Svatba 2022 - jsou tady nějaké nevěsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravim vsechny nevesty ktere presouvaji/planuji/ci organizuji na pristi rok. Vim ze je to jeste daleko, ale kdo si chce o pripravach pokecat, tak klidne sem! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím ženy, my taky plánujeme na příští rok svatbu, termín mám vybraný na 11.6. 🙂 10 let spolu a 8 let zasnoubený 😄 , to je ostuda..
Odpovědět
Profilova fotka
@biibar a nevis já to tam je? Chtěla bych možná víc vrstev sukně.. Myslíš ze to jde za příplatek?
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Ahoj, co se tyce husitu, tak nam jedna koordinatorka doporucovala jednu fararku (zalezi, kde budete mit svatbu, muzu pohledat jmeno kdyztak), ktera vam udela obrad na miru (cirkevni takove byvaji - je povinne u nich projit svatebni pripravou, takze te dost poznaji a vlastne si na te priprave rikate, co byste chteli aby na obradu zaznelo a tak). No a rikala nam, ze oddavala jeji neverici kamarady a u obradu nepadlo slovo o cirkvi/Bohu.. 🙂 nase fararka ma podminku, ze jeden z nas musi byt pokrteny, tak asi zalezi na danem farari, jak to ma nastavene.)
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova Jooo, já na ně narazila na FB a hned jsem si tam zamilovala x šatů. V červenci jsem u nich v salonu byla s družičkama na zkoušce a bylo to úplně super. Parádní servis a skvělá, příjemná slečna a šaty hezčí než na fotkách. Jen teda to bylo horší s velikostma, já mám 32 a to tam měli asi jen jedny šaty, takže jsem zkoušela spíš 34, ale dalo se to. Pro představu dobrý. 😄 Co se týče těch úprav, tak oni jsou dost variabilní a je možný v podstatě cokoliv. Kámoška si tam vybrala šaty, ale líbil se jí vršek od jednoho modelu a sukně od druhýho a taky jí to spíchli a nebyl problém. Stačí se s nima domluvit. 😉 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@ajamajova Ahoj, vítej. 🙂 Jéé, jaká ostuda. Dnes už se na to "do roka a do dne" nehraje. 😄 My jsme taky zasnoubený od r. 2018 a kvůli koroně jsme už dvakrát posouvali. Teď poslední datum máme taky 11. 6 .2022 a to už snad klapne. Hlavní je, že se máte rádi. 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@werasz děkuji za přivítání. Je pravda, ze už jsme se měli brát v roce 2018, ale přišel do toho neplánovaně prcek 😂. Za mě musím říct, ze do roka a do dne u nás neplatí. U tebe teda musí být přípravy v plné proudu nebo jsi nachystana ? 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@werasz ahoj, jojo psala mi slečna Justyna, prý není problém udělat vice sukni. Objednala jsem si je na domácí zkoušení, troje šaty, uvidíme zda do té doby neotevrou... S tema velikostma je to tam trochu pech no i na to domácí zkoušení. Tak uvidíme jak to dopadne 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem také požádána o ruku a tak plánujeme naší svatbu na květen-červen 2022. Jsme ve fázi vybírání místa a tím i termínu. Rádi bychom svatbu venku v okolí Prahy, ideálně směr Benešov. Nemáte nějaké dobrá doporučení na nějaká místa? Vůbec mi nedošlo, co vše je třeba zařídit 😂 Ale je to radost, moc se na ten náš den těšíme.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova To je uplně na nic! 😄 Čekám asi 25 balíčků 😄 Takže to mě zruinuje si myslím, všechny mají dojít po 1.7. :///
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinach uvidí s, hele některý věci chodí fakt rychle klidně i za 14 dnů 🙏 já mám taky ještě 15 balíku na cestě z toho si nic nedelej 😅
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Já hlavně ještě rychle objednavala, tak uvidím no 😄 Tohle mě ale naštvalo, počítala jsem s tím, že si pak přes rok ještě objednám, což stejně budu muset 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinach no ale zda se ti to nevyplati koupit už tady v cechach... S tím dph je to fakt naprd 😐 ale.chápu te já objednavam od února a porad se něco našlo az minuly týden fakt můžu říct ze mám všechno co jsem chtěla 😊
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, taky plánujeme svatbu v květnu 2022 a husitskou farářku máme a je super, vše je personalisované na míru nám, přítel není uplně klasický věřící, je agnostik- tudíž v něco věří, ale neříká tomu nijak a žádný problém není. U nás je to trochu jiný, protože nás oddává spolužačka z VŠ 😉 tak ty přípravy máme taky takový specifický, je jich pár ale poznat spolu nás chce. A k tomu clu - od 1.7.2021 se mění legislativa z nařízení EU, kdy se proclívají veškeré zásilky ze zemí třetího světa tj mimo EU - amerika, čína, asie, i Anglie. Doteď to bylo do 22 eur se neproclívalo, ale teď vše.
