Svatba 29.9.2012 :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte holky, taky plánujete svatbu na toto datum ? Jak jste daleko s přípravami, bez čeho se Vaše svatba neobejde a naopak co budete rády, když se Vám vyhne obloukem ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka @nevesta_29_9 tak my budeme mít u obřadu živou hudbu, taky nějaké smyčce, tak jsem nadšená, protože mám takovou hudbu moc ráda ! :-) svatební noviny nevím, jestli budeme mít, u nás je zvykem, že program na svatbu rpo zabavení hostů vymýšlí svědci a družičky, takže fakt uvidíme :-)
Odpovědět
ahoj holky, taky se vdávám 29.9. v Čeladné, v hotelu U Holubů. Díky za inspiraci Svatebními novinami, dobrý nápad, asi si je taky udělám. :) Právě si vybírám svatební šaty, bydlíme v Praze, takže zkouším tady, ale jinak jsme z Ostravy a Třince tak zvažuji zkusit šaty v Ostravě, kamarádky si tam půjčovaly (myslím, že salon Paris) a byly nadšené.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak co se týká hudby, tak nám hraje na radnici jeden pán na kytaru a na piáno a po oddání chci písničku od Lenky Filipové Až budem to mít. má nádherný slova a zároveň tu písničku mám pak domluvenou s kapelou, že nám zahrajou jako náš zahajovací tanec. Co se týka dortu ,tak pořád ještě vybírám, až budeme doma, tak se chystám do cukrárny domluvit si. Jinak můj taťka jako hoby peče vynikající drobné cukroví,které chutná jako pralinky, plní ho různými čokoládovými krémy s několika příchutěmi, tak si pak bere chudák týden dovolenou,protože je to hrozná plpačka a bude nám to péct. koláčky nám dělá známá z Hané, ty jsou taky vynikající a pak budeme mít asi ještě malé sněhové trubičky. Šaty si budu půjčovat v salonu Bella v Olomouci, mám tam zamluvené na zkoušku šestery od Pronovias,tak snad jedny vyberu ale ceny teda od 13000 nahoru za půjční, což je dost. nechávám tu odkaz na mé favoritky,tak koukněte: http://www.salonbella.cz/foto-detail.... . Jo a mimo novin chystáme ještě tombolu,kterou bude dělat mamka se segrou,která je svědkyně.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep wooow, tak ty šaty jsou úplně luxusní :-) já chtěla taky takové nějaké podobné, ale jelikož hodlám celou noc protančit, a jsem strašně živá, tak jsem ankonec zvolila pohodlnější model, obřad budeme mít asi na terase radnice, na kterou se dá dostat jedině po cca 60 točitých schodech, a focení pak plánujeme hodně akční, takže tak .. :-) ty jo, tak toho tatínka Ti závidím, takové dobrůtečky !!!! :-) svatební tombolu jsme vloni taky dělali (byla jsem svědkyně), a hosté z toho byli nadšení, nikdo to neznal, tak to pro ně bylo hodně zajímavé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 díky za pochvalu, jsem z nich taky nadšená,jen doufám, že budou i sedět.ty ostatní jsou taký krásné,ale tohle je láska na první pohled:) tak uvidím. Boty už mám, jsou strašně pohodlné, nejsou teda úplně bíle, je to taková slonovinová kost,ale jsou krásné. s tím tančením to snad nějak zvládnu,převlékat se nechci. loni jsem byla kamarádce za svědka a měla jsem půjčené šaty taky s kosticema a zvládla jsem to,ale je fakt, že když člověk má ješte tu kruhovou spodnici,tak je to zase jiné.ale ten jeden den to vydržím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a v jaké barvě chystáte svatbu? a máte už nějaké doplňky a dekorace ,nebo to necháváte na restauraci?
Odpovědět
Profilova fotka
my máme pronajatý sál, takže výzdobu si budu dělat sama, chtěla bych ji mít ve fuchsiové, v kombinaci se stříbrnou, ale ještě nevím, je to docela drahá sranda, takže to ještě zvážím. Nějak extra náročnou ji taky nechci, jenom nějakouo organzu, živé květiny, pár váz s plovoucíma svíčkama,.. budu to muset ještě promyslet, tohle jsem zatím moc neřešila ...
