nejak cekat a kdyz je pekne pocasi tak je to jako bonus :-D jinak trosku kvuli tech starostem hubnu a vcera jsem zkousela prstynek a zacina mi byt vetsi :-N ale nic s tim nebudu delat, protoze planujeme brzy tehu, takze to nema cenu resit ;-)
Odpovědět
nevestinka: a vy sa potom vratite zit do Irska, alebo zostanete v cechach?
Odpovědět
nevastinka: to hubneme dve...mě jsou velký šaty.... jo to zvladnete...bud rada že jsi pryč, me tady všichni na potkaní řikaj tak snad vám vyjde počasí a už mě tím začínaj štvát...
Odpovědět
Profilova fotka
mia> jeste se vratime do IRL, ale pak casem bychom asi chteli do CR mundi> to verim... no uvidime jak to bude, nic nezmuzem... dnes jsem dostala od kolegu z prace pekne darecky a blahoprani predem... jsou hodni
Odpovědět
jéé ti jsou hodní... a ty se vlastně ted nekdy přesouvaš do čr že?
Odpovědět
Profilova fotka
zitra jsem posledni den v praci a ve ct rano letime, se tesim ze z prace vypadnu, uz nestiham resit oboji zaroven :-N uf
Odpovědět
Profilova fotka
holky uplne me to pocasi toci ]-( , uz si pripadam jak magor jak furt cumim na dlouhodoby predpovedi :-p, snad se to umoudri jinak me svihne :-( , chci obrad venkůůůůůůůů |-|
Odpovědět
Profilova fotka
já taky,a asi koupím deštník i kdyby jsme byli na matrice tak na přesun z auta....jaká je dlouhodobá předpověď?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, jj je to na pytel :-N predpoved nic moc, furt nejaky prehanky a max 24 stupnu... neda se na to sice moc spolehat, ale na klidu to neprida... destnik uz mame od zacatku :-N pokud se v noci jeste nic neprizene z islandu tak zitra rano odletame do cr, uf nebudu mit pak pristup na net, ale do dne D se sem jeste urcite podivam... mejte se fajneee
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?