Svatba 2022 - jsou tady nějaké nevěsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravim vsechny nevesty ktere presouvaji/planuji/ci organizuji na pristi rok. Vim ze je to jeste daleko, ale kdo si chce o pripravach pokecat, tak klidne sem! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_adam 10%... No tisícovku (na těch našich teda 1400) asi nenajdeš jen tak na ulici...
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova No to máš naprostou pravdu 😄 ikdyby to byla sleva 200,- tak na zemi je nenajdu...a vy jste si prstýnky vybrali přímo tam a nebo jste měli už nějaké vyhlídnuté a ta sleva je teď příjemný bonus na nákup? 🙂 Ptám se protože by mě zajímalo, na které prodejce se třeba zaměřit. Z těch známějších znám jen snad Bisaku a Rýdl.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_adam my máme bisaku od tech jsme slevu dostali plus v minulých letech (před koronou) dávali ještě kupony na 1000kc slevu a tu jsem odkoupila tady na bazaru (už ty slevy nejsou, to už se bud vše použilo a nebo prodalo) a ty slevy se sčítají, takže 2500 tisíce raz dva 🤗 my už měli vybrany jen jsme je poprvé viděli naživo, ale v bílým zlate je tam neměli... Jsou tenčí než jsem čekali, tak ještě přemýšlíme nad jinou alternativou, ale tam jsou tři kamínky do diagonály a to už se mi nelíbí... No ve středu pro ne jdeme 🤗
Odpovědět
Jeee tak to vám závidím, že už to takhle máte vybrané a navíc se super slevou 🙂 My se na to musíme teda taky zaměřit, něco si vyhlídnout a potom je jít případně okouknout na živo 🙂 Rozhodně jsem taky pro bílé zlato, a celkově aby to byly prostě kvalitní prstýnky, které nám vydrží co nejdéle krásné jako nové 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_adam jsem je mám v albu tady 😉 ns zadnych jiných jsme se prostě neshodli 😅 viděli jsme snad všechny prsteny odsud po nemecko rakousko 😅 taky su rada za slevu to rozhodne 🤗 korunu když ted zlato maji nahoru proto už nebudeme čekat
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Mrkla jsem do Tvého alba a musím říct, že jsi neskutečně připravená 🙂 já z dekorací nemám ještě vůbec nic 😄 asi budu muset brzo zavítat taky na Ali 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_adam já kupovala všechno předtím než se melo platit dph ze všechno nad 22dolaru proto toho man tolik, jelikož jsem to kupovala ve velkým s tím, ze to pak když tak prodám. Ale děkuji 🤗
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoky prosím, máte někdo nějaký tipy na hudbu? Lepší živá kapel nebo dj? Co kdo preferujete? A máte už zmapování ceny apod.?
Odpovědět
Profilova fotka
@certmaca máme dj (na obřad pianistu) a 10 hodin hraní 10500 plus cesta...
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Děkuji! A aparaturu má svoji nebo musí být na místě? My furt přemýšlíme jestli kapelu ale nevím jestli to je dobrý nápad.... 😕
Odpovědět
@certmaca kazde ma svoje vyhody. Letos jsme zazili jednu svatbu s DJ a jednu s kapelou. Mne osobne se o kapku vic libila ta kapela. My jsme ale zvolili DJ, protoze budeme mit vetsi polovinu hostu ze zahranici. Dj ma vetsi zaber a tak doufame, ze budeme moci “pobavit” hudbou vice lidi nez s kapelou. Ta kapela byla super, protoze hrala hodne ceske zname pisnicky, takze clovek si i zazpival. 🙂 DJ zase hodne hral celosvetove zname pisnicky, stridal vice stylu…Hodne zalezi jaka mate ocekavani. 🙂
Odpovědět
@certmaca mně osobně se libi vic živá kapela, takovou tu djovskou hudbu nemam ráda, nedělá mi dobře 😅 Ja chci takovou tu uvolněnou svatbu, v prirodnejsim stylu a tam se mi vic hodi ta kapela 😀 Hodne záleží co chceš, co preferujes, jakou máš skladbu hostů. Stejne jako na dobrou kapelu, můžeš narazit na skvělého dj, stejně jako na prisernou kapelu můžeš narazit i na priserneho dj 😅
Odpovědět
Článek se načítá
@camelisf mohu poprosit o tip, které místo jste našli? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@certmaca všechno ma svoje, včetně rekvizit pro hry atd... Ten nas není jen dj, ale i moderátor, redaktor luk a napsal mnoho knih (autobiografie jiných).. Pak mas dj co ti bude hrát třeba za 6 tisíc, ale za celou dobu neřekne jedinou věc do mikrofonu a první tanec, hry atd musí oznamovat někdo z pověřených lidi... Takže je dj a dj a je kapela a kapela 😉 jde o styl co poslouchate... Nám prostě rap asi nezahraje kapela no 😅 já jsem pro živou hudbu, na obřad, piano, housle atd, klidně i zpěv může byt hezky, ale tu party podle me udělá dj... Kapela jakmile se to trošku rozjede, tak potřebuje pauzu... A pak se to zase rozjede atd atd... Někdo ma i živou hudbu instrumentál na obřad, pak kapelu a pak dj... I takhle se to da
Odpovědět
Profilova fotka
Redaktor Lui tam mělo byt 😉
Odpovědět
@certmaca My budeme mít DJ, který teda i občas zpívá a hraje na kytaru.. potom na večer k němu saxofonistu. A na obřad zpevačku s klavírem a houslistu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@ttalgi a co jsi zvolila za kapelu prosím? No právě je tam tolik aspektů že jsem z toho jen zmatená😄
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova heeeee prej co se nám líbí.... no my jsme oba ještěráci a je mi jasný,že pustit na svatbě rychta nelze 😄 😀 takže hledáme alternativu🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@hajkovka právě to si rok, že do má prostě "všechno" nebo každého uanru aspoň kousek...
Odpovědět
Taky začínám řešit DJ, případně kapelu, ale jsem taky zmatená vůbec nemám tušení v jakých cenových relacích se to pohybuje... k obřadu by se mi taky hrozně líbila kombinace piana a houslí/cella, ale nevím jestli by mi podobnou službu neprokázal i reproduktor, ze kterého bychom nějakou skladu pustili... co myslíte? 🙂
Odpovědět
@jmeno_prijmeni Neodložili jsme. Už je máme dokonce doma. 😉 Fotografa už máme taky se zaplacenou zálohou a profi video neplánujeme. Aktálně se domlouvám na schůzku s paní na květiny psychicky se připravuju na řešení šatů. 😄 Pokud se nic nepokazí, budeme to mít 23.4.
Odpovědět
@certmaca ještě kapelu vybranou nemám, tohle dost možná bude v režiji přítele 😁 on totiž má nějaké své kamarády 😀
Odpovědět
Zdravim zeny, uz se taky muzu hlasit jako budouci nevesta a chci se zeptat. Budete někdo shánět vyzdobu pres Cinu? Jaak je to ted s tim DPH vyplati se to , nebo je uz lepsi si to sehnat tady. Pripadne nemate nejake tipy na weby kde se to da sehnat?
Odpovědět
@certmaca napodobne ted to tady procitam 🤣 a myslela jsem jak mam cas kdyz svatba bude az za rok🤦
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky vy tady jedete... Vůbec Vás nestíhám 😁
Odpovědět
Profilova fotka
Holky potřebuju radu... Místo už skoro máme, vybírame ze dvou. Dvůr Perlová voda a nebo Mlýn na Dobré Vodě. Místa krásná a na jedno jedeme dneska odpoledne a druhé příští týden. První, co chci mít zařízené je tohle plus foto a kamera. Máte nějaké tipy? Chceme někoho, kdo nestřílí ultra barevné fotky, takže ty hodně svítivé 😁
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky - nevěsty, Taky vám matrika ještě nechce zapsat váš svatební den a hodinu. Svatbu chceme příští rok 2.7.2022 a už na matriku chodím od září ,tam mě řekli za měsíc tak jsem tam teď byla v půlce října a opět mi řekla za měsíc (prý nemá diář na rok 2022) Místo už mám zamluvany,koordinátorka chce dělat harmonogram,fotografa mám kamaráda ale sháním DJ a když někomu píšu tak pak musím ještě dodat že čekám na matriku. Od jiných slyším už si všechno zamlouvej,domlouvej,chystej že to všechno uteče ale jak to všechno můžu dělat když mi matrika nechce zamluvit termín. Mám strach že můj termín už pak nebudou moci a já budu nahrána 😞
Odpovědět
Profilova fotka
@tynusm tak si vemte církevního... Me to taky odmítala zamlivit v únoru ze prý v létě... A v létě mi změnila čas na 12.00 hodinu.... Na rychlost jsme hledali církevního, a tu naší sobotu mel poslední volnou v celým roce 2022... Prostě to tak melo být... Matrikarky jsou prostě krávy... Nechápu proč tohle lidem dělají... Proč ze sebe dělají něco víc
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Koordinátorka mě dala jméno nějakýho pana kdyby matrika nemohla. Máme vše na jednom místě. Já to taky nechápu proč to tak komplikuji.oni snad nevi co se vše musí předem zařídit jako místo,fotograf,kameraman,catering,Dj.
Odpovědět
Profilova fotka
@tynusm hele já byt tebou nečekam ani vteřinu... Já byla v červenci úplně hotova, ze najednou nemáme oddavajiciho... Já všechny dodavatele objednala na 14.00 hodinu, tak jsme se s matrikarkou původně dohodli s majitelem stodoly. A v červenci najednou nemohla... Takže pokud ti můžu poradit, necekej a ber cirkevniho jako my...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?