Menu Forum

Svatba 15. května 2010

25. lis 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
Registrovala se 5. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Má 22 přátel.
  • Svatba byla 15. května 2010
    Na Zamku ve Slavkove u Brna, nasledne hostina na Bukovanskem mlyne, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
Registrovala se 5. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Má 22 přátel.
    Na Zamku ve Slavkove u Brna, nasledne hostina na Bukovanskem mlyne, Region Vyškov
 hoj, cas leti..mate pravdu.. 3 mesice a je to tu... emoticon ale jeste bude casu a casu doladit veci k dokonalosti.. emoticon Cena za kytky nevim...ja teprve budu mit sraz s kvetinarkou, kde se domluvime co a jak.. ale tak doufam, ze za kytku, neco malo treba pro mamky nebo takovy ten naramek na ruku a pro Misu, se vlezem kolem 2 tis...
Sablikovou jsem nevidela.. my koukali vcera na ty sankare... d ocela rusno tak meli... emoticon.je to hrozny, co se stalo pred zahajenim OH tomu mlademu sankari... ach jo... emoticonjinak jesterice za zamek platime kolem 5 tis plus penize matrice, takze cca 10 tis jen to sustne... taky dobrej business emoticon
15. únor 2010 v 17:45  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
Registrovala se 6. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 444 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
Registrovala se 6. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 444 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
 jesterice:no my platime za pronajem a nachystani altanku i salu dohromady 6000 a prispevek unitarce je dobrovolny, tak asi 1000..Jeste jsme to moc neresili
...
...jinak pred chvili jsme byli na vinku s jednou znamou a pekne me vystresovala - co se tyce zarizovani vsech svatebnich veci...docela jsem sokovana...

jinak makczi je to smutne no...opravdu byl moc mladej atd...je to hrozny, nechci vedet co je nachystane na nas - ja verim v osud..
15. únor 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
Registrovala se 24. května 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 994 příspěvků. Má 59 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
Registrovala se 24. května 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 994 příspěvků. Má 59 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Dobré ráno,
jj, sáňkař měl smůlu. Spousta lidí říká "nedostatek zkušeností", ale myslím, že bezpečnostně není O.K. když jsou hned vedle dráhy nosníky ... emoticon
Ohledně obřadu-jak kde-na Loučeni (zámek) to vyjde všeho všudy i s matrikou asi na 10 000 Kč (+ když bychom chtěli udělat třeba slavobránu, tak +2000 Kč, kočár +5000, atd.), Chumec je kolem 5000 za místo+1000 matrika (za oddání mimo obřadní síň), ale tam bychom to měli gratis emoticon Takže tak emoticon
Základ tady u nás je prostě +1000 mimo obřadní síň+nájem.
jj, business-nic jiného. emoticon
Ale to je se vším.
Marilka-co je potřeba ještě zařídit? emoticon
Jinak včera jsem vytuhla asi v osm, zaspala jsem i Bauera, vzbudila se v jedenáct, snědla jídlo připravené u postýlky a spala dál. Ráno jsem se ještě postarala o drahého, který je na tom nic moc, a myslím, že od zítřka ležím zase já... emoticon
Pěkný den.
16. únor 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 Klarko, co je potreba zaridit? me snad zas je.ne... emoticon a to asi urcite, bo tu pres noc napadlo hafo snehu a furt jeste jako chumeli.... no fakt na entou.. jsem zvedava, jak v CR a doufam jen, ze nebude moc snezit a nezavrou letiste.. bo tu jsou podelani fakt ze vseho... emoticon
ach jooooooo.. to je ale zacatek dne...
16. únor 2010 v 09:32  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Markét, nesněží, ale je tu zima-to jo. emoticon
Kdy letíš? Jak vlastně ten srazík? Je fakt, že do konce února to vidím fakt blbě, ale pokusím se s tím něco dělat.
16. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 letime v patek draha.. jestli mas nejake problemy..t.ak se zbytecne nehon.. se uvidime pred svatbou... emoticon na tuty fruty... emoticon
16. únor 2010 v 09:56  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 holky preji krasne rano!
Noo proste se na me divala se vsim jak na blba -
a vy jeste nemate domluven prubeh cirkevniho obradu??na to neni cas..
A ty si myslis, ze bude s v klidu ve svuj svatebni den??Na to zapomen..
A kdy tam jako povezete kytky??
A kdy si myslis ze tam jako budes delat vyzdobu?
Nic nebudes stihat!!
A kytky ti pres noc zdechnou!!
A vy jeste nemate oznameni??
No musis pocitat s tim a tim a tim a tim jeste...
No a na co jako kameramana??
A vy si jako myslite, ze vam tri dny pred svatbou v tydnu budou stacit na to abyste vsechno objezdili a nachystali??

