Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo? =-) Tak nic.. Jdu pozdravit-stahuji z foťáčku na web fotky x-) Jinak zítra mám dovču a razím do Pardubek, tak si to tu užijte. :-) Jo a včera dorazila první várka výzdoby-nádhera x-) Klárko, děkuji za názor. My právě kombinaci zářivě zelené a fialové neee. Dnes mi odepsali, že "na zakázku" by byl příplatek 5000, tak to ať si trhnou... Oznámko asi nakonec vyřešíme úúúplně jinak, ale dejte mi čas na realizaci ;-) Pa a dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tu.. barvila jsem si vlasy... pak jsem dloouho kecala se segrou.. misa sel do prace..takze porad neco... lucy.. jestli muzu poradit.. tak co treba vzit ten motiv z oznameni, co jsi mi posilala.. a udelat si oznamko doma. V papirnictvi kup treba nejaky pekny papir, zalezi na tobe.. v kazdem lepsi maji i lepsi vyber papiru, a pak si pohrej, muzes zmenit i font pisma....ale zalezi, co chcete.. nicmene... ty palky za ty oznameni, to je fakt neco.. takze kdyby jen levnejsi varianta.. tak tu je napad...jinak oznameni je pekne. At se ti v Pardubkach libi a uzij si dovcu..a neflakej se zas moc a zbytecne neutracej penizky. :-D Klarko, kde jsi...??
Odpovědět
Profilova fotka
Nebudu mami :-N Klárka asi zapíjí někde žal ze začátku školy :-D Také mně napadlo si udělat oznámko sama-no, uvidíme. Poptám se kolik by stál ten můj nápadík a uvidíme ;-) Se tu s... s těma fotkama ... Chrůza :-p
Odpovědět
ahoj ženy moje:-) Lucy tak 5000 navic je fakt desna palka!!!Nam vcera ten kamos poslal navrh..jako je to dobry,ale neni to to, co jsem si predstavovala...vubec:-/...nevim no....jelikoz jsem dost brzo usla tak musim jeste prokonzultovat se stepou jak se to libi jemu....jsem z toho jakasi zdrbla. .. jinak jsem vcera mela dost na prd den-musela jsem si dat relaxacni vanicku s hudbou a ve finale mi pul hodiny tekla krev z nosu a to hooodne, motanica hlavy a podobone takze se ten den nadherne ukocil..:-/sakra..snad to dnes bude lepsi - jedem do mistniho kamenneho obchudku svatbadekoru (myslim), juknout se a posunout se dal:-), tak treba neco vybereme:-) jinak preji vsem krasny den at s dovolenkou, ci bez...jinak lucy pozor na ceste!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec slecny, no my se balime pomalu na cestu.. zitra letime ... no ja do CR, Misa do Danska a pak prileti za mnou a zacne vyrizovani. Klarko.. co sis predstavovala od oznameni..nebo jak by to melo byt...? Ja ti nevim.. bych te aj tipla na nejakou hezkou masli ci stuzku kolem prani... neco jednoducheho...ale i s necim takovym fajnovym... ;-) Holky, ja teda taky mela predstavy jine.... ale pak mi docela Misa otevrel oci.. ja se porad ohanela, ze svatebni oznameni lide vidi jako prvni a proto si muzou zacit delat obrazek o svatbe..myslim tim barva.. atd.... ale on pak rekl.. a kolik tech lidi si to nase oznameni bude pamatovat za rok.. ci za 2..nikdo... takze je fajn, ze mate nejake predstavy, ale zase bych se tim oznamenim tak moc dlouho nenervovala.. urcite jestli to neni to, co jste chteli.. tak zkusit jeste pohledat..ale nic na silu.. no..jen muj nazor... :-D Jak to, ze ti tekla krev? co se stalo? :-( Jinak jsem si vsimla, ze tu mame jednu znamou osobnost na BRMS.. vice IP :-D piste a piste holky, at je co cist.. a protoze akce vyvolava reakci... no ale nekdy i reakce vyvola poradnou akci... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, já to oznámko tak neřeším-jen mně točí, že jsem tomu už nějaký čas věnovala (asi 30 minut) a ono to nevyšlo... :-S Klárko, krev z nosu? =-) jen blbni... Markét, jak dlouho tu budeš? Hoď mi prosím do IP nějaký telefon či něco na čem budeš dostupná ;-) Jinak dnes nám dorazily košíčky na koláčky a ubrousky do nich x-) Zítra čekám létající přání a pak ještě něco a to už jsem zapomněla co to má přijít, jen vím, že zítra budou ty balíky dva :-D No a "zlomový" bude příští týden-to by už měly být ty botky, šaty a také přijde ten velký balík dekorace... Jinak dnes dorazily poštou do foťáčku i dvě 8GB paměťovky, tak můžu řádit. :-N Jo a rozmýšlím nad kurzíkem... Teda kočeny, jestli se budete někdy vdávat podruhé, tak vás snad i budu moct vyfotit :-D Markét, díky za IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vdavat podruheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-N neblazni... to je na cely zivot... :-D lucy odpoved opet v IP.. :-D no ale radit muzes i tak... co te bavi fotit.. i lidi..nebo proste jen tak, co se ti libi???tel ti poslu ceskej..jak ho vystracham... ;-)
Odpovědět
no holky dneska krev zas - netusim vo co de:-):-/.....no necham to jeste chvilu byt a pak pujdu k doktorce...no my totiz delame oznamko z fota a mela jsem predlohu, ktera byla tak nejak hezci no...zkusime s tim este neco udelat a kdyztak na to uz dlabeme..me se to ve skole kupi a neni cas ted na reseni jo nebo ne, tamto, toto.....jinak dnes jsme byli ve vzorkove prodejne svatbadekoru - tolik krasnych veci nlo hrozne...jinak ja zjistuju ze toho z vas mam zatim nejak nejmene bo co.....na vyzdobu mam maximalne tak svicky:-), bizu zadna, boty zadny...saaafraaaa:-D a na vdavani podruhe ani nemyslete:-D zitra paa, maky, kdyztak se ozvete tady pls na nejakej ten srazik nebo mejl... brou brou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, nevím, jestli Markét ještě dočte-každopádně kdyžtak pěkný let ;-) Klárko, my bychom se dohodly přes mail/ IP a pak bych se spojila s Markét na telefon, ju? Jinak sice nemáš boty a bižu, ale máš to zase zmáklý organizačně ;-) :-N Markét, já nefotím. Mně to zajímá, ale to je tak vše. Možná se za těch pár let naučím, ale určo to bude raději příroda, zvířata... Mně už přestal stačit ten náš kompakt, tak proto ta zrcadlovka-s tu se teď sžívám, ale je to na dlouho.. I když možná po tom kurzíku...? Ne, ne-zázrak se nestane :-D Ale už vím co je to režim clony, expozice fotky,... No, snažím se ;-) Pěkný den, ženy. 8-)
Odpovědět
Tak holky, už vás skoro doháníme :) máme objednané prstýnky, místo obřadu a už jsem byla i na matrice pro papíry. Musíme zas trochu přibrzdit, abychom nevypadli z našeho "laxního" tempa :) jinak prstýnky si necháváme dělat u kováře a moc fajn chlapík... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Týýýý jo-to jste se rozjeli :-) Jsem koukala na ty papíry na matriku kolik se toho vyplňuje-hafo :-p Prstýnky u kováře? =-)
Odpovědět
holky nestrašte!!!je toho hafo z matriky??taky se tam musim stavit - jezis to jsou veci..a co s tim prijmenim hergot??no mam o cem premyslet - jinak lucy organizacne - jaks taks, jak co no.,...ale beztak se to vsechno jeste zmeni..:-/, to je normalka..jinak si urcite pisneme a domluvime se... dneska se prece jen neco deje..dneska jdu s druzickou, (ktera je stejne stara jako ja:-)) vybirat botky k jejim druzickovskejm satickam.....dokonce jak mi ta jedna druzicka odpadla tak ty staky budu prodavat tak snad se nekomu budou libit..jinak jsem si zkusila udelat vlastni navrh oznamka, tak kdyz se to jeste nejakym grafikem dotahne do dokonlaosti, bylo by to super:-) a nebo jednoduse objedname nejake obyc z netu:-DDDD, uz rezignuju:-)..jinak dnes konecne patekvecer doma v klidku a pohode - no ono je venku pekne hnusne, tady prsi jedna radost, no silene!!tak jsem teda zvedava co se vyresi pres vikend:-) a dalsi vikend veletrh futurum:-)tesim se!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Družičku nemám-vyřešeno :-N Na hostinu i obřad bude zvát několik kamarádek a přítel 2 kamarády, ale družičky/družby žádné. Jj, také zkusím něco vymyslet sama, ale až ten další víkend-teď se musím zase učit. Už mně to točí :-p Mně se tak uleví až tohle skončí x-)
Odpovědět
dneska jsme s druzickou vsechno karsne vyresily - mam velkou radost!! jinak lucy chapu te....uceni je vopruz:-)... jinak prijemnej patecni relax:-) paaa :-)
Odpovědět
ahojky holky :-) tak po delší době jsem zpátky :-D nebylo nic moc nového ... Ale dneska ... juchůůůůůůůůůůůůůůůůů :-D pán mi poslal fotky našich prstýnků na míru, které nám vyrobili podle obrázku, co jsem našla na netu. Bohužel tenhle design nedělají, ale mají bezkonkurenčně nejlepší sevis a doživotní záruky. Poprosila jsem je tedy o výrobu podle obrázku a popisu. A jsou hotovéééé :-D fotka sice řádně rozmazaná :-) ale i tak ... jsou naše a jsou nááádherné!!! Takže v pondělí nám je "vyryjou" tedy vylaserujou :-D do wolframu se dá rýt tak max. diamantem, takže se to dělá laserem, aby to bylo čitelné. A pak se pošlou .. do 14 dnů je máme doma. Já se tááák těším!!! snad jsme ty velikosti podle jejich velikostníku ozkoušeli dobře :-D jak ne, tak mě klepne :-D Jinak teda v pondělí mířím do obchodu pro stužky na vývazky a v pátek je budem s mamkou vyrábět. Pavel bude mít firemní večírek, tak si s mámou uděláme dámskou jízdu s manufakturou :-D a další novinky dopíšu během víkendu, teď jsem zralá do postele - přišli jsme z hospůdky :-) tak zatím páčko
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne, tak včerejšek úplně úžo. Dostali jsme nečekaně pozvání na večer-nevěděli jsme ani kam jedeme. Byla z toho luxusní restaurace a "brazilský večer". Nosili nám ke stolu různá masíka a my jsme si buď nechali ukrojit kousek či nikoliv, víno, mojito, výborný zákusek ( malinový sorbet)-no, úplně jiný svět. Bylo to bájo. x-) x-) x-) Domů jsme dorazili po půlnoci a pak už teda nic moc-přítel v noci hrozně kašlal, k ránu už to bylo neudržitelné, tak pohotovost |-| Teď dospává-léky trochu zabraly, tak snad už to bude O.K. |-| Jinak ta restarace dělá i svatby, ale to bychom se nedoplatili-škoda, no. :-N Jankabry-gratulka k prstenům. Jen počkej až je budete mít doma-je to krááásný pocit ;-) Pěkný den kočky, jdu něco dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
hoooooooooooooooooooooooooj holky.. tak hlasim.. jsem tu.. ale cesta teda silena... jako cekacka na letisti jako blazen..takze jsme vstavali v '5 rano a prijela jsem az k nasim v 23.30 takze sranda... uf.. ale mam to za sebou Jinak tu dneska lehce poletuje snih.... no, nechci byt pesimisticka...takze proto pisu jen lehnce.. haha :-D vcera jsem si vyzkousela prstynek... a je uuuzasny.. ze zacatku mi pripadl takovy trosku jakoby maly.. ne jako na muj prst.. ale tak vzhledove.. ale to bude dobry... pak jsem ho zkusila jeste jednou a je super truper. Jeste pockam, az prijede Misa a doufam, ze mu bude.. holky v patek musim rano ke kadernici a pak do brna vyzvednout misu na 6 takze v patek jedine kolem 2 - 3 odpo.. dejte vedet, jestli vam to vyhovuje.. jestli ne.. tak najdeme jiny termin. jankabry... tak to jsem zvedava na prstynky.... a ryitna bude ok..... no lucy.. takovy servis.. taky bych si nechala libit... jak je mu dneska? je to lepsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, před chvilkou se vzbudil, léky trochu zabraly, tak snad už bude jen líp. Jsem v noci už byla docela zoufalá-vůbec jsem nevěděla jak mu pomoci |-| Ale včerejšek večer býl fakt bájo x-) Několik druhů masa (hovězí, jehněčí, kuřecí), krevety, ryby, nějak nasladko upravený ananas, banán v nějakém těstíčku, vynikající víno, okolo v pohodě lidi-prostě bomba. Cestu nezávidím. Vůbec ten včerejšek byl takový celý divoký-ráno mi umřela osmička, pak ten krásný večer a v noci zase prekérka :-p Pátek? Ten se moc nehodí. Jak jsi na tom o víkendu?
Odpovědět
lucy: jj, prstýnky nám dělá kovář, budou z damaškové oceli, mám je v albu, i když to ještě nejsou úplně ty naše :) budeme je mít doma tak koncem dubna a bez rytí uvnitř, pač nám to přišlo zbytečný a pač to na tomhle materiálu ani nevypadá moc dobře. Tak jsem na ně zvědavá... :)
Odpovědět
maky:me by se ta doba pacila:-), jinak jsem rada, ze jsi relativne:-) OK tady...my ted valime do mesta na nejake nakupy a vecer zas damska jizda, takze juknu zitra..papa zatim:-)
Odpovědět
Zdravim vas vsechny! Na svatbu mame skoro vsechno uz zarizene, jen nas cekam v tydnu matrika plus zaplatit poplatek a je to. Vcera mi prisla objednana kabelka, mamz ni radost, male bile psanicko na nejnutnejsi drobnosti ve stejne barve jako saty :-) a ted zjistuju, kdyz ctu tady ruzne diskuze, ze uz nic nebudu objednavat, utracet a tesit se na balicky... ;-) leti to, za chvii je svatba. Jo a samovyrobu oznameni doporucuji. Nam pomohl kamarad/ grafik a je uzasne, originalni a hlavne tisk i s orezy za necelych 600/100ks. Mejte se pekne!
Odpovědět
brus:teeda, ty se mas - mit tak skoro vsechno, budu si piskat:-)..jinak jsem opravdu zvedava jak to oznamko dopadne..jak jste si to nechavali tisknout?jako foto??
Odpovědět
marilka - tisk zarizovl pritel, format mame jako foto 10x15, bily papir, nevim presne, ale takova jakoby "hladka ctvrtka". Na A4 se vejdou ctyri obrazky a on to potom orezou:-)
Odpovědět
brus:aha, diky:-)..ja jen abych vedela, co a jak kdyztak:-),dekuji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, nestíhám vás, kočky. Řešíme teď to oznámko :-p Jinak přeji pěkný slunečný den-alespoň u nás ;-) Držte se. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a pátek odpo definitivně nemůžu-jdu ke kadeřnici-na "stříhání", barvení a také už asi zkusíme co na hlavu...a také na nehty...Ale o víkendu není problém. ;-) Letím. Pa
Odpovědět
holky tak to nějak domluvte, já myslim, ze bych mela mit volno kdykoli... zatial paaa, mam toho taky moc...:-/:-) mejte se krasne a slavte!!obleva!!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, patek vypada blede... mam kadernici nakonec a pak musim pro Misu ke Grandu a pak hned s papirama na preklad, abychom si je mohli v pondeli vyzvednout. Takze bohuzel...vikend je v rodinne rezii....du omrknout auto, domluvit holubice,dort, manikerka...takze fakt sranda... zatim docela zahul... :-| jak vy? oznamko chci videt Lucy.. jsem zvedava
Odpovědět
maky:jj, dalo se to cekat, ze??:-DD..to nefadi, šak se jednou sejdeme:-), třebas už jako mladé paní:-) ....jinak my pořád stojíme na mrtvém bodě s oznámkama,ale dneska nám došly jednorázové foťáky pro hosty:-DD, tak aspoň něco no, když nic:-D...už mě to štve...
Odpovědět
Profilova fotka
marilka.. leda draha, ze kdyz budu narazove v Brne.. tak ti dam vedet den predem a domluvime se ... ale to bude akce kulovy blesk... co rikas???? jednorazovky jsou fajn napad. .taky jsem o nich premyslela.. maji je asi za 6 liber plus jeden zdarma.. takze asi mladym udelam radost.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?