Menu Forum

Svatba 15. května 2010

25. lis 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
Registrovala se 24. května 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 994 příspěvků. Má 59 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
Registrovala se 24. května 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 994 příspěvků. Má 59 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Jj, sliby-chyby a rande nikde emoticon
Také jsem teprve přišla domů-známý mně pozval na pokec, tak byl fajn večer emoticon
Pa
23. dub 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
 Ahoj holky, za chvilku bezim do fitku.. ne ze bych tam cvicila emoticon emoticon Je to program zabalu, docela to pali, ale zda se mi, ze to opravdu ucinky ma (kvuli ty moji celulitide emoticon ) Jinak jsem objevila par vecicek na vyzdobu auta - priteli asi klasicky bily cylindr, i kdyz ho moc nechtel a me bily srdce, serpy si asi udelam sama. Kupovali jste SPZ?
23. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
Registrovala se 6. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 444 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
Registrovala se 6. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 444 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
 ahoj zeny!

moni: tak SPZ uz mame od te doby, co jsme se zasnoubili a nakonec asi stejne nebudou treba, tak si je dame kazdy na dvere sveho pokoje v hotelu at hezky kazdy vidi.-DDD
23. dub 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
Registrovala se 5. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Má 22 přátel.
  • Svatba byla 15. května 2010
    Na Zamku ve Slavkove u Brna, nasledne hostina na Bukovanskem mlyne, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
Registrovala se 5. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Má 22 přátel.
    Na Zamku ve Slavkove u Brna, nasledne hostina na Bukovanskem mlyne, Region Vyškov
 klarko..uzji si dneska tvou noc... emoticon hlavne se moc neozer.. znas se... emoticon emoticon emoticon
SPZtky nemame...netreba...
monni: nap vice tom anticeluotidnim programu... emoticon
Terus: jo tak znamej 3 tydny pred veselkou... emoticon
23. dub 2010 v 18:23  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Zdarec.
Nj, znamej... emoticon
Za 3 tydny budu po baraku litat jak hadr na holy-touhle dobou pobezim ke kadernici. emoticon
SPZ nemam-neprijde mi to podstatne.(resp.kdyby je Klarka uz nemela,napsala bych,ze to je blbost emoticon emoticon )
A hlavne-v aute pojedeme asi 5-10 minut..
Vcera jsme byli na pouti-hlavni atrakci byla auticka...na place kupa malych smradu a pubertaku do 13-14 let a mezi nima Jarousek s Terezkou..kazdy ve svem auticku emoticon emoticon
Preji dnes krasny den-bo vypinam telefon a mizim ven.
Paaaaa
24. dub 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
 Ahoj,ok asi mate pravdu, jeste uvidim, jestli ty SPZ objednam
makcza: kolikrat si tam uz byla?Ja dneska po treti.. emoticon Hruza, je vikend a ja musela v 8 vstavat..
Tady je 17°C ve stinu, proste parada, akorad musim jeste upect babovku, pac jedeme zitra ke Svenovejm rodicum. Dneska jdeme na grilovacku emoticon
24. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 Holky moje zlate tak rozlucka byla uplne nejvic supr akce, kterou jsem zazilaemoticon....az budu schopna dam fota na fb tak muzete se mrknout a zbytku kdyztak rozeslu fota mejlem pac to faaakt musite videtemoticonD..

jinak volny vikend pln lenoseni...silene se tesim!!

co vy?
24. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
 Holky, tak ta návštěva byla fakt hrozná emoticon Nemyslím tím, že by byli nějaký úplně hrozný, ale nejvíc mě překvapil přítel. Po tom co vím, jak se k němu chovali, tak jsem čekala, že k sobě budou chladní, ale bavili se fakt výborně, až mi to přišlo podezřelý, když vím, že se spoustu let neviděli a pořád se hádali kvůli penězům..