Odpovědět
Tak my máme svatbu naplánovanou na příští léto, žádost proběhla tento rok na konci května 🙂 Máme taky už základní věci domluvené, a zbytek děláme spolu tak postupně v klidu, pomalu to oznamujem okolí a rodině a užíváme si to 🙂 K ali - mělo mi dojít xxx balíčků v červenci, každopádně mi došly včera / dnes, takže celkem koukám :O Ale co se dá dělat no, pak ještě objednám.. I když tam bude to DPH, tak nějak furt doufám, že toho budou mít tolik že se to nebude stíhat 😄 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny budoucí nevěsty 🙂 Také jsme se zasnoubili v březnu letošního roku, ale svatbu jsme kvůli koronaviru a všelijakým opatřením naplánovali na příští rok. Už tedy platí to CLO, když si něco objednám na AliExpressu? Myslím, že máme vše, co potřebujeme, nakoupili jsme, co to šlo, ale ptám se, kdyby náhodou 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@danelai o clo tady nikdy neslo to se platilo vždy nad nějakou částku, stejně tak dph.. Ted nově se platí dph na jakoukoliv částku.. Tento zákon v Čr nebyl k 1.7 schválen, ale co se týče aliexpressu tak ten začal vybírat dph za všechny státy eu a odvádět jim je..
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet_claire máme úplně stejné datum 🙂
Odpovědět
Ahoj 🙂 my 7.5.2022.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také plánujeme příští rok - 11.6. 🙂
Odpovědět
Ahoj, taky už máme vybrané místo, datum(3.9.) a fotografku. Ale zajímalo by mě kdy jste volaly na matriku kvůli času obřadu? Já tam už volala a paní mi řekla že si mám zavolat až v lednu. Ještě by mě zajímalo kdy se chystáte shánět šaty? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kristy0523 matrika ma byt vyřešena jako úplně první, nám díky matrice vybouchla termín, takže máme faráře a byla to poslední volna sobota 2022. A to máme taky zari. Ja bych se nenchala odbít... Šaty už mám taky doma, respektive je ma doma svědkyně...
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova paní na matrice mě ujistovala že všem se snaží vyjít vstříc..takže teď si mě úplně znervoznila 😁 zkusím se ještě zeptat na místě kde máme svatbu jak to tedy s tou matrikou je 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kristy0523 urcite bych se zeptala, my jsme ji kontaktovali v únoru, řekla nám ze 14 hodina není problém ale ze neví zda tu sobotu bude moci, protože mívají slavnosti (maji je vždycky první víkend, jen ze sebe dělala důležitou) a ze nám to potvrdí na začátku léta. Na začátku léta jsme se dozvedeli, ze den nám vyhoví ale čas nejpozději ve 12... Pak teda ustoupila a ze to teda nějak zařídí a udělá... No pro me důvěryhodnost už když začala s těmi slavmostmi, takže jsme si vzali faráře byt nejsme věřící tak jsme to chtěli mít v osobním duchu a to nám matrika nedá... A máme skvělého pana Povalu a oběma nám byl tak sympatický ze jsme si řekli ze chceme jeho 😊 takže já bych to řešila... Me matrika vybouchla rok a 7 měsíců dopředu... Klidně bych se tam nanutila i na schůzku 😅
Odpovědět
Profilova fotka
*důvěryhodnost ztratila
Odpovědět
Zdravím všechny, taky plánujeme duben 22. Rozhodli jsme se, že se vezmeme sami, ale protože jsme chtěla obřad někde na hezkém místě, dala jsem se do zařizování. Popravdě obdivuji všechny, ktere samy plánují "normální" svatbu. Čekám odpověď z matriky ohledně úředního svědka na obřadu mimo městský úřad a stresuju už dopředu😅
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, My máme termin 10.9.2022, už máme aj matriku bloklou a pomalu řešíme fotografa a tydle blbinky, ale nejradši bych přeskočila rok a začala už kupovat kravinky na výzdobu ( ještě netuším kolik čeho), a ideálně uz chci aby bylo 10.9.2022 😁😁, taky jste tak natesene rok dopředu?
Odpovědět
Ahoj holky 😊 My máme termín 6.8.22. Máme zatím zamluvené místo, matriku, a fotografku... Měli jsme původně domluvený datum v červnu, ale nakonec jsme našli super místo, kde můžeme mít všechno při jednom❤️Obřad, hostinu, i ubytování, takže jsme to všechno přehodnotili a nakonec vybrali i jiný datum. 🤣
Odpovědět
Profilova fotka
@kristy0523 taky máme svatbu 3.9.22 🙂. Šaty asi začnu řešit tak v říjen/listopad. Někomu se to muže zdát brzy, ale mám ráda věci trochu s předstihem. 😄
Odpovědět
@marketa_lotocka Jee to je super 🙂 já už jsem objednaná na zkoušky šatů ke konci října 🙂
Odpovědět
@nikca_odstrcilikova Já už začala pomalu nakupovat 🙂 jelikož budeme mít vínovo, růžovou výzdobu tak teď jsou všude vínové doplňky 🙂 máte nějaké tipy kde nakupovat hezké dekorace kromě nanu-nana, pepca,kiku, butlers? 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?