Svatba 2021 - jsou tady nějaké nevěsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, holky :-) Jsou tady mezi námi nějaké nevěsty na rok 2021? :-) Přece jenom to není tak daleko, jak by se mohlo zdát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím budoucí nevěsty, my termín 17.7., zajištěno máme už skoro vše, kromě dopravy. Na matrice jsme tedy moc nepořídili, paní si vzala 1000,- a řekla nám, že se ozve, jestli to půjde nebo ne 😄 tak jsem ji řekla, že to jít musí, máme už zaplacenou nemalou zálohu a přehodit si to jen tak nemůžu. Tak snad to dobře dopadne. Posílám foto svých plánovacích tabulí, mám ráda vše na jednom místě 🙂)
Odpovědět
@notbabsie ahoj, my sa berieme v CR, ja som zo SK, takze tam su papiere OK, ale priatel je Sved a od nas chceli vsetko notarsky overene a plus sudneho prekladela k obradu. Takto to mala aj kamoska, ktora si brala v CR Portugalca...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ano. Máme termín 26.6 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my máme termín 21.8.2021 a místem činu bude zámecký park v Klášterci nad Ohří.
Odpovědět
Ahoj holky. Máte některá termín březen duben? 🙂 chystáte velkou nebo malou svatbu? My plánujeme větší, a pořad se rozhodujeme jestli odložit nebo plánovat 😔😔😔
Odpovědět
Profilova fotka
@petul_kobianova my mame sice az v kvetnu, ale okoli me uz zacina strasit, jestli se nebojime, ze nakonec nic nebude... popravde, mirny obavy zacinam mit, ale nic rusit nebudeme 😊💁🏼‍♀️ Na obrade kdyztak budeme jen sami s fararem (stejne je to jen o nas) a svatebni party naplanujeme na jindy 🥂 svatebni saty mam svoje, takze ty si pak muzu oblict uz kdykoliv 😄
Odpovědět
Zdravím! Také se přidávám k nevěstám roku 2021. Máme termín 21.5.2021, neboť mé vysněné 21.8.21 měli všude kam jsem psala již plno :/ Máme tedy zamluvené místo, catering máme vlastní a já už mám i zarezervované šaty. Jelikož plánujeme večerní svatbu, tak stále hledáme oddávajícího nemáte typ? okolí Praha-Beroun.
Odpovědět
také se hlásím jako nevěsta roku 2021 🙂 zařízené už máme prakticky všechny důležitý věci jako je oznámení, místo hostiny, místo obřadu, fotografku, kameramana, DJ, sladký bar, svatební dort, moje šaty, ženichův oblek, domluvené už máme i květinářství a dalších několik zatím né tolik důležitých věcí 🙂 a až trochu utichne tady to covidové šílenství máme domluvenou schůzku s farářem ohledně absolvování našeho Katechismu. Držím nám všem nevěstám příštího roku palce, ať to všechno zvládneme! 🙂
Odpovědět
@petul_kobianova My plánujeme na únor velkou svatbu 😄 A každým dnem mám víc a víc pocit, že plánujeme zbytečně.. Ale prostě to místo a ještě v zimě.. to nám letní svatba nedá 😞
Odpovědět
@miney1 my chceme spíše tu jarní ale taky se obávám do toho všeho pustit 😏😏 převážně si budeme vše zařizovat sami, jediné co by jsme asi museli potom oželet, je záloha na fotografa a kameramana 😂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Náš den D se uskuteční 21. 8. 2021 na zámku v Židlochovicích 🙂😍
Odpovědět
@petul_kobianova My všem říkáme, že záleží na situaci. Že pokud nepovolí 100 lidí, tak to dělat nebudeme. A zatím s tím nikdo nemá problém. 😉
Odpovědět
Článek se načítá
Jestli vám můžu radit, tak velkou svatbu na únor nebo březen bych neplánovala. Já měla svatbu teď v sobotu (24.10.), naplánovanou malou, do 20 lidí a nakonec jsme rušili hostinu, protože se mezi příbuzenstvem objevil covid a zároveň přišlo to omezení na 10 osob při obřadu. A to jsem byla na jaře přesvědčená, že v říjnu bude už všechno ok. Naštěstí jsem nepřišla o žádné peníze, nebyly složené žádné zálohy (než za termín na radnici), nenasmlouvala jsem si totiž ani kadeřnici, květiny, dort, prostě nic. A tudíž jsme se dali oddat, uchystali malý oběd doma a bylo po ptákách. Původně pozvaní hosté budou mít hostinu třeba příští rok, až to virus dovolí. V případě velkých příprav a velkého počtu hostů vám to způsobí daleko větší komplikace a bohužel se může stát, že bude epidemie ještě řádit.
