Svatba 2021 - jsou tady nějaké nevěsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, holky :-) Jsou tady mezi námi nějaké nevěsty na rok 2021? :-) Přece jenom to není tak daleko, jak by se mohlo zdát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já mám update naší situace (paní matrikářka mi v lednu nemohla / nechtěla dát termín, prý dávají až na přelomu srpna a září, ale náš fotograf mívá plno hoodně dopředu, a tak jsme mu zaplatili zálohu a doufali, že se na matrice do "našeho" termínu trefí). Povedlo se! 🙂 Máme termín 22. 5. 2021 a je to nakonec jediný den, kdy budou v květnu na tomto místě oddávat. 😄 Uff!
Odpovědět
Profilova fotka
@nicole_zorkler Ahoj 🙂 Máte krásnou fotku ze zásnub, moc grataluju 🙂 Prošla jsem salon Naive na České, tam po koroně šaty už jen prodávají za ceny půjčovného a mají obrovský výběr a objednávají i z katalogů. Jedny jsem si už málem odnesla, ale chtěla jsem projít ještě další salony 🙂 Potom jsem byla v Belle na Maliňáku, ale tam se mi skoro nic nelíbilo, přišly mi ty šaty takový hodně používaný a celkově to na mě nedělalo dobrý dojem. Třetí a zároveň poslední salon jsem navštívila Salon El na Hybešce a byla to jasná volba už po pár minutách návštěvy 🙂 Krásný prostor, šaty, přístup, ceny a navíc plno výhod a bonusů 🙂 Ať jsou od nich šaty koupené nebo půjčené, zadarmo na svatbu zapůjčí závoj, spodničku, do chladnějších dnů pelerínku, polštářek na prstýnky a šaty upraví na míru, zkrátí, vyperou a vyžehlí 🙂 Jelikož už mám šaty doma ve skříni a svatbu máme v květnu, nechala jsem si ty bonusy potvrdit i do smlouvy pro jistotu 😄 Pak dej určitě vědět, jaký salony si navštívila 🙂 Kde a kdy plánujete svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@itstereza Super, takže vše vychází podle plánu 🙂 A jakou máte hodinu obřadu? My máme obřad+oběd pro rodinu 21.května a 22.května bude svatba pokračovat after party pro kamarády (odpolední+večerní program), takže časově jsme na tom stejně 🙂)
Odpovědět
Profilova fotka
@si_sk super mic dekuji, my jdeme s kamaradkou v pondeli pred obedem do Naive a zavolam tedy i na Hybesku. Rada si necham poradit. Mamka si nechavala poslat z Ciny saty a byly super, mam kontakt na pana, tak jsem i premyslela, ze kdyby se mi nic uplne extra nezamlouvalo, tak zkusim objednat pres net. No uvidime, treba se zamiluju do nejakych na prvni pohled. Moc gratuluji k zasnubam Tobe i vsem tady. Dekuji za pochvalu, ja jsem z te fotky uplne unesena 😂
Odpovědět
Profilova fotka
@si_sk Obřad bude ve 12 hodin, máme vše na jednom místě (obřad, hostinu i přespání pro všechny). 🙂
Odpovědět
Ahojte, taky se k vám přidávám. Svatbu budeme mít 10.4.21 na zámku v Napajedlích. Obřad na zámku máme zaplacený, fotografa teď řeším (už jen detaily na smlouvě) a místo oslavy řeší přítel. Zkoušku šatů nechávám na září/říjen. Chci obejít asi 3 salony a snad vyberu. Svatební obuv pojdu řešit do Olomouce, mají tam velkou prodejnu svatební obuvi. Mám malou nožku 35 😞 Koláčky víme kam zadáme, cukroví taky a snad i dort nám upečou. Oznámení budu dělat až v listopadu a chci je dávat pod stromeček. Dekoraci na svatbu budu objednávat až v lednu. Co se týče hudby přemýšlíme jestli někomu říct nebo někoho objednat...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
21.8.2021, stodola v merunkovem sadu, 60-70 hostu. Budete si stavet svatebni branu a zdobit si ji? Chci objednat latky na stoly, zidle, branu apod a jsem v koncich, ze nemam predstavu kolik metru koupit 😂😂😂😂
Odpovědět
@nicole_zorkler Hodně 😄 Taky jsem objednala, zatim mam 5x 50m a vypadá to, že by to mohlo stačit
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem včera zaplatila zálohu slečně, která mi bude dělat vlasy a make-up, a byla jsem si v salónu vyzkoušet objednané šaty - a jsou naprosto boží, rovnou jsem je zamluvila! 🙂
Odpovědět
@itstereza Ty teda frcis! Ja mam misto, fotografa a kameramana se zalohou uz poreseny. Ted jsem obepsala i vizazistky a cekam ktera me chytne nejvic. A cekam jestli mi konecne posle fakturu i kapela 😄
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, jsou tu nějaké nevěsty, které plánují svatbu ze zahraničí (a s tím, že hodně hostů bude přijíždět z venku)? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty roku 2021. 🙂 Měla jsem být nevěstou roku 2020, ovšem kvůli situaci jsme odsunuli na příští rok. Beru to sportovně, alespoň bude více času na plánování. 😄 Nový termín máme 22. 5. 2021. Koukala jsem, že květen je celkem oblíbeným měsícem, což je fajn. Konečně lidé přestávají být pověrčiví. 😉 Holky, vy co máte svatbu v květnu, kde plánujete obřad a kde hostinu? Mějte fajn den. Wera
Odpovědět
@musija Jojo! Ze 100 hostu budeme mit maximalne 20 ceskych takze se velice modlim 🙂 Klidne mi napis! (Jsou to nervy - lokaci jsme zabookovali jenom z obrazku 😄)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, založila jsem skupinu Svatba 2021, kdyby se chtěl někdo přidat. 🙂 https://www.beremese.cz/group/7053/de...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji. Připojuji se k nevěstám na rok 2021 😊
Odpovědět
Ahoj všem, přidávám se k nevěstám 2021. Termín máme 24.4., je tu někdo se stejným termínem? Většinu už máme zařízené. Postupně objednávám výzdobu pro sál a svatební tabuli. Budeme mít přírodní rustikální styl svatby. Vim, že už je to ohrané, ale nám se to líbí a perfektně se to hodí k místu svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj 🙂 já mám termín svatby 24.7.2021 ❤️
Odpovědět
Ahoj! Tak já sice měla být nevěstou letos v létě, ale odsunuli jsme na příští rok. Nejdřív jsem myslela opět na srpen, ale ted jsme se rozhodli pro 20.2. 2021, takže zimní svatbu 🙂 doufám tedy, že už nám to situace dovolí! I když kdo ví, jak to v zimě zase bude 😞 Jinak máme rezervované místo na hostinu, kapli (+zpěv na obrad), foto, kamera, kadeřnici i vizazistku, oznámení + svatební vína místo výslužky a pár dekorací na stůl.. 🙂 Přeji vám ať se vše vydaří, jak si přejete!
Odpovědět
@adeelaska ahoj, my máme taky 24.4, teda pokud nám pustí do republiky hosty ze Slovenska 😬
Odpovědět
@zihuatanejo Ja mam prevazne zahranicni hosty takze se modlim na cervenec! 😶
Odpovědět
Asi nebudu jediná, kdo se přidá k něvěstám 2021 namísto původního 2020 🙂 Pevné nervy při zařizování všem! 🙂 P.S. Kdybyste měla některá také svatební místo poblíž Budějovic/Krumlova, budu ráda za tipy 🙂 V současné chvíli zvažuji zapůjčení židlí a nevím, kde je sehnat 🤔
Odpovědět
Zdravím všechny nevěsty! I nás to čeká, pravděpodobně 12. 6. 2021 (stále čekáme, zda se neuvolní termín v září, který bychom preferovali)! Bude se konat v jižních Čechách, vše v jednom (ale máme stan, catering apod. vlastní), a přítel Angličan a naprostá většina hostů cizinci. Ráda se spojím s nevěstami s podobnými úskalími 🙂
Odpovědět
@notbabsie Ahoj 🙂 muj pritel je take cizinec. Svatbu budeme mit v srpnu v Cechach, ale zijeme v zahranici, takze se toho papirovani a planovani na dalku docela bojim 😄
Odpovědět
@denous123 a @notbabsie Hura konecne nejake zahranicni planovani take 🙂 My papirovani resime tady - soudni preklady se mi delat nechce.. Muj snoubenec je take Anglican takze aspon nejsem sama! 🙂
Odpovědět
@alisa_ my to mame asi trosku horsi s tim papirovanim. Pritel je Polak a zijeme v Irsku, takze tady nezaridime vubec nic 😄 Kdy mate termin?
Odpovědět
@alisa_ @denous123 ahoj! 🙂 já si pochopitelně ohledně papírování trochu něco četla online a tady v diskuzích, bohužel nás s UK čeká trochu změna, že (b**x*t 😄 )... matrikářka mi slíbila, že mi vše zjistí a dá včas vědět. doufám, že to nebude taková hrůza! nejvíc jsem zvědavá na požadavky s překladem obřadu, na webu MvČR to vypadá že by to snad mohl být kdokoli, ale tady nějaký nevěsty psaly že prý si matrika vynutila soudního překladatele? ohledně překladu obřadu, nevíte náhodou, jak je to se sliby? přítel trvá na vlastních, a já bych je asi nechtěla říkat/slyšet dvakrát, ale s tím asi nic neudělám, že? 😬 my taky žijeme v zahraničí, máme v plánu najmout koordinátora a dekoratéra, který nám snad pomůže s dodavateli v naší lokalitě, tak snad nebude naše nepřítomnost v ČR tak velkou překážkou!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já mám termín svatby 24.7.2021 🙂 Penzion Ferda-Jizerské hory
Odpovědět
@zihuatanejo je konečně někdo se stejným termínem 🙂 já myslím že určitě pustí👌
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?