Svatba 2022 - jsou tady nějaké nevěsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravim vsechny nevesty ktere presouvaji/planuji/ci organizuji na pristi rok. Vim ze je to jeste daleko, ale kdo si chce o pripravach pokecat, tak klidne sem! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kristy0523 my budeme mit přírodní, takže u mě to je o tom sehnat dost zavarovacek, pěkných šišek, jutu a polepit to a tak😁, spíš potom musím vyřešit, asi půjčením, světýlka na ozdobu tanečního prostoru😁. Jinak v tigeru maji dost blbin, ale upřímně nevím jestli něco na svatbu, ještě jsem se tam nebyla koukat a přemýšlím i nad alliexpresem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty taky se k vám ráda přidám. Jsem čerstve zasnoubená Svatbu plánujeme na příští rok 2.7.2022 a teď v pátek se chytáme na první schůzku s místem kde by se nám líbila svatba .máme v ještě 2 další místa tak uvidíme kde se nám bude líbit. Až budu vědět 100% místo tak začnu plánovat dál. Ale teda jen koukám kolik toho je potřeba zařídit už teď aby měli v ten den který chceme lidé čas. A další má priorita je zhubnout!! Máte to taky některá? Pěkný den 🙂
Odpovědět
@tynusm ja hubnuti neřeším, ale je pravda, že jsem hubená. Ale přijde mi to divné hubnout jen kvůli svatbe- buď jsem nespokojená a chci to změnit tak či tak, nebo jsem se sebou spokojená a můj drahý si mě chce vzít takovou, jaká jsem. 🙂 ale jestli to máš jako impups, že chceš hubnout delsi dobu a tohle tě konečně popíchne k tomu se do toho opravdu pustit.. Každopádně hubnuti neni chvilkova záležitost, rozhodně nedoporučuji žádné drastické diety ani takové ty tabletky - je to jen k zničení si zdraví. Chce to hubnout dobře upraveným jídelníček, pohybem -klidně zkus navštívit výživového poradce, který naměří hodnoty a bude vědět, že třeba nějaká potraviny by tě mohla brzdit v hubnutí 🙂 bohužel jsou ale i výživoví poradci,co mají provize právě z těch hnusnych tablet/nápojů co prodaji. To chce ohlídat. A hlavně, mít to v hlave srovnáné, protože psychika v hubnutí dělá též divy 🙂 Jen s hubnutím se hůře zařizují šaty, ale jestli uz mas rozhodnuto, že si třeba necháš ušit až chvíli před svatbou 🙂
Odpovědět
@tynusm já jsem taky v červenci a také hubnu! Je to dobra motivace a držím palce ať se místa líbí 💪🏻
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se k vám přidám - a koukám, že s docela velmi oblíbeným termínem 11.6. 😄 My máme výročí 12.6. a zrovna ten rok budeme začínat 10. rok spolu, takže jsme si ho vzali tak jako poeticky, že do desátého společného roku budeme vstupovat první den jako manželé 🙂 My jsme zasnoubení od 10.10.2020, ale svatbu jsme rovnou naplánovali až napřesrok, abychom se nemuseli ohledně covidu nervovat a rušit to případně na poslední chvíli 😄 Každopádně díky tomu už jsem začala polehoučku řešit ty nejdůležitější věci v předstihu a v současné chvíli už většinu toho nejdůležitějšího mám, včetně šatů, které se mi šijí také v Elody (zahlídla jsem, že tu pár z vás taky na Elody vsadilo) 🙂 Chtěla bych mít většinu věcí i dekorací vyřešených do konce roku, protože jakožto účetní mi se začátkem roku začnou uzávěrky a přiznání a až se z nich na konci března vyhrabu, budou do svatby dva měsíce a asi se z toho opupínkuju.. 😄 Držím všem palce, ať jde vše podle plánu a další přesouvačky už nejsou potřeba! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky taky chystáme svatbu v létě 2022, termín přesný ještě nemáme. Svatbu budeme mít u mojí mamky na zahradě. Takže vše si budu zařizovat sama. Chci to ale spíš jen ve stylu party a posezení. Žádné velké akce i když kdo ví s čím přijde moje svědkyně 😀
Odpovědět
Profilova fotka
@ttalgi chci zhubnout už dýl .teď je to pro mě největší impuls. A hlavně kvůli šatům. Nemám v plánu hubnout pomocí tabletek atd. Už v roce 2019 jsem zhubla 15 kg za půl roku. A jen tím že jsem jedla vícekrát v menších dávkách a trocha pohybu. Tak snad se mi to podaří i tentokrát.
Odpovědět
Profilova fotka
@alisa_ tak to si budem držet palce navzájem. Chci se v šatech cítit dobře a krásne a mám v hlavně jaké bych chtěla šaty a do těch potřebují pár kilo dolů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, sice neskoro ale tiez sa pridavam, az teraz sa nam podarilo vybrat miesto. Mam 3 mesacne mimino, takze to bolo narocnejsie 😅 Akurat teds vobec neviem, kde a s cim zacat. Svadba o rok a teraz riesim, ze ubytovacie kapacity su v lokalite co chcem vybookovane udajne 2 roky dopredu a ja ze mam na vsetko cas 😅😅 @te_ssiinka_nelova my mame tiez 9.9. 2022 😀. Povodne mame vyrocie 5.5. od coho som nechcela upustit, ale kazdy rok v tom termine prsi a chcdme svadbu vonku, takze nakoniec sme nasli lepsi datum a akoto milovnici vina a burcaku je to 9.9.
Odpovědět
Profilova fotka
@tynusm no ja sa chcem dat tiez dokopy. Mam 3 mesiace po porode a nejake to spevnenie je treba. Pred porodom som stale cvicila Jillian Michaels ale teraz som si dala pauzu skrz diastazu, ale uz asi nastal cas. Chyba mi ten skvely pocit po cviceni. Sa mozme nejak motivovat ked chces. Inak cvicenie s Jillian fakt pomaha. Samozrejme je treba upravit jedalnicek, co ja mam momentalne celkom problemy, pretoze ked kojim som stale hladna a zozeriem co vidim 😅. Ale teda low carb, vyhybam sa cukru. Len mam strasne chute 😅
Odpovědět
Ahoj, my plánujeme svatbu na červen 2022. Jme na úplném začátku a já vůbec nevím, jaký systém plánování 😀 Nejdříve místo, to je jasný. Ale co dál? Šaty si nechám ušít ale dala jsem se teď do boje, že chci zhubnout cca 10kg takže zkoušení nehrozí. Musím počkat..
Odpovědět
Profilova fotka
@laska7669 místo a oddávající - nejdůležitější, ale podle mě už bude docela problém, pak hned fotograf popř. i kamera - už mají kalendáře na rok 2022 spíše plné. a pak už dj, hudba, vizážistka atd, tam už nebude takový problém
Odpovědět
Článek se načítá
Dekuji 🙂 A teď se zeptám asi blbě, ale svatby se většinou konají pátek nebo sobota. Má někdo svatbu i ve všední den? Třeba čtvrtek? A pokud ne jaký je hlavní důvod? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@laska7669 já bych chtěla 9.9 ale je to patek... Ale stejně tam budu mít ty nejdůležitější na přípravy. Důvod je jednoduchý - lidi si odmítají brát dovolenou kvůli tomu, ze vy se berete... Jasne rodiče, rodina a nejlepší kamosi si klidně vezmou, ale ostatní zas tak ochotni nejsou i když jsou kamarádi.
Odpovědět
Profilova fotka
@laska7669 My máme svatbu v pátek, protože se nám líbilo to datum a naše rodina i přátelé se rádi přizpůsobí a prodlouží si víkend 🙂 Slyšela jsem o řadě lidí, kteří chtěli nízkonákladovou svatbu, a tak ji měli třeba v úterý, protože daná radnice to měla stanovené jako oddací den. Záleží na počtu hostů a na tom, jak jsou časově flexibilní.
Odpovědět
Děkuji za odpověď. Také si myslím že přeci by neměl být problém zařídit si v práci volno. Kor když budou všichni vědět o svatbě minimálně půl roku předem. Věřím že když se chce, všechno jde. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky svatbu budeme mít 30.7.2022 (aby si chlap datum pamatoval 😀) Jinak ji budeme mít u mě v rodinném domě na zahradě ve stylu posezení a párty. Se vším všudy budeme mít 15lidi a oba jsme s tímto počtem spokojeni.
Odpovědět
@jarca_hypsova stejný datum jako já po přesunu 😁 hezky intimní počet lidi 👍🏻
Odpovědět
Profilova fotka
@alisa_ tak nemáme rádi ani jeden velké oslavy a z toho budou 4 děti, takže se moc těšíme. Jednoduše si to chceme užít a hlavně tento počet lidí dokážeme u mamky i ubytovat, případně se to vyřeší stany
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj 🙂 my budeme mít svatbu 30.7. 2022. Letos nám ji jednou překazil covid a po druhé vlastně taky, protože prostor přišel o zaměstnance, tak svatbu zrušili 🙈 nové datum vybral chlap, prostě se mu líbilo a "prej" si ho bude pamatovat 😂
Odpovědět
Ahoj, tak my máme miesto rezervované, cakame na potvrdenie oddavajuceho. Plánujeme 30.4.2022 kusok od kutnej hory. Vie niektora z vás doporučit fotografa a dj? Je to sialene preklikavat medzi milion stránkami 😄
Odpovědět
Holky, do kolika svatebních salónů se chystáte? 🙂 Uvítám tipy na salóny na jížní moravě ale i na pražské svatební salóny 🙂 Už jsem jinak objednaná v Brně do Belly, Svatky a El a v praze do salonu Maya 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kristy0523 jed do ochota do honeymoon tam si na 100% vybereš 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@kristy0523 Já už jsem si třeba vybrala v salon El v Brně. 🙂
Odpovědět
@jaja_huttova Juuu taky stejny datum! Gratuluji - jake mate predstavy?
Odpovědět
@kristy0523 v Belle v Olomouci jsem vybrala... bezkonkurenční šaty
Odpovědět
Zdravím všechny nevěsty 😊. Ráda bych Vám všem chtěla moc pogratulovala k zasnoubeni💍. Já jsem také čerstvě zasnoubena, a už se moc těšíme. Svatbu jsme měli mít ještě letos, ale bohužel z rodinný důvodu jsme to museli přesunout na jaro 😔. Rádi by jsme konec dubna nebo začátek května, ale bohužel se nám nedaří sehnat místo 😢. Tak bych Vas chtěla poprosit o pomoc. Okolí Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou. V měsíci duben,květen. Přibližně tak 80-90 lidí. Pokud možno s přespáním cca pro 15 lidí. Kdyby jste o něčem věděli, byla bych moc šťastná. Moc děkuji a přeji krásné plánování 😇 užívejte 💍☺️
Odpovědět
Ahoj holky, už řešíte svatební oznámení na příští rok ? My už ho máme doma ,jen my teď dala švagrová brouka do hlavy . Máme tam , že zveme k obřadu ve 14 hod . Myslíte že ti co nebudou zváni na hostinu pochopí , že to je jenom k tomu obřadu ? Máme totiž obřad i hostinu v jednom místě a jídlo budeme mít přesně na počet hostů .Tak bych nerada aby se stalo , že budeme muset někoho s prominutím posílat domů , když by se tam nějak zakecal nebo něco
Odpovědět
@kristy0523 já musela do čtyř , než jsem vybrala ty pravé šaty 😊 takže určitě nepospíchejte při výběru
Odpovědět
@annyss pokud se zve i na oběd tak se přikládá, ze zvete i na oběd. Pokud bych to v pozvance neměla, jidlo bych neocekavala i kdyby vše bylo na jednom místě 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?