Svatba 2022 - jsou tady nějaké nevěsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravim vsechny nevesty ktere presouvaji/planuji/ci organizuji na pristi rok. Vim ze je to jeste daleko, ale kdo si chce o pripravach pokecat, tak klidne sem! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Jj ale šla jsem tam teda stim že mě zase vyhodi. Úplně jsem koukala když vytáhla diář. I koordinátorka měla velkou radost. Už všem co jsme kde zamluvili píšu že termín platí. Teď aspoň můžu už kompletně vše plánovat a dělat harmonogram.
Odpovědět
Profilova fotka
@tynusm to mas dobrý... Já už od července mám potvrzeno a s harmonogramem jsem dost na štírů a vůbec nevím jak to poskládat 😅 chtela jsem to poskládat s fotografem, protože ten ví ty časy jako západy slunce, prskavky atd... No nestehuje se zrovna s rodinou? 😅 super z toho nestastna 😅
Odpovědět
Tak už máme prstýnky a donesli jsme i papíry na matriku, čekáme na oznámení, jmenovky na stůl vyrábím doma, takže vše jde podle plánu. Teď taky tápu jak poskládat harmonogram a hlavně vůbec ještě nemáme nikoho na svatební dort, ale upřímně - pokud nebude, tak to asi neopláčeme. Ani jeden z nás moc na sladký není, ale tak pro ostatní by asi byla slušnost ten dort sehnat, jen se mi nějak pořád nechce. 😄 A svatbu máme v dubnu, ale už jsem to sem asi někam psala.
Odpovědět
Holky zajímalo by mě jak řešíte oblečení pro svědkyni, družičky? 🙂 stejné šaty pro všechny nebo aby svědkyně měla jiné ale ve stejné barvě?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristy0523 ahojky aktuálně to ted řěším... Všechny měly mít stejný ale moje svědkyně ma fakt velký prsa, tak jsme začaly hledat jiný... Chtěla bych aby měly stejný ale za cenu toho, ze si furt bude hlídat prsa mi to fakt nestojí... Tak uvidíme 🤗
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám zase dužičky holky všechny vysoké aspoň jako já (okolo 170 cm) a svědkyně má 140 cm, je drobounká, takže taky nemůže mít stejný šaty jako družičky - vypadala by jako v noční košili... takže bude mít asi stejný nebo podobný střih ale kratší a možná jiný odstín, taky uvidíme.... 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kristy0523 Já pro družičky nemám šaty, ale sukně - všechny budou mít stejné jako jednotící prvek a pak si k tomu každá vezme nějaký bílý top dle svého výběru, aby zase byla každá aspoň trochu jiná 🙂 a svědkyně bude mít sukni stejnou, akorát o odstín tmavší 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám v kupě nějaké nabídky, termíny a přehled. Napište mi dyštak na fb Iveta Tichá a pošlu Vám co jsem kde vysehnala - ceny pronájmů, cataring apod. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se do klubu.😄 My budeme mít asi 6. 8. kousek za Prahou. Mám z toho hlavu v pejru, protože vubec nevím co a jak 🙈😂 Budeme mít asi 75-80 hostů, takže masakr a asi se nedoplatíme. No, bude to sranda. 😂 Ale hned mám lepší pocit, že nás je tu víc, co to řeší a můźem si třeba poradit. 🙂
Odpovědět
Ahoj, plánuje někdo svatbu na Samotě Karlov v Dolních Kounicích?
Odpovědět
Profilova fotka
@martina_sl my jsme vedle v merunkovym sadu 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak jste na tom holky? 🤗🙏 mysleli jsme si, že story o matrice jsme si vybrali veškerou smůlu... No není to tak.. Přišli jsme o fotografa (z naprosto mnou pochopitelných důvodů a nikdy mu to nebudu mít za zlé), ale osud nás zase spojil s jinou úžasnou kreativní duší, tak snad už je smůly konec 😂 já i už vytvořila na webu příspěvek "když se daří..." snad už se nebude rozšiřovat 😂
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a to ještě vlastně premyslim o jedné výměně dodavatele viz můj příspěvek "výměna služby?" 😅
Odpovědět
Holky nevíte nějaký pěkný citát při holky, co mají být družičky? Dostanou dárkový box a přijde mi takové “slabé” napsat jen “ budeš moji druzickou?” 😊
Odpovědět
@alexadra121 zatím jsem udělala tenhle návrh, ale nevim..
