Svatba 29.9.2012 :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte holky, taky plánujete svatbu na toto datum ? Jak jste daleko s přípravami, bez čeho se Vaše svatba neobejde a naopak co budete rády, když se Vám vyhne obloukem ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep jojo, možná ty tmav= fakt budou vypadat líp, jinak by si je tolik lidí nechválilo ... @nevesta_29_9 my budeme oznámení posílat někdy v půlce až ke konci června, budeme to řešit až po státnicích, chceme mít totiž na oznámení fotku, a sami si to upravit, a na to teďka nějak nemáme čas...
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_29_9 no my už je rozeslali, protože jsme mimo ČR a doma budeme jen tři týdny v květnu a to musíme vše zařídít,protože pak se vracíme až tyden před svatbou. No a potřebovali jsme vědět kdo se zúčastní, protože musíme zamluvit i ubytko. Ale jinak si myslím,že čercen červenec by bohatě stačil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 no ted mi jedna nevěsta psala,že tam kupovali oblek i s vestičkou,ale šedý a jsou max spokojeni. Tak doufám,že budeme taky :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak už konečně zásnubní prstýnek, měla jsem ho v opravně na zmenšení, to byla doba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@grometka tak super !!!! :-) já mám ten svůj taky větší, ale počítám s tím, že ho pak budu nosit na pravém ukazováčku, a na ten mi sedne perfektně, takže to teď nějak přežiju .... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 pravý ukazováček? to má nějakej význam, nebo jde jen o pohodlí?
Odpovědět
Profilova fotka
milé dámy, asi budu úplně za pitomce, ale co má za funkci svatební kniha hostů
Odpovědět
@grometka to je asi jen tak na památku, hosti ti tam můžou napsat nějaké přání, vzkaz, nebo se jen podepsat.. opravte mě někdo jestli se mýlím, jen si to myslím, nikde jsem to zatím neviděla
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, je to tak ,slouží to jako památka na Váš den. Každý ti tam napíše nějaké věnování, básničku,radu do žívota, prostě co ho napadne. My ji budeme mít a chci ještě poprosit kamarádku,která to bude mít na starosti, aby mi zároveň udělala od každého fotku a tu si nalepíme k tomu psaníčku.
Odpovědět
Profilova fotka
@grometka promiň, samozřejmě jsem myslela prsteníček :-D
Odpovědět
@ivanep já jí taky plánuju, ať si každej říká co chce, že to je kravina, ale já chci mít hezkou památku, pak tím ráda budu listovat a vzpomínat :) to s tou fotkou je moc dobrej nápad, to si asi vypůjčím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_29_9 přesně tak,mně to taky připadne hezký. je to stejný, jako když si člověk prohlíží fotoalbum. Prostě si pak můžeme udělat hezký večer a zavzpomínat a když u toho budou ty fotky,tak věřím že se u toho i zasmějeme. já jsem taky pro a nápad s fotkama si klidně vypůjči :)
Odpovědět
Článek se načítá
@ivanep dík, a jinak zatím to mám v plánu tak, že nebudu kupovat žádnou speciální knihu co už se prodává jako svatební, to mi přijde hrozně drahý, spíš koupím jak se dělají takové ty A4 sešity s ozdobnýma deskama za třeba 60 korun, tak něco takového koupím a sama dozdobím...
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_29_9 tak to bude určitě taky hezký .Ja bohužel pokud nemám nějakou předlohu,tak nejsem moc kreativní člověk. Když už někde něco uvidím, tak mě pak začnou napadat věci,ale takhle že by mě samo něco napadlo,tak to ne. Ale naštěsti je internet a tam člověk načerpá plni inspirace :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_29_9 tak to bude určitě taky hezký .Ja bohužel pokud nemám nějakou předlohu,tak nejsem moc kreativní člověk. Když už někde něco uvidím, tak mě pak začnou napadat věci,ale takhle že by mě samo něco napadlo,tak to ne. Ale naštěsti je internet a tam člověk načerpá plno inspirace :)
Odpovědět
@ivanep No hele, když koupíš například něco takového: http://www.papirkucera.cz/www-papirku... tak tam stačí už jenom dodělat nějakou hezkou cedulku, že jde o svatební knihu... samozřejmě chce koupit asi nelinkované.. pak nějak pěkně nadepsat první stránku a to podle mě úplně stačí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_29_9 ten je moc hezký :) i ta barva. budete mít taky do fialkova?
