Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
1
2
21
Profilova fotka
cau:)ja...ale uz na to tema je...cerven 2010 ale rada budu i v teto diskuzi:)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, tak to jsem nevěděla...kde?
Odpovědět
Profilova fotka
tam jak jsi prispivala taky ..ale neni to primo 5.6.2010..ale jen cerven 2010
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo, tam chodím....ale tenhle termín tady nechám, třeba se někdo vdává taky v tenhle den...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo:) tak ja mam taky 5.6.2010 v 11h:)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže o půl hodiny dřív než já....
Odpovědět
třeba já! :-D já už jednu takovou diskuzi založila. tak si vyberte a pridávám se k vám! :-) http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
lennus:v kolik to mate vy?
Odpovědět
Ahoj taky se vdávám 5.6.2010 v 11.00 H. Tak co už máte zařízeno? My jsme byly zatím jen na Matrice a v pátek se jdeme podívat na salonek kde by byla hostina. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé.to je stejny jako ja..i hodina...my mame zamluvenou hostinu,obrad,fotografa,kapalu...:)
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme v 11:30... Máme zaplacenou zálohu za šaty, rarezervovaný termín obřadu, panenku a ženicha na auto, závoj, koupen polštářek pod prstýnky, modrý podvazek, zamluvená hostina, výzdoba, zarezervován Dj a dneska si jedeme pro snubní prstýnky..... Ostatní necháme až po Novém roce....Nejvíc se těším na oznámení :-)
Odpovědět
Jej tak toho máte ale hodně už zvládnutého ,no jsem dost pozadu.Nevím jestli živou kapelu nebo DJ na šaty půjdu podívat asi další měsíc.Vlastně máme i kameramana. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, co mám dělat...když mi padá snubní prstýnek????? :-(
Odpovědět
mlada.maminka Zajdi do zlatníka myslím že to pujde zmenšit.
Odpovědět
Profilova fotka
mlada.maminka...no snad to pujde zmensit... ;-)
Odpovědět
holky, my zatím ve 12, ale možná to posuneme o hodinu, protože chceme, aby nás oddával jeden známý farář a ten to musí stihnout! :-D zamluvené máme zatím místo hostiny, fotografa, kameramana, muziku. já pomalu zkouším šaty, když si do Vánoc nevyberu, tak si možná nechám ušít. a taky jsem zavolala kadeřnici, která mě bude i malovat. ostatní necháme až po novém roce.
Odpovědět
lennus Tak ty tedy nezahálíš.To my se jdeme teprve dívat na prostory pro hostinu a kameramana máme jinak nic.Zatím se koukám jen na net protože mám nemocnou dceru tak nikam nemůžu chodit. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co starého si s sebou vezmete na svat.den????? Já budu mít MODRÝ podvazek, PŮJČENÉ šaty, NOVÉ boty, ale nevím, co STARÉHO.... Máte nějaký nápad?