Odpovědět
@alexadra121 mně tyhle věty na zeptání se, jestli mi někdo půjde za družičku/svědkyni přijdou děsně trapné a kýčovité 😅 Hlavně tím, že ji rovnou dáváš nějaký dárkový box, tak ji uvedeš do nátlaku "no neřekneš ne, i kdybys měla důvody proč nechceš" Chápu, že spousta holek to chce pojat nějak originálně, ale měla by se zkusit vcítit i do druhé strany, které to může být nepříjemné. Je to jak kdyby ti někdo donesl flašku vína a řekl "díky, že mě za týden odvezeš na tu akci"
Odpovědět
Ahoj holky 🙂 po delší pauze jsem si konečně našla čas sem mezi Vás zavítat. Moje mise ohledně svatebních šatů je úspěšně u konce 🙂 každopádně závidím všem, kdo si šaty našel hned a celkově si tuhle "část" užil. Pro mě osobně to bylo peklo plné nervů, stresu a slz 😄 Celkem jsem navštívila 4 salony a na výběr z x šatů jsem tedy neměla asi je to prostě mou velikostí, ikdyž 40-tka snad není zas až tak něco extra....naštěstí i z toho mála mám vybráno 🙂 ....doufám, že ostatní věci už snad půjdou jako po másle. Ještě se chci zeptat... plánujte některá nosit zásnubní a snubní prstýnek dohromady? My jsme už prstýnky zkoušet byli, ale když si je oba nasadím dělá mi to mezi nimi mezeru, což asi ovlivnit moc nejde. Nabízeli mi snubní prstýnek s takovým výklenkem, ale to se mi moc nelíbí. Jak to máme vy? Zvolili byste spíše mezeru a nebo výklenek? Říkám si, že kdybych někdy v budoucnu chtěla nosit prstýnky zvlášť tak by se mi více líbil klasický kroužek bez jakéhokoliv obloučku/výklenu, ale váhám 🙂
Odpovědět
@michaela_adam Tak já mám taky mám šaty vybrané i když jsem měla s mou velikostí (46-4😎 trochu strach. Měla jsem asi štěstí. V prvním salonu jsem byla 14 dní zpět v Olomouci, v takovém menším. Vyzkoušela jsem asi sedmery šaty a měla 2 favority. A minulou sobotu jsem byla v Ostravě a tam byl teda výběr.... Vyzkoušela jsem asi desatery a až poslední byly ONY. Takže zaplacená záloha a teď si na ně až do července počkat. 😛 Prstýnky jsme ještě neřešili, představu mám a budu ho nosit samostatně. Zásnubní prstýnek mám na prostředníčku levé ruky protože je mi velký a musel by se vracet až do Švédska, ale vůbec mi to nevadí, aspoň budou se snubním pěkně vedle sebe 🙂
Odpovědět
@misar87 Také jsem nakonec ty své vybrala v Olomouci v salonu Caxa 🙂 Musím říct, že šatů jsem taky vyzkoušela hodně kolem 20-ti kousků určitě, ale prostě ve všem jsem vypadala příšerně 😄 takže jsem vybrala ty co mi podle mě a mého okolí nejvíc slušely 🙂, bohužel asi ten pocit že jsou to ty ONY nemám, ale krásné jsou. Hlavně moje představa byla a taky jsem si myslela, že vyberu šaty z tylového materiálu nakonec jsem skončila u saténu či jak se to nazývá 😄 Tylové šaty byly na mojí postavě takové nijaké a já v nich nevýrazná prostě jsem nebyla ta nevěsta...a možnost vybírat si sama co v daných salonech mají jsem taky neměla, víceméně jsem byla odkázaná na to co mi vybere slečna asistentka, takže nakonec když si to tak zrekapituluju jsem vlastně strašně ráda, že mám šaty jaké mám. 🙂 ....Já mám zásnubní prstýnek právě tak akorát, že mi sedí na prsteníčku, asi prostě uvidím až vyzkouším ještě nějaký jiný snubní, třeba když bude jinak široký nebo tak něco bude sedět na tom ten zásnubní líp a nebo bych si zásnubní nechala zvětšit a nosila je každý zvlášť...
Odpovědět
@michaela_adam já plánuji výklenek - chci určitě nosit oba prstýnky na stejném prstu a nechci, aby si "zavazely" - takhle do sebe hezky zapadnou.
Odpovědět
Ahoj přidávám se k vám holky 🙂 my máme 7.5.2022, docela to letí 🙂 Už máme za sebou, ale svatební přípravku s farářem, vyřešenou matriku, oznámení se nám vyrábí, v podstatě vše zamluveno kromě kytek, ale to pořeším hned po novém roce.
Odpovědět
@michaela_adam Jo, představy jsou úplně někde jinde než realita 🙂 Taky jsem měla na netu vybrané jiné, ale na mou postavu se nehodily. Nakonec jsem vybrala bílé, ale měla jsem na sobě i jiné barvy a taky byly moc krásné, jen byly úplně nové a byly moc dlouhé, tak to pak vyhrály bílé, které mi sedí bez žádných úprav. Jsou to tyto, jen budu mít ramínka na přidělání a nebo bolerko, rozhodnu se podle počasí a kolem pasu štrasový pásek ve starorůžové barvě.
Odpovědět
@misar87 Přesně tak představy můžou být jakékoliv, ale nakonec člověk odejde úplně s něčím jiným 🙂 Moje šaty mají barvu smetanovou, čistě bílé jsem ani nezkoušela byly by vzhledem k tomu, že jsem hoodně bledá moc zářivé. 😄 Naopak jsem zkoušela jedny šaty v barvě cappuccino a ač byly taky jedny z favoritek, právě díky té barvě jsem nakonec dala přednost šatům, které mám vybrané. Nicméně šaty na obrázku jsou moc krásné, dobrá volba 🙂
Odpovědět
@michaela_adam děkuji 🙂
Odpovědět
Ahoj holky, je tu některá co bude mít svatbu červen 2022 ? Máme datum 25.6.2022, zatím máme zařízeno místo, matrikářku, catering který už jen dopilujeme až budeme mít přesný počet hostů ( zatím to vypadá na 75 lidí z toho 15 dětí ), šaty už jsou doma, závoj na cestě, kytka se už řeší s květinářkou, nějaké drobnosti na dekorace už jsou taky koupené, .... co vše už máte zařízené vy ? 🙂
Odpovědět
@jesslee1 ahooj. My mame zacatkem cervna a mame: misto s cateringem, dort, vizazistku, matriku, DJ, forografku, pozvanky ve vyrobe, saty, prstynky. Ted resime priteluv oblek a papirovani, protoze neni Cech, tak nas cekaji nejake preklady atd. To je asi zatim nejvic otravna cast a verim ze i jedina. Jinak vse ostatni nas bavi. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@ttalgi Pardon za pozdní odpověď, ale nějak jsem to tu úplně vypustila 😅 jako na březen před porodem... takže budu bílá velryba.. ale i kdybychom se měli vzít jen na úřadě se svědky, tak je pro nás důležitý to stihnout prostě před
Odpovědět
@hajkovka Mě to taky baví ,ale občas toho mám plnou hlavu 😄 takové věci jako dort, fotograf , kameraman, vizážistka a kadeřnice , prstýnky,už jsme si ujasnili co a jak ,jen to ještě dořešit 🙂 a přítelův oblek necháváme úplně naposledy protože to neberu jako nějaký problém se sháněním 🙂
Odpovědět
@jesslee1 ano, to mas pravdu. Oblek je hned 🙂 my jsme toho chteli mit co nejvic pred Vanoci, protoze ted se samozrejme soustredime a tesime na ne. Pak mame v lednu jeste rodinne oslavy a to papirovani, ktere je pomerne casove narocne. Musime do Vidne na ambasadu, predtim obehat ty preklady a nechat je overit… doufam ze po svatbe nebudeme mit s timto repete. 😄 prstynky jsou taky hned… ☺️
Odpovědět
@hajkovka ještě že nás se papírování navíc netýká už tak je toho až až 🤗 taky se snažím zařídit před koncem roku co nejvíc,ale tím, že jsme zasnoubení teprve měsíc a půl tak toho není zařízeného tolik 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?