Svatba 2022 - jsou tady nějaké nevěsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravim vsechny nevesty ktere presouvaji/planuji/ci organizuji na pristi rok. Vim ze je to jeste daleko, ale kdo si chce o pripravach pokecat, tak klidne sem! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, nakoukla jsem mezi vás a jsem teď celkem ve stresu 😅 my se rozhodli minulý týden že příští rok už by mohl být ten pravý, jsme spolu 10 let, dvě děti ..... A nemáme teda vůbec, ale vůbec nic... Ani termín 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂
Odpovědět
@zlupinka nejdůležitější je zamluvit nějaké místo a matrikářku s termínem, potom už se vše plánuje líp 😉 mi se zasnoubili a za 14 dní jsme měli termín,místo a matrikářku vyřešenou 🙂
Odpovědět
Ahoj, tak i já se řadíme mezi nevěsty roku 2022. Termín ještě nemáme, ale já tak nějak vše plánují na 11.11. a doufám, že nám to vyjde. Už jsem měla schůzku s krejčovou, máme zadáno na výrobu prstýnků, jen pořád nevím místo 🙈 Oznámení už mám také vybrané a o květiny se postará svědkyně. Vlastně mi vše trvalo 14dni a teď jen přesvědčit mého nastávajícího, že ten listopad je super nápad 😁 Ne, že by nesouhlasil, ale myslel si, že to bude dříve. Nějaké tipy na místa v Plzeňském kraji 🤔
Odpovědět
@zlupinka myslim ze to je v pohode. Mame zname, kteri si rekli ze se vezmou a stalo se tak za mesic. Byla to zatim jedna z nejlepsich svateb, na ktere jsem byla 😁
Odpovědět
@kristyna_janatova jo, to chapu 🙂 ja kdybych neplánovaně otěhotněla, tak jdu cestou úřadu a nechám se oddat jen se svědky 😁 ale nechtěla bych rodit a mít jen přítele a ne manžela 😅
Odpovědět
Holky co jste z Brna a okolí doporučíte kadeřnici a vizážistku ? Nejlépe každá zvlášť, jednu mám vyhlídlou ,ale ta právě dělá obojí a já se bojím aby stihla nalíčit i učesat 3 osoby , aby to nebylo šup šup a hotovo 😄
Odpovědět
Budete mít někdo před obřadem kanapky? 🙂 přemýšlím nad počtem na osobu, myslíte že 3 na osobu stačí? 🙂
Odpovědět
@kristy0523 budeme a 3 na osobu stačí 👍
Odpovědět
@kristy0523 taky chceme + budou koláčky (od každého 2-3 na osobu před obřadem) + budou i na rautu tak málo určitě nebude 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín 16.7.2022 jen záleží na situaci s covidem... Spousta hostů je nenaockovanych tak uvidíme jaké budou podmínky...
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín 6.8.2022 🤗 Třetí a snad už výjde 🤦🏻‍♀️ Naštěstí už máme skoro vše 😁
Odpovědět
@jaja_huttova také máme 30.7. A take to bylo oduvodněno, že se to budr dobre pamatovat😁
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak se také přidám - termín: 25.06.2022 🙂 Od půlky prosince intenzivně plánujeme a zařizujeme a zatím si myslím, že se vše v klidu zvládne, i když pořád slýchám názory, že svatba se má plánovat minimálně rok, lépe dva dopředu 😄 Teď začnu obepisovat fotografy, tam by možná problém být mohl 🤔
Odpovědět
@mainee97 Urcite s prehledem stihate. 🙂 My meli svatbu loni, misto a matriku jsme radeji zaridili rok predem, ale zbytek jsme resili dost na posledni chvili. 😄 Jedna moje kamoska tady v tomto trhla snad rekord a od zasnub do svatby meli dva mesice a stihli si zaridit vse potrebne. Drzim pesti!