Odpovědět
Profilova fotka
@grometka tez su ten samy pitomec....o knize hostu sem nic nevedela:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja než jsem vlezla na beremko taky ne. Říkám to pořád, ještě že to tu je, že tu člověk fakt načerpá plno nápadů :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky vubec nestiham....nase dite je plne energie ale ja su nejak k.o....ale dneska jsem si koupila boty.....jsou sice krasne ale nejsou to ty co jsem chtela...no uvidime...treba sezenu jeste nejake.....nic jdu spat protoze to fakt nejak nedavam....
Odpovědět
@rozalenka @ivanep no hele já to taky poprvý v životě viděla tady, asi před tejdnem :)) ale přijde mi to jako fajn nápad... já jsem na tyhle vzpomínkový věci hrozně ulítlá :)
Odpovědět
@ivanep já ještě vůbec netuším, jaká bude barva a tak, já celou svatbu začala rešit teprve před pár dny a nemam zařízeno nic kromě toho, kde bude obřad, a celkem mě znervózňuje, co vy tu už všechno máte zařízené :D ale šaty jsem chtěla bílo červené, takže buď bude svatba bílo červená, nebo budu mít čistě bílé šaty a pak se uvidí, rozhodně ale neplánuju ladit všechno do posledního detailu do nějaké "barvy svatby", na to nemam kapacitu :))
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_29_9 nic si z toho nedělej, já kdybych byla doma,tak bych taky ještě tak nestresovala,ale tím že nejsme doma a mám na to jen tři týdny v květnu ,kdy doma budeme, tak mě to tlačí. do svatby máme ještě skoro půl roku a to se dá stihnout plno věcí.......... 8-) takže hlavu vzhůru
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte lidičky tak příští čtvrtek jdu na zkoušení šatečků, dodám pak fotečky :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdarek holky...nejak v posledni dobe vubec nestiham....zitra jdeme s malou prvne cvicit..tak su zvedava. Jinak dneska jsem se byla domlouvat asi zhruba na kytce-teda spis sem byla pro rady....takze budu mit nejspis cervene ruze a bile frezie...a budu to mit v takovem tom kornoutu....jeste nevim pocet-chci malou kytku takze bud jen tri ruze nebo pet....jeste nevim a do toho ty frezie....no je to vsechno zajimave... jo holky a planujete svicu????
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka : co je to svica??
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka : ohledně kytičky, já chci taky malinkou, budu mít bílé gerbery, nic víc, jendoduché, přímo pro mě
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak ja bych chtěla hortenzie-fialkové, bílé kaly a bílé růže. Ještě zvažuji místo hortenzie právě taky frézie,ale fialkové,ale nejsem si ještě jista. A dole bych chtěla tu dlouhou trávu s průhlednýma perličkama,co vypadají jako kapky rosy. Dneska jsem volala také u nás do cukrárny kvůli dortu, taťka nám bude dělat jeden a to pro tolik lidí stačit nebude,takže ještě budeme muset minimálně jeden dokoupit. Tak mě paní potěšila,že si můžu z internetu vybrat jakýkoliv a udělají nám ho :-) Co se týká svíce, tak my půjdeme asi jen s pěti kámoškama na večeři a pak někam zapařit,ale nic velkýho neplánuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep zdravím :-) já ještě přesně taky nevím, jakou kytku budu mít, chtěla bych jí mít laděnou do růžova, ale nevím ještě, co přesně za kytičky zvolíme s květinářkou .... jinak rozlučku naplánovanou máme, a určitě to chceme pořádně užít, jak se sluší a patří !!!! :-D :-D :-D celou organizaci mají v rukou družičky a svědkyně, takže pro mě to bude překvapení .... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@grometka toz svica je rozlucka se svobodou:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?