Svatba 29.9.2012 :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte holky, taky plánujete svatbu na toto datum ? Jak jste daleko s přípravami, bez čeho se Vaše svatba neobejde a naopak co budete rády, když se Vám vyhne obloukem ? :-)
Odpovědět
1
7
8
Profilova fotka
ahoj holky, já se taky hlásím. :) já už teda jednu svatbu měla, civilní na radnici před 2 lety. Ted jsme se ještě rozhodli vzít se v kostele. Tak to bude jen taková malá minisvatbička. Šaty se mi šijou, ještě jsem ani nebyla na zkoušce:). hostinu plánujem venku na zahradě.... Je nějaká šance, že tam nebudem muset sedět ve svetrech a pláštěnkách??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost s předmanželskou smlouvou nebo pořešením majetku, který jeden má před svatbou? Nějak jsme na tohle zapomněli a chtěli bychom to vyřešit:( Situace je taková: přítel podniká a má nějaké půjčky. Já jsem taky OSVČ ale žádné dluhy nemám, naopak mám stavební spoření a ještě další spořící účet. Nevím, jak se to u nás bude finančně vyvíjet, ale chtěla bych se nějak ochránit pro případ, že bychom se rozešli a přítel měl pořád dluhy... Prosím poraďte!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jaaaaba ohledně předmanželské smlouvy je tu celá diskuze.
Odpovědět
@jaaaaba nevím, co přesně tě zajímá, ale buď přečíst diskuzi o předmanželské smlouvě, která tu je, a nebo nejlíp uděláš, když si najdeš v okolí notáře a zeptáš se přímo jeho, ti to dělají a ti umí také nejlépe poradit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bambusecek Můžu poprosit o nějaký nápad na hry?
Odpovědět
Ahoj holky, tak co, už jste taky tak nervózní? Já jsem hlavně nešťastná z počasí, myslela jsem, že bude hezky, předpovědi to naznačovaly a včera jsem se dívala a vidím 18 stupňů a dešťové přeháňky. Chce se mi brečet, máme svatbu venku....už tak máme při zařizování svatby samé komplikace a ještě tohle...
Odpovědět
Profilova fotka
@ema1984 nic se neboj, počasí bude parádní !!!! :-) já dneska koukala na předpovědi počasí i z jiných zemí, a všude svítí nad ČR sluníčko, bude krásně, uvidíš !!! :-) a jinak to teda uteklo jak voda, už tuhle sobotu se vdáváme, holky !!!! :-)
Odpovědět
@ema1984 u nás zatím hlásí 25 stupňů, i když pod mrakem, ale pršet snad ne... tak zatím z toho nemám takovou hrůzu.. spíš řeším co na sebe večer, protože jak zajde slunko, tak už teď bývá pořádná kosa... ale přece nebudem sedět celou dobu uvnitř, že :-) držím palce, ať počasí vyjde, chce to klid a pevné nervy, hlavně si nenechat ničím zkazit ten náš den, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já už se nemůžu dočkat, snad nám i to počasí bude přát a vše klapne. Teď už jen přemýšlím, co dodělat, co ještě zařídit,tak snad na nic nezapomenu :-)
Odpovědět
holky, ale oni tu předpověď právě změnili, má být 18 stupňů a přeháňky, no zařekla jsem se včera, že se na počasí nebudu dívat, jelikož se budu ještě více nervovat...hold to už neovlivním.
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy ! přeji vám zítra jen ty nejkrásnější zážitky, na které budete celý život vzpomínat!!! Užijte si ten krásný den a ničím se nenechte rozhodit !!! :-)
Odpovědět
Tak to máme za sebou holky! Bylo to úplně úžasné, počasí vyšlo úplně nádherně a svatební den tak utekl, že bych si ho klidně znovu zopakovala:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
cauko holky taky se hlasim jako vdana pani:-D no nam to taky uteklo...bylo to krasne ale pro me strasne narocne.....su jeste dnes totalne vycerpana.....a to chce manzilek jeste nejakou tu posvatebni noc.....jelikoz vcera jsme nebyli schopni...no tak nevim jak to dam....takze dobrou noc....
Odpovědět
Profilova fotka
nám se svatba taky moc krásně povedla, bylo to nádherné, všechno jsme si na maximum užívali, už se moc těším na profi fotky a video, to bude pecka !!! :-)
Odpovědět
1
7
8
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?