Menu Forum

Svatba 21.9. 2013. Nějaká nevěsta se stejným datumem?

23. zář 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
kakulenka
5
Registrovala se 14. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 6 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
kakulenka
5
Registrovala se 14. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 6 přátel. Region Ostrava.
 Snad nebudeme sami emoticon
25. led 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kronecka007
2
Registrovala se 16. února 2013 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kronecka007
2
Registrovala se 16. února 2013 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 14 přátel.
 Zatím toto datum nemáme potvrzeno, ale přemýšlíme o něm emoticon Přítel mě požádal o ruku 14. 2., takže je to teprve čerstvá záležitost emoticon
17. únor 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruskadada (29 r.)
1
Registrovala se 21. února 2013 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 21. září 2013
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
beruskadada (29 r.)
1
Registrovala se 21. února 2013 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele.
    Region Litoměřice
 Ahoj Kakulenko emoticon)) mám stejné datumemoticon
emoticon
24. únor 2013 v 19:04  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moniss01
1
Registrovala se 22. února 2013 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 2 přátele. Region Břeclav.
fotoportrét
fotoportrét
moniss01
1
Registrovala se 22. února 2013 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 2 přátele. Region Břeclav.
 taky taky emoticon zamluveno emoticon
28. únor 2013 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kronecka007
2
fotoportrét
fotoportrét
kronecka007
2
 I my už máme zamluveno na matrice emoticon A místo obřadu máme také emoticon
28. únor 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasinka111
3
Registrovala se 30. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
sasinka111
3
Registrovala se 30. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Brno.
 Ahoj, tak se taky přidávám, zamluveno datum na matrice emoticon
5. bře 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruskadada (29 r.)
1
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
beruskadada (29 r.)
1
    Region Litoměřice
 Ahoj, tak už mám termín zamluvený, místo, zpěvačku, kadeřnici....nějak to ale strašně utíkááá emoticon emoticon
9. bře 2013 ve 14:02  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 2 měsíci)

@beruskadada @sasinka111 Zdravím Vás dámy, pokud byste na Váš termín 21. 9. potřebovaly i fotografa, mám tento den prozatím volný. Mé svatební portfolio naleznete v odkazu hned pod tímto textem. Přeji pohodové plánovaní Vašeho dne. S pozdravem, Honza.
9. bře 2013 ve 22:53  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
49

“Máte už své datum a nemáte svatebního fotografa? Třeba v Grébovce se mi hodně líbilo a ty ranní přípravy s dětmi...pecka :-) Nebojte, dá se to s nimi zvládnout a je to fakt zábava :-) Nakoukněte se mnou na report z tohoto úžasného dne, který stál za to. http://www.vladkahollova.cz/galerie/cesko-slovenska-svatba-pavilon-grebovka/”
(Před 5 dny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
49

“Máte už své datum a nemáte svatebního fotografa? Třeba v Grébovce se mi hodně líbilo a ty ranní přípravy s dětmi...pecka :-) Nebojte, dá se to s nimi zvládnout a je to fakt zábava :-) Nakoukněte se mnou na report z tohoto úžasného dne, který stál za to. http://www.vladkahollova.cz/galerie/cesko-slovenska-svatba-pavilon-grebovka/”
(Před 5 dny)

Milé nevěsty, pokud byste ve Vašich přípravách postrádaly fotografku, mohu nabídnout své služby, Váš termín mám zatím volný emoticon
10. bře 2013 v 17:53  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wynn
Registrovala se 21. července 2009 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
wynn
Registrovala se 21. července 2009 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Zdravím a přidávám seemoticon
11. bře 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sikina24
5
Registrovala se 4. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
sikina24
5
Registrovala se 4. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kroměříž.
 Zdravím, taky se přidávám emoticon 21.9. 13:30 můj velký den emoticon
Měli jsme mít obřad 14.9. ale nakonec jsme se rozhodli pro obřad v krásné kapličce a tak je přesunutý... Těšíte se? plánujete už takhle dopředu?
11. bře 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kronecka007
2
fotoportrét
fotoportrét
kronecka007
2
 Já měla o víkendu trochu plánovací náladu emoticon Takže jsem se různě dívala, plánujeme tombolu, takže jsem si nastřelila seznam výher. Jinak jsem koukala také po svatebním dortu. V pátek jdu vybírat šaty tak se mooc těším emoticon Máme už obřad, fotografa,klavíristku a zřejmě místo hostiny.
11. bře 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruvlv
10
Registrovala se 27. října 2012 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel. Liberec, Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
veruvlv
10
Registrovala se 27. října 2012 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel. Liberec, Region Liberec.
 Ahooooj, přidávám se k Vám emoticon 21. 9. 2013 ve 14:00 v kostele sv- Josefa v Loučné nad Nisou.... emoticon Máme pár věci hotovo a zamluveno, ostatní čekají....dnes jsem obesílala veškeré restaurace / penziony / chaty, co připadají pro nás v úvahu...plánujeme, plánujeme a na začátku tam byl 1 rok...příští čtvrtek už jen půl - nějak se to blíží emoticon
11. bře 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sikina24
5
fotoportrét
fotoportrét
sikina24
5
 kronecko, já jelikož mám v červenci porodit naše druhé miminko tak musím plánovat už ted :D raději dopředu, dnes jsem byla na KO a nelíbil se mu čípek, tak musím odpočívat a sedět s nohama nahoře emoticon je fakt že jsem se hodně honila, vše obvolat, protože jsme to 3x měnili, tak možná z toho stresu.. ale už dobrý.. my už máme prstýnky emoticon, obřad, hostinu, fotografku, DJ, mám zamluvený termín na dort a cukroví a v neděli si jdu pozkoušet šaty..hmm jsem blázen, ale raději si vše obvolám ted, dokud nemám ještě tak velku pupek, pak bych nic neprozkoušela a pak se už budu chystat na miminko..
A co všechno např. se dává do tomboly, chtěli jsme to na kamarádové svatbě ale vůbec jsem nevěděla co do ní dát :( tak nakonec z toho sešlo..
12. bře 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzamate
Registrovala se 13. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
zuzamate
Registrovala se 13. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
 Taky jsme vybrali toto datum, máme už místo, ubytování pro hosty a místo na hostinu (všechno včetně obřadu Skalák, Skalka u Ježova), kadeřnici, fotografa (toho jsem zamlouvala loni v červenci a už měl celkem plno...), šaty (zítra už jdu zaplatit rezervační zálohu), ženichův oblek (zatím jen vybraný, ale nekoupený), zaplacená záloha a objednané prstýnky. U nás to bude velká svatba a hodně lidí musíme ubytovat, tak jsme začali zařizovat už loni v květnu... Navíc mám doma 2 děti, tak s něma se toho taky moc nevyřídí... Taky jsme si chtěli trošku rozložit finanční výdaje, aby jsme pak neplatili všechno najednou.
12. bře 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wynn
fotoportrét
fotoportrét
wynn
 My teda už máme domluvené místo, restauraci a fotografa. Minulý týden jsem zvládla i kadeřnici a vizážistku. O všem ostatním mám docela přesnou představu, takže si myslím, že to bude pohodaemoticon Jen teda ty šaty....to bude horor....a začnu s ním tak za týdenemoticon
13. bře 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
unidjs
Uni-DJ´s Agency
Petra Balatá PRO

Hudba a zábava - Region Mělník
4
fotoportrét
fotoportrét
unidjs
Uni-DJ´s Agency
Petra Balatá PRO

Hudba a zábava - Region Mělník
4
 Dobrý den,milé nevěsty pokud do svých plánů zahrnujete i hudbu rádi Vám pomůžeme stačí kouknout na náš web.
13. bře 2013 v 17:46  •  www.unidjsagency.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaraaaa
1
Registrovala se 11. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
klaraaaa
1
Registrovala se 11. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Brno.
 Ahojte, taky máme toto datum. Máme zajištěn obřad, hostinu, fotografa a už mám i šaty a kadeřnici.
24. dub 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magiiie
Registrovala se 23. září 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
magiiie
Registrovala se 23. září 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Teplice.
 @veruvlv 21. 9. 2013 ve 14:00 v obřadní síni Karlových Varů byla naše svatba emoticon
23. zář 2013 ve 21:45  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí