Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Katwind, to budeš za chvíli čokoládová :-) :-D :-D jo placení, to já taky miluju ze všeho nejvíc :-D :-p 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty, včera jsem byla na prohlídce,drobek roste, všechno OK, zaklepat, pan doktor mi vypsal těhuprůkazku a nadšeně mi vytiskl povedený obrázek z ultrazvuku. neodolala jsem a přidala do alba :-)
Odpovědět
Gratuluji corsivanko, není nic hezčího než nosti v sobě takového drobka... ;-) už se taky moc těším až se nám zadaří :-N
Odpovědět
corsicanka: právě jsem koukala do alba na fotku, moc gratuluju! Je už vidět co to bude??
Odpovědět
Omlouvám se za chyby v příspěvku....stíhám to při práce, tak se sem tam uklepnu, ale pochipit se to snad dá.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ljd, díky a přeju, ať to vyjde. snažíte se dlouho? kstablova, na to je ještě moc brzo. fotka je hooodne zvětšená. ve skutečnosti má asi 17mm. stačí, že jdou vidět 2 ručičky, 2 nožičky... :-)
Odpovědět
Corsicanko, taky jsem mrkla do tvého albíčka, gratuluji, drobek je fotogenický už teď ;-) Gratulujuuuuu.
Odpovědět
Corsicanka: No už nějaký ten týden to bude, možná už i nějaký ten měsíc, ale zatím to není zase tak dlouho, a možná tomu nepřispívá ani stres v práci a to, že na to oba dost myslíme, potřebovala bych opravdu hodně vypnout, a myslím, že nejenom já, ale i můj skoromuž...letos máme hodně životních změn...přítel se dal do podnikání, tím pádem skončil ve staré práci, chystáme svatbu, u nás v práci je toho taky hodně a ještě chystáme naši vysněnu svatbu....miminko necháme osudu a když se zadaří o to víc to bude šťastnější zjištění :-)
Odpovědět
ljd, no jasně, nehroť to, ona si to příroda zařídí v ten nejlepší okamžik;-) Corsi, jdu mrknout! ;-)
Odpovědět
Corsi, krása x-) x-) Moc blahopřeju a opatrujte se! ;-) Moje dvě kolegyně z práce jsou také v 9. týdnu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky, zdraví a psychická pohoda je to nejdůležitější. hlavně být v klidu je někdy těžké, kdy má kolem sebe člověk v práci kretény :-| ljd, nám se to taky povedlo za 4 měsíce. Připadalo mi to nekonečné, ale pak si řekneš, že to byla chvilinka a fakt není kam spěchat.
Odpovědět
corsicanka: O to víc ti gratulu když vám to trvalo tak "dlouho"... ;-) Museli jste být hrozně šťastní když jste to zjistili....a vpráci ti kreténi opravdu jsou....ale to je´asi všude stejné a člověk to tak nějak musí vypouštět jedním uchem dovnitř a druhým hned ven, jinka to asi nejde.... :-( Ale díky pomáhá mmi slyšet, že to není jenom tak a že nemám mít strach.... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ljd, jo je to skoro jako zázrak,když si člověk uvědomí, že vajíčko je připravené jenom asi 24 hodin, že spermijky nemusí být nejpohyblivější, že spousta lidí je podle lékařů v pořádku a pořád nic, atd atd. to už by bylo na jinou diskuzi. Uvidíš, že to taky zničehonič přijde. jak mi to nedávno psala maali a měla pravdu. a když ne, tak už je zdravotnictví tak daleko, že se to jednou určitě povede. Přijde mi hloupé radit, aby na to člověk nemyslel. protože zakázat si to opravdu nejde. Prostě si užívejte to období, že se nemusíte chránit a něco by z toho mohlo vzejít... ;-)
Odpovědět
gratuluji k miminku, taky jsem byla v 9 tt ale minulý měsíc jsem potratila. je tu někdo z Mostu nebo oklí kdo se bude vdávat za měsíc?
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím se do klubu dubňáků, mě to čeká 28.4.2007.Řešíte problém z šaty, já mám velikost 38/40, a u nás jsem našla v poho ( teda uviděla jsem jedny a řekla jsem, že mi musí být) naštěstí jsou, ale co se týká korzetových tak jdou o 2 čísla dopředu a 2 dozadu ( tak mi to bylo řečeno v salonu) :-N
Odpovědět
Jake : to s tvým miminkem je smutný... :-( Ale teď musíš myslet pořádně na svatbu, aby ti bylo líp (věřím že to jde jen těžko) ale bude líp :-) :-) :-) určitě a teď ti přeji hodně štěstí dál...
Odpovědět
Clio, vítej mezi námi :-) máš vybrané moc pěkné šatky, v těch budeš kočanda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé děkuju,jsem s nimi opravdu spokojená a padnou, tak to je super. Ještě to chce ale doladit pleť takže mě krémy, solárko nebo něco nemine...už se těším fakt, zatím je nikdo z rodiny neviděl tak to bude překvápko pro všechny.
Odpovědět
Profilova fotka
jake, to mě fakt mrzí. Taky mám od začátku strach, aby se mimi udrželo. bohužel to nijak neovlivníš. clio, šaty máš opravu moc pěkné. Moje jsou hodně podobné. mačkaný materiál, smetanová barva a látkové květy přes rameno. jen jsem nenašla jejich fotku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Corsicanko - gratuluju k miminku a držím palce, ať se vám oběma dobře daří. Nějak jsem neměla čas přispívat, ale sleduju to tu. Už mě začíná chytat deprese. Minulý týden jsem viděla jít na Karlově nám. nevěstu a málem jsem šla do kolen, když jsem si uvědomila, že už se nám to blíží. Často mívám hrozné sny o svatbě a tak si říkám, že to určitě dobře dopadne. Teď jsem nemocná a tak dodělávám jmenovky, lepím krabičky na výslužky, lámu si hlavu nad zasedacím pořádkem a řeším jídlo. Milé Dubněnky, držím palce, ať nám to všechno bezva jde a vše se daří.
Odpovědět
Profilova fotka
CORSI, moc krásný mrňousek.Musela jsem zvědavě nakouknout taky :-D Než se rozkoukáš, tak tě bude pěkně kopat, jak tomu je od pondělka u mne.Pořád jsem čekala kdy to přijde a pak večer to začalo.Je to ale super pocit a i Míra už měl to štěstí, že to cítil :-) A teď než se rozkoukám, tak šup na porod a je po kopání :-) Ale holky, taky se musím pochlubit.Včera mi přivezl ukázat jak bude vypadat postýlka.Dávám to na koníka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzkap, díky a ze svatby si nedělej hlavu. Jak přišlo mimi, tak to vidím všechno trochu jinak. Kytičku do vlasů nakonec mít nemůžu, protože na šatech už mám dost výrazné kytky a bylo by to přeplácané. příští sobotu jdu na zkoušku účesu a už jsem moc zvědavá, co z toho vyleze. Na dozdobení mi budou stačit jenom nějaké perličky nebo jemná čelenka. a nejradši bych učesaná zašla vyzkoušet šaty a závoj. Stejně mi musí upravit délku... maali, to je super. a ve kterém týdnu začal kopat? a už víte, co to bude?
Odpovědět
Zuzkap, brzy se uzdrav ;-) .... máš aspoň čas si všechno připravit beze spěchu. Já jen lítám z práce domů a cestou se snažím něco okouknout, zařídit, nakoupit, ale už vůbec nemám energii něco doma tvořit :-( , na to mi zbývají jen kousky o víkendu.
Odpovědět
Holky včera jsem teda měla den blbec! Musím se tu "vybrečet". ztatila jsem totiž flash dick, kde jsem měla všechno ke svatbě - rozpočet, adresy, zasedací pořádek, pozvánku ke svatenímu stolu, meníčko a hlavně fotky :-( :-( :-( ... bohužel nemám zazálohovanou poslední verzi souborů, takže jsem tak o 10 dní zpátky - bééééé.
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi, pohyby cítím od tohoto pondělí a to jsem dnes 22+2 tt neto tak nějak.Po každé kontrole mi připadá, že to je jinak :-D ELPO, tak k tomu snad nemůžu říct ani že je mi to líto,protože tose nedá ani vyjádřit ;-( ;-( .Ale nevzdávej to, najde se, uvidíš!!!!!!!!!!! Potěším tě alepoň tím, že jsem ti poslala včera to naše oznámko do sbírky ;-)
Odpovědět
:-) Když to tady tak čtu, tak se musím smát, protože jsem na tom úplně stejně jako vy, pořád přemýšlím co ještě a kde a za kolik a hlavně kdy a jestli všechno bude ok...utíká to, teda apoň co se příprav týče.... :-N Je to jedna velká šílenost na kterou se s přítelem už moc a moc těšíme.... :-) Ale včera jsem si byla pro prstýnky a jsou opravdu ještě krásnější než jsem čekala a doufala....dneska jsem si vytvořila album tak kdyby jste se chtěli podívat na kominaci chir.oceli a stříbra, tak prosím je k dispozici ;-)
Odpovědět
Maalinko, díky moc oznamko :-) a za podporu.
Odpovědět
Maalinko, ta flaska by už mohla být jedině u taxikáře, který mě vezl z večeře a to by byla velká náhoda, kdyby mi ji vrátil. Volala jsem sice na dispečink, ale moc nedoufám. I když naděj chcípá poslední, že? ;-)
Odpovědět
LJD - prstýnky jsou hrozně zajímavé - vypadají hodně široké - tipla bych si tak 6mm.
Odpovědět
ELPA: No myslím, že tak nějak, zprvu se mě zdáli taky dost široké, ale začínají se mi líbit čím dál víc.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?