Svatba 29.9.2012 :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte holky, taky plánujete svatbu na toto datum ? Jak jste daleko s přípravami, bez čeho se Vaše svatba neobejde a naopak co budete rády, když se Vám vyhne obloukem ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky...at uz je zari....ja uz se zacinam tesit....
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka já se těším taky strašně moc, ale zatím to jde trochu mimo mě, fakt nic časově nestíhám :-( přes prázdniny to bude mazec, než dořešíme všechny detaily ... nevíte, jak ej to s nárokem na volno ? když 28.9. je státní svátek, tak volno v práci dostanu i na 27.9, ?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka ahoj, no já už se taky nemůžu dočkat, včera jsem byla zemluvit dorty, byla jsem tam přes dvě hodiny, než jsme to vše domluvili. zitra vyrážíme do Prahy koupit prstýnky a oblek ženichovi, už se nemůžu dočkat. každý mi říkal,že na co to vše zařizuji tak dopředu a jsem ráda,že jsem to udělala,protože minulý týden mi volali z restaurace,kde máme zamluvenou hostinu,jestli to platí, že tam jsou další zájemci, v cukrárně mi taky řekli,že tak půl roku dopředu je nejvyšší čas si dorty zamluvit, protože nejsou schopni uděla víc jak svatby v jednom týdnu,takže jsem ráda,že jsem to zamluvila vše včas a nemusím se stresovat tím,že mé představy neklaply a hledat náhradní řešení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj , tak i já se přidám jestli mužu :) datum máme 15.9. kladno.... koukám že už to docela máte vše zařízené. My máme zamluvený obřed a hostinu, ženich má oblečení doma a to je tak vše... budeme to mít volnější.... oznámení si budem dělat samy přijde mi na vše ještě dost času , čas hraje s náma ;)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě vlastně máme na cd vybrané 4 písničky na obřed :D
Odpovědět
Profilova fotka
@joha79 ahoj, vítám tě tu mezí námi :-) no ono na jednu stranu času dost je,ale na druhou, pokud člověk nechce dělat kompromisy,tak je nejvyšší čas. jak jsem tu psala, kdybych neměla vše zamluvené dopředu,tak bych teď neměla hostinu v restauraci kde chci, kapela je v září také dost obsazená,takže bych musela hledat jinou a fotograf,pokud je dobrý, má také docela plný kalendář.Doporučovala bych ti aspň si zamluvit restauraci, předpokládám,že termín už je rezervovaný, a pokud chcete živou hudbu nebo DJ,tak už bych to asi také řešila. Ale záleží v jakém duchu to člověk pojm, jestli to bude svatba větší nebo menší,určitě bych tě nechtěla nějak vystresovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep ahoj , no restauraci máme zamluvenou a předběžně dohodlé i věci pak jen dohodnout vše na pevno... na šaty pujdu až tak v červenci to prot že sem ted na dietě a mám to asi do konce června :) už mám dole 22kg a ještě mám před sebou 8kg :) ale už se těším až to vše začnem pořádně chystat v hlavě tak nák vše máme společně dohodlé....
Odpovědět
Profilova fotka
@joha79 tyo klobouk dolu...22kg.....ty vado jak to delas????neco specialniho???podel se!!!!!ja bych chtela zhubnout tak 10kg ale priznavam nemam vubec zadnou vuli....hruza se mnou...mas muj veeelikansky obdiv!!! jinak holky sakres co je s tema uvodnima fotkama ci obrazkama....hodte tam neco at tu nejsou vsude stejne nevesty....houby se v tom orientuje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj s těma fotkama holka já musím nejdříve náke foto ošefovat :) no a to hubnuti? děkuji za pochvalu jezdím do Prahy k pani doktorce Stankové, cejtím se fakt moc dobře...... mohu jen doporučit....
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka no koukám máte veselku taky v září :) to vlastně tu každej :D
Odpovědět
Profilova fotka
@joha79 aha takze hobnuti pod lekarskym dohledem jo....tak mas nejaky specialni jidelnicek a tak.....a muzu se zeptat .....si byla jakoze hodne silna ze tak radikalne hubnes a nebo nejake zdr. problemy a tak?????
Odpovědět
Profilova fotka
ne tak ptam se k vuli sobe....nejsem hubena.....mam uz nejakych 75kg....pri vyce cca 160cm.....takze speky dobre...ale na doktora si myslim to neni.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozalenka no nák sem se jen rozjedla no :( najednou sem měla 103kg a měřím 174cm ... ted mám dole 22kg to je že mám ted 81kg a muj cíl je dát dolu 30kg tak cílová váha bude 73kg to je tedy ještě předemnou 8kg :D no a pak poběžím schánět náké ty šaty.....
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že všechny řešíme stejné problémy... dokud jsem ještě bydlela u rodičů, dělala jenom školu, a měla čas na sport, tancovala, každý pátek pařila na Stodolní, všude jsem chodila pěšky, tak jsem neměla problém s váhou... pak jsem se nastěhovala k příteli, našla isi ke škole práci, začala všude jezdit autem, a už to bylo- 15 kg nahoře, takže je teď poctivě shazuju...teďka taky "držím dietu", i když se tomu tak říct nedá, nechala jsem si od dietní sestry upravit jídelníček na míru, a ono to fakt funguje !!!! a nedá se říct, že bych na sobě nějak makala, se školou a prací na to mám čas tak jednou týdně, zajít si někam zacvičit...za měsíc mám dole cca 3,5 kg průměrně... ještě tak 6 kg, a budu spokojená :-)
Odpovědět
@haninka712 já začla trochu tloustnout už u našich když sem přešla na vejšku a začla se flákat, ale odstěhováním bylo dílo zkázy dokonáno, páč nikdo nehlídal, co je doma sladkýho a mohla sem si koupit co sem chtěla:D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ale ja nemam vuuuubec pevnou vuli.....jako presne vim kde je muj kamen urazu....COKOLADA....sezeru ji tuny hruza.....vim a celkem si za to nadavam ale nejak to nezvladam. kdyz ju nejim tak me pak boli hlava su protivna...hruza- nevim co s tim...je to zavyslost a tezka...momentalne se lecim ze zavyslosti na nosnich kapkach a uz si tyden nekapu...takze snad to zvladnu-nos uz mam volny-uzivam nejake kortikoidy abych si odvykla....a ty tez budu postupne vysazovat.....ale su rada ze uz nefrcim na otrivinu....
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka ahoj, tak na čokoládu zkus kakao, někde jsem četla,že si ho máš dát,když máš chuť na čokolkádu,že to zažene a nemá to tolik kalorií :-) ale já osobně teda vůli také nemám, podařílo se mi jednou shodit 15 kg,ale to bylo stresem v práci, a to jsem pak stejně zase nabrala zpátky,takže to by se člověk musel hlídat celý život a na to asi nemám :-| ale je fakt,že kdybych měla nějkých sto kilo, tak by mě to možná donutilo,ale takhle si člověk vždycky řekne, že to není ještě tak nejhorší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdarek holky tak co je noveho??????nejak se nam to tu seklo.....ja sem se dneska byla nechat zmerit....na to cervene bolerko:-) nevim jake mam nechat rukavky....budou urcite 3/4tecni....ale nevim jestli maji byt uzke a ukoncene takovou tou manzetkou a nebo trochu jakoby do zvonu....co myslite???nebo nejaky jiny navrh???
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka ahoj, já jsem se dneska vrátila po týdnu z dovolené,tak jsem tu docela dlouho nebyla :-) u toho bolérka bych volila asi 3/4 rukávy a do zvonu asi ne. jedno takové jsem si zkoušela a vypadalo to líp když byly rovně ukončené. já původně chtěla k těm svým šatům krátké rukávky,ale na fotkách to vypadalo hezčí s těmi delšími, ve středu mám ještě jednu zkoušku,tak jsem paní volala, ať mi tam nějaké s těmi 3/4 doveze a vyberu si z těch. Ale asi také záleží jak ke kterým šatům ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
haloooo holkyyy je tu nekdo?????mi uz mame objednany dorty!!! tak uz snad jen to oznamko.....
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka ahoj, no my už máme také objednané dorty, i mini zákusky,ale jsou to všechno pálky. zjistila jsem,že rozpočet který jsem původně plánovala stačit nebude ani náhodou :-| ale co , doufám,že je to opravdu jednou za život :-) Dneska jsem také byla u holičky, poradit se, jestli bude možné z mých vlasů udělat můj vysněný účes. a nebude, takže jsme objednaly tzv. klipy z lidských vlasů,které si tam připnu,nejde to vůbec poznat, a z těch mi vytvoří nádherný účes a můžu je používat i tak v běžném životě. Květiny už mám také zamluveny, svatební menu, ubytování pro hosty, tak snad jsem na nic nezapomněla. Ještě nakoupit věci do tomboly, svázat noviny a pár drobností na dekoraci mi ještě schází. tak snad už máme vše, doufám,že nenastanou žádné zádrhely,když vše připravujeme takhle s předstihem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep taky budu met ty klipy do vlasu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka no je to super věc, člověk to fakt využije i normálně a hlavně se z toho dá udělat krásný účes, když člověk hold nemá svoje vlasy tak krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já pořád nějak nestíhám, je zkouškové, takže se pořád učím, navíc bojuju o novou práci, takže fakt nemám moc času ... jinak jsme byli se švagrovou na nákup, a nakoupila jsem tam krásné kvalitní ubrousky, byly zrovna ve slevě, jinak by jich stálo 20 kousků kolem 50 kč , takhle stály dvacku... jinak tam mají velký výběr svíček, ani jsme nečekala, že v Makru budou mít tolik věcí, takže se tam určitě ještě vypravíme ! :-) jiank jsem si domluvila zkoušku u kosmetičky, mám ji za měsíc, vlasy mám naštěstí krásné dlouhé, tak doufám, že z nich kadeřnice něco vymyslí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak po měsíci, kdy jsem se pilně věnovala škole, už mám všechno hotovo, a začneme intenzivně řešit svatbu. O víkendu chceme stanovit přesný počet hostů, objednat prvních pár věcí z ebay,, domluvit se na focení fotek na oznámení, ve středu jdeme pozkoušet obleky, a poměřit mě na šaty, aby se už konečně začly šít , .... mno, máme toho až nad hlavu !!!! :-) jak pokračujete vy, dámy ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 ahoj,tak my jelikož jsme mimo domov, tak jsme skoro vše zařídili už v květnu. cukroví, dorty, květiny, svatební menu, výzdoba,prstýnky, oblek. atd... teď momentálně trénujeme náš svatební tanec, to jsme za těch pár týdnů,co jsme byli doma , stihli navštívit i taneční kurz a teď to pilně cvičíme :-) doma budeme až začátkem září a to doufám,že už toho nebude tak moc. věcičky na tombolu nám obstará mamka,dala jsem jí seznam, noviny jsou hotovy a pak už bude zbývat jen výzdoba,kterou si chci dělat sama, ale to až dva dny před, to bude asi víc lítání.ale stejně se na to těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cauko holky, nejak se nam to tady pozastavilo...mely bychom to napravit....takze vracim zpatky nasi debatu.....jak jste daleko??????predpokladam uz mame vsechny zarizene misto obradu i hostiny, saty jsou taky vsude objednane......to je asi to nejdulezitejsi....a co dal???mi uz mame i prstynky a vyvazky, oznamko uz mame taky skoro hotove. uz mam aj satky pro malou ale jak trosku povyroste tak je muzu poslat zase dal....jelikoz jsou ji tak tak....cukrovi a dorty myslim ze mame taky vsechny zajednane....no a ja jdu v patek na takovou predbeznou zkousku liceni- tak uvidime...z toho mam celkem vitr, ja se celkove moc nemaluju a mam veeelice citlive oci tak abych to naliceni vubec zvladla....chci neco jemneho.jinak stale uvazuju nad vyzdobou.....zasedaci poradek i jmenovky uz mam-ty sem vyrabela sama...oblek pro mojeho taky mame-jen jeste kosilu musime dokoupit. a ja si musim jeste botky sehnat....to bude celkem orisek....bolerko mam stale ve vyrobe.takze tak.....v pondeli odjizdime na dovcu tak se tesim...bude trochu relaxu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka ahojky, tak my jsme momentálně na mrtvém bodě, ale už je skoro vše zařízené a zbytky doladíme v září : ) ještě jsem doobjednala krajkový běhoun na svatební tabuli,tak co se týká dekorace,tak už máme snad vše. momentálně akorát čas od času trénujeme náš svatební tanec, tak doufám,že se nám povede, i když před tolika lidma z toho budu mít pěknou trému,asi si budu muset koupnout nějakýho panáka,než začneme :) Zkušku účesu a líčení mám až v září,tak je ještě trochu času . zasedací pořádek jsem už taky dala dohromady,to byl oříšek. Mamka mi teď pomalu nakupuje věci do tomboly,tak to je fajn,že mám o starost míň. už se na to těším,smějeme se pokaždé když o tom mluvíme,tak doufám,že naše hosty to taky tak pobaví . Prstýnku už máme hotové,ale jelikož nejsme doma,tak je vyzvedla mamka a já už hořím nedočkavostí,až je budu moct vyzkoušet,doufám že budou sedět tak jak mají :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím po dost dlouhé době a můžu říct, že máme konečně skoro vše zařízené. Jen ještě příští týden pojedeme do nově otevřeného Bandi Vamos na oblek mužíčkovi a pro oznámení, které pak rozdáme a bude to vše. Jinak jsme se rozhodli, že budeme mít svatební koordinátorku a jsme nadšená. Je to úžasná slečna a slyším na ni samou chválu. Jelikož má svědkyně a svědkovi se narodila před 14 dny druhá dcera, tak je nechceme zatěžovat tím, aby něco organizovali a museli se starat o zábavu atd. Tak se už moc těším. Ale jinak vše zařizuji sama, abych se nedostala do fáze, že se budu nudit :-D Je toho ještě dost, takže musím makat. Teď dělám s kámoškou noviny, včera zkouška výroby šerpy na auto, tak uvidíme, jak mi to vše půjde. Dort ve formě minidortíčků mi v pátek 13. vybouchl, takže nakonec budeme mít obyč patrový dort, ale určitě budu luxusní, jako všechny dorty od naší cukrářky. A chci se Vás holky zeptat, nevíte jak vytvořit ty průvěsy v sále? Objednala jsem si jednu aranžérku, aby mi pomohla nachystat svatební tabuli, ale chci ji využít jen na to, aby mi nějak vytvořila ty průvěsy, bere si 150,-Kč na hodinu, tak nechci špekulovat celý den, jak to uděláme, když si bere od hodiny. Nemáte nějaký nápad? Přikládám foto našeho sálu, kde bude hostina.
Odpovědět
Profilova fotka
@jenney ahoj, tak to tě obdivuju,že jste si vzali koordinátorku,když už jsi skoro celou práci odvedla sama :) ale máš pravdu v tom,že to ten den musí někdo organizovat,aby nebyl chaoz a aby jsi si ten den mohla pořádně užít. No já to teď taky řešila, sepislovala jsem seznam pro řidiče,koho první odvézt (od radnice a potom lidi co jsou v ubytovaní v hotelech,aby si tam pak mohli nechat auta a nemuseli jsme večer ještě řešit odvoz aut) , zasedací pořádek, atd.... je toho fakt moc. pokud bych nikoho neměla, kdo by mi to trochu organizoval,tak bych do toho taky šla. můžu se zeptat,kolik si za ty služby bere? S těma průvěsama,to fakt nevím,to mi připadne,že se musí nátáhnout nějaký špagáty na zeď,kterýma se to provlíká,ale to bych řešila třeba s tou koordinátorkou,myslím že v takových věcech by ti taky měla pomoct,ne? Když už jsi ji spoustu práce ušetřila. Jinak noviny jsem taky dělala,jsem ráda,že už to mám za sebou,protože to bylo fakt snad dvacet hodin práce,teď už do nich vložím jen ten zasedací pořádek,ať každý ví,kde sedí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?