Menu Forum

Svatba 29.9.2012 :-)

1. říj 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jenney (29 r.)
35
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 61 příspěvků, 1 album a 7 inzerátů. Má 22 přátel. Region Přerov.
  • Svatba byla 29. září 2012
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
jenney (29 r.)
35
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 61 příspěvků, 1 album a 7 inzerátů. Má 22 přátel. Region Přerov.
    Region Přerov
 @ivanep Koordinátorku máme jen v den svatby od rána do večera, cca do 11 počítám. Jinak zařídí vše kolem toho, aby jel někdo pro květiny, aby se nezdobily auta, aby každý věděl co má kdo dělat a nemusel se každý ptát mě, když budu na nervy emoticon a pak bude hlídat aby jídlo dojelo v pořádku (máme totiž dovoz veškerého jídla od cateringové společnosti), aby fotograf přijel kdy má, postará se o veškerou zábavu pro hosty po celou dobu, bude hlídat obsluhu, aby vše klaplo a nikdo neby jak u Suchánků emoticon atd. Za to si bere 7000 a jdou dva ona její přítel. Slyšela jsem na ni jen samou chválu a je přímo z mého místa bydliště, takže okolí a vše zná bezvadně emoticon Ale co se týče výzdoby atd, tak to nedělá. Dokáže i zorganizovat jako by celou svatbu na klíč, že si nemusíš zařizovat nic, ale nevím kolik za to chce. Jelikož moje milovaná svědkyně bude mít v den svatby na starost svou druhou dvou měsíční dcerku, tak budu ráda, že se nemusí o nic starat a užijeme si jedna druhou a bude moct s malou odejít i dřív a nebát se, že musí ještě něco zorganizovat a nebo pohlídat. Přítel s tím zezačátku moc nesouhlasit, ale pak uznal, že bude lepší, když si ten den všichni užijeme a nebude se muset řešit koho čím zaúkolujeme. Prostě pohoda a klid. Jelikož jsem se s ní už setkala, tak můžu jen a jen potvrdit, že je úžasná a moc se těším a vůbec mi těch peněž není líto. Když můžu mít šaty za 8000 tak proč ne koordinátorku a mít tak svatbu bez starostí a nervů, aby vše klaplo a aby všichni věděli co a jak mají dělat nebo co kde je a co jak bude probíhat emoticon Ostatní vše si zařizujeme sami a tak si tedy naplno užívám přípravy na svatbu. Jsem hrozný puntičkář a chci mít vše perfektní, takže mám aspoň čas na přípravy a nemusím řešit nic na den D emoticon Opravdu doporučuji Janču Hanzelkovou, má i profil taky určitě ho najdeš. emoticon
25. črc 2012 ve 20:18  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
Registrovala se 28. února 2012 na beremese.cz. Přidala 331 příspěvků. Má 15 přátel. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
Registrovala se 28. února 2012 na beremese.cz. Přidala 331 příspěvků. Má 15 přátel. Region Šumperk.
 @jenney no tak to chápu, já jsem taky takový puntíčkář, kolikrát v noci nemůžu usnout,jak mi to v hlavě šrotuje, na co jsem ještě mohla zapomenout,já doufám že na nic emoticon To je super,že jí doporučuješ,ale když máme stejné datum,tak by to asi neklaplo,leda by se naklonovala emoticon Já o tom taky zvažovala,ale teď už to mám vše propracované do detajlů a od čtyř máme hudbu, mezitím tombola, hry ,noviny ,takže věřím že o zábavu hostů bude postaráno.navíc jsem každému poslala s oznámením průvodní dopis,ve kterém jsou informace jak bude den probíhat,aby se každý nemusel ptát, řidičům jsem vypracovala plán na rozvoz, ten dostane i kamarádka,která lidi bude posazovat do aut, ráno u nás s občerstvením mi bude pomáhat švagrová a samo rodiče a svědkyně a jídlo máme v restauraci,tak tam se budu muset spolehnout na jejich personál,obsluhovat hosty,to už fakt ne emoticon je toho strašně moc, na co se musí myslet,ale snad jsem na nic nezapomněla. lidi z okolí mi říkají,že to mám vše tak naplánovaný,ať se tím začnu živit. v loni jsem byla za svědka kamarádce,celý den jsem se jí starala o hosty, zábavu atd... pak mi všichni hosté při odchodu děkovali a mysleli si,že jsem koordinátorka.tak jsem se smála a prý ať to zvážím,že bych se tím uživila,tak kdo ví,třeba jednou v budoucnu emoticon ne , ale jen doufám,že u vlastní svatby to zvládnu taky vše naplánovat a na nic nezapomnět a když,tak mi to lidi budou muset prominout
25. črc 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jenney (29 r.)
35
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
jenney (29 r.)
35
    Region Přerov
 @ivanep Tak to máš super, že jsi tak šikovná, já bych asi koordinátorku dělat nemohla, mám nervy ze svojí svatby, tak nevím, jak bych nervačila z cizí emoticon Jelikož to máme v sokolovně, tak se bude muset vše dovážet a vše pohlídat, aby bylo včas. Budeme i venku opékat selátko, takže od jídla po obsluhu, se bude muset korigovat a postarat se, aby vše klaplo. Jsem ráda, že se o to nemusím starat a volat třeba opékači, kde je, že prase už je na místě atd. emoticon Svatbu si celou zabezpečím, ale v den svatby chci mít už klid a jen si užívat hosty a drahou polovičku emoticon Jsem hrozný nervák a vím, že když si začal být chaoz nebo nějaký problém, tak já jsem první, kdo chytne nervy a začla bych to řešit emoticon A tak bude klid. Co nejvíce věcí hledám a zjišťuji tady na beremku a dost peněz jsme díky tomu ušetřili, dokonce i tu koordinátorku jsme si nakonec vzala na základě super pozitivních doporučení od holek tady emoticon
26. črc 2012 v 10:36  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
Registrovala se 3. března 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 48 příspěvků. Má 14 přátel. Bzenec, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
Registrovala se 3. března 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 48 příspěvků. Má 14 přátel. Bzenec, Region Hodonín.
 ahoj holky, meeega dlouho sem tu nebyla....jak se mate a co pripravy.....vzpominam si kdyz jsem prisla do tehle diskuze tak jsme mely jeste nejaky pulrok pred sebou a ted mesic a jsme skoro tam...to to leti...jinak mi uz mame vicemene vsechno hotove....saty. oblek,vyzdobu, hudbu, obrad, zakusky,.....jen doladit par detailu...noviny mam taky...kamoska mi je ted hodi do nejakej realnej formy a bude hotovo...tombolu nakupuju, botky mam, jen jeste nejake puncochy tak.....uz mam doma i usite bolerko a aj satecky pro nasu malu.....takze jsem ted vsechny starosti hodila za hlavu a dneska jsem prozila svuj prvni lazensky den...emoticon mam lazne na dojizdeni....nedokazala bych byt bez malej 3tydny....takze holky rozjedme opet nejakou diskuzku...haloooo
22. srp 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deniikd
3
Registrovala se 15. července 2012 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Hošťálková, Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
deniikd
3
Registrovala se 15. července 2012 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Hošťálková, Region Vsetín.
 ahoj taky se přidávám k tomuto dni emoticon
22. srp 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
 @deniikd ahojky, tak vítej mezi námi, i když teď se nám tu ta diskuze už nějaký čas docela sekla emoticon
22. srp 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
 @rozalenka ahojky, tak nás zbytky zařizování ještě čekají, neboť ještě pořád nejsme doma, vypadá to že dorazíme asi 2.9. takže pak to začne emoticon 7.9. jsem ještě jednou objednaná na zkoušku šatů,které jsem si zarezervovala a zaplatila,neboť se mi za léto podařilo zhubnou 8kg a teď se obávám,že mi budou moc velké.paní mě sice uklidnňovala,že se to dá zmenšit,ale byly i tak velké ,tak mám strach,abych ještě na poslední chvíli nemusela hledat nové šaty.to by mě asi ranilo.jinak noviny už mám taky vytisknuté ,jen je svázat,jenže teď se jedna kamarádka rozešla s manželem, měla jsem je tam oba napsané i s fotkami a nějakým komentářem,takže tu jednu stránku musím zase předělat a vytisknout znovu. jinak už se nám to fakt krátí,tak se začínám těšit, nervozita zatím není,ale ta bude určitě týden před,jak se znám emoticon
22. srp 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deniikd
3
fotoportrét
fotoportrét
deniikd
3
 @ivanep asi všichni zařizují, ono se to nezdá, ale je to za pár. mě to tak připadá. připravujeme svatbu z anglie, zasnoubení jsme měsíc a termín jsme si se snoubencem vymysleli asi před tydnem. az na místo obradu mi ale všechno vyšlo podle představ a ted uz jenom zaridit ty dulezite malickosti emoticon
22. srp 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
 @deniikd taky vitam.....
jinak teda holky doufam ze tu diskuzku dame znovu do pohybu...
zkousely jste holky chodit ve svatebnich botkach????ja jsem zvykla jen na nizke botky a svatebni mam aspon 10cm vysoke..byla sem v nich 1x...ale mela bych zase zacit.....at se nekde nenatahnu...
jo a dalsi otazka...co planujete mit pod satama???obyc silonky nebo samodrzky nebo podvazky????kdyby bylo na me oblecu si leginyemoticon jinak asi pujdu do podvazku pac kdyz budu mit silonky a zasneruju se do satu tak jak pujdu na wecko tak to tam pak nezastrcim....no a samodrzky mam strach ze by mi padali.....tak co jak ste na tom vy????
22. srp 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
 @rozalenka ahojky, tak já jsem si pořídila botky na malinkém podpadku, velký bych nedala. chodit v tom a ještě tančit,tak to bych asi všechny pobavila. takže to naštěstí trénovat nemusím. pod šatama budu mít samodržky, mám se 4 prožkouma, zkoušela jsem je a drži super. jsou tělové a navrchu mají bílou širokou krajku,vypadá to moc hezky emoticon
Můžu se zeptat,budete dávat výslužky jestli jo, kolik máte lidí a kolik jste toho objednali? Já začínám mít strach,jestli toho nemáme objednáno nějak moc.
22. srp 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
 @deniikd tak my taky zařizujeme na dálku- z Rakouska. ovšem začli jsme už rok dopředu emoticon to máš teda štěstí,že vám klaplo vše co jste chtěli. my kdyby jsme to neměli takhle dopředu,tak kapela by byla zarezervovaná,fotograf taky a obřad by musel být někdy v pozdních hodinách, restaurace by byla taky obsazena. všichni nám volali už v dubnu ,jestli to platí,že mají další zájemce.jinak ty maličkosti,to taky ještě zabere spoustu času,ono totiž člověk tu pořád objevuje nějaké nové emoticon ale to už je většinou takové to příjemné zařizování.
22. srp 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danimis
Registrovala se 22. července 2012 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
danimis
Registrovala se 22. července 2012 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Zdravím vás všechny :o) také jsme si vybrali tento termín.. zásnuby proběhly na začátku března a od té doby pomaličku zařizujeme.. jsme tak trochu smolaři, takže boty, které jsem měla objednané z netu mi nepřišly, prstýnky jsou objednané už od začátku července a stále nejsou hotové, kosmetička mi dnes oznámila, že mě nemlže nalíčít, odjíždí někam na školení.. emoticon ale já si z toho hlavu nedělám, beru to s nadhledem emoticon
chtěla bych mít všechno sladěné do světle růžové a bledě modré, tak snad se to podaří :o)
Příští týden mě čeká zkouška s floristkou, matrika, restaurace, cukrárna - dezerty.. je toho ještě hodně a čas utíká :o)
22. srp 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
 @ivanep jojo vysluzky davat budeme.....dohromady na svatbe budem mit cca 45lidi....no a krabicky budem vozit den dopredu ale kolik tam toho bude nevim....je to tezke...treba babicce a tete dame vic a te vzdalenejsi rodine zase trochu min.....a taky zalezi kolik lidi na tu krabicku bude.....myslim ze sme pocitali na dva lidi krabicku asi o 8 zakuskach a 8kolackach....ale jak rikam...nekomu pujde vic....
