Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, jsem na cestach, tak pisu z telefonku... Klarko, dalo mi dost zabrat nez jsem prelouskala ten Tvuj prispevek :-) Ohledne priprav-no, zvladli jste toho fakt hafo. Gratulka. U nas ted nic noveho a tento tyden ani nebude...Vlastne jo-potvrzena restaurace, tak party stan nebude treba... Nehodila bys mi odkaz na ty webovky? Rada juknu ;-) Ohledne Tve skoly-no, nesla bych do toho. Radeji se nechat tepat blbou prof. a mit sanci, ze Ti to treba da...Co kdyz ji budes mit za rok znovu..? :-S Rozhodne z toho ale nemej takove nervy ;-) Chripajzna-koukej se vylezet... U nas vse O.K.-jen se ted s pritelem nejak potkavame :-( Tak mam styskaci |-| ale o to vic se tesim na vikend x-) Jdeme se znamyma na bowling a take planujeme vyletik. Skola-no, ceka mne jeste zkouska ze ZS, ale az nekdy v dubnu a nebo az za rok. Neresim. Statnice odkladam na pristi rok, tak jsem v klidu. My furt kvuli tomu chteli prelozit svatbu,ale nakonec si prelozim skolu :-N Zavody-jj, super. Ted o vikendu jedu zase na soustredeni. Ja to ted uz delam jen pro zabavu-driv jsem to brala moc vazne. Jo a zacala jsem zase "orbitrecit" :-D Preji pekny den.
Odpovědět
Teeeda, stale na cestach:-DD.. Jinak web mam napsany v albu - www.klara-stepan.cz. No ja prave jak mam ty nervy z te aj, tak se me ozyva zas zaludek a vraci se mi ty problemy vis?? A za to mi to nestoji..U aj se nebojim, tu udelam... Ale opravdu na ni nemam..No a s tim, ze bych ji pristi rok mela - to je dost pravdepodobne, kazdopadne ji pod rukama projde kazdy rok 300 - 400 studentu a navic budu mit jine jmeno:-), tak se to trochu zuzuje...Nemam z toho dobry pocit..ale jen o tom mluvim a myslim na to, zacina mi byt zas zle:-///...Jsem desnej nervak no, ale cas nevratim:-/.. No ja bych rada statnice pristi rok,ale uvidim jak mi to pujde no:-/..Vicemene dokud studovat jde, takproc ne, ze?:-) No tak to teda smekam lucy, ze orbitrecis:-))..ja bychmela abrocketovat a chodit zas na rehabilitace,ale zatim jsem se tam nejak nedostala se objednat nebo co...no musim ale ..musim zas neco delat:-)..za chvili bezim do skoly, minuly tyden jsem tam nebyla kvuli tem zubum, tak se tam docela i tesim:-)).. gratuluji k restauraci, tak je ted uz je to tedy jasne vsechno:-))ze?:-) ..my se teda s pritou taky vis mijime nez spolu jsme - on je vecne v praci a ja taky nekde litam...snad seto spravi no....o vikendu jedeme na chalupu na drevo, tak to budeme spolu:-) a v nedeli svatebni veletrh brno bvv, tak snad najdu nejake nausnice co hledam....:-) no a musime napocitat ubytko atd...ted se mi na to opravdu nechce myslet..... safra ja dnes pisi romany teda:-DD Tak paaaaa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, tak zase v rychlosti... :-| Jesteze nemate kecaci-bych nestihala docitat. V mobilu jsem rada, ze prelouskam ten jeden-dva prispevky...A to mam velkou obrazovku, ale neba mne to :-) Klarko, ta skola nejak dopadne. Ja uz tri roky mam, tak uz mi zbyva fakt malo. Nastesti... Jj, vse uz jasne-restaurace byla posledni..Teda vlastne jeste hudba...Ta neni potvrzena. Rano na mne cekalo mile prekvapko-CD s oblibenou hudbou na stole, tak uz hraje v aute x-) A to jsem si jeste objednala minuly tyden muzikal Hair-ma dorazit dnes, tak se take tesim x-) x-) x-) Preji pekny den. Ja nevim jestli kouknu-pres den asi ne a vecer je to tak na 50%-jako ja chci, ale treba vcera jsem zkolabovala uz v devet :-N Pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holciny, Klarko...webovky jsou super napad a moc hezke, pochval Stepu. Ja si vcera zmenila kytici..nebude mirrne previsla..ale spise trosku do kulata... no me snad je.ne...neco ja si vybrat..to je fakt horor. :-D Ted zas premyslim o jinem ucesu.. no proste..ze ja musim vzdycky neco mit... rict si jo, rozhodnout se a pak to stejne zmenim...... jsem jeste zvedava, co z veci na svatbu budu menit... :-p k me dokonalosti. :-D Jinak ja zacala delat take svatebni noviny...ale vrhnu se na to az o vikende opet..bo ted jsem fakt ko a tyden byl teda nabity jak pecka... uf. Hezky patek drahousci... Lucy.. nam taky dorazilo CD s hudbou.. Boney M a budeme je hrat v prestavkach, kdy kapela bude mit pohov...uz na to i trsame a fakt ulet... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, no, tak jsem vcera zase usla-ale byla jsem sama doma, tak muzu rict, ze jsem se naspavala na dnesek :-N My ted na svatbu nic neresime-casu dost. To CD je pro mne-ne na svatbu ;-) Mam rada muzikaly a tenhle v puvodnim zneni jsem chtela moooc dlouho, tak jsem si udelala radost 8-) Jj, webovky pekne, ale my nic takoveho delat nebudeme. Prijde mi to uz moc a preci jen-u nas se svatba neresi jako u vas ;-) Pekny den.
Odpovědět
Profilova fotka
co tim myslis.. svatba se neresi tak jak u nas... :-D :-D :-D :-D :-D ? Ja taky vcera usla jak spalek.. jeste jsem mrkla na Ulici na netu a buch buch..dneska jsem byla ve meste..tak jsem si koupila slunecni brejlicky... a nejake prkotinky...toz den je hned hezci... :-D nejake plany na vikend...?
Odpovědět
Ahoj holky!! To ja svatbu resim hodne, to je fakt:-)..Je fajn, ze si delate takhle hezky radost:-)..Já jsem dnes našla fantastické naušničky, tak jsou zamluvené do pondělka(pač jsem u sebe neměla penízky:-D)..Tak z nich mám velkou radost..Jinak poslední dobou létám jak hadr na holi, takže nestíhám jukat sem...Za chvíli jedem na tu chaloupku a v neděli návrat a návštěva svatebního veletrhu - tak jsem zvědavá... Kromě aj jsem se ted na školu hodně zaměřila, takže se snažím, seč můžu:-)..I přednášky navštěvuji:-)..A to je co říct:-)).Tak opravdu jsem na sebe teď pyšná tak trochu:-).. No nic, jdu balit.. Holky přeji kráásný víkend!!!!!! Pac a pusu :-D :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
spleen...potrebuju povzbudit.. a vy tu nejste... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu ;-) Copak?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Ty uz tu nejsi :-) No, s tim, ze ji resite hodne-no, resite...Proste mi prijde, ze se kvuli tomu moc stresujete ;-) Ja jsem to pojala spise jako prijemne posezeni s rodinou a prateli..ale zase to urcite budete mit "vymakanejsi" :-D Pred chvilkou jsme dorazili z bowlingu a z vecere...No, pujdeme na kute-zitra dalsi narocny den... Jo a na bowlingu mne opustily 2 nehty, tak musim v po na opravu...Drzely statecne 14 dni (puvodne jsem jim davala tak 3-4 dny), ale 8 kg kouli proste nezvladly :-D Dobrou a hezkou nedeli
Odpovědět
Ahoj holky!! MAky copppaaaak??? JInak my před chvílí dotazili z chalupy a po cestě svatební veletrh:-)..Tak už konečně i my máme organzu a nějaké kapky rosy a blbinky na výzdobu:-)..Slááva:-)!!No a ještě tam jedeme za chvili zas - pan ohledne bt tam rijede o pul seste - no a ja si u nej nechavam sit botky(luxusni:-)) a tak mu chci ukazat latku na to - snad klapne:-)..JInak jsem úplně kaput...:-/ Lucy bowling...safraaaaaaaaaaaaaaaa, to bych si taky dala rici:-)..No nehty mi u bowlingu nikdy nevydržely..Taky u mě mají životnost cca 7 dní:-).. No nic, valim dale, mam toho dnes jeste vice (vcetne navstevy rodicu:-):-)). tak zatim papaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte.. uz je to lepsi... dnes.. asi po vyspani se... :-D ale vcera tak nejak jsem o vsem premyslela.. asi to napadne nekdy kazdou.. ze jak to vlastne pak dopadne.. jestli cely ten den nebude fiasko.. jak se treba hoste budou bavit...a ze vlastne mame tak nejak vse zarizene.. ale proste jeste tomu dat ten smrnc.. v noci se mi zdalo o svatbe.. zenich me uz videl pred obradem.. kapela hrala hrozne... :-D toz srandy kopec..ted se tomu smeju... ale vcera fakt spleen... Lucy..diky, uz jsem tu fakt nebyla Klarko... tak bezva.. postupujete dal a dal... Ted si tak rikam.. ze fakt jde jen o nas dva... nebudu se otacet na pocity jinych.. by me jeblo... ale jen na moje a Misovi.. proto mame svatbu tak,jak mame.... holky, mohly jsme se vdat fakt nekde u more na plazi.. a byl by klid..pak udelat jen neco malo k zobnuti a basta fidly... stres by odpad... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
maky: tak to jsem rada, ze je jiz lepe....no jo..mas pravdu se vsim!!jako je prece jasne, ze vzdycky to bude jen o vas dvou - bohuzel to ale nekdo bere tak, aby to bylo proste nezapomenutelne i pro ty ostatni(treba ja to tak beru - nebo spise jsem brala)... No a jak čas plynul a my všechno chystali a zařizovali, tak me je to vsechno ted uz docela fuk:-DD..Ano,porad hodne veci resim,ale uz ne zdaleka tolik a tak intenzivne jak bylo zezacatku v planu:-).. A jsem rada..Pro me je dulezite - no vlastne verim, ze pro nas vsechny:-) - byt "hvezdou" pro toho jednoho clovicka:-).. Jo a s tema snama - taky se mi zdavaji - nemam saty(litam ve spodnim pradle:-D), pak nedojela kapela, nedojel zenich, rodice, kytky desne, vyzdoba zadna nebo se chysta doslova pet minut pred:-DDD..No jeste nebyl dobrej sen..:-)..a povidala jsem si o tom s rodici a ti rikaji, ze je to dobre - ze to znamena, ze se vsechno povede tak jak ma...:-)tak snad:-)jen me porad trochu trapi to pocasicko teda:-/..ale musi byt pekne!Bude a basta:-D! Jinak preji krasnou dobrou noc, juknu zajtra:-) paaa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, no, my jsme uvažovali o tom vzít se někde na pláži, ale naše by to mrzelo a udělali toho pro mně dost... Tak jsem zredukovala pozvané jen na ty co tam opravdu chci a neřeším "co by se mělo"...Takže místo tetičky z Horní-Dolní, kterou jsem viděla dvakrát za život, jsem si pozvala o to víc přátel.... ;-) Doporučuji-je úžasně osvobozující se odpoutat od toho "měla bys" nebo "nevěsta musí"...Nemusí... :-) Snad jste si ten víkendek krásně užily-my jej měli pohodový, nesvatební (i když-objednali jsme dortíky :-N ) Klárko, jj, bowling byl fajn-málem se mi povedl "hatrick"=3 nuly za sebou :-D Já vždy mám nejlepší první hru a pak jak už mně začíná bolet ruka, tak pomalu odpadávám... Pěkný den Vám přeji. P.S.: Jo a vlastně ještě jednu věc jsme "zařídili" (=tatínek)-oznámil tomu našemu známému, že mi hraje na svatbě...No, jsem na ně zvědavá, protože to je partička naprosto úúúúžasných lidí, ale amatérů (no, moc dobře fakt nehrajou)...Táta prohlašuje, že mají i nestálé složení kapely (tzn.kdo přijde, ten hraje) a že písniček znají jen pár, ale že když jednu zahrajou za večer 3x, že to stejně nikdo nepozná...že je pokaždé origoš :-D Za měsíc hrají na nějaké plese s námořnickou tématikou, tak mu říkal včera do telefonu, že to je super, že budou mít nacvičené námořnické písně (oni vždy trénují na jednu akci dooost dlouho)-takže se máme také na co těšit :-D :-D :-D Hudba asi bude stát za prd-nebo bude min.originální-ale za tu srandu nám to stojí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě dodatek-2 měsíce, kočky ;-)
Odpovědět