Odpovědět
Profilova fotka
mlada maminka:jak to dopdlo s tim prstynkem??? no jo..nad tim jsem jeste nepremyslela...co straho???ostatni budu mit stejne jako ty...ale co stareho??,to nevim:( asi si vezmu pred tim tak na hodinku podprsenku a budu ji povazovat tedy za starou:D
Odpovědět
milusefrykova, my jsme spolu už skoro 7 let, loni jsem dostudovala a to mě prvně napadlo, že bychom se mohli vzít. od loňského srpna sem vlastně chodím a tady mě to taky nalákalo. :-) na začátku letošního roku jsme se o tom trochu víc pobavili a přítel vždy chtěl svatbu tak za ten rok, ne za dél. shodli jsme se na červnu a tak jsem byla 4.6. požádána o ruku s tím, že má být svatba do roka a do dne. :-) fotografa jsem tu měla vyhlédnutého už dlouho a byla jsem z něj úplně nadšená a nechtěla jsem, aby mi ho někdo vyfouknul! :-D pak mi záleželo na místě, protože chceme mít svatbu s možností hostiny venku. věděla jsem, že pár věcí je třeba zařídit včas, tak jsme zařídili muziku, teď na podzim kameramana a já se jen tak zeptala své známé kadeřnice, kdy se objednat a ona už se zeptala, kdy to máme a napsala si mě. :-) na šaty už taky pomalu chodím, protože jsem náročná a nerozhodná. v týdnu času moc kvůli práci není a ne každý víkend je volný. takže tak nějak pomaloučku polehoučku, ať se z toho pak nezblázním. ale myslím, že úplně v pohodě se dá svatba zařídit tak za 3 měsíce. staré, nové, půjčené a modře. hmmm, musím přemýšlet. půjčené šaty, nové třeba boty, modrý podvazek a půjčené? hmmm, musím to ještě vymyslet, snad kámošky něco půjčí. :-D
Odpovědět
lennus Tak to my jsme se tomu vyhýbaly raději jsme si zařizovaly byt a vymlouvaly se rodičům že nejsou peníze na svatbu.Nějak sem se nikdy na svatbu netěšila, vše zařizovat, být středem pozornosti já na to nejsem.Je fakt že mě to ale začíná bavit a celkem se i začínám těšit.5. června se bereme protože ten den máme výročí 10 let tak se to bude fajn pamatovat. :-) něco nového to budou boty něco modrého to bude podvazek něco půjčeného to budou šaty něco starého asi si koupím ještě tento rok spodní prádlo na svatbu a bude to jako staré,jinak mě nic nenapadá nemá být i něco darovaného? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ONDLAFEK: Díky za zeptání.....No, zatím nijak...Pořád zkouším a přemýšlím, ale asi to tak necháme...Na prsteníček mi ho navlékne, na prstníček ho nasadím, jakmile se budou fotit ruce s prstýnky, ale jinak ho budu nosit na jiném prstíku....Zase si říkám, když si ho nechám zmenšit, tak z mých 50kg bude za pár let 80kg, prstíky jak pastelky se taky změní a pak už by mi zase mohl malý....Myslím tak dopředu, počítám s tím, že bude hůř :-) Ae nevím, třeba s před svatbou rozhodnu jinak...jako nechat si ho zmenšit...uvidíme... Jinak se neskutečně těším na oznámení...V salónku nám řekli, že nám oznámení, podle našich představ neudělají, jen podle vzorů, co mají v katalogu, ale my bychom chtěli, aby na našem oznámení byla naše dcera a náš svatební den jakoby oznamovala ona...Něco podobného mám v albu...Máme si prý max.najít nějakou tiskárnu či co...Tak nevím, jak to dopadne....Každopádně bych to chtěla tak v březnu začít rozesílat, to si naložím jako dárek k narozeninám.....A začnou ty pravé předsvatební stresy :-) Víte co bude fajn????? Až si tady takového 6.-7. června budeme všechny vyměňovat zážitky ze stejného dne.... ;-)
Odpovědět
miluško, my věděli od začátku, že se chceme vzít, navíc jsme oba věřící, takže i proto to má pro nás smysl. zařizování mě baví, i když máme ještě dost času, jsem ráda, že jsme začali s předstihem. tak co se vzít někde v tajnosti a klídku? kdybych to chtěla takto, odjedu na nějakou dalekou cestu a vezmeme se tam. hm, deset let, tak to smekám klobouk. a krize byly? mlada.maminka, tak si oznamko navrhněte sami? nebo s pomocí někoho šikovného s kamarádů či známých, ne? my si cheme navrhnout sami, tak asi s nějakou fotečkou, protože ty sladké s holoubkama apod. či jiné nabízené se mi moc nezamlouvají. nojo, letí to a za chvíli mame naše datum. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvíli????? Mě připadá, že čas letěl, ale jakmile jsme začali zařizovat, tak to postupuje všechno moc pomalu :-( Ale věřím, že jakmile příjde jaro, bude tady 5.červen 2010 coby dup