ja mam z tech samodrzek strach...su totiz silnejsi a kdyz nic nemam tak se me stehna soupou coz je pekny hnus....mam strach ze by mi to udelali i ty samodrzky.....
no nic asi pujdu do sprchy....dneska uz po 4 koupanicko.....rano sem byla ve sprse pak bazen a pak jodobromova koupel a jeste ted vecer sprcha....su hotovy vodnikemoticon
22. srp 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoooza
7
Registrovala se 1. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 331 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zoooza
7
Registrovala se 1. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 331 příspěvků. Má 3 přátele.
 ahojky, tak já se taky přidám k rozjeté diskuzi :D zařízenoí máme už skoro vše, ještě musíme koupit ženichovi košili a boty, jinak oblek už má... no a pro mě nějaké prádýlko a taky řeším punčochy... no a nejvíc boty. Chtěla jsem barevné, pastelově růžové nebo lila a nic, ani ťuk. V obchodech nic není, tak asi skončím u bílých ze salonu... nicméně vůbec netuším, jaké bude počasí a kdyby byo vedro, tak se mi do punčoch nechce... navíc taky moje stehna nezvládají samodržky, ty se hned kroutí a utíkají pryč :D takže jedině podvazky a pak svlíkat jen kalhotky... uvidím, jeslti nějaké seženem na nákupech... protože jinak jdu bez :D teď ještě dořešit líčení a účes a čekat, až dorazí ušité šaty, moc se na ně těším emoticon
22. srp 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
 @rozalenka na ty stehna jsem tu našla vynikající tip-někde to tu už holky řešily ,stačí je pořádně potřít tuhým deodorantem a neodřou se ti emoticon já když je horko a potím se,tak se mi to taký stávalo a teď jsem vyzkoušela tohle to a fakt to funguje. jinak aby držely pořádně,tak to chce fakt aspoň ty čtyři pruhy,jinak se to roluje,to už mám taky vyzkoušené.
22. srp 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
 @danimis ahojky, tak to jsi dobrá,že to zvládáš takhle v pohodě a s nadhledem,já už bych šílela. jsem hrozná,vše chci mít důkladně naplánované a jak mi to nevychází,tak jsem z toho na hlavu emoticon no je mi stejně jasný,že všechno nevyjde jak má,tak snad většina ano. tak přeji příjemné zařizování a snad ti už ty ostatní věci vyjdou a nebude to takhle pokračovat,držím palečky.
22. srp 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
 @zoooza tak te tady mezi nama vitam...

jinak holky dneska jsem nakoupila dalsich par veci do tomboly...pristi tyden bych se teda mela rozhodnout co budu mit jestli ty podvazky nebo neco jineho...asi se zajdu poradit do obchoduemoticon
jo a musim se pochlubit....uz asi tyden nejim cokoladu......tak su zvedava jestli aspon kg shodim.....v laznich me ted maji kazdy tyden vazit....su zvedava.....jinak od porodu sem pribrala 6kg...silene.....2kg me zustali po malej....takze dohromady mam o 8kg vic nez pred tehu....chjoooooo emoticon
24. srp 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mamw
6
Registrovala se 18. června 2012 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mamw
6
Registrovala se 18. června 2012 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Taky to máme v tento termín. Holky co všechno ještě nemáte zařízené? Na co všechno jsem ještě zapomněla?
24. srp 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoooza
7
fotoportrét
fotoportrét
zoooza
7
 tak se nám podařilo ve čtvrtek koupit ženichovu košili, boty i pásek, když už měl ten nový oblek doma víc jak měsíc :D a tak pro mě boty(!!!) konečně, krásné růžové a navíc ve výprodeji za 129,- emoticon jo a taky jsem si koupila podvazkový pás a do něj samodržky, protože podvazkové punčochy moc v bílé nedělají a zadruhé to bude držet dvojnásob :D tak jen ten modýlek musím vyzkoušet, až nebude drahý doma, ať si pěkně počká na svatební noc emoticon zítra jedem potvrdit do penzionu všechny detaily a musím si poměřit, jestli se nám tam vleze stůl do U, nějak začínám mít pocit, že se tam nevlezem všichni emoticon takže už mi chybí jen líčení (zkouška v pondělí), účes (něco mám v hlavě, musíme vyzkoušet se sestřenkou), možná ještě jeden fotograf a hurá na to emoticon už se nám to krátí, co?
