Svatba 29.9.2012 :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte holky, taky plánujete svatbu na toto datum ? Jak jste daleko s přípravami, bez čeho se Vaše svatba neobejde a naopak co budete rády, když se Vám vyhne obloukem ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@grometka tak si to zadej vyhledat do google a je jich tam plno,taky jsem se tam inspirovala a jeste jsem do nich dala fotku od kazdeho z hostů a ke každému jsem něco napsala. Položíme je v resatauraci na stůl, protože hned po obřadu se půjdeme fotit a tak se hosté mezitím aspoň zabaví,když na nás budou čekat a také se lépe seznámí. napasala jsem do nich program, menu, dala plno našich fotek, vtipů, vtipné manželské zákony, povídání o tom jak jsme se seznámili, vytvořila jsem 20 stránek. ještě je musím svázat a hotovo. Přijde mi to fajn, že právě když na tebe lidi minimalně hodinu čekají, tak mají aspoň co dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@grometka já se s nima setkala asi dvakrát, je to vtipnou formou napsané čtení, jak se ti dva seznámili, jsou tam vtipy o svatbě, novomaželích, třeba i křížovka, jedna kamarádka tam měla i fotky zásadních svatebčanů, kdo je kdo, aby se lidi aspoň trochu poznali aspoň takhle, než se spolu pěkně napijou a seznamování půjde samo.... je to na zabavení a zkrácení dlouhé chvíle :-)
Odpovědět
já taky budu dělat svatební noviny. Ale já teda nemám zařízeno ještě nic a když říkám nic, tak myslím NIC:D všechno mě teprv čeká
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 už jsme na nějaký koukala je to opravdu zajímavý, o novomanželých se lidi dozví i pár zajímavostí. JDU DO TOHO.........prvotní zápal, jak dlouho mi to vydrží.......
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep to je opravdu dobrej tip, to se hodí, přesně to co potřebuju, nevěděla jsme co s časem mezi focením, a je to vyřešený
Odpovědět
Profilova fotka
@grometka no právě i já je pro to dělala. dalo mi teda práci sehnat fota všech zúčastněných,ale zase to stojí za to. každej se mě ptal na co to chci, jestli na jmenovky, tak jsem jim řekla ať se nechají překvapit. Tak jsem zvědavá jaká bude reakce. Naštěstí do září máme času dost. trvalo mi to i tak skoro měsíc, protože ze začátku jsem s tím trochu bojovala, jakmile jsem vložila obrázek, vše se posunulo ,ale po pár dnech jsem na to přišla a už to byla hračka. my navíc budeme mít na svatbě i německy mluvící hosty,takže jsem si to ještě vše překládala do němčiny, ale už taky finišuju. takže jen tisk a svázat to a jedna věc je z krku. další na kterou se vrhnu je tombola a zbytek už nechám na svědcích, doufám,že taky vymyslí nějakou zábavu. věřím ,že ano. a v květnu pak zkouška šatů, už jsem objednaná, dekorační věci na tabuli už mám taky objednané , čekám na doručení .když toho má člověk víc, tak to fakt kolikrát trvá měsíc než to dojde,tak ještě že jsem začala s předstihem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep tak to jsi na tom docela dobře, mi máme pouze termín a to je vše, teď dáváme dohromady kolik lidí se pozve, zajistili jsme už i ubytování, je to zatím tak trochu nanečisto...ale už bych měla začít něco dělat :-)
Odpovědět
jé tak to jsem ráda, že nejsme sami, kdo ještě nemá nic zařízeno :)
Odpovědět
Profilova fotka
@grometka neboj, ono se to dá zařídit všechno v klidu a rychle, až se do toho dáš, tak uvidíš :-) jinak možná co byste měli udělat jako první asi je, zjistit si, jestli 29.9. u vás nějaká radnice oddává, já totiž měla jednu vybranou, a když jsem tam asi před měsícem volala, tak mi paní matrikářka div nevynadala, co mě to napadlo, vdávat se v sobotu, když v pátek je státní svátek, takže je prodloužený víkend, a ona jako jede pryč a ať si dělám, co chci, pak jsem obvolala matriky v celé Ostravě, a z 10 matrik je ochotná pouze JEDNA v tu sobotu oddávat !!!!! docela mazec, že ? :-) V takovém velkém městě .... naštěstí ještě měli volno ...
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 no to mě nestraš, já to mám teda zatím rezervovane jenom telefonicky,protože doma budeme až v květnu, u nas je to teda tak, že se oddává každou lychou sobotu a to zrovna vychází, tak snad paní nezapomněla na to ,že je v pátek svátek a jak to půjdeme zaplatit, tak nám neřekne ,že to nejde. už máme rozeslaná oznámení, to by bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep tak jim zkus pro jistotu zavolat , pro jistotu !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 no asi to udělám, ať mám klid :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@haninka712 Tak jsem tam dnes volala a je to v pořádku, u nás se oddává, tak mi spadl kámen ze srdce :) ale díky za upozornění.No jen jsem zvědavá jak to bude v pátek s cukrovím, kytkama atd... to bude asi problém, obávám se ,že si to budeme muset vše vyzvednout už ve čtvrtek. no necháme se překvapit
Odpovědět
já myslela že kytka se vyzvedává až ráno? a že na to bejvaj připravený... nebo se pletu?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep a proč to se nedomluvíte na vyzvednutí až v sobotu ? my to tak teda budeme mít, s kytkou i dortem, ten nám dokonce přivezou z cukrárny přímo na místo ....
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 : tak datum už je rezervovaný na matrice v Bítově, dneska jsme tam byli a na Bítově na hradě je to už taky rezervovaný, jen tam máme zajít zítra pro upřesnění, tak snad to je v poho.
Odpovědět
Profilova fotka
@grometka :-) super ! :-) místo je to hlavní, zbytek už se dá pomalinku dolazovat .... :-) kde plánujete holky focení ? něco speciálního ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 no já si totiž objednávám i kytičky na svatební tabuli, koupila jsem si skleněné koule a ty si chci nechat naaranzovat, taky si chceme nechat dělat na auto srdíčko z živých květů a ráda bych si to připravila už v pátek a hlavně tu dekoraci na svatební tabuli si chci dělat sama,takže už to budu potřebovat v pátek. dort nám teda taky dovezou, to není problém,ale balíčka na výslužky si chci taky nabalit už v pátek. tak uvidím co nám kde řeknou. :-) K tomu focení, my se bereme na radnici v Šumperku a jsou tam krásné uzké staré uličky,takže tam bych chtěla určitě pár fotek a pak po cestě k restauraci je jeden takový rybník v lesíku a je to tam moc hezké,tak bych chtěla tam. ale to záleží i na počasí, protože v dešti tam asi s těma bílýma botama a šatama nepolezu. a taky se chci domluvit s fotografem,jestli i on bude mít nějaké návrhy,tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@grometka tak super, zatím nam to pěkně klape :-) no jestli budete mít nějakou kapelu nebo DJ, tak toho si taky zajistěte co nejdřív,protože my si hudbu rezervovali už rok dopředu a to nevěděli jestli budou mít volno,protože v září je prý nejvíc akcí. naštěstí tuhle naši sobotu měli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_29_9 no normálně jo, ale jak jsem psala Hanče, budeme mít i květiny na svatební tabuli a na auto a ty už budu potřebovat v pátek ,abych to mohla připravit a prostřít.
