Svatba 2021 - jsou tady nějaké nevěsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, holky :-) Jsou tady mezi námi nějaké nevěsty na rok 2021? :-) Přece jenom to není tak daleko, jak by se mohlo zdát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holly,já se take hlasim k nevestam po 14 ti letech cekani.Svatba bude 14.8.2020 na Spilberku.
Odpovědět
Já budu asi také nevěsta v příštím roce. 🙂.. Jsem přesně týden zasnoubena a zítra se jdeme zeptat na svatební místo které jsme si asi vybrali. 🙂
Odpovědět
@naramky_noemi tam je to super, hodně jsem o tom uvažoval až, ale máme přes 70 lidí a většina že Slovenska, takže jsem vybrala něco jiného bez přejíždění a blíž hranicím nakonec.
Odpovědět
@evelyn92 jít se podívat na místo byl super zážitek, nakonec jsme vybrali hned to první ještě na místě, držím palce 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@zihuatanejo bude to pod hradbani,kamarad to tam ma na starosti a budeme mit vse v jednom,obrad i hostinu cca 60 lidi
Odpovědět
@naramky_noemi my je potřebovali ještě všechny ubytovat, navíc většina hospod má limit tak těch 50-60 lidí a už i to je těsné. Máme rezervovaný prostor pro sto, protože bude hodně kočárů, a to zabere strašně místa. Ten Špilas vám fakt přeju, tam je to nádhera. Doufám, že pak budou nějaké fotky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@naramky_noemi Na Špilberku pod hradbami to bude nádhera 🙂 Krásný místo a krásnej výhled 🙂 Chtěli jste tam mít druhý den svatební oslavu s kamarády, ale nakonec jsme zvolili prostor co nás moc zaujal na Výstavišti, že je to taky takový neobvyklý prostor a hlavně tam můžeme být bez problémů až do rána 🙂 A obřad bude na zámku ve Slavkově v Kapli sv. Kříže, tam už máme podepsanou smlouvu taky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
A jen pro informaci, kdybyste si někdo chtěl udělat výlet do Brna, 6.-7.11.2020 bude v Hotelu Slovan svatební veletrh 🙂 Tak na ten se už těším 🙂
Odpovědět
@naramky_noemi Gratulace! To musi byt radosti 🙂
Odpovědět
@zihuatanejo Jeee tak to jste rychlici! My misto bookly podle fotek kvuli kovidu ponevadz se do cech nedostaneme ale jsme spokojeni stejne 😄
Odpovědět
@maarket08 ahoj, ty plánujes svatbu v Dolních Kounicich? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem spokojena! Puvodne jsme meli mit svatbu letos v zari, ale presouvali jsme na pristi a aspon bude vse dle predstav. Misto, saty... 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
@miska812 My zas plánovali na říjen, no okolnosti nepřály, takže máme březen 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@alisa_ to je 🙂
Odpovědět
Ahoj holky, pro všechny, kdo ještě nemají šaty - prodávám mnou nenošené, koupené po jedné nevěstě https://www.beremese.cz/market/svateb... Jsou krásné (ta fotka na mě je na houby - jsou bez drobných úprav, které by potřebovaly), ale nakonec jsem se rozhodla pro jiný styl. Možnost vyzkoušet v Praze, případně okolí Plzně a jsem ochotná se domluvit na ceně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj nevěsty, také se přidávám. Termín 17.7.2021 na Vile na Landeku 🙂 😛 😎
Odpovědět
Profilova fotka
Máte uz saty vybrane?
Odpovědět
@naramky_noemi Já ano, koupila jsem je a perfekt, nepotřebují ani žádné úpravy 🙂
Odpovědět
@naramky_noemi Taky už mám 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
A nechcete dat fotku?
Odpovědět
@naramky_noemi Já je mám jako překvapení, viděla je jen moje svědkyně 🤫 Ale nejsou to žádné princeznovské, budu spíš víla, jsou hodně krajkové 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Mám ze vcera! Fotky v profilu 🙂
Odpovědět
@miska812 MOc hezke!!
Odpovědět
@katiekatb mame stejny termin 🙂
Odpovědět
@miska812 ty jsou super, a přesně poznávám ten salon na Masaryčce, byla jsem tam s kamarádkou jako doprovod a sama se tam taky chystám, jen co dosáhnu cílovou váhu. Paní je tam příjemná a šaty mají pěkné.
Odpovědět
@naramky_noemi Taky mám v profilu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky nevěsty, přidávám se k vám s termínem svatby 9.10. Původně jsem chtěla letní svatbu, ale místo jsme začali řešit před třemi týdny a už bylo plně vybookováno na duben-září 2021🙂 Zatím máme zaplacené zálohy jen u místa a cateringu, teď se snažím najít někoho na foto a video, dort a sladké a pak si dám pokoj. Prstýnky budeme řešit nejdřív na jaře a šaty budu řešit na poslední chvíli asi, protože mám v plánu zhubnout 😎 Bydlím u Olomouce, svatbu mám za Prostějovem(u Konice), tak uvítám i případné tipy na dodavatele🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@a_mysakovicova super,krasne...taky jsem si hodila do profilu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@si_sk ahojky, byla jsi v salonech v Brne ? mas nejake doporuceni, ja chci jit v pristim tydnu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, take se pridavam.. datum, misto - catering mame 🙂 ted shanim fotografa, dj, pristi tyden jdu na saty.. my jsme z Brna 🙂 pridavam nasi fotku zasnoubeni, ktere bylo naprosto spontalni, sklidilo potlesk a jeste nejake dobre duse udelaly tuto uzasnou fotku 🙂)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?