lucy:hahahahaha:-) pobavil mě tvůj příspěvek s tatínkovými kamarády námořníky:-)..to tedy musí být opravdu sranda - pak musíš poreferovat:-D... Ale je fajn, že jste zařídili další věc že??Dortíky a hudba...zásadní věci:-). Jinak musim teda říct, že souhlasím s tebou co se týče - nevěsta chce a nevěsta musí. Štěpán na svatbě (pro mě nesmyslně samozřejmě) chtěl jednu svoji "kamarádku" (samozřejmě že to byla bejvalá) no a ta ho taky zvala na svatbu a on ji mermomoci dle etikety chtěl tedy pozvat taky - jenže Klárka řekla"nenene", na toto opravdu nemám nervy a navíc několik desítek příspěvků zpět:-D jsem Vám o ní psala jak do mě hustila, že nebudu nic stíhat apodobně. No krása... Takže to je jen jedna z několika lidí - nemluvě o mých dvou bratrancích, se kterými se absolutně nestýkám - které jsem prostě nepozvala(které jsme nepozvali), protože chceme mít klid a pohodu, že??:-D Je mnohem lepší mít víc přátel, než spoustu "klepen" z Horní Dolní jak říkáš:-D.. Jinak dneska to bude ve znamení školy, kamarádek, klepů:-) a možná i trochu svatby:-) - ale zase se mi zdálo o výzdobě a fakt potřebuju na to chvíli nemyslet:-D. Co Vás ženy čeká tento den - potažmo týden?:-)
Odpovědět
jo a ty dva měsíce: uááááááááááááááááááááááááááá:-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hojda, Marilko, oni nejsou námořníci :-D Jen hrají na plese s touto tématikou... ;-) ale oni vždycky hrozně dlouho secvičují, tak si myslím, že nic jiného stejně hrát nebudou :-D No, jsem na to zvědavá. Jsme uvažovali jestli nezaplatit "normální" kapelu, ale necháme to tak-myslím, že veselo bude dost... K tomu přidáme pár CD a je vyřešeno :-N Jj, také jsem to právě proškrtala o ty, kteří mně "také pozvali na svatbu a tedy bych je i já měla pozvat..." Resp. jsem probrala tu svoji část hostů-přítelovi jsem do toho nemluvila. Proč tam chtěl bývalku..? =-) To kdyby měl přítel zvát bývalé, tak se nám tam snad jiní hosté ani nevejdou :-D Na svatbu dnes prď-vypni...Když už se Ti o tom i zdá... ;-) Dnes? Práce, práce, práce, koník,procházka s psíkem, honění freťuchy po bytě, snad oprava/nové nehty...No, uvidíme...Jako každých 14 dní chodit nehodlám... 8-( Asi na chvilku omezím ten bowling :-N Pa
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme zdarne dopocitali sumu a uz teda do toho nedam ani kacku.... :-| je to des.. kolik co vsechno stoji...jinak jeste je teda potreba koupit nejake to spodni pradlo atd..ale to jde uz mimo rozpocet..jiinak by toho meho kleplo.. a svatba by nebyla.. :-D Lucy..ta kapela zni dobre... to muze byt prca... :-D taky pridame nejake CD a je to hotovka...zadny jakypak copak.. :-D Vidim, ze mate hodne planu na dnesek..to ja jsem trosku pouklidila,chvilku hodim cumendu do ucebnic a je to. Ve ctvrtek ma prijet segra se svojim...tak se uz tesime..vymyslime vylety.tak snad pocasi bude OK. Jinak holky.. fakt myslite, ze bude lurit na toho 15. kvetna? Mne by snad trefilo... bo na zamku, kde mame svatbu, je zakaz vjezdu mot. vozidel..takze po svych.. no a kdyby prselo...tak oj.b jak svina...no snad ne..uvidime.. at se dari sikulky
Odpovědět
Profilova fotka
těžko říct jak bude..snad o.k. mrknu večer-ted čekám na poště a vypadá to,že se na mně po 40-ti minutách dostane i řada ... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlavne vydrz prtka.. vydrz.... :-D cekas na satecky a boti????
Odpovědět
holky nemuze prset - proste nemuze!!!!!!...jinak lucy tak nejak mi doslo, ze nejsou namornici - zapomnela jsem to dat do uvozovek:-D. Jinak bejvalku tam chtel proto, ze jsou porad kamaradi a ze ho zvala taky no..ale toto nedopustim ani omylem:-D... no maky s tou sumou mi ani nemluv....dneska prisel Stepula domu a hlasi me, ze (mame auto na oprave) auticko ma v prd*li spojku, brzdy, prevodovku a celou elektriku, takze si za opravu zaplatime pekne dvacet tisic Kč. No ja myslela, ze me odvezou..jeste ted silim pri tom pomysleni!!Aleco se da dleat..jen opravdu netusim, kde ty penize vezmeme..To je v riti! No, safra...jsem se ted zas rozhodila hergot... ]-( ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je teda fakt v ri.ti... kde brat a nekrast, ze? snad se to nejak vyresi..nebo nekdo vypomuze..... co treba banka.. pozde v noci...hm :-D :-D :-D zadne bejvalky... kamarad nekamarad.. nic.. ani omylem jak pises... hlavne dychej Klarko.. dychej.. neboj... vsechno dopadne dobre... ja se taky snazim dychat... :-D no zatim spis sranda.. nez relax... :-D
Odpovědět
no maky dycham jak se da....je to des ale...no snad vypomuze maminka - pac jinak bysme se mohli fakt vybavit nejakymi kuklami a jedem:-)....ale co se da delat - auto potrebujeme, tak se to nejak udelat musi no...sakra prace to to prislo v super dobu teda... ..no jinak me taky chybi spousta veci jeste - no a spodni pradlo je jednim z nich:-D...botky mam zatim jn zamluvene, jesteze mame aspon neco na stul - no a saty na prevleceni nemam vubec:-D...nechci na to myslet:-DDDD nebo spis:-////// - tezko rict co ted:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jste mně pobavily :-D dýchej, dýchej-jak u porodu :-D No, pošta děs běs...a dámy-pro pobavení-šaty a ani boty ještě stále nemám... ;-) Už se nerozčiluji...Šaty tu měly být k poslednímu únoru, paní jsem napsala pár ostřejších mailů a teď už snad jdou EMS-kou směrem ke mně...Ovšem to by je nesměla posílat s Českou poštou-EMS-ka už jde 4 dny! Dnes mi paní na přepážce poradila ať počkám do zítra 8-( No a botky-chybka v objednávce-jelikož firmě do toho vlítla celozávodní dovolená-a všechny objednávky ze 2 týdnů jaksi přeskočili či pozapoměli vyrobit a zdržení 3 týdny :-p :-N Takže dámy-mně už nepřekvapí nic 8-) Zpočátku mně točily ty šatky-to proto, že jsem na ně byla fakt zvědavá, ale teď už se tomu všemu jen směju..A to ještě až vám písnu do IP název kapely, pochopíte, že tahle svatba bude jedinečná... Ohledně autíka-to mně mrzí, ale holt když se s... :-| Bejvalky nebrat, příťa naštěstí takovýhle nápad nedostal :-N Prádlo mám pouze to pod šatky. Původně jsem měla už i na noc, ale nějak jsem ho už začala nosit :-S Takže znovu a lépe...No, já si stejně myslím, že padneme "za vlast". :-N K počasí-no, pršet může, ale ať je to alespoň jen nějaký deštík a ne slejvák, kroupy, ... Bych nevím co dělala-já jsem docela teplomilnej tvor...
Odpovědět
nesmí pršet - si nedokážu představit, jak by ten náš venkovní obřad dopadl:-DD..jinak lucy pošta je ouplně na prd ...už týden čekáme taky na zásilku..děs běs . ale ještě to není 14 dní jako ty:-)...no, jdu nco dělat nebo mě ty myšlenky ukoušou:-DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
do května času dost-to snad i česká pošta zvládne...jako ona to i paní co je šila poslala dost pozdě,ale ted čekám už jen na tu poštu... klído at prší-na svatbě nezáleží,ale na tom co bude po ní moc. Já dnes dostala malý dárek-prostě jen tak pro radost,k tomu nakoupil, umyl nádobí, já zatím poklidila.Ted mi venku v chumelenici dolejvá vodu do ostřikovačů...kdyř nám to takhle bude fungovat za 10 let,tak at v květnu třeba sněží ;-) Odpadám-jsem vzhůru od tří... pa a přeji pěkný zbytek večera
Odpovědět
lucy...tak to tedy ano....at padaji klidne trakare kdyz to bude takto ;-) :-) kráása:-)...no jinak dnes zkouska ucesu devcata:-D..tesim se! zatim paaa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no take at je to radsi tak, jak psala Lucy... ale tak hezke pocasi by stejne byt mohlo... :-D Klarko.. tak to pak pisni, jak to dopadlo.. jak se vlastne chces nechat ucesat.. nejake napady.. protoze ja mela tak vlasy do strany a lehce zvlnene a jeste premyslim o jinem ucesu.. tak nevim... na drdoly se ale necitim.. spis neco tak vzdusneho... jemneho... no uvidime. jo a kocky poslete mi cislo na vas.. kdyby nahodou nekdy neco a ja vas chtela treba prekvapit smskou ci telefonem... :-D posilejte do IP... pocasi teda dnes ve Skotsku nic moc.. lehce zatazeno, asi bude luuuurit.. ale tak zejtra uz by melo byt hezky.. toz ja se v tom teda nevyznam.. teda aspon to rikali v televizi... :-D to je dobra hlaska.. rikali to prej v televizi... :-D :-D :-D tak to je na tuty.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko,pak dej vědět jak to šlo. Markét,jj,pošlu-není problém. Mně už dorazily ty šaty. Zklamání. Pohledově O.K.,ale necítím se v nich :-S ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?