25. srp 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haninka712
15
Registrovala se 28. května 2011 na beremese.cz. Přidala 136 příspěvků. Má 18 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
haninka712
15
Registrovala se 28. května 2011 na beremese.cz. Přidala 136 příspěvků. Má 18 přátel. Region Ostrava.
 taky jsem tady dlouho nebyla , takže zdravím po delší době... emoticon my už máme defacto taky všechno zařízené, prstýnky jsou doma, oznámení jsou rozdána, koláče objednány, šaty pro družičky už jsou ušity, já si jdu někdy v týdnu vyzkoušet ty svoje , kamarádka mi už vytváří vývazky a manžetové knoflíčky, tak jsem zvědavá, jak to dopadne... jediný zásek je na budoucím manželovi- na rozlučce si něco provedl s kotníkem, a tak dostal sádru- už ji má týden, za týden by ji měl mít dole, a uvidí se, jestli už napořád, a nebo se to bude ještě nějak řešit... takž eještě nemá botky- nemůže si je vyzkoušet, ale jinak by to mělo být všechno hotovo emoticon
26. srp 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoooza
7
fotoportrét
fotoportrét
zoooza
7
 tak holky, dneska už přesně měsíc emoticon v práci mi k obědu začli říkat mladá paní, prý ať si zvykám :D :D šatičky na mě čekají v salonu na zkoušku, doplňky máme nakoupené, v penzionu nás překvapili fungl novou zastřešenou terasou a pódiem na tanec venku.... úplně super emoticon a co vy? už se těšíte? co ještě řešíte, z čeho máte nervy? emoticon
29. srp 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haninka712
15
fotoportrét
fotoportrét
haninka712
15
 @zoooza utíká to jak splašené ! emoticon
já jsem byla dneska rání prvně zkoušet šaty, co si nechávám šít- byla jsem dost ve stresu, že se mi třeba nebudou líbit, ale jsou fakt perfektní - krásné, lehké, přesně podle mých představ emoticon
těším se strašně moc, nervy už začínají pomalu pracovat,ale spíš proto, že se vsichni v rodině pořád vyptávají, a když jim něco prozradím, tak vykulí oči, a diví se, že to máme zrovna takhle... tak si začínám připadat nenormální, a bojím se, že se to lidem nebude líbit, a nebo nás pomluví emoticon ale pak si vždycky řeknu, že je mi to fuk- chci, aby se ta svatba líbila mi a mému příteli, po lidech mi může být .. slušně řečeno nic emoticon
30. srp 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoooza
7
fotoportrét
fotoportrét
zoooza
7
 @haninka712 jo jo je potřeba si zachovat své představy a názory, u nás to chvíli vypadalo, že na svatbu nepůjde ani mamka, protože nesnese, že nebudem rozvážet koláčky třeba :D :D ale postupně se to vylouplo do tak ucelené představy, že nic z toho se měnit nebude a hotovo :D :D já jdu na šaty v pondělí, už se na ně moooc těším.... a jinak dodělávám zasedací pořádek, playlist a tak, dávám si teď trochu oraz s přípravama, abych toho neměla už moc...
30. srp 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
 @ivanep Ahoj v diskuzi sem četla o těch tělových samodržkách s bílou krajkou.. Kde si je prosím sehnala? Díky moc emoticon
4. zář 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
fotoportrét
fotoportrét
ivanep
25
 @lucousik ahoj, já si je objednávala z Německa http://verasposa.com/Brautstruempfe zároveň se svatebními botami,ale poštovné je 15 Euro,takže to by se ti asi neoplatilo emoticon ale holky psaly,že se dají sehnat i v Marks and Spencer. tak snad ti to trochu pomůže emoticon
4. zář 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
 @ivanep Díky, to by se asi nevyplatilo, ale mrknu v MaS emoticon
4. zář 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinoadarky_slavnostnichvile
Malevinarstvi75
Petr Václavík PRO

Svatební obchod - Region Břeclav
PRO Shop: 97 inzerátů
177

“Rádi Vás pozveme k nám do soutěže: https://www.facebook.com/slavnostnichvile.cz/photos/?tab=album&album_id=1789382397997844”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
vinoadarky_slavnostnichvile
Malevinarstvi75
Petr Václavík PRO

Svatební obchod - Region Břeclav
PRO Shop: 97 inzerátů
177

“Rádi Vás pozveme k nám do soutěže: https://www.facebook.com/slavnostnichvile.cz/photos/?tab=album&album_id=1789382397997844”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den nevěsty. Pokud jste se ještě na posllední chvíli rozhodly dát dáreček svým hostům, jako poděkování za to, že s Vámi strávili Váš den - mrkněte do mého profilu nebo alb. Jsme malovinaři s vinným sklípkem ve Velkých Bílovicích a nebízíme možnost Vám svá vína nalahvovat jako minivínka s originální etiketou dle přání snoubenců. Nabízíme zhotovení návrhu naším grafikem - možnost Vašich fotografií na etiketě, Vašich prstýnků, motivu z Vašeho oznamka, atd emoticon
Na přání nevěst mít ve stejném stylu i dárky pro děti nebo abstinenty emoticon jsme do své nabídky zařadili i belgické čokoládky s obalem na Vaše přání.
Etikety můžete mít i na láhvích 0,75l - případně v dárkovém balení - jako poděkování tatínkům, svědkům, atd..
Pro nevěsty z okolí Českých Budějovic speciální akce - mrkněte k nám do fotoalb emoticon
fotoportrét
fotoportrét
bambusecek
Registrovala se 31. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bambusecek
Registrovala se 31. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky nevěstyemoticon
Tak jsem se zde přihlásila přesně po půl roce, kdy jsme se s přítelem zasnoubili. emoticon A vidím, že diskuze se tu rozjela ve velkém. Velký den se blíží. Taky jsem s těch, které musí mít všechno perfektně připravené. Namám žádnou koordinátorku, za svědka mi jde mladší sestra a musím říct, že zatím se stará o zařízování perfektně. Budeme mít 70 lidí. Od příštího týden už mám dovču, tak teprve začne ten stres, pr. budeme rozvážet 110 balíků s koláčky. A nejhorší je, že ještě nemám zkompletované pozvánky. Toto mě už trošku začíná znepokojovat. No a pak už jen relax, kosmetička, masáž, kadeřník, atd. atd. No a hlavně ještě obvolat všechny jako fotografa, videokameramana, kadeřnici a další a upřesnit poslední detaily. emoticon O zábavu hostů bude postaráno, máme skvělého DJ, který celou zábavu vede vtipnými komentáři a poznámkami. Hry už jsou taky nějaké nachystané, takže kdyby chtěl někdo nějaké tipy, tak klidně dejte vědět, ráda se podělím. Všechno to vypadá sice hezký jak to tak čtu, ale ono opravdu za tím stojí spoustu času a práceemoticon A je jasné, že všechno perfektní nemůže být. A hlavně jak píše Haninka, někomu se to bude líbit, někomu ne, někdo nás stejně pomluví, ale hlavně, že to bude podle našich představemoticon. Ještě bych si přála, aby bylo pěkné počasí, ale to se bohužel nedá ovlivnit. Přesto už teď koukám na předpověď počasí emoticon emoticon
12. zář 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peef
Registrovala se 29. července 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
peef
Registrovala se 29. července 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Brno.
 Ahoj nevěsty,
taky se hlásím k tomuto datu emoticon musím říct, že od Vánoc, kdy mě přítel požádal o roku to uteklo jako voda.
zařízené už máme skoro všechno, teď přišlo na řadu to nejhorší, doladit drobné detaily.... emoticon
12. zář 2012 v 08:31  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš