Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
Kolegyňky kamarádka, si těsně před svatbou zlomila nos, takže ty můžeš být s červeným nosíkem v klidu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
joj,tak tojo,to mlčím :-) chuděrka malá. Kdyžtak to vyležím v hotelové posteli na svatebce...teplo tam taky bude...:D...
Odpovědět
Profilova fotka
lolinka: to bylo vyborny s tím karnevalem,to mě pobavilo
Odpovědět
Profilova fotka
malalusy:to bude dobrý...zkus inhalovat vařící vodu a do toho trochu francovky...mš to na rýmu a horní cesty moc zabírá.s tou maminou je to škoda,na to lék neznám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už se to tu určitě někde řešilo, ale nevím, jaká je nejnovější legislativa. Když se bereme v sobotu (jo jo, už tuhle), tak máme nárok na placené volno v pátek před tím?
Odpovědět
jj, máš nárok na jeden den placeného volna. Zrovna dneska jsem nesla dovolenku na personální.
Odpovědět
rodiče nemají ale nárok na pátek, když je svatba v sobotu, že?? ;-)
Odpovědět
Překážka § 128 ZP odst. 5 Nv. - vlastní svatba, svatba dětí a rodičů..takhle to máme v číselníku mzdových druhů my, je možné, že jiní zaměstnavatelé to můžou mít nastaveno jinak ale nesetkala jsem se s tím, myslím že, na rodiče novomanželů se volno nevztahuje...bohužel.. :-|
Odpovědět
malalusy: Tak ják, už je Ti lépe? Ten můj taky prská a nudlá už týden :-( , atmosféra doma také na bodě mrazu..ach jo :-( Nějak mě to těšení i přestalo bavit a jak píšeš Ty, hodně zvláštní pocity z toho všeho...na to, že už na to máme pouhé 3 dny aby se vše dotáhlo do konce, včetně úklidu...jsem celkem v ledovém klidu...tak jsme na tom asi tak nějak obdobně... ;-) A v pátek se patrně ztrhnu a v sobotu bude ze mě nevěsta k pohledání :-D Tak držím palce ať se Ti to vyvrbí a je vše o.k. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,jdu na Vás jen kuknout...koukám že máte před svatbou..Počasíčko vám vyšlo což se super..taky bych si přála aby nám to klaplo...Tak hodně štěstí holky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to chce klid, my byli vcera na zamku u kteryho mame venku obrad a vsude je tam pulmetrova trava tak to dneska musim obvolat ]-( a jeste mam asi milion ukolu na dnesek. nebojte, nejak to zvladneme,MUSIME, hlavne kliiiiiiiid ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny držím Vám všem palečky ať Vám to všechno klapne na 1* !!!! Já budu mít v pátek 4.6 první výročí svatby.Jeeee jaký já měla nervy a ve svatební den jsem byla vysmátá :-) A počasí bylo úplně stejné jako letos byla jsem ráda za 17 stupnů hlavně,že nepršelo!Ten adrenalin vás nějak zahřeje vůbec jsem nepociťovala zimu a to moje manka měla úplně fialový nos jaká jí byla zima :-) Hlavně si vychutnávejte každičký okamžik ten svatební den je opravdu děsně krátký. Já pořád svatbou žiju bylo to nádherný hned bych si to zopakovala !
Odpovědět
Článek se načítá
Blahopřeji nastávajícím paním :) a přeji ať vše klapne! Počasí prý bude ok :)
Odpovědět
Profilova fotka
dekujeme :), uz se mi blbe usina a budim se v sest ikdyz mam volno a cumim do stropu
Odpovědět
Jooo přidávám se s děkováním....nervy na pochodu (já už podruhé) ale to k tomu patří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,jsem na tom uplně stejně....ani nevím jestli se těším,dneska jsem naštěstí byla naposledy v práci a celkově toho je tyto poslední dny moc.nečekala jsem to...stále jsem si říkala že když mám všechno nakoupené(dekoraci)a domluvené budu v pohodě.at je sobota ráno a nějak to dopadne.nemám zabalenou tombolu,zítra jedeme na nákup zeleniny a masa na řízky(ty musím v pátek připravit),doladím sál a seženeme zděnkovi boty a snad je to všechno.
