Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, O.K. když vy na mně takhle, tak vyrazím o víkendu na tah s kámoškou 8-) Jj, oznámko ukážu-se to hnulo x-) x-) x-) Až bude, dám vědět. ;-) Holubice, jednorázové foťáky,...? Tak to se nedivím, že máte stresy, že nestíháte...My tohle mít vůbec nebudeme a snad t chybět nebude :-N No, při nejhorším půjčím dětem na hraní tu zrcadlovku :-D Mějte se krásně a dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, máme oznámko x-) x-) x-) Krásné, originální. Pěkný den.
Odpovědět
maky:určitě sa ozvi, nebude problém:-)))), ja kdyz jsem free, tak mohu litat vzdy a vsude:-DD lucy:jj, ale ty uz mame domluvene siiilene dlouho a konecne dosli:-), jinak gratuluji k oznameni!!!!jsme zvedave!!ukaz, ukaz:-D!! Me dnes dosly tri navrhy oznamek, ktere se mi libi, tak necham Štepanka at uz nejaky vybere a jdeme take do tisku damy:-)...jinak dneska navsteva babicky a holek v salonu - zamluvim si tam zavojicek:-DDD tak zatim krasny den a mejte se!!vecer juknu!!
Odpovědět
jinak holky ve svatebnich albech je nove album Leona a Michal...meli krasnou zimni svatbu a hostinu meli v tom hotylku, kde se budeme brat - tak juknete na fotecky:-)))...mimochodem fotil je Bigoš:-D...
Odpovědět
Profilova fotka
Máte na mailu ;-) Je fakt mooooc krásné. Resp. vy tam máte jen pozvánku ke stolu, mezitím mi přišel ještě jeden náhled oznámka-už definitivně definitivní-a fakt bomba x-) x-) x-) Holky, já se snad nakonec budu vdávat i ráda :-D Jinak dnes jsme šli na poštu pro tři balíky-dorazila dekorace, tak už jen nějaké misky a svíčky a je to vše. Uf :-p Jinak vše hezčí než jsme čekali, tak je to fajn 8-) Pa
Odpovědět
hergot lucy vy jste ve finále nejrychlejší z nás:-D....u nás to trochu vázne - musí se počkat na výplatku..mě bohužel padla jedna brigáda, takže jsem opět nevýdělečně činná a je to v řiti nooo....:-/...před svatbou se to moc nehodí:-(..ale musíme bojovat....jinak opravdu krásné oznámko!!! - teda pozvánka:-)... my už máme oznámko také hotové a teď jen pozvánky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne,vid?x-) My jsme z nej paf. Oznamko samotne je jeste mnohem hezci-uz jsou upravene okraje, je ladene do barvy...:-) Ohledne brigady to je blby, ale snad Ti vyjde něco jineho. Ja bych ted mela spravne byt v Anglii na skole a to bychom byli také v haji... sice chodime do práce oba,ale také mame oba vysoke vydaje-leasing, najem,...:-p Vy uz mate oznamko i vytiskle? To my ne-mělo by byt zitra a do konce tydne snad doma. Dekorace je krasna-sice bych si za ty prachy také dokazala predstavit plno jinych věci, ale co...třeba je to fakt jednou za život...ja jsem na tohle dost pesimista... Jdu zase pokracovat ve studiu. Dnes mam "nocni"...az tohle skonci, tak se pujdu opit...:-N Pa
Odpovědět
nene, musime jeste najit nejakou sikovnou a levnou tiskarnu:-).....jako pokud nas nekdo nezafinancuje ted, tk budeme zrejme muset skoncit u nejake pujcky, kterou hned po svatbe splatime z daru....jako z jedne opravdu prumerne vyplaty se toho moc neda delat no...ale to uz by bylo krajni reseni...no ja jsem si rikala, ze jeste udelam pozvanky ke stolu,ale ty si necham na zitra..taky pracuju na svatebnich novinych, takze je to fajne:-)..aspon neco se hnulo:-)... zatim pampala...a preji pevne soustredeni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, tak já už se zase učím-dnes mám "dovču" (takhle si ji fakt nepředstavuji a stejně u toho budu pracovat) :-p Maril, tak ať něco najdete rychle, když chcete oznámka posílat poštou. My máme ještě čas (budeme rozvážet autem), ale naskytla se příležitost, tak proč to nezařídit-stejně by nás to čekalo. Pozvánky ke stolu přijdou s oznámkem+prázdné kartičky na jmenovky. Což mi připomnělo, že bychom si měli někdy sednout nad zasedacím pořádkem 8-( Ale to až po víkendu 8-) Jdu něco dělat. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky.... je toho hodne, tak nakukuju... uz mam konecne objednanou kytku.. chtela jsem v jinem meste.. ale nejak se mi nezamlouval pristup.. takove divne.. segra by tam musela jeste jit.. a vysvetlovat vsechno.. a ja jsem radsi, kdyz teda mam vsechno zarizene ja a nemusim s tim uz nikoho otravovat.. takze tak.. budou to nakonec lilie a kremove ruze.. takove to zdobeni atd.. by melo byt kremovo - zlate.. tak se tesim a doufam, ze se vyvede... a ja budu spokojena v den D. Jinak ted chodim k zubari, dava do late zuby.. at fotky nejak vypadaji... :-D :-D jojo, asi tak nejak.. Klarko, dekuju ti mockrat za radu.. protoze ja jsem uplne leva na tohle.. a navic musim zavest otisky do Brna co nejdriv.. a pak mam jeste manikuru zitra.. v 11 tak to musim stihnout...a jelikoz si netroufam zajet az tam.. tak zejdu nekde na Krenku, necham tam auto.. a zbytek salinou... :-| ale diky jeste jednou.. uz jsem si to i poznacila Lucy.. napad na oznamko je moc dobre...muze to vypadat pak hezky.. i cele to oznamko.. Na novinach uz bych mohla taky zacit pracovat.. ale jsem nejaka leniva..ci co.. ale spis asi nez nejaka sranda atd.. kolem to bude neco o nas dvou... vice o lidech, co tam budou.. mozna pouzijui nejake fraze cesky, dansky, anglicky.. at si i pokecaji.. a mozna nejake lehke vtipy atd. aby pochopili... humor je ruznej, no... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ta kytka bude za max 1500 i s korzazi pro zenicha.. takze fajn... jeste pak objednam asi i rezane kvetiny na vyzdobu.. a bude klid... chci se zeptat.. co budete davat na auto.. myslim ted. .jaky typ stuhy.. sifonovou, atlasku.. nebo proste nevim.. co... :-) dikec
Odpovědět
maky:nemas za co:-)...jinak my auta zdobit nebudeme, takze to neresime.....jen jsem se chtela optat, kde sis nechala delat kyticku???shanim nekoho levneho a sikovneho a to zni dobre:-)...a kde si objednas ty kytky na stul???velkoobchody se pry s tebou nehodlaji bavit kdyz nemas zivnost v kvetinach...taky tak nejak porad tapu a tu kytku bych uz rada taky resila..:-O
Odpovědět
Článek se načítá
děvčata tak už se můžu pochlubit se skoro hotovými svatebními novinami:-) - jen dodám pár foteček "z mládí" a nyní:-) a je to:-)....pak to dáme jen někam pěkně vytisknout a okroužkovat a schováme k ostatním věcičkám:-))))...mám radost - konečně aspoň něco se hnulo:-)...no musim to ještě nechat vlastně chvilku být než naplno domluvíme harmonogram dne:-),ale to jsou jen kosmetické úpravy:-)..snad se po víkendovém veletrhu někam hneme s kytkama a já už si konečně domluvím tu kadeřnici a kosmetičku hernajz:-)... jinak teď koukáme na The Shining - I like it:-) no snad se mi bude dobře spát:-) mějte se krásně, paaaa :-) pro dnešek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, s tím autem zatím netuším-asi jen nějaká saténová stužka...Fakt nevím. K oltáři mně poveze kočár a od něj ten kousek přejedu čímkoliv :-N Klárko, gratulka k novinám. Já ani nevím jestli je budu dělat-no, uvidíme. Máknu na tom o víkendu. Zítra jdu k té kadeřnici-vyzkoušíme i nějaký účes-a hned po ní mám nehty, ať si na ně zvykám :-p :-) No a v příštím týdnu bych ráda dala kosmetiku, ale jestli to stihnu...To je ve hvězdách :-N Už kytku? To se zamlouvá nějak předem? U nás to chtějí s dortama-2 měsíce dopředu...Takže máme tak 14 dní :-S Kolik berete dortů? Já vůbec nemám odhad. Bude asi 50 lidí (vč.dětí)-tak kolik by toho mohli sníst??? =-)
Odpovědět
dobre ranecko devcata:-) No ja tak nejak zjistuju, ze taky potrebuju nutne ke kosmeticce - cerne tecky - fuuuujjj!!! No a chtela bych teda i hodit nejake to kilo dolu,ale stale se nejak nedari sakra - nevim, co s tim - a to si myslim, ze delam vse pro to...tak asi neee:-//.. Jinak kytku si radeji domluvim predem at mam poradek v dusi, buhvi, kolik lidi ti jak vyjde vstric..... No a co se tyce cukrovi, tak my davame vetsinu - dorty a zakusky delat u zname, je to cukrarka...a jelikoz taky nemam ani potuchy, kolik ceho na stoly, do vysluzek a podobne....(spanelska vesnice hadra) ... tak to nechavam ciste v kompetenci jeji a mych rodicu....akorat vim, ze bude 1 klasik svatebni dort, 1 za syna, 1 za dceru, a pak babicka bude jeste do vysluzek delat nejake roladky a mozna jeste par malych dortiky na rozkrajeni do vysluzek????vubec nemam potuchy....nechavam to na nich...zkus se optat cukrarek - ony by mely byt schopny poradit.... no dneska opet docela narocny den....achjo...
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko, já nepotřebuji nutně, ale snažím se dodržovat takové "udržovací" návštěvy. ;-) Kilo dolů? No, komu by se nehodilo-teď před létem :-N Já jak začala zase sportit, tak jsem šla dolů o pár kg a také se mi postava dost zpevnila...Jako není to 90-60-90, ale jsem vcelku spokojená. Už jsem se smířila s tím, že ze mně drobínek nebude :-p Ohledně cukroví-část bude z "domácí pekárny" (=od známé) a část z cukrárny, tak to bude složitější...Něco bude dokonce tvořit i přítel :-) Dnes je nádherně x-)
Odpovědět
Tvořit přítel??jéééééé........to je rozkošné!! No je opravdu nádherně celý den........člověk má hned lepší náladu že??? Vypočítáváme ty oznámka - bože to vytvoření bylo snad nejlehčí z celého procesu...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, on umí dortík, který mi dělá vždy na výročí (tedy v 90% jej mám tedy každý měsíc x-) x-) x-) ) No a kdysi jsem mu říkala, že nad ten jeho dortík stejně není a on na to, že mi jej udělá někdy na svatbu (to jsme ještě nebyli zasnoubeni)-takže tak ;-) Bylo fakt krásně-jen jsem z toho přívalu čerstvého vzduchu nějaká K.O. Klárko, klid...Tak udělejte menší svatbu, hm? Jinak jsem vám poslala oznámko na mail ;-) Dnes mám večer pro sebe-mám puštěnou fretku a buď ji za chvilku zavřu a nebo vyhodim z okna...Dneska je fakt na odstřel :-) Pa
Odpovědět
hehe:-))))))))neházej ji z okna:-)....jinak dělat celou svatbu menší by mi teď zabralo více času a stresu než už to co máme rozjeté..no já pevně věřím,že by to mohlo klapnout všechno v pořádku a hlavně už rychle......no to počasí mi dává sílu - jen jak je změna tlaku a teploty trpím na šílené bolesti hlavy...ale to se všechno změní:-)...jináč já dnes udělám pozvánky a zbytek a snad zítra bychom mohli jít do tisku.......SNAD!!jééé, už se letím podívat:-)
Odpovědět
Lucy parááádičkaaaaaaaaaa!!!!!Však to máš popsáno na mejlíku:-)..... ... Kočenky taky Vám naše pošlu!!!Mrkněte:-)
Odpovědět
máte to tam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu na něj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je také origoš :-N Moc pěkné. To nejste vy dva, že? Nebo jo? =-) Pobavilo mně to, hezké. ;-) Přemýšlím jestli mám náladu jít vybírat hudbu...No, vezmu si to do postele, otevřu noťásek a uvidím jestli vydržím..