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 no tak to máš pravdu ,že to je náročné, my budeme mít do fialkova, už jsem objednala organzu, svíčku, vývazky a plno dekoračních věcí, včetně svatební knihy hostů, figurky na dort atd...ale byla to palka. jak budu v květnu doma,tak dám fotky do alba ,aby jste mohly koukout. na květiny na stůl jsem koupila skleněné koule, do kterých chci zamotat kaly na kterých budou jen kamínky co vypadají jako kapky rosy.je to jednoduché a moc se mi to líbi. my budeme mít sice hostinu v restauraci,ale tu dekoraci si chci dělat sama. taky jsem si objednala motýlky bílo-fialkové, které chci dát na ubrousky a ty chci mít poskládané ve tvaru listu,tak se tam s něma musím domluvit. tim ,že nejsme doma, tak to musíme pořešit vše teď v květnu, mám na to jen tři týdny, protože pak se vrátíme až v puli září a to už by byl moc stres to vše zařizovat
Odpovědět
tak to já výzdobu budu řešit asi nejmíň, vidím to na organzu na stole a stejně barevné ubrousky a to je vše :D tombolu mám taky v plánu :) ale ještě nemám vybrané místo na hostinu a oslavu, takže to budu asi všechno řešit až pak... zatím mám plán 1) zamluvit místo na jídlo, 2) šaty, 3) zbytek :) blbý je, že jsem si na netu našla jedny krásný šaty, ale spíš bych si je chtěla půjčit než někde nechat šít, ale netuším, kde bych je tak měla hledat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_29_9 ahoj a nemáš odkaz na ty šaty?třeba by jsme ti je pomohly najít. No my už restauraci máme, nad jídlem zrovna přemýšlíme, vím jen,že nechcí svíčkovou ani řízky. Přemýšlela jsem nak kachními prsy se šípkovou omáčkouv a karlovarským knedlíkem, musím se domluvit v restauraci,jestli nám to udělají. mám akorát 4 lidi co nejí kačenu, to už jsem si taky zjistila, ti by dostali vepřové medajlonky.na večer bude selátko, tatarák, saláty,ovoce, chci se domluvit jestli grilují i pstruhy, to by bylo fajn. miluju totiž ryby,ale chápu že to nejí každy, tak ji nemůžu dát na oběd. ale veče,když už si každý bude moci vybrat,tak bych ji tam chtěla. Jinak pro mě je ta dekorace zase dost důležitá, jsem totiž z oboru a už jsem udělala tolik svateb a tu svou si chi samo taky krásně nazdobit,ale leze to teda pořadně do peněz.ale tak třeba pak zase něco z těch věcí prodám tady na beremku, tak se mi něco vráti :)
Odpovědět
@ivanep tady je odkaz na ty šaty http://3.bp.blogspot.com/_fjCQWUQlWR4...
Odpovědět
@ivanep nemusí to být ani přesně tyhle, ale podobnej typ - chci červenobílé a ten vršek jak má na ramenou se mi líbí
Odpovědět
Článek se načítá
@nevesta_29_9 Nevím od kud jsi ale tu u Krumlova je jedna paní má. Když jsem za ní byla kvůli šatům s obrázkama asi 4 krásných šatů, tak tyto byly jedny z nich a ona je měla. A krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_29_9 @kaerde holky bezte s tim nekam...ty saty jsem chtela taky a nesehnala sem...tak mam jinaci....nestvi te me!!!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_29_9 no a tak jsem nakonec upustila od cerveno bile....saty mam bile a ted shanim cervene bolerko a budu mit cervene botky....a manza bude mit cervenou kosili a kravatu...jinak cerny oblek a bilou kosili...kytku budu mit taky cervenou a nejake kytky ve vlasech a taky ostre cerveny melir....jo a svatbu budeme mit celkove ladenou bilo cervene....vyzdobu, dorty a tak....i mala bude mit urcite bilo cervene satky....
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka ty joooooo, ty šaty byly perfektní ! :-) mno já jsem zvědavá na ty moje, jak budou vypadat ... snad se povedou ... uáááááá, už aby to bylo ..... :-) jinak dneska jsem s ebyla podívat v Bandi Vamos na bílý nebo krémový oblek, a jako odcházela jsem celkem zklamaná- ten bílý byl jak z látky na monterky, a ten krémový měl hroznou barvu :-( takže taky budeme asi šít na míru ...
