Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,včera jsme měli schůzku s oddávajícím,všechno jsem oběhla a zaplatila(kytky,jídlo,koláčky)už mám i bublifuky,jen ženicha tlačí boty...tak to musíme vyřešit :-D .Vrátil se tchán z lázní a byl u nás na návštěvě...čekala jsem že bude prudit a uplně v poho...nám opravdu zatím nikdo do ničeho nepovídal...celou svatbu si platíme sami a je to znát i na jejich přístupu.jen nevím jestli půjde švagrová..pozvali jsme je všechny(nenadepsala jsem obálku a dala jsem ji švagrovi do ruky) a tet čekám jestli má hrdost a pošle pavla s dětma nebo jestli jde taky...a to mě klepne!!!!máme spolu složitý vztah :-D udělala jsem to takto kvůli zdenkovi,aby mi jednou nemohl vyčítat že mu brácha nebyl na svatbě...nechali jsme to rozhodnutí na nich...uvidíme. Vám držím palečky...a nenervujte se,nějak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: to mas dobry, vcera sem zenicha nacpala do obleku a ehm najednou nepotrebuje pasek :-D.
Odpovědět
Bude nám pršet nebo ne?
Odpovědět
nie nie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
předpověd nic moc...http://www.pocasi.cz/#rt=listResult@tt=longdistance@mt=cr_all@ct=@x=135549861@y=134989697@z=5
Odpovědět
NEMĚLO BY MÁ BÝT POLOJANO A AŽ 22 STUPNŮ ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) HOLKY TAK PŘECE JEN SE POTVRDILO ŽE JEDEN ČLOVĚK V MÝM OKOLI JE ZLATEJ....KAMARADKA SI MĚ ZAMLUVILA NA PŘÍŠTI STŘEDU NA OZLUČKU SE SVOBODOU JE SE TO SUPER...LADIES NIGHT VE ŠPALIČKU...NO KÁSA UŽ SE TĚŠÍM...VČERA JSME VYZVEDLI PSTÝNKY A PRŠET SNAD TAKY NEBUDE TAKŽE JSME MOMENTALNĚ PLNÁ OPTIMISMU :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee mundi, az ted sem si vsimla ze ses z brna :-) , me to z naseho krasnyho mesta odplavilo az semka :-(
Odpovědět
cam ty jsi z brna? mě by odsut nikdo nedostal... ;-) tak je optimismu tata mě proste neodvede k oltaři prý toho nejsem hodna....
Odpovědět
mundí: Ještě není svatební den, třeba se mu to ještě rozleží v hlavě...to by bylo dost hnusný a určo by to časem, mrzelo i jeho... :-( Ach jo, ty rodiče někdy! |-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mundi: jj ale naplavili sme se sem oba kvuli praci, pritel je od mikulova, tak ti nemusim povidat jak nam morava chybi :-( . a od taty je to osklivy, ja se s otcem dlouho nestykam, tak me odvede nas velitel ze skoly kerymu sme rikaly tatka, ten to bere jako poctu. doufam ze se to tomu tvemu rozlezi v hlave, holt s chlapama je to nekdy tezky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mundici:to je škoda...snad se umoudří,a pokud né určitě najdeš člověka pro kterého to bude pocta jak psala cam...nebo jdi sama at se tatka chytne za nos. mi jsme se původně chtěli brát 15.5 a moje mamina řekla že v květnu na svatbu nejde že radši pojede do zoo...no přesunuli jsme to na červen,prudila naštěstí hned z počátku jak jsme svatbu oznámili,tet je to v poho.
Odpovědět
Profilova fotka
Nesmí pršet, snad bude počasí rozumné :-) Už se vám zdaj hororové sny ? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
..sny ještě ne ale v práci je to mazec...sedím tu u pc a jediné čeho jsem schopná je číst si a koukat po albách tady na beremese.. :-p :-D
Odpovědět
holky, tak co??? už za týden!!! :-)
Odpovědět
lennus: to radši ani neříkej... jsem dnes zjistila že jsme se nedomluvili s varhanikem....
Odpovědět
Profilova fotka
....no tet mi to připadá že tento výkend bude mazec,jdu si udělat výzdobu na sál,dokoupit maličkosti,mám schůzku s cukrářkou,čekám na etiketky na minivínka co jsem doobědnala,večerní šaty co dorazili včera mi nepasujou,ženich nebyl na zkoušce obleku a nemá boty :-D jinak dobrýýýýýýýýýý
Odpovědět
jo ted me jeste kamoš vystresoval že mame malo piti tak asi povalime znovu na nakup...to bude mit milaček radost...
Odpovědět
Profilova fotka
....no počasí podle toho co dnes vydali vypadá nadějně :-) ....hlavně to nezakřiknout ;-) mundici:kolik nakupujete alkoholu a pro kolik osob?
Odpovědět
Profilova fotka
caute holky, tak uz to mame vse vyreseny a bude to ok, ted mame docela pohodu, zabalila jsem tombolu, udelala nejake vyzdoby. v pondeli vytisknout a dokoncit svatebni noviny, zajet pro poslednich par dekoraci... nejvetsi mazec zacne ve stredu, ale to nejak zvladnem... mejte se ;-) pocasi bude ok, mozna nam trochu zaprsi, ale to bude jen to pro stestiko... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevesti: taky mame stredu nejvic nabitou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zeny zavidim vam ryze svatebni starosti, my abysme toho nemeli malo, tak se zaroven se zmenou obcanky budem snazit zkoulaudovat a zmenit si rovnou trvaly bydliste, takze cely vikend malujeme patro, su v bilym uz ted :-D ,od hlavy k pate 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
cam:malování máme za sebou...zvládli jsme to minulý týden...jen jsem byla žlutooranžová :-D .Na tu výměnu dokladů se opravdu netěším.Co jsou to svatební přípravy????,já jen gruntuju,gruntuju...............domeček bude jako ze škatulky...jen děti nemohli pochopit proč se uklízejí i garáže :-D
Odpovědět
camelinko: :-D Ty si to tedy umíš pěkně naplánovat, takhle na poslední chvíli..ale zasejc to budete mít pěkně běloučký a čisťoučký a novoučký...jé, to se máš... :-) Bílá nevěstinko.. ;-) My plánujem předělání kompletně celého bytu po dovče...tedy já plánuji, skoromanže se kroutí... ]-( ale myslím, že mu nic jiného stejně nezbyde..hihi :-N
Odpovědět
s tou zmenou dokladou mi nieco hovorte ... naviac tyzden po nasom termine mam ist ako svedok kamaratovi, ale neviem s akym menom sa tam budem vlastne hlasit. Ked vsetky doklady budem mat este na stare meno. Mozno ak preukaz cudzinca. To bude sranda :-D Inak buduca tchyna sa pozastavuje, ze ked uz dostaneme svadobne dary naco este z hosti budem lakat peniaze na tombolu. to su starosti
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tet jsem měla schůzku s paní co mi zajištuje raut a jsem nadšená...jinak jsem nervoooozní už no hrůza jen tak málo času ....nějak to na mě dopadá.
Odpovědět
Tak dneska v rádiu povídali, že bude až 24'C a mělo by být i bez přeháněk (jen ojediněle)!! Jupíííííííííí!!! :-D Jsem už na nervy, totálka hadr :-| :-p x-) Neumím se svatebně nalíčit a to se líčím denně..pořád si nepřipadám, že to je to pravé...Vizážistku jsem na sobě nechala make-upovat kdysi 2x a hele nic moc :-S Vím jaké barvy ale ..asi se už budu muset smířit s tím, že mi bude skoro 40..hihi :-D
Odpovědět
holky, klídek :-) já jsem nervózní nejvíc z toho, že se mě každý ptá, jestli jsem nervózní :-) Včera jsem zabalila tombolu, dneska oznámíme definitivní počet hostů v hospodě a hotovo šmitec. Spíš mi přijde, že se chystáme na karneval. Já půjdu prostě za nevěstu a přítel za ženicha.
Odpovědět
Profilova fotka
.....tak dneska jsem od 4 nespala....at už je sobota ráno.Včera večer jsem měla druhou zkoušku česání a mám smíšené pocity.mám vlasy asi 8cm a nic z toho nejde(jde ale ...necítím se v tom)hodně moc přemíšlím že se nechám ostříhat zase uplně na krátko,jako to mám tady na fotce.asi mi klepne....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Nemohly byste mě malinko uklidnit :-N :-D . Včera jsem zalehla v 8 do postele, 2 paraleny,momentálně prskám na monitor,mám rýmu,červenej velkej nos,doma bordel. Kamarádky to nijak moc neprožívaj,mamku nebudu mít na svatbě,je ve státech a nestihnou jim udělat papíry. Atmosféra doma taky nic moc,protože jak jsem zjistila,tak jsem asi dělala málo pro to abych nemocná nebyla (nejsem si vědoma)... No,zatím mám hodně zvláštní pocity z toho všeho. Nic nenapovídá tomu,že bych se měla v sobotu vdávat ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
|-| nj,tak já jdu alespoň něco dělat. Holky držím vám všem pěstičky. tfuj tfuj tfuj .ahoooj. BUde hezky a vy budete nejkrásnější!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?