A takové věci...............připadla jsem si jako pětiletá holka co na ni řve matka jako..Uplně mě vyšašila z postoje....Fuj...Nechápu..A ty obličeje co dělala...A poznámky...nevim no..musim se z toho vzpamatovat...

Jinak holky hlavne ve zdravi vsechnoemoticon...Tady kolem radi silena strevni chripka atak ji ocekavam kazdym dnem - ja vzdycky vsechno chytnu...Dneska je mi extremne divne....:-/..zitra zas zacina skola a tak na me zas nejak vsechno pada bo co...
16. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Klárko, ta známá je trochu hysterka, co? emoticon hele, já budu normálně chodit do práce, tak vše budu zařizovat po večerech a také to dám-resp. nás oddají, ten zbytek nezaručím emoticon Takže-klííííd.
emoticon
Markét-jste tu týden? A jak máš čas? Kdyžtak i do IP. Já se nějak pokusím-jak čtu Klárku, tak vlastně před svatbou budu hrozně vystresovaná emoticon

Kočky, dnes nám přišly náhledy oznámek a pozvánek ke stolu emoticon Jsem to sice hned poslala s připomínkama zpátky, ale něco se děje emoticon

No, mně začíná (resp.končí) škola za týden kousek...Hrůza. Musím se učt. Pak už mám vše hotové-vlastně jeden předmět musím...Ale jinak pohoda.
16. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 lucy:nojo, fakt me uplne vystavila do jakesi divne pozice....ale urcite se holky ozvete a nejake kafko dameemoticon..to je supr s tim oznamkem lucy!!my bychom meli mit nahled zitra,ale ten kamos je takovej poradzaneprazdnen a furt neco dela jineho, takze jsem zvedava jak to dopadne...:-/
16. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 No, my máme to oznámko takové veselé... Však uvidíte emoticon
Jj, já také hlasuji pro. Brno "za rohem" a učení si můžu vzít do vlaku..
Jen kdyby mně skolila chřipajzna co určo dostanu od příti, tak nevím nevím...
16. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 lucy:však uvidíme, nebudeme to hlavně nějak lámat přes koleno, šak sa jednou sejdeme určitěemoticon..já taky čekám, kdy se mi to ukáže pořadně ten kamarád viremoticon
16. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Jj, jednou... emoticon
Kočky, jak to máte s příjmením? Včera se mi dostaly do rukou papíry na matriku...Je tam i dohoda o jménech...Budete mít partnerovo a nebo si necháte třeba i své? Já váhám emoticon
16. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 no já se přiznám, že dost koketuju nechat si obě....ale nevim nevim nooo...Jsem pyšná na to, že jsem Formánková,ale chci být i ženuška že???No taky to právě v sobě tak nějak řeším.... emoticon emoticon
16. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Jééé, já také emoticon No, tak uvidíme jak to dopadne...

A jak se svatební cestou? U nás možná-záleží jestli zbydou nějaké koruny.
16. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 Dost bych ráda nechala oběemoticon, otázka je, zda nebudou s tím akorát trable...

Svatebni cesta - asi Řecko - chtěli bychom to dát dohromady z darů - pač chceme penízky,ale těším se šííleně mocemoticon..kam vy byste rádi?emoticon
16. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Také Řecko emoticon
Původně jsme chtěli Maledivy-ale tam je zrovna období dešťů a také nevím jestli bychom na to měli...Každopádně to necháme na Last Minute a pak se rozhodneme.
16. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 Jejda!Měli jsme to stejně tak - ještě jsme uvažovali nad Martiniquem,ale ty letenky jsou pekelně drahé:-/...Ale last minute a nějaké All inclusive místečko v nějakém hotýlku daleko od všech, nejlépe Corfuemoticon..
16. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Jj, tak tak...Ono to nakonec vyjde podobně jako ty Maledivy, ale je to se vším všudy...U Malediv by to byl základ a nějak nevím jestli v době kdy začneme plánovat rodinu, bydlení a tak, jsem ochotna za to dát tolik... No, asi ne.
A když nevyjde dobrý Last Minute, tak vyrazíme třeba na hory-hlavně na dovolenou spolu emoticon
16. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 přesně táááááááák - nejdůležitější je být spoluemoticon...kdekolivemoticon...já už se tak šíííííííííleně těšííím!!!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon
16. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 ahoj drahousci... takze prijmeni bude asi jednoduche..budu po manzelovi..jelikoz zrejme asi nikdy nebudeme zit v CR...takze budu bez ova... ted jen jestli si necham i sve divci ovsem bez ova take.. jmenovala bych se pak jako jeden ostrov, kde lide jezdi na dovolenou a nesmiiiirne si to tak vychvalujiiiii emoticon takze Marketa B... V..... nebo jen M V..ale uvidime..... je to ve hvezdach... emoticon
a libanky,uz jsem se tu myslim i zminovala.... vypada to na US, pronajmout si letadlo a podivat se na velka mesta a pak na plavbu lodi po Caribiku.. nebo ted nas nadchl i Barbados.. byt tam tak 2 tydny..uuuuaaaaaa...nicmene my nejsme takovi ti lenosi..takze chceme neco i delat..tak mozna jeste v uvahu prichazi Asie... Japonsko, Singapur atd....ale jeste je dost casu.. planujeme jet az tak v srpnu, zari...
jo a holky 2 mesice a 27 dnuuuuuuuuuuuuuuuu emoticon
16. únor 2010 v 17:39  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 maky:jakej ostrov???????????????????????hihi, blondyna no....Jinak to jsou krasne plany- hned bych to absolvovala taky,ale to bych nejdriv pri nasich pomerech musela vykrast bankuemoticon...vsak ono se to nejak vyvrbiemoticon
16. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 IP draha emoticon
presne jak jsi psala..hlavne, ze jsou dva lidi spolu.... nezalezi kde.. a jaka je to dovolena.. jen my tak radi cestujeme.. tak proto emoticon
16. únor 2010 v 18:50  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Jak že se bude jmenovat ..? emoticon
Já chci také emoticon
No, kdo by rád necestoval... emoticon Také bych jela, ale asi trochu pošetříme na rodinku a domek a také budeme muset řešit časem autíko, takže se spokojíme "jen" třeba s tím Řeckem...a i krkonoše by mi bohatě stačily, se přiznám emoticon
Jinak jdu hledat nové oznámko-to vybrané je super, ale nejde změnit barva oznámka. Takže bychom měli zelené oznámko a k tomu fialový text... emoticon emoticon
16. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 IP kocko emoticon
jake jste si vybrali oznamko? a zalezi vam teda na zelene barve oznamka...nebo na fialovem psani... emoticon emoticon emoticon asi ta fialkova, ze... emoticon
posli at se taky mrknu...zkus gajastudio... oni maji moc krasne a delaji i navrhy...
16. únor 2010 ve 20:56  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 ty jo ta GAJA má opravdu pěkné věci....
16. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 jojo..mam a opravdu delaji i navrhy podle predstav, aby ti vysli max vstric..
my jsme delali teda oznamko sami.....ale jinak bych vyuzila stopro Gaju. Ty ceny se mi nezdaji zas tak silene za oznamko, co?
16. únor 2010 ve 21:48  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 nejsou nejak silene, da se to..pokud nam ten kamos to oznamko neudela tak jdeme do nichemoticon
16. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Děkuji za tip. Jj, pošlu na mail... Mně to pěkně štve. Jsem zvyklá vše vybírat rychle (když už se dokopu) a teď vše předělávat emoticon Přemýšlím, že to někde zadám jako zakázkovou výrobu... No, uvidíme.
Jdu mrknout na ty stránky a spát - jsem K.O. emoticon
16. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
 hod mi take oznamko pls, rada bych na nej mrklaemoticon, dekuji...dobrou holky, jdu taky, musim se prospat poradne - zitra zas skola a zubar:-//

paa
16. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Máte ho tam emoticon
Dobrou.
16. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš