Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
1
20
21
Profilova fotka
jej, holky dekuji, zatim je to strasne cerstve, vite jak..., ale verim, ze bude vse ok ;-) o svatebni noci to nebylo, az po navratu do Irl, ale vime asi kdy... to jestli se narodi v CR nebo v Irl jeste nevim, puvodne jsem byla rozhodnuta, ze pojedem domu pred koncem tehu, ale ted to vypada, ze mozna budem tu nez bude hotovy domecek v CR, takze cca jeste rok Kazdopadne ja moc nepocitala, ze to bude takova rychlovka ;-) Uvidime, drzte palce x-) a tem, co se budou snazikovat hodne stesti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka2010 :moc gratuluji,to je paráda...takhle krásně hned po svatbě.mi to vzali trochu obráceně...domeček,děti a potom svatba :-) tet zděndu zlobím kdy si pořídíme miminko když jsme konečně po svatbě...no už nechce,já bych chtěla moc.tak třeba v srpnu na těch líbánkách :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka2010: Velká gratulace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ...jak se máte po třech měsících od svatby....co svatební cesta??? nevestinka2010 a jak je tobě?co drobeček?
Odpovědět
ahoj, my dobře, jsme si prodloužili líbánky a jsme do Vánoc v Paříži ;-) fakt jsem ráda, že jsme se vzali co ostatní?
Odpovědět
Profilova fotka
lenunus:tak to je nádhera....mi jsme byli na dovolené v srpnu s dětmi a prodloužený výkend mám slíbený v listopadu.moc se těším...masáže,relax...
Odpovědět
1
20
21
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?