Ukazovali nám svůj luxusní byt, jak to tam mají zařízený, kolik co stálo. Neviděli se 15let a přitom si padli do náruče.. Fakt hrozný divadýlko.. nejvíc mě dostal přítel, jak se strašně přetvařoval, jak mu mám já potom věřit emoticon Normálně jsem měla chuť všechno na místě odpískat
25. dub 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 Tyjo Moni,neblázni..to bylo fakt tak děsné??Tyjo tak to se ti teda nedivim,žes z toho měla divný pocit...Jako pokud přítel nebyl takový jako ho znáš tak to chápu, že tě to vytočilo.....je to zvláštní teda ....A ptala ses ho pak na nějaké vysvětlení?
25. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 monniky: az tak? tak treba to chtel dat dohromady..aby se vse urovnalo..tezko nekoho soudit.. treba by si se zachovala stejne... clovek nikdy nezna reakci predem.. tisickrat si muzes neco rikat, jak by ses zachovala..ale pak je to jine...
promluvili jste si po tom jeste?
Klarko..chci fotky.. bo na FBI nejsem.. emoticon takze me zkus zasobovat a povidej,jake to bylo..
My byli v sobotu v Edinu na foceni, dnes v kine a takove nic moc delani... byli jsme na Miluju Te PM.. emoticon a fakt dobre...
co je v planu na tyden? holky uz jen 3 tydny... emoticon
25. dub 2010 ve 23:03  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moravka
Registrovala se 23. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 104 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
    V chrámu Vzkříšení Páně ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
moravka
Registrovala se 23. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 104 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
 ahoj děvčata, dlouho jsem tu mezi vámi nebyla, ale vidím, že přípravy jsou v plném proudu, u nás všechno podstatné je už připraveno, zbývá vytvořit jmenovky...děvčata, také vás děsí ta předpověď počasí na květen...lijáky a bouřky, přítel mne sice uklidńoval, že dlouhodobým předpovědím nemám věřit, ale co kdyby jim to vyšlo...děvčata, budete mít rozlučku? máte už vybranou písničku na 1. novomanželský tamec?
Makczou. vy máte obřad ve 13.15 hod? My v kostele ve Slavkově ve 12 hod., tak se možná potkáme na focení v parku.
Už jen tři týdny, tak si je užijme co nejlépe.
26. dub 2010 v 09:54  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
 makcza: Určitě to urovnat nechtěli i můj přitel mi to řikal, když sme se o tom pak bavili - říkal, že to jen hrál, že to nemá ani cenu, že to zkoušel hodněkrát. Navíc jsem ještě zjistila, že se rodiče mezi sebou taky furt kvůli penězům hádají, a když byla matka v nemocnici, tak šel otec do jejího bytu a vzal jí tam nějaký knížky a vybral peníze z kont. Dokážete si to představit??Já vůbec do takový rodiny nechci, co mám teda potom čekat já, když jsem cizí. Ještě se to za pár let může obrátit proti mě a kdoví co o mě nebudou vykládat třeba mým dětem

Jo, ještě mermomocí chtěli jet k našim, aby se seznámili ještě před svatbou - naštěstí naší německy neumí.

Chtěla jsem po přiteli, aby jim teda nějak řekl, aby na svatbu nejeli a on říkal, že by nepřišel ani zbytek rodiny, protože tam vlastně jedou kvůli jeho rodičům.Takže je Sven podle všeho taky nezajímá. A za takový lidi bychom měli platit hostinu?? Kdoví, co by tam řikali mý rodině, známým, Sven tam má kolegyni z práce. Jo - a zavolat jim nechce aby nepřijeli, prostě chce, abych se s tím jaký jsou srovnala JÁ a to teda rozhodně nehodlám
26. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 moravka: tak to se mozna i uvidime... emoticon hlavne, aby pocasi vyslo..nechce se mi smatlat v desti.. a ty fotky... o radsi nemyslet
monniky: tak to je ted dilema...ale tak mozna nezbyva nic jineho nez se s tim srovnat.. zase na druhou stanu..ty s nima zit nebudes... beres si jejich syna..a o tom,co pak bude s detmi...jeste nemysli.. to je dlouha doba...ja vim, se to rekne..
holky.. jaky mate prubeh dne..myslim,mate nejake souteze.. ci tomboly.. ci ty slide show..nebo proste.. neco? my mame nejake ty souteze atd, noviny budou..ale to nebude jako cas zabavy,spise cast poznavani..pak lampiony..ale tak nejak si rikam..co jako i vic... emoticon napady..rady?
uz se to nejak blizi.. me zacina stvat..ze nejsem v CR... az za necele 2 tydny...a to jeste potrebat upresnit..to...sak to znate...
jak jinak pri pondelku?
26. dub 2010 v 16:04  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 AHoj holky!!!

Tak já ted resim zase par problemu se Stepankovou rodinou - respektive snazi se nas pred svatbou rozestvat ... no totalne me to sere s prominutim holky a na svatbe je nechceme!!!!!Ale oni jsou takovy psycha, ze by nam i mohli neco provest...no katastrofa...konkretne se jedna o Stepankovu sestrenici a bratrance s pritelkyni....pane boze jak jsou lidi ubohy!!!

Jinak Maky my tombola, prekvapko, lampiony, a noviny...na vic nebude cas ..myslim, ze to uz je tak tak..Ale ted resim jeste vyzdobu obradu a pomalu namdochazi penizky...nevypada to dobre..:-'/...
26. dub 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
 Co mate za ty hry, me toho moc nenapada?
26. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 hry ja nevim.. prekvapeni od kapely..haha
klarko.. co se konkretne deje,jestli o tom muzes mluvit..nebo IP?
hlavne se nedejte.. a dobre delate.. jestli je na svatbu nepozvete..za tohle to vazne nestoji..svatba by mela byt o tom byt s tema lidma, na kt vam zalezi.. podelit se o sve stesti.. a ne o hadkach.. neshodach..atd..
tombolu nemame...jelikoz dani by se moc nechytala.. a prece jenom ne vse muzes prelozit tak, aby ostatni chapali..cesky humor,je bohuzel cesky... emoticon prekvapko..bych rada neco po misu..bude mit narozeniny... takze jeste jednou..jestli mate nejake napady..sem s tim...jako asi mu necham dovezt rano dort na hotel..ale co dal..no nevim...
26. dub 2010 v 17:52  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 jinak Klarko..napis co presne resite..zkusime najit reseni za levny peniz..
26. dub 2010 v 17:56  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Ahojda,
no,příbuzní...není to jednoduché skloubit tolik lidí,nápadů,povah,atd dohromady..
My dnes objednali dekoraci na auto a figurku na dort-krásnou emoticon Jaroušek teď zajišťuje auto-no,blíží se to,blíží...
Víkend u nás v poho-je já zase měla chuť to zrušit bo mi svatba prostě neschází...jsem koukala i na téma vedle a tychle pocity tam jsu normální.. emoticon emoticon
Hry? Nevím,zadala jsem DJ-ovi,tak jsem na to zvědavá... také mi přijde fajn nápad tombola,ale je mi trapné vybírat nějaké peníze.. emoticon co myslíte?
Monniky-teď už to neřeš. Soustřeď se na poslední týdny příprav a na sebe. Ted stejně nic nevyřešíte,jen zostříte vztahy. emoticon
Klárko-copak se děje? Klído IP. A hlavu vzhůru-za chvilku budete s miláčkem mít vše za sebou...Lidi jsou závistivé potvory.
Maky-jak Ty? Platí ten čtvrtek předtím?
O víkendu měl drahý úžasnou hlášku-se tomu směji do ted:
"Miláááčku, hejbni tou svoji krásnou kostřičkou.." emoticon
A s tím počáskem-raději na počasí nekoukám.
26. dub 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moravka
fotoportrét
fotoportrét
moravka
 My tam žádné soutěže mít nebude, tedy alespoň o tom nevíme, třeba něco připraví svatebčané, ale i kdyby nebyli, myslím, že se svatebčané budou bavit sami, byla jsem na jedné svatbě a bylo to docela přemlouvání sehnat dobrovolníky do soutěží
26. dub 2010 ve 20:24  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 my budeme mit jen takove lehke..aby opadly zabrany..takze neco jako napr. tancovani s balonkem atd.. nic narocneho..prece jen tam je ta jazykova klada... emoticon
Kostricko..a kam si si mela pohnout???
Zatim u me teda plati...jak u tebe???
26. dub 2010 ve 20:53  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Tsss,jasně,že platí emoticon
Kostřička měla pohnout z koupelny kde se zdržovala už 10 minut emoticon
26. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 tak to je zuzo.. se budu tesit.. ja si taky pojedu pro saty... emoticon
Klaruse..jak ty? Chces nas videt..nebo budes na chaloupce u lesa??? emoticon
jo a tloustnu misto, abych hubla.. no nevim, teda jestli tloustnu..ale zeru jak smuslu zbavena... emoticon emoticon emoticon ze by nervicky???? emoticon emoticon
26. dub 2010 ve 21:17  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moravka
fotoportrét
fotoportrét
moravka
 no mne přijde, že taky tloustnu, chodím 2x týdně cvičit, ale není to vůbec poznat, neb pak když přijdu dom , tak se vrhnu na čokoládu apod.
26. dub 2010 ve 21:26  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
 Huraa, holky, vite co se stalo??Pritel je odvolal emoticon emoticon Normalne tomu nemuzu verit emoticon Mluvil s jednou kolegyni z prace, ktera pojede na svatbu, a ta ma taky priserny tchanovce, a rozhodl se ze je odvola.Kdyz uz se nevideli 15let,tak se dalsich 15let taky videt nemusi emoticon Jsem ta nejstastnejsi nevesta na svete
26. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 Ahoj holky!!

No s tema penezma je to komplikvanejsi - musime jet zplatit prstynky a zaplatit raut a proste nejsou no....bylo vydaju vicenez se ocekavalo...ale milacek slibil, ze se nemusim strachovat, ze to zaridi, tak mu verim, ale znate to...Takovej blbej pocit.

No s tou rodinou...to se tahne uz silene dlouho - od te doby co jsem se stepankem...Proste my jsme stastni tak oni nam to kazi- pomlouvaji, vymysli si historky o tom druhem, abychom si delali sceny a rozesli se a cokoliv si koupime tak ja jsem stepu donutila - ja ho vykoristuju, on si musi kvuli me brat pujcky, ja nic nedelam, apodobne....a to je jeste slaby odvar...Nejlepsi jsou ty historky....jako uz je to jen a jen smesne...rada bych je na svatbe nemela,ale to by byl ohen na strese bohuzel...emoticon...

Jinak my mame tombolu teda - ale maji ji na starost svedci a prispevek je dobrovolny....tak uvidime...

Jinak s tim ctvrtkem holky vubec nevim...zatim nemam tucha jak se bude vsechno stihat a uz vubec nevim kde budu....:-/ale chci Vas videt!!!

No jinak s tim hubnutim jo?Jako ja litam jak na horske draze - nahoru a dolu,ale kaslu na to...zijem jen jednou tak si doprejeme neemoticon..hlavne abysme se citily OKemoticon

No a Moni tak to mam velkou radost za tebe!!To je fajn!!!Kez by to tak slo i u nas...

Jinak dnes zas jedeme za dedeckem do nemocnice....uz me ten stres ubiji...achjo..

...

No tak jsem se tady zas pekne vykvokalaemoticon...

Mejte krasny slunny den holky!
27. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 jezizi.. ja jsem nastvana......ohledne vyrizovani dokumentu po svatbe...

monniky: jak budes vyrizovat RP, OP, pas atd...?????
27. dub 2010 v 18:31  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Ahoj,
monniky-vim,ze je nemuzes vystat,ale-nemrzi Te to trochu? Ja nevim no,ale jsou to jeho rodice...kdyby nejaka tetka..
Jinak my dnes dost vzruso-ja jedu z Nemecka, Jarousek ma svatek...no a vola znamej, ze to nase kuuune ma koliku a musi okamzite na kliniku...no,tak ji vezli, pritel hned vystresovanej za ni...tak jsem jeste uklidnovala jeho..no,vecer to bude na panaka emoticon
Klarko,ber to s nadhledem-zvlast pokud to trva odjakziva...z Jarovi strany se take neco resilo a on nastesti bouchl do stolu a nepripustil jakekoliv diskuze a diky tomu je vse v poho... emoticon
maky-kliiiiid... emoticon
Ja se vcera zamyslela nad zasedacim poradkem a asi udelame zvlast stul pro deti-mame asi 12 deti cca od 1 roku do 12-ti let...
27. dub 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 prej klid... jako konzulat v edinburghu totalne na dve veci..

hlavne, at to konikovi dobre dopadne...
27. dub 2010 v 19:08  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 snad to bude O.K.-hlavne,ze uz je na klinice...Pritel uz je na ceste domu.
27. dub 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
 lucy222: Vubec nechapu, jak me muzes soudit???Oni maji doma problemy-tezko to posoudit, kdyz je neznas, ja je taky neznam.
Ale Sven je pozval, jenom protoze JA jsem to tak chtela, on by je sam od sebe v zivote nepozval. Kdyz jsem ho videla jak se uplne zmenil na nekoho hrozne neosobniho... to se tezko popisuje. Navic jeho kamoska,co hozna ze studii se divila, ze je vubec pozval po tom co mu provedli.

Jeslti me to mrzi, ano mrzi me to, jenze nechci svemu milackovi zkazit nas velky den, jenom proto,ze jsem si vymyslela,ze by na svatbe jeho rodice meli bejt. Ze se to proste patri
27. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš