Svatba 2021 - jsou tady nějaké nevěsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, holky :-) Jsou tady mezi námi nějaké nevěsty na rok 2021? :-) Přece jenom to není tak daleko, jak by se mohlo zdát :-)
Odpovědět
Holky, my máme svatbu 14.8. a strašně moc jsem se na ni těšila, ale od prosince mám z toho noční můry. Nadšeně jsem říkala, co už máme zařízené, ale všichni kolem mě jen straší s covidem, ať se tak moc netěším a jestli už máme náhradní plán, když nám to zakážou, máme kolem 90 hostů ... když to poslouchám z každé strany, mám z toho větší strach než radost..
Odpovědět
Tak my máme kolem 40 hostů a svatba bude i kdyby jen se svědkama. A těhotná nejsem, asi jsem jen cvok 😄 Tak uvidíte, ještě to máte daleko.
Odpovědět
Ahoj.My máme svatbu 12.6 a zatím plánujeme tak,že svatba prostě bude 😄 Budeme mít max 40 hostů i s dětma, tak uvidíme 😄
Odpovědět
My jsme přesouvali z loňského 30.5 na letošního 29.5. Letos už přesouvat nebudeme, z 50 lidí jsme to upravili na 33+6 dětí, na těch 30 osob bych to ještě dokázala zkrouhnout 😄 Pokud bude moct být třeba 15, vezmeme i tak jen s rodinou. I když jsem z toho byla před rokem dost špatná, nakonec musím uznat, že se zas tak moc nestalo, ale letos už bychom chtěli začít pracovat na miminku. Ač to zní blbě, už tu svatbu chci mít za sebou, protože mě nebaví nevědět, co a jak bude, ale už se těším - je šílené, že je to vlastně už jen 4 měsíce 🙂 Loni jsem chtěla svatbu posunout na červenec, ale přítel mi řekl, že ty to raději přesunul o rok, že to bude víc v klidu 😄 No moc se netrefil
Odpovědět
Profilova fotka
@zannast mame ve stejny den a cca 80 hostu. A planuju dal a tesim se.Ono planovat neco a tim,ze to nevyjde je hrozne.Takze ja planuju a verim ze to klapne.
Odpovědět
@veronika_benesova Máme stejný termín 🙂 také plánujeme "jakoby nic", máme do 60 a vše venku, jen je většina hostů zahraniční, což v nás vzbuzuje mírný neklid 😬 ale silně věříme, že za těch 5 měsíců bude všechno úplně jinak, tj. líp!
Odpovědět
@ivetttur a co Juraj Jordán?
Odpovědět
@sanny16 My máme stejný termín 😉
Odpovědět
@slucc Tak snad nám to vše vyjde podle představ 🙂 Už máš šaty? Půjčovala sis nebo kupovala? Právě váhám zda koupit nebo půjčit. Vzhledem k situaci přemýšlím o koupi...
Odpovědět
@sanny16 šaty jsem si kupovala, odradila mě cena půjčovného. Teď řešíme prstýnky, nechtěla jsem vybírat přes internet, ale bojím se, kdy otevřenou klenotnictví. Můžu se zeptat, kolik máte lidí? Prošktáváte seznam, nebo plánujete a doufáte, že všechno bude ok??
Odpovědět
Pripojuju se k vam do "party", my mame svatbu zacatkem podzimu. Zatim mame uspesne vyrizeny misto a matriku, s ostatnim tolik nespechame, stejne je ted vsechno zavreny a casu fura. 😄
Odpovědět
@rheb To jsem si myslela taky.. než mi rok dopředu odřekla termín kosmetička i cukrářka 😄 😄 letos je těch svateb až hamba :d
Odpovědět
Článek se načítá
@a_mysakovicova Au. 😄 Jako nejakou vizazistku taky uz tak vazne nevazne hledam, ale zatim sama voda. Dort mam predbezne domluvenej a fotky prinejhorsim necham na kamosich, tohle by se nejak zvladlo. 😄
Odpovědět
@rheb Tak jestli to berete takhle na salamu tak to je parada 🙂 ja ted pul roku pred svatbou nic nemit tak si ukousu vsechny nehty 😀😀 tezka zavist
Odpovědět
@a_mysakovicova Tak to nejdulezitejsi zamluveny a domluveny mame a se satama ani s prstynkama aktualne stejne nijak vic nepohnem. 🙂
Odpovědět
@slucc Prstýnky tak chceme z klenotnictví. Budeme mít jen ty nejbližší, takže cca 20 lidí. A vy kolik lidí chcete mít na své svatbě?
Odpovědět
@sanny16 Já jsem chtěla taky z klenotnictví, ale nevím, kdy se otevřou. My bychom chtěli 38 na oběd a 40 na odpoledne :-/
Odpovědět
Ahoj, my máme termín 25.6. A svazba bude za každou cenu. Jsme spolu sedm let a máme dvě děti, takže když už proběhla žádost, čekat nechci. Pokud bude jen 10 lidí, musíme to zvládnout bez rodičů, protože se sejdeme jen my, děti a svědci s partnery. Pokud 15, vejdou se i rodiče. Dobré je, že manžel mojí svědkyně je fotograf. Ale planování je náročné. Počítáme asi s 60 lidmi včetně dětí, ale mám verzi 30, 15, 10. Svatební šaty mám vybrané asi troje podle internetu, ale v salonu mi řekli, že se nesmí zkoušet, ani kdybych přišla sama. Tak nevím, kdy otevřou. Prstynky snad zvládneme přes internet. Restaurací máme namluvenou, ale nedalo se ani ochutnat jídlo, tak jsme dali na reference. Je to divná doba. Jen doufám, že nebudeme muset mít roušky.
Odpovědět
Ahoj, my máme svatbu 18.9. a zatím si nepřipouštím že by to nemělo být 😀 ale nechci se stresovat kvůli svatbě. Vše mám domluvené tak aby se to dalo přesunout na další rok i kdyby se dalo vzít při míň lidech, protože takovou svatbu nechceme 😀 budeme mít 40-50 lidí a nemám v plánu nikoho vyškrtnout, už tak jsou to jen ti nejbilžší 😀
Odpovědět
@megis7 To mame uplne stejne. 🙂 Rozhodne nebudeme nijak sesekavat pocet lidi ani nehodlame pristupovat na nejaka dalsi omezeni, prinejhorsim to proste presunem. Rok sem, rok tam, na tom nam nesejde. 🙂 Ale po lonskych zkusenostech verime, ze to behem roku bude lepsi. Byli jsme loni na dvou svatbach, v cervenci a v zari, a omezeni nebyla zadna, ackoliv se to zprvu taky netvarilo.
Odpovědět
@rheb joo já spoléhám, že to v létě bude lepší. Ale vydržela jsem čekat 7 let tak další 1 už me nezabije 😀
Odpovědět
Ahoj holky, my mame v planu svatbu 26.6. pro cca 70 lidi z toho 25 deti.. No, neco uz mame a neco chybi.. Ja se snazim delat, jako ze se nic nedeje a svatba bude takova, jakou chceme, ale nekdy me to take uz stve, ze svetlo na konci tunelu je v nedohlednu😄 takze ted zase neplanuji nic a nechavam to na jaro.. Uvidime, kdyz bude omezeny pocet lidi tak svatbu stejne udelame a pak bude nejaka zahradni party.. Saty uz mam, koupila jsem od pani krasne Elody za par korun. 😊
Odpovědět
ahoj holky, tak se taky přidávám do party... máme termín 12.6., místo oslavy, místo svatby (jen ještě podniknout od dubna sezení s knězem), catering, makeup a vlasy, DJ, ubytko, nějaké dekorace jsem přes karanténu vyrobila, prstýnky nemáme objednané ale v prosinci jsem přítele donutila jít vyzkoušet velikosti a zajít na "čumendu", tak je máme vybrané a přinejhorším objednám online... mám kolem 55 lidí, ale už máme i alternativy pro 30 nebo 15... taky těhotná nejsem, ale svatbu odkládat nebudem... pro kámoše pak uděláme chatu s bečkou a grilovačkou 🙂
Odpovědět
Ahoj holky, tak my mame termin 17.7.2021 pro cca 20 lidi. Ale vse tedy obrad, hostina i prespani ma byt v jednom velkem hotelu, ktery je diky narizenim zavreny. Uz v zari 2020 jsem zaplatili 30 tisic zalohu s tim, že pristi rok v lete uz bude vse ok. Do poloviny brezna 2021 mame cas to zrusit, a oni nam vrati 100% castky, pozdeji uz pouze presunuti terminu svatby. Vsechny dodavatele mam uz zajistene (oddavajici, cukrarka, kvetinarka, maskerka, dj). Saty a prstynky az to bude mozne. Nemuzu z toho spat. Vubec nevim, jestli to tak nechat a doufat, ze to klapne nebo to zrusit a zaridit jinou variantu. Obrad v jedne mini soukrome botanicke zahrade a oslava na chalupe. Ale tam se bojim toho, ze by rodice vsechny jen obsluhovali, dolevali piti, nosili jidlo, varili kafe atd...a vubec si to neuzili. Jeste jedna vyhoda druheho planu je, ze usetrime 1/3 nakladu na celou svatbu... Se snoubencem uz nam z toho rozmysleni a rozhodovani jde hlava kolem. Prosim poradte. Dekuji 🙂 Snad to vsem letos vyjde...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak mě napadlo, jestli už plánujete i nějakou svatební cestu, nebo to zatím neřešíte?
Odpovědět
@si_sk My letos plánujem nejspíš autem, určitě chceme jet aspon na 14 dní, uvidíme co covid, já doufam, že se dostanem někam do zahraničí, přinejhorším si uděláme svatební cestu tady p oČR.
Odpovědět
Dovolenou neplánujem, podle mě to nemá cenu. Ušetřené peníze se budou hodit na vybavení bytu.
Odpovědět
Profilova fotka
Svatební cestu prozatím neplánujeme. Uvidíme, jaké budou možnosti a třeba se rozhodneme pro nějaký last 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@si_sk My plánujeme! Chceme na podzim na čtyři týdny do Asie, pokud by to ještě kvůli covidu nešlo, letěli bychom na tři týdny někam do tepla v rámci Evropy. ☺️
Odpovědět
My planujeme maximalne nejakej relax vikend... s dvema detma a tretim na ceste (v prosinci jsem zjistila ze jsem tehotna🙈) toho moc nenacestujeme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?