Odpovědět
Profilova fotka
mlada.maminka:s tim prstnkem mas teda fakt pravdu...muzes ho pak nosit celej zivot...urcite si zadna z nas nemysli,ze budeme porad vazit tolik kolik vazime ted,ze,,:D ja nevim teda..ale ja si myslim,ze jak se prvali vanoce,tak to pak pujde sup sup.... ;-)
Odpovědět
lennus Taky jsme uvažovali otom že se vezmeme jen my dva děti a svědci ale raději jsme to zavrhli protože jeho rodina by nás asi ukamenovala :-D .Krize jo byly ale myslím že to mají všichni byly dvě ale nic hrozného. Už se těším až se budu přebírat v šatech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krize????? Souhlasím, že jsou všude...jde jen o to je překonat..... Někde jsem četla, že 7.rok je nejkritičtější a my budeme mít 7.let v prosinci, tak mám docela obavy, aby se ten kritický rok neprojevil před svatbou :-( MILUSEFRYKOVA: Také jsem se na to těšila a o mé budoucí švagrové nemluvě....Ale já už měla svůj sen, který jsem našla hned v prvním salónku, zkusila jsem jedny šaty a věděla, že jsou to ony....Jiné jim nemohly konkurovat....Švagrová mi nadávala, jak se těšila, jak oběhnehe všechny salónky a já si vybrala hned v prvním a hned první šaty :-D Tak jsem jí udělala radost a vydali jsme se i jinam, ale já už měla ty svoje vysněné a ať jsem si oblékla jakékoliv jiné, na ty moje vybrané neměly, ať byly sebevíc krásné.... Tak už to ale bývá, jak Ti jedny padnou do oka, sednou Ti a jsi z nich nadšená... Takže já se v šatech nepřebírala ;-( Ale pokud nemáš už nemáš z internetu vybrané, jako jsem měla já, tak si to neskutečně užiješ a nebudeš vědět, které zkusit první....A jakmile Ti je bude nasazovat přes hlavu a šatky Ti obepnou tělo a Ty se poprvé uvidíš jako princezna...je to nádherý pocit.... Tak si to holky užívejte.....Pokud se nechcete vdávat víckrát, jindy už to nezažjete..... Jinak jsem moc ráda, že jste tady se mnou.....
Odpovědět
Profilova fotka
mladamanika:ja se zase bojim toho,ze jak se do tech satu nalvliknu,ze budu se v nich nebudu citit-nosim vetsinou kalhoty...ale snad taky budu stastna,ze mi to slusi:)doufam...
Odpovědět
proč chce každá holka vypadat jako princezna? já si říkám, jen to ne pro Boha! :-D už jsem pár salonů obešla a jako zábava mi to tedy nepřipadá. na ty svoje vysněné top ještě čekám, i když pár favoritů už mám. každopádně se ještě nedostavil ten pocit: to jsou ony! :-) my jsme spolu v listopadu už 7 let a zatím dobrý. :-) myslím, že největší nepřátelé vztahu budou děti! :-D a to nemyslím zle, ale je to tak. to se řeší horší věci a krize budou jistě.
Odpovědět
Profilova fotka
LENNUS: Děti jako nepřátelé vztahu???? Ne-e :-) Uvidíš, že to tak není....Dítě je výsledek té lásky....A její pokračování.... Já porodila v 18ti, přítel měl 19let a dítětem jsme spečetili vztah po 2 letech.... Ale v jistém slova smyslu máš pravdu, svět se točí už jen kolem dítka a jeden na druhého nezbývá moc času....Maximálně po nocích :-) Pokud dítko dovolí :-D Ale my měli spící dítko, tak to šlo ;-) Jinak ten pocit:,,To jsou ony!" jsem já zacítila hned, jakmile jsem je uviděla, takže bylo rozhodnuto téměř okamžitě ;-) ONDLAFEK: Já ti to povím tak, že já osobně jsem se bála, že budu vypadat jako chlap v šatech, neboť já sukně nebo šaty nenosím vůbec - necítím se v tom....A když jsem si na svatbu své nastávající švagrové koupila šaty, tak pak na mě každý hleděl, jakoby mě nikdy neviděl a já se cítila fakt trapně....Takže si taky říkám, že velká většina hostů bude potlačovat smích, jak mě uvidí v něčem jiném než v teplácích :-D
Odpovědět
1
2
21
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?