Odpovědět
Profilova fotka
@petul_kobianova To jako že by vám nevrátili zálohy, kdybyste museli svatbu rušit kvůli epidemii? 😮
Odpovědět
Ještě doplním : dort jsem vlastně domluvený měla, ale v cukrářském učilišti, které se zavřelo jako jiné školy, takže jsem to věděla asi 10 nebo 14 dní dopředu. A zálohu tam taky nechtěli. Tak ho sestra upekla doma, vlasy mám krátké, nalíčila jsem se sama a kytky jsem nakoupila v nejbližším květinářství a kytici si uvázala, takže mě stála asi 550 . A na to, že jsem s ní absolvovala nejen svatbu, ale i další focení v neděli, dosud drží. U velkých příprav by byla taková improvizace nemožná.
Odpovědět
@zoe_se_vdava ano 🙂 přesně tak, jde mi spíše o to, když bude opatření na 30 osob, svatba byt tedy může 🤷🏽‍♀️ Ale my by jsme tam chtěli mít prostě všechny 😂😂😂
Odpovědět
Profilova fotka
@petul_kobianova Mně to prostě přijde drsné... Jako by z toho člověk měl radost, že musí přesouvat svatbu, a ještě aby kvůli tomu přicházel o peníze. 😞 My jsme teda jako dodavatelé zálohy vraceli a budeme vracet i příští rok, když bude potřeba, a u vlastní svatby jsme se naopak klepali, abychom nemuseli rušit. Je to prostě čas na houby. 🤔 Každopádně vám strašně držím palce, ať nemusíte nic přesouvat a měnit. 🧡
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky 🙂 tak vidím, že více z nás bude mít svůj den D 21.8.21. Původně jsme chtěli 28. srpen nebo začátek září, ale nakonec nám nejlépe vycházel právě 21. srpen a teď jsme za to rádi 🙂 máme zatím domluvené místo obřadu a teď domlouváme hostinu, ale další věci ještě vyřízené nemáme. Uvidíme, jak to dopadne příští rok s covidem, v srpnu by to mohlo být snad už ok, ale nikdo samozřejmě nevíme 😄 😄 Raději však chceme spíše menší svatbu okolo 20 osob, tak snad to vyjde alespoň z větší části podle plánu 😉 😄
Odpovědět
@zoe_se_vdava no zkusím kontaktovat pár fotografů a kameramanů a uvidime, tohle bude asi jediná záloha 🤷🏽‍♀️ raut uděláme přes známy, cukroví taky, koláčky babičky, vše na jedno místě, jsme na malé vesnici i s matrikou takže domluva je perfektní 🙂🙂 asi budu doufat, že to klapne 😳😳
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si se všemi dodavateli domluvili vrácení záloh v případě, že bude svatba zrušena kvůli vládním nařízením. Ale věřím, že to bude v pohodě! 💪🏻
Odpovědět
@petul_kobianova ahoj, svatbu máme prvního května a rozhodně plánujeme dál jako by se nechumelilo a taky doufáme, ze tu covid už nebude nebo jen minimálně 🙃
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím 🙂 My jsme měli mít svatbu letos, ale byli jsme nuceni přesunout na příští rok na 22. 5. 2021. Měli jsme už zaplacených dost záloh (penzion, fotograf, vizážistka, kadeřnice, atd.), ale všichni dodavatelé nám vyšli vstříc a bez problémů přesunuli zálohy na nový termín. Momentálně jedou přípravy na plné obrátky a v květnu už to prostě proběhnout musí, protože znovu už to posouvat fakt nechceme. 😄 Ale nezastírám, že to není nápor na psychiku. Občas mám tak trochu depku a říkám si, jestli má vůbec cenu něco plánovat, protože bůhví, jak to bude. No uvidíme, musíme doufat. 🙂
Odpovědět
.
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, do této neděle se můžete zapojit do SOUTĚŽE O SVATEBNÍ ŠATY NA MÍRU V HODNOTĚ 15.000,-. Soutěž probíhá na našich sociálních sítích, jak na fb tak ig, takže šance na váhru je dvojnásobná. Zkuste štěstí! Krásný den, Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsou tu nějaké nevěsty z okolí Kolina a Kutné Hory? 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pridavam se k Vám. Naše svatba bude 8.5. Na Skalce v Ostravě. V podstatě už nám chybí jen prstýnky, pozvánky, doplňky, dárečky pro hosty a pro mě kadeřník. Obřad budeme mít v kostele, chtěla jsme ho mít na místě, ale bohužel tohle římskokatolická církev nepovoluje. Na šaty jsem měla velké štěstí, vybrala jsem si jen hned na prvním miste za krásnou cenu, chtěla jsme si ale prohlédnout ještě jiné ale pak nám to všechno zavřeli, můžu být ráda za ty, co mám.
Odpovědět
My už máme naštěstí vše kromě prstýnků 🙂 hodně výrazně hubnu takže s prstýnky počkáme až tak na květen, chceme karbonové, takže na ty bohudík není žádná dlouhá čekací doba 🙂 Šaty už mam troje a vůbec ne nemůžu rozhodnout které 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Nám už chybí jen catering, ženichův oblek a oznámení (které si ale děláme sami). 🙂
Odpovědět
@itstereza vy máte rosegold... tu vám závidim a hrozně se tešim na fotky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@a_mysakovicova Díky! 🙂 Snad se vše povede, je docela náročné to sladit. 😄
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?