Odpovědět
@rozalenka to ja te nechtela nastvat... Ja jsem si je vybrala predbezne jeste davno predtim, nez se nejaka svatba planovala a jeste jsem vubec nezacala shanet.. My s pritelem zvazujeme variantu, ze by vubec nemel sako, ale jen kalhoty, bilou kosili a cervenej prvek nejakej.. Jinak se satama resim jeste jednu vec, mela jsem ted narocny obdobi a hodne jsem pribrala a chtela jsem do svatby dost shodit, tak se bojim si nejaky sary vybrat, aby mi pak byly:)
Odpovědět
@kaerde ja se zkusim asi nejdriv poptat v praze, ale mohla bys mi kdyztak napsat do IP kde presne u krumlova jsi je videla? Kdyby byla nouze, tak se to bude hodit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_29_9 ahoj, ty jsou fakt nádherné, ale takové jsem teda nikde neviděla. koukni se v Praze v Adině, jsem viděla červenobílé, tady je odkaz : http://www.svatebni-saty-adina.cz/sva... ale jsou jen trochu červené,ale taky moc pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 ahoj, to mi ani neříkej, že jsi v tom Bandi byla zklamaná. my se tam taky chystáme na oblek a na vestičku, doufala jsem že tam pořídíme, protože víte jak to je s chlapama. jak je těch obchodů a zkoušení moc,tak to už je pak náročné. Byla jsi v Praze?
Odpovědět
@ivanep ty jsou celkem pekny:) akorat mne neslusi obleceni co je takhle za krk.. Jinak ty moje saty sijou na miru a stoji to ani ne 8 tisic tak v nejhorsim si je necham usit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_29_9 no tak to je taky řešení :-) budu ještě koukat na netu, kdybych někde něco objevila, dám vědět.
Odpovědět
@ivanep diky, ja se brzo taky po satech zacnu shanet, jen co budu mit vyrizeny rezervace na hostinu a spol
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep ne, byla jsem v Ostravě . na tmavé obleky jsem se nedívala, jenom na ty světlé, měli dva, jeden bílý a druhý krémový, a jako na tržnici seženeš lepší, fakt jsem byla zklamaná ...
Odpovědět
@nevesta_29_9 8000, neblázni. Tu ti je paní půjčí za 3000
Odpovědět
@kaerde a kde teda přesně je mají?
Odpovědět
No teda teď jsem se trochu vyděsila - koukala jsem na net a našla jsem tohle: http://spolecensky-salon.cz/bordo-bil... - to jsou ty "moje" vyhlídnutý šaty na prvním obrázku, ale pod tím jsou 3 obrázky reálnejch šatů a ty mi připadaj jak kus hadru :( vůbec to neodpovídá obrázku :( tak nevím no... možná to udělám tak, že si vyberu nějaký krásný bílý - těch je velkej výběr, a dám si k tomu nějaký červený doplňky a červenou kytku :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta_29_9 no já osobně bych se bála těch šitých v Číně. Byla jsem totiž loni s kamarádkou v salonu, kde jsi půjčovala šaty a paní co tam pracuje nás před tím varovala, říkala že ty šaty jsou ušity nekvalitně, vůbec to nesedí na postavu a látky se taky nedají srovnat. jedny tam měla, které nám ukazovala a byly fakt hrozne ve srovnání s těma ostatníma co ta měla .říkala,že je může vyhodit, protože ty šaty nikomu nesedí. takže jsem se rozhodla,že si je taky raději půjčím a budu spokojená,než abych se pak trápila, že mám šaty za tolik peněz,které mi nesedí. ale je to věc názoru a vím,že sitady plno holek šaty nechává šít a možná jsou spokojená. já za sebe radši ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 tak my chceme tmavý, tak doufám,že v Praze pochodíme líp. Ono to na těch obrázkách všechno vypadá tak hezky a pak když to člověk vidí ve skutečnosti,tak to kolikrát neodpovídá. No nechám se překvapit :)
Odpovědět
holky, kdy tak budete posílat svatební oznámení?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?