Odpovědět
Ahoj holky, mužů se zeptat jakou máte cenovou nabídku na sweet bar + dort a pro kolik lidi?
Odpovědět
Je tu někdo, kdo má svatbu 22. 2. 2022? 🙂
Odpovědět
@theamenite Ahojky, my ještě stále váháme, jestli se nevzdáme tohoto data ve prospěch červnového letního počasí 🙂
Odpovědět
@mainee97 máme stejné datum 🙂 fotografa i kameramana máme zařízené, obepsala jsem jich hodně a snad jen dva napsali ,že mají termín obsazený 😉
Odpovědět
@alexadra121 zrovna to taky řešíme, zatím to vypadá pro cca 80 lidí asi 20 tisíc ( svatební dort, koláčky, mini zákusky, makronky,...), tak uvidíme jaká cena z toho opravdu vyleze 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lenusaak tak u nás se to nakonec bude už 2.7.2022 🙈😁
Odpovědět
@lenusaak @jaja_huttova jeee máme se do party! 😚 30/07/2022 🥳
Odpovědět
@jaja_huttova a sakra jsem si to přečetla pozdě 🤪
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny 🙂 My máme nakonec termín 20.8.2022. Naplánovano jsme měli hned, ale pořád mi zbývá zajistit pár věcí jako jsou květiny, dj ... máme v plánu mít 50-65 hostů, obřad v kostele v Židlochovicích a pak hostina v nedaleké stodole 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@alisa_ to nevadí 😄 snad do party západnu i tak 😁 konecne jsem se dala do plánování 🥴😂😂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, jestli přemýšlíte, jakou fotografku vybrat, tak musim z vlastní zkušenosti moc doporučit slečnu Merklovou. Nejen, že fotí naprosto TOP fotky, ale je hrozně milá a nenápadná, takže o ní vlastně celý den vůbec nevíte a výsledkem jsou boží fotky a především spousta momentek. Mrkněte 🙂 momentka.cz
Odpovědět
@tereza_pavkova Pokud sháníte svatební oznámení a tiskoviny, děláme teď v rámci nového roku návrhy zdarma. Jsme kousek od Brna, tak případně dejte vědět :slight_smile
Odpovědět
Profilova fotka
Holky napište sem, co už máte zařízené. Vaše představy svateb, barvy, šaty ..prostě vše 🙂 jsem zvědavá baba a všechny se určitě chceme o vše podělit, vykricet to do světa a jestli máte doma to, co já ( čtěte chlapa, co na vše kejvne, že to je hezké 😁), tak tohle potřebujete, jako já 😂
Odpovědět
Ahoj nevěsty, jestli přemýšlíte o svatbě na vlastní zahradě, chatě či chalupě, kde není dostatek místa, můžeme vám nabídnout svatební stany s vybavením.
Odpovědět
Ahoj, my máme červenec a zatím máme jen zamluvene místo. Šaty zatím marně hledám, ale nejspíš si je nechám ušít. Mám vše celkem komplikované protože se budu vdávat 350km od bydliště, tak nevím jak vyřešit kadeřnici, kytky atd.
Odpovědět
@jaja_huttova My už máme zařízené místo, matriku, fotografa, kameramana, šaty 🙂 Byli jsme omrknout prstýnky a o víkendu se chystáme na svatební veletrh. Ke konci měsíce budu řešit svatební dort a sladký bar, catering. Jak jste na tom s nastávajícím vy? 🙂 Jooo a pomalu začínám kompletovat oznámení...každopádně moje představa svatby byla jiná než se to nakonec začíná vyvíjet ( v dobrém myšleno) šaty mi udělali celkem čáru přes můj předem vymyšlený koncept 😄 Bohužel jiné mi neslušely tak jako tyto 🙂 a tak se jim teď v podstatě snažím přizpůsobit zbytek, ale zároveň se úplně nevzdávat počáteční představy 🙂 zatím jsou ty přípravy zapeklité a náročné 😄
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?