Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
Gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) moc moc moc :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, a je to 8-) . bylo to uzasny a skvele sme si to i diky pocasku uzilil, ale jsem rada ze uz je PO :-D. Nechala jsem u kadernice nausnice, takze se mamcinyma vyresilo "neco pujceneho" a pak sme doma zapomneli kytky, jesteze bydlime dve dediny od zamku, ale do smichu mi zrovna nebylo :-N. Den sme završili super parbou se spoustou prekvapeni od svedku ;-) a svatebni noc se nekonala, protoze nez sme se rozkoukali bylo rano :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vdané paní...zatím jsem plná dojmů a strašně unavená.všechno klaplo tak jak mělo a počasí to byla nádhera...až jsem se chvílema potila,hlavně při focení.uteklo to opravdu rychle.ráno bylo hektické..obřad a cesta limuzínou supr a odpolední zábava končila až ve 4 rano...o svatební noc jsme se pouze přitulili a usnuli jako nemluvnata.všem vám moc gratuluji a přeji hodně lásky.
Odpovědět
Ahoj tak všem gratuluji.Byl to nadherný den.Svatební noc jsme měli až v neděli protože svatba skončila v neděli v šest : ) U obřadu jsem chytla záchvat smíchu a oddávajicí se taky neudržel .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj...prohlédla jsem si fotky a nemůžu se vynadívat je to poprvé co se na fotkách líbím sama sobě :-D ,těším se na video a mám pocit že bych to dala ještě jednou :-D .moc rychle to uteklo.ohlasy jsou perfektní a nejvíce nadchla fontána a tombola to nikdo neznal,jen jsme zapoměli pustit lampiony.všem Vám moc děkuji za inspiraci a rady.byla to paráda.
Odpovědět
Snival sa vam niekedy taky blby sen, ze ste sli k oltaru a zrazu ste nieco nemali? Tak mne sa to stalo naozaj. Vykrocila som si, s otcom po boku, a zrazu mi niekto vravi: A kde mas kytku? :-D Tak po nu ktosi odbehol dovnutra a pokracovali sme. Dobre je, ze vacsina hosti si myslela, ze je to taky slovensky zvyk
Odpovědět
Profilova fotka
mia___ :
Odpovědět
Profilova fotka
mia___ :nějak jsem to špatně vložila....chtěla jsem napsat že mě to pobavilo....věřím že tebe v tu chvíli moc ne.Já zakopla hned když mě syn vyváděl z domu ...a nešlo to přehlédnout,to si museli říkat..trdlo vesnický vlezlo do podpatků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mia: to je dobry, my vsechny kytky zapomneli doma 8-) , jesteze bydlime tak blizko :-D
Odpovědět
ja som sa prave hlavne sustredila, aby som si neprislapla saty, na nejaku kytku som si vobec nespomenula. Ona zostala len vnutri vo vaze, trvalo minutku kym ju ktosi priniesol. Nezostavalo len zobrat to so smiechom. Takze ziadne slzy sa u mna nekonali, aj oddavajuca bola pobavena
Odpovědět
Ahoj holky, tak se nám to vydařilo, počasí bylo na jedničku, co? ;-) Tolik měsíců příprav a najednou je po všem....až je mi to líto. Si tak říkám, co teď budu dělat :-D Hodně štěstí všem novomanželkám!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte vsechny!!!!tak vsem to krasne vyslo, kazdy asi mame nejaky maly trapas nebo nedostatek... ja sem milemu zenichovi zase dala korsaz na opacnou stranu... na jedne strane mel kapesnicek a tak jsem dala kyticku na druhou ;-) no a co? svet se nezboril... moc jsme si to uzili, pocitala jsem ze hudba- kapela bude do 12 ti a pak kolem jedne pujdem spat... vetsina hostu sice po pulnoci odjela, ale silne jadro zustalo, kapelu jsme premluvili nakonec hrali az skoro do tri! a my se dostali do hotelu ve 4, uz svitalo... svatebni noc probehla, moc jsme se na to tesili... dnes nam skoncily mini libanky, dnes odpo jsem vyrizovala zmenu dokladu, vse slo hladce, ufff, zitra uz to bude tyden, co jsme manzele! pekne nam to utika! mejte se krasne a opatrujte se a sve manzilky!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte tady je neak mrtvo ;-) , tak my se dnes vratili z CR zpet do Irska a ve ctrvrtek jdu po mesici do prace... 8-( doufam ze se vam vsem krasne dari a uzivate si!
Odpovědět
ahoj holky vdané paní, jaké to bylo? u nás fajn, jen jsem předčasně usnula, bylo toho na mě moc, ale celkově paráda! :-) brzy sem dám fotky, jdu mrknout, co vy dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,ještě nemáme cd ...na to se moc těšíme.stále tu kontroluji kdy dá camelinka a lennus fotečky a závidím všem co to mají před sebou.jinak do pracovního procesu jsem se zapojila hned v pondělí po svatbě a moc se těším na dovolenou.kam jedete vy?mi s dětmi do chorvatska jen tomu letos budeme říkat svatební cesta. :-D a pokud děti odjedou se zdenkovými rodiči v červenci na sicherák tak chceme jet na prodloužený výkend tady v čechách.sami jsme ještě nikde nebyli. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus nahrala fotky ;-) parada my stale jeste na profi cekame... co jinak? pristi tyden uz mame mesicni vyroci ;-) zitra mame jeste takovou svatebni "after party" s lidma tady v Irl mejte se fajn...
Odpovědět
nevěsti, my jeli hned po svatbě na líbánky na Krétu a fotky došly následující týden ve čtvrtek, takže docela rychlovka, ale čekali jsme na nový noťas, abychom je mohli zmenšit. máme už staré hodně pomalé PC, takže tam bych se nedočkala! jinak se cítím hezky, ale po těch pár letech společného bydlení už samozřejmě žádnou změnu nepociťujeme. dnes jdeme na další svatbu a min. týden jsme byli taky tak hezký víkend, užijte si after-party sarko, já už bych to opakovat nechtěla, i když je to krásný den! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus> tak to jste meli rychlovku s fotkama! Ja nejakou malou zmenu po svatbe citim, i kdyz take uz spolu bydlime 3 roky, hlavne si uvedomujeme to byt fakt jedno, jeden clovek... Ale je to i proto, ze to proste chci citit, snazim se ;-) a jinak jsme taky dali volny prubeh koncepci a to teda aspon pro me posunulo celou vec uplne do jineho levelu ;-) ja bych si svatbu dala znova, se vsim vsudy jak jsme to meli, akorat bychom mene stresovali v prvni casti dne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus:máte nádherné fotečky.
Odpovědět
díky, sarko :-) také chválím fotečky, právě jsem mrkla, sluší vám to! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim vas z nasi horske svatebni cesticky, mame vedle v pokoji urvanyho rozmazlenyho malyho parchanta kterej furt vriska,takze to mame jako dokonalou antikoncepci :D.achjo. ale jinak je tu krasne a konecne teplicko. slibuju ze az dojedem dom, tak uz hodim konecne fotecky do albicka :o). mejte se fajn mlade pani :)
Odpovědět
Profilova fotka
je, ahoj, to si to uzivejte! a teda toho urvance nezavidim :-N to je blby na fotky se tesime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mame mesic od svatby ;-) Fotografka fotky jeste nema hotove :-| dokonce mozna az zacatkem pres pristiho tydne 8-( chjo... pojedu si v pulce cervence do CR pro vyrizene doklady, tak doufam, ze uz fotky budou!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,doklady již mám komplet,včera jsem byla i pro pas.na nové příjmení si nemůžu zvyknout,na fotečky se holky moc těším. a cam...závidím ten odpočinek...mi jedeme až v srpnu.
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim ;-) tak jak jste oslavili mesicni vyroci? my jeli na vylet na sever ostrova do hrabstvi donegal, pocasi bylo dost stridave, ale jinak jsme si to uzili paradne ;-) mejte se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak my jeste nemame zadne doklady ani podane, pristi tyden snad zkolaudujeme tak to sfoukneme zaroven s prestehovanim. budu se snazit sem hodit fotecky konecne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlasim, ze jeste ani nemame profi fotky ze svatby, ale uz mame zadelano na breznatko ;-) zatim co fotografka se flaka, tak my sme se teda cinili a uspesne :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka: strasne moc gratulujeme ;-) , ja se ted rozhodla ze vysadim prasky a manza neprotestuje, tak uvidime kdy se zadari po 10 letym brani HA.
Odpovědět
ahoj holky, jak je? hrozně to letí, už měsíc pryč! my to nijak neslavili, to budeme až roční výročí. nevestinka, gratuluju moc! a víte, kde se povedlo? :-D holky, už jste byli všechny na líbánkách nebo se chystáte? my hned po svatbě na Krétě, bylo krásně!:-) mimčo ještě neplánujeme, na podzim jedeme do Paříže, manžel tam jede na půlroční stáž a já s ním. pak chceme nějak pořešit bydlení a ještě něco našetřit, takže to vidíme až tak za rok a půl a později. ale kdyby se zadařilo, nic se neděje! ;-) HA už neberu pár let a furt dobrý. :-)
Odpovědět
nevestinka: strasne gratulujem, to snad bolo o svadobnej noci, nie? :-D a narodi sa to tu alebo v IRL?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?