Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
1
2
69
Profilova fotka
Ahojky, nejsem úplně přímo z Teplic, ale z jeho okolí. Také plánuji na příští rok svatbu. Teda, vlastně ještě moc neplánuji (co se týče příprav), jen zatím hledám, pročítám, inspiruji se..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já se hlásím dobrovolně. Stejně jako dennyd se teprve inspiruji, bohužel jsme museli veškeré přípravy pozastavit...
Odpovědět
Profilova fotka
loskeros: jak to, že jste museli pozastavit? Já jsem tedy ještě ani nezačala, byla jsem požádána v srpnu tohoto roku a tak jsme se nejprve bavili o termínu duben 2010, ale teď přítel zase, že by raději až v červnu, aby bylo tepleji.....takže my jsme se ještě neshodli ani na datu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme chtěli květen.... jinak požádána v tom pravém smyslu slova jsem ještě nebyla:) přítel v dubnu řekl: "za rok by to šlo" a já: "to je žádost o ruku?" a on že ne, že ta teprve příjde ale že by byl květen dobrý. Už jsme začali i plánovat, chceme se totiž vzít v cizině. Bohužel, jeden z nejbližších lidí nám velice vážně onemocněl a tak jsme přípravy stopli. Není na to ta správná nálada zkrátka no...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak tomu rozumím :-( A svatbu v cizině, jo? A kde? To je hezký, jen nevím, jak bychom tam dostali celou naší rodinu. Nebo spíš početnou přítelovu rodinu.....ze které nejsem příliš nadšená. Zvát tetičky, stříčky, sestřenky, které vídáme jednou nebo dvakrát do roka mi přijde blbost. Ale on si to prostě nechce nechat vymluvit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No právě - to je blbost! jenže u nás by to bylo to samý. Navíc jedna babička nesnáší druhou babičku ale pozvat je člověk musí... Tak jsme se rozhodli a naštěstí shodli že svatba v cizině je to nejlepší pro nás. Oba milujeme moře, pláž, palmy.... bude to pohádka. Chceme se vzítna Mauriciu a nebo Seychelách - tam jsou svtby právně platné, jen se pak měsíc čeká než Ti speciální matrika v Brně vystaví oddací list. Jinak, už teď vím, že někteří členové rodiny to obrečí a že asi v první chvíli nebudou nadšeni, ale svatbu přeci neděláš pro lidi ale pro sebe. Pak samozřejmě všechny pozveme na nějaký obídek aby neřekli že jsme je uplně vyšoupli ;-) Dnes metelím, ukážu se tu zase zítra. Zatím pa, Denny a udělej si nějaký album, ať o Tobě něco vím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo, asi máš pravdu. Mě by to také lákalo, jenže můj přítel je v tomto ohledu dost konzervativní, ale zase nestěžuju si. Ono mi to zase až tolik nevadí :-D Až se tu trošku zorientuju, tak určitě i nějaké informace o sobě doplním, jde to pomalu ;-) Jsem tu dneska poprvé, tak koukám a dodávám stále.... Také mažu, zítra tu bohužel nebudu a pravděpodobně celý víkend, ale v pondělí hned ráno zase jo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny:-) Jsem ráda, že se to tu začíná scházet :-D ;-) Miško my se známe už z diskuze Nevěsty 2009, ale bohužel tato diskuze se rozpadla, došlo tam k nedorozumnění :-S tak jsem založila novou :-) Doufám,že se nás tu sejde co nejvíc. Míšo ty jsi z TP?Kde bydlíš? Dennyd: vítám Tě:-) napiš nám něco o sobě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Miško, já bydlím v Krupce takže "skoro" tepličanda :-D Ano, já vím, že původní dikuze ztroskotala.... podle mě na ptákovině, ale co.... snad se holky připojí k nám:)
Odpovědět
ahoj, jsem taky z Teplic a svatbu plánujeme na 1.5. :)
Odpovědět
Ahojky já měla svatbu tento rok, ale snad mě nevyhodíte? =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, vítám novou nevěstu Wolfi:-) Zdeničko ahojky, jsem ráda, že jsi sem přišla ;-) mě už to tam vážně štvalo ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Díky moc Míšo, no jo no člověk míní život mění. Wolfi, my se známe vid. Ahojky tak už máte domluvený termín tak to je prada!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jakpak se má Anička Zdeni?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni koho Vy jste měli jako kapelu na svatbě?
Odpovědět
Ahoj!! Míšo, díky za přivítání :) Zdeni, ahoj!! Jojo známe se :-D Konečně máme termín!!! 8-) už se na to moc těším!! zrovna včera jsem přemýšlela kde udělat hostinu a hlavně, aby to nebylo moc drahý :-N ted o víkendu předěláváme pokojíček a taky to něco stojí...
Odpovědět
Profilova fotka
Wolfi a jaký máte návrhy na hostinu?my taky ještě nejsme rozhodnutý:-( Koukám, že máte malou:-):-) kolik jí je?udělej si album, ať se o tobě taky něco dozvíme ;-) :-D
Odpovědět
návrhy nemáme žádný :-D zatim jeno vymýšlím. máme Adélku a ted v říjnu jí budou 2 roky x-) takže svatba už je na čase :-D nějký album vytvořím slibuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My už taky uvažujeme o mimču:-) Martin (přítel) by chtěl třeba hned, ale já pořád váhám, zase abych neotěhotněla pár měsíců před svatbou a bylo mi na ní třeba blbě :-S ale každopádně se už na prcka těším :-D
Odpovědět
my už zase taky uvažujeme o dalším a je dost možný, že se bude vdávat jako těhule, od Novýho roku to asi budeme zkoušet :) no uvidíme ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš:-) Já taky chtěla začít po Vánocích:-):-) Jinak co se týče hostiny, tak my váháme mezi Sklípkem a Princem....
Odpovědět
Jé no parada, tak tady bude samá těhule :-) no my už se pokoušíme a zítra TO mám dostat, tak uvidíme, ale nevím nevím :-| Jé jak já ráda bych to zažila znovu , ještě jednou se vdát ale vzít si toho samého jinak nic :-N
Odpovědět
Míšo Anička už je bez plínek máme radost, včera jsem se odvážily poprvé bez plínky jet autem a celý den byla bez ní a nepočúrala se je šikovná , ale někdy se nám doma ještě počůra :-| , ale to se časem vypiluje jsme ale za to radi. A na mimčo se těší říká že chce holku i kluka, ale to jí maminka nesplní :-D . Kapelu jsme neměli, měli jsme DJ a byli jsme moc spokojeny, hrál všechno možný i pro mladý a i pro maminky atd.parada!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jdu taky k vám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeňulko, držím pěsti, ať to nedostaneš a čekáš mimi!!! Hned informuj ;-)
Odpovědět
Děkuju Zuzi, snad se nám vyvede, ale bolí mě v podbřišku, tak nevím jestli to dopadne, no nechám se překvapit... Samozřejmě že dám vědět, to je jasňačka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a kdyby náááhodou ne teď, tak prostě brzy ;-) Jak vám vůbec je? Ještě marodíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdení, myslíš, že nevadí, že jsme se přifařily sem? Aby nás nevyhodily, když už jsme vdaný :-D
Odpovědět
Zdeni, držím palce at to zítra nedostaneš ;-) a moc gratuluju k odplínkování, my tak chodíme bez plínek, ale počůrá se skoro pokaždý, hlásí totiž až když je pozdě, tak nevim, nevim.. ]-( :-D Míšo kde je Sklípek? :-N my jsme zatim jen tak trochu uvažovali o městských sálech, ale fakt nevim...
Odpovědět
Už celkem dobrý já mám jen kašel a Anička rýmu, ale už je to dobrý celkem :-)
Odpovědět
1
2
69
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?