Odpovědět
Nazdárek, já byla až do dnešního dne do cca 16hod. úplně v klidu, vše šlo dle plánů až na některý malinký zádrhele, který mě prostě nerozházely.Korunu tomu dal tchán, který začal prudit, že se mu nelíbí, že budeme odpoledne venku na dvoře, že tetičkám a babičkám bude zima a nebude se jim tam libit a když jsem mu na to řekla, že když se venku nebude někomu líbit, tak že může jít domů, tak na mě zčal řvát, že teda nepřijde 8-( Nechápu, že začal prudit 3dny před svatbou, když už to je všechno hotový a dojednaný ! Akorát všechny stresuje.Kdybych ronila perly, měli bysme už na celý život vystaráno :-D Ale věřím, že všechno bude v oukeji :-)
Odpovědět
holky, tak ať to zmákneme!!! já už jsem doma a zítra nám začíná zařizování a v pátek převážení a vůbec, bude toho dost! dobrou a držme si palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kerami: tak to je pekne hnusny, ale zkus se povznest, treba ma taky nevry, znas to, chlapi sou slabsi povahy 8-) . Udelejte si to jak chcete vy a kdyz se to ostatnim nelibi, at si ... polibi ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
V práci se mi složili do prasátka na rodinný krb, jsem z toho v příjemném šoku, že mi dali dáreček :-)
Odpovědět
Všechno je už v poho, s tchanem se nebavím, ale oproti ránu jsem už v poho, můj drahý se strašně moc snaží, aby bylo všechno, tak jak jsme naplánovali.Strašně mě to zvedlo náladu a už se zase začínám těšit :-D Rozvážely jsme dnes s mamkou výslužky a jsu úplně mňamkózní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz mam kvalitniho nerva, co mam mit u sebe na obradu? obcanku, aji rodny list? su uplne zmatena :-N a nemam cas hledat kde se to probiralo javascript:addEmoticon('8-)','vBody')
Odpovědět
Profilova fotka
Camelinka, myslím, že mi matrikářka říkala, že stačí jen občanka. Já jsem zatím kupodivu docela v pohodě, teď čekám na skorotchána, aby mě vyzvedl se šatama a oblekem a pojedeme vyzvednout občerstvení pro hosty na zítra ráno před obřadem.
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz su uplne vyrizena :-D , doted sme objizdeli maso, nadobi, jidlo na raut, a odpo to tam jedeme chystat. vecer padnu jak broucek 8-) . jinak vam vsem holky preju at se vam vsechno vydari a zazni poradne AAAANO!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky!!!! uzijte si to, je to paraaaada, at vam to vyjde, my jsme si to uzili krasne diky vsem a diky Bohu....
Odpovědět
Profilova fotka
nevesti: moc gratulujeme !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zlatý užijte si to zítra maximálně !!!!Budete mít super počasíčko tak nezapomeňte na lahev s vodou ať nemáte žízeň :-) A ráno vykročte pravou - hooooodněěěě štěěěstííííčkaaaa !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem si rikala jak pujdu brzo spinkat, misto toho sme se pekne sfarali a potykali s tchyni a tchanem, to budu zitra vyoadat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky hodně štěstí!!!!!!!!!!at nám to vyjde. nevestinka2010:moooooc gratuluju.
Odpovědět
Profilova fotka
holky to jste mely krasny slunecny den, tak ted asi mate zabavu v plnem proudu... my jsme na mini libankach, manzel vedle mne slastne oddychuje a ja vyuzivam hotelove wifi 8-) tesim se na vase dojmy
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?