Odpovědět
Profilova fotka
klarko.. super oznameni.. opravdu jsem se i zasmala... prej nezmeskejte... :-D ja dnes byla na manikure... mam francii a nejake zdobeni..ale udelam asi i gelovky na svatbu. ikdyz i manikerka mi rekla, ze mam hezke nehty... ze by byla skoda je nevyuzit.. ale uvidime... byla jsem i na vlasech.. takze zamluvena i kadernice.. vime uz i uces.. takze fajn... byla jsem si domluvit jeste v kvetinarstvi takovy pas na auto z lilii a ruzi a poupat a zlate a kremove dekorace...takze taky fajn... jo a jeste musim juknout na zmenu zasedaciho poradku.. nebo spise stolu celkove.. jelikoz sklep je maly pro cca 50 lidi.. jestli chceme i nejaky dobry plac k tanecku..takze se du podivat, co mi vymysleli.. jinak zubar porad je IN... takze chodim k zubari skoro kazdy den.. uf... :-D :-p klarko.. to kvetinarstvi je ve Zdanicich a fakt kytka teda uplne super.. jak jsem psala a ta cena... no, doufam, ze pak realita bude odpovidat snam...ale slysim zatim jen same pozitivat..tak se ani nebojim... ;-) kdyby si chtela kontakt.. tak mi dej vedet.. nebo se ti muzu zeptat na cenu nejake kytky atd.. kdyby te zajimalo tohle.. jdu tam zitra taky,...
Odpovědět
Profilova fotka
Pro Boha co Ti s těma zubama dělají? =-)
Odpovědět
lucy:jj, to jsme my dva:-), fotila nas loni stepova sestra jako sve promo fotky - taky foti svatby:-).....Jsem rada, ze se vam oznamko libi...Ve finale jsem z nej nadsena:-)...JInak marky bylo by super, kdyby ses mi na neco malo optala...mam predstavu vetsi kytice ruzovych pivonek a nejake to zdobeni nebo ruze a nejake to zdobeni - kdyztak jen cenove, ale budu rada, kdyz mi pisnes i kontakt, at te s tim neotravuju:-)...no skoromanzilek se konecne dnes objednal ke kadernici, takze jde zitra do jednoho salonu tady..jsou tam moc sikovni a chlapske strihy jsou hodne sexy:-), tak se tesim:-)....jinak ja mam v utery taky zubare - ty 2 osmicky nahore:-//bojim se toho zase..ja uz mela se zubama siiiilene problemy, takze to ocekavam zase:-(..ale snad se kletba prolomi:-DD... a ted jsme zjistili, ze svagrova donesla vsi, tak mam strach, kdy se me ty potvory chytnou----bojim bojim!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já dala pryč v lednu poslední osmičku a fakt se mi po nich nestýská..Trhali mi všechny 4 :-p Dobrou, kočky ;-)
Odpovědět
ja mam venku uz dve a ted dalsi dve pujdou out-taky se tesim az me opusti!! ]-( brou s kobrou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, já sama doma, takže bez kobry |-| Ale dnes bude vítání x-) :-D Kočky, pomalu si začínám sumírovat co mi chybí...Těžko říct co když ani nevím co vše mám mít zařízené... :-p :-N Včera jsem chvilku poslouchala hudbu a na nástupy nemám absolutně nic... :-S Občas už mně to fakt neba ... Hezký den.
Odpovědět
AHoj holky!! Tak dneska to bude i za včerejšek lucy:-)...JInak u nás pořád řešíme tisk toho oznámení..už je to na palicu. Jinak já se těším na víkend, kdy bude tady ve futuru ten svatební veletrh a pak za 14 dní i na BVV a pak už to všechno snad rozsekneme....Ty písničky lucy jsme ve finále řešili přes 2 měsíce!!No katastrofa jako!!!Jsem fakt zvědavá, jak to nakonec všechno dopadne - no ono to bude krásné, ať je to jakékoli že??:-)JInak maky jedna návštěva v Brně a my si z tebe můžeme brát příklad, kolik si tady toho zařídila - čumenda teda!!!!! No nic, letim se vzdělávat...............i když možná ne ...právě se mi ozval žaludek...sakra, že by chtěl obsah ven??No je pravda, že tady to lítá virama jedna radost a díky bohu, že dnes to ve škole není povinné,ale nevim nevim teda....jít nejít?SAKRA! Tak zatim pa kočeny. ještě budu rozjímat zda teda jo nebo zda teda ne:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?