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 mi budeme mít focení na hrade v těch místnostech a pak na balkoně a samozřejmě před hradem a park a vyklídka na řeku Dyje, no prostě pohádka, snad výjde počasí a ikdyby nevyšlo máme deštníky :-), nejsme z cukru
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep no mi budeme mít asi nějakýho DJ, pbjednám nějaký rozmezí 70-90 léta aby si to vychutnali všichni, něco pro děti, těch tam pár taky bude
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky dlouho jsem tu nebyla......omlouvam se....trochu jsem nakukovala do svateb v zari ale nikdo se tam se mnou nejak nebavil.....tak snad se nam to tady trosku rozjede a prijmete me mezi sebe lip.....tak to veznu asi trosku od zacatku....jsem z Jizni moravy...svatbu budem mit u nas ve meste.....bude asi v 11h obrad....jeste nevim jestli v zamecke zahrade a nebo v obradce na obecnaku....no a hostinu budeme mit taky u nas ve Bzenci....jidlo....obed-vecere-svedske stoly....muzikanta zajisteneho mame, fotografa i kameramana taky. Dal...saty uz mam taky objednane- vyjdou me 7000-celkem dost, ale co uz.(prilozim fotku) no a ted schanim cervene bolerko a jeste pro pritele cervenou vestu a regatu...muj puvodni plan byl ze chci bilo cervene saty ale bohuzel tady u nas sem zadne nesehnala...tak chci aspon to bolerko.jo a jeste musim obstarat boty taky cervene a podprdu-to bude boj.jo a oznameni....budeme mit na fotce...vybirame ze dvou-byli jsme u fotografa....tez zkusim prilozit.tak myslim ze uz jsem toho taky napsala az az..... P.S....holky zkuste si nahodit nejake profilove fotky....nebo pripadne obrazky.....mnohem lip se pak cloveku orientuje.... ;-)
Odpovědět
hoj, jasně že tě přijmeme :) šaty máš moc pěkný :) a z těch dvou fotek se mi líbí víc ta vestoje, ty pruhovaný trika mi přijdou trochu jak z vězení :))
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka Ahoj :-) teda, koukám, že už toho taky máte zařízeného docela dost :-) my máme taky obřad na 11h, na Nové radnici v Ostravě . já si teda taky nechávám šaty šít, v jednom salonu atdy v Ostravě, vyjdou mě na cca 9 000 ,- , což je pro mě taky dost, ale zase na druhou stranu vdávám se jednou v životě, a já ty šaty prostě chci !!! :-) jsou to ty, co mám v albu, akorát místo těch modrých aplikací budou ty aplikace fuchsiové :-) botky jsem si přivezla z Londýna, takže to už mám pořešené... oznámení budeme mít taky s fotkou, akorát ještě jsme na něm nezačali pracovat, na to se vrhnem až po státnicích. kolik budete mít hostů, holky ? :-) a plánujete něco speciálního ? třeba do programu, nebo nějakou delikatesu, nebo tak ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rozalenka: mě se šaty taky líbí a fotečka ta jak stojíte, je moc pěkná
Odpovědět
Profilova fotka
holky super ze jste pridaly nejake ty profilove fotky...hned se mi daleko lip bude orientovat....i kdyz to neni primo fotka....staci obrazek aby nebyli vsechny stejne...a hned clovek vi o koho jde... jinak trika jsou namornicke:-D jo a hostu budem mit asi 40....a zadnou jobovku asi neplanujeme....chtela bych udelat svatebni noviny pac tady to vubec neni zvykem bylo by to neco noveho ale nevim vubec jak to stihnu....mame 15cti mesicni dceru...je to takovy maly dabel.....takze mi bere veskery volny cas...na net hupsnu vzdycky kdyz spi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky a co dort???jaky planujete a za kolik prachu asi???? jinak prstynky mame vybrane ....a budem objednavat z netu-videli jsme je i na zivo a libili se nam ale na netu jsou levnejsi.... http://www.snubni-prsten.cz/1660-smal...
Odpovědět
taky mam v planu noviny. a chtěla bych živou hudbu při obřadu, smyčcovou. jinak nemám ještě zařízeno nic, takže nevím:)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_29_9 tak nad tou hodbou sem zase ja nejak moc neuvazovala.....chtela jsem od Špinarky den se v ruzi skryl....ale nejak nevim jak se to bude hodit a kolik hudby je potreba....uvidime....musim se domluvit na urade co mi povoli a co ne.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?