Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
elpo, ráda pošlu, čekám adresu;-) jinak jsem tu dnes nebyla a docela dost příspěvků, je vidět, že začíná být stres a nechceme v tom být sami :-D však to je dobře samozřejmě... Ad hudba, nám matrika nabídla varhaníka a seznam písniček, který můžeme vybrat. Pokud nevybereme, můžu se spojit přímo s ním a domluvit se s ním, co zvládne jiného. Když ani to, můžeme tam mít cokoliv a kohokoliv svého... Vybrali jsme ale z toho seznamu, pochod od Wágnera a pak 4 písničky. Ale vnímat to stejně nebudeme, to říká fakt každý:-) a kameru nemáme, takže to neva, když se zrovna tohle trochu nepovede:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, jak to tu tak čtu, tak začínám přemýšlet, že písemně mám domluvené JEN šaty!!! Kytka by problém nebyla, ty jsou k dispozici celý rok, ale na sál ani na hudbu, fotografa, kameramana žádný doklad o tom že jsme se domluvili nemám! :-N Tak teď se budu měsíc modlit ať příjdou ]-( Ale jinak kliiiiiiid 8-) Kolikrát si říkám aby to bylo už za námi. V kostele budou hrát varhany, hudbu si budem domlouvat až 4 dny před svatbou... ale žádný seznam nám nedali :-| tak to budem muset zvládnout vybrat namístě Holky za měsíc v tuto dobu už to budeme mít zasebou!!! Malicek: svatbu máme 14. ale u Nového Jičína, ale OV trochu znám :-)
Odpovědět
katiz, neboj, já také nemám doklady...mám jen na šaty, na obřad (z matriky i ze zámku). Jinak hudba, fotograf, ktyky...jsou jen na dobré slovo, že přijdou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím! Já mám koupené šaty a boty. Můj kocour 8-) má oblek a koupíme ještě košili s kravatou, nové botky a bude to. Ostatní mám jen ústně domluvené. Já myslím, že nikoho nenapadne nám mírně pokazit svatbičku tím, že něco slíbeného nesplní. Takže v pohodě....neřeším. Perada: Se skříní počkáme až po svatbě.........podle toho jak bude finančně náročná. Ale my se moc nerozšoupneme........máme to zatím pod kontrolou ;-)
Odpovědět
ELPA: Jeslti chceš ráda ti ho pošlu, jen napiš adresu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, je to bezva napad s tema oznamkama
Odpovědět
Ahoj holky, taky nemate cas? :-D chci se zeptat, kolik mate rozpocet na svatbu? My mame necelych 40 lidi a kdyz pocitam a pocitam, tak to leze astronomicky nahoru :-S To furt clovek rika, mam to jednou za zivot, tak cooooo, ale puvodni rozpocet sme presahli o dost. Puvodne sme mysleli ze sakumprdum se musime vlezt do 60 tis. (i s ubytováním pro 22 lidí), ale jak rikam, sto to jisti ;-) mate to nekdo taky tak??? :-)
Odpovědět
Misaungerova - ja je sbiram už hrozně dlouho, vlastně od doby, kdy se začaly vdávat kamarádky kolem mě :-)
Odpovědět
Mallory, já Ti říkám zcela upřímně, že to úmyslně nepočítám! Některé blbůstky kupuju už dlouho, ale u každé si říkám, je to jen pár stovek...kolik to je však stovek nakonec, to nechci vědět. A mazec to začal být až teď, poplatit koláčky, hudbu, kytky atd... Je to několik desítek tisíc dohromady...nechci vědět:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: delam to mejak podone. Drobnustky nepocitam. Jinak podle odhadu celkove asi 40 000.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak ode dneška za 19 dní budu vdaná paní, jen jsem smutná, přítel musí odjet v dubnu na školení, od pondělí do středy a v sobotu je svatba, jsem z toho zklamaná, ale co se dá dělat... budu na vše sama, tak snad to zvládnu.
Odpovědět
Apfele, týjo, 19 dní, to je nářez!:-) Já tedy asi za 33:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem zase tady a koukám, že duben 2007 má zase pár nových tvářiček.Moc zdravím a ZÁVIDÍM.Asi vám to budu psát do konce dubna. U nás se o víkendu promítaly fotky našim a sousedům.No z tisíce fotek jsem udělala výber asi 260 a všichni pořád říkali a tuhle tam nemáš a tuhle taky ne :-D :-D tak to vysmahnu dohromady a můžou si na to vzít dovolenou než to zkouknou.Ale pěkně jsme se u toho nasmáli, jak si každý pamatuje něco a dává se to dohromady.Už se těšim, až bude hotové DVD, a uslyšíme i ty kecy :-D Jinak k té hudbě.My měli shodou náhod vše od Karla Svobody.To jsem zjistila až doma, když jsme to probírali, co budou hrát. Takže to bylo Stín katedrál, Lásko má já stpůňu, Tři oříšky pro Popelku a svatební pochod.Ten jediný si pamatuju, že jsem slyšela, jinak to ostatní jsem ani nevnímala.Tak i proto se těšim na video:o)) Elpo, oznámko ti taky ráda pošlu, čekám adraesku do IP ;-) :-) Apfliku, co když se na tebe přijdu podívat.Mám to z Písku kousíček ;-)
Odpovědět
Maalinka, adresu jsem ti písla a díky moc předem za rozšíření sbírky. Taky všem ostatním příspěvatelkám :-N :-D moc děkujiíííííí.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím! Elpo, nic neslibuji, ale pokusím se ti oznamko poslat:-D Mallory...........Máme 33 lidí a vidíme to tak okolo 40 litrů. My to máme za 41 dnů.........to je ještě času ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím takhle při pondělku. Zrovna o víkendu jsem se dala do počítání kolik nás to už stálo a ještě bude stát a raději jsem toho nechala ;-) ... my s přítelem to máme asi do 40 tis ... zatím, ale hostinu a ubytování pro 13 lidí platí rodiče. Jinak nás bude do 30 osob na oběd a pak asi ještě dorazí pár lidí večer. Elpo oznamko ti taky ráda pošlu, písni adresu. :-) My jdem na úřad zítra, tak jsem zvědavá co nám nabídnou za hudbu. Ale je pravda, že asi budu vnímat jen začátek svatebního pochodu a pak až možná konec. Když jsem dělala předtančení v Lucerně na jednom maturáku, tak jsem si pamatovla nástup a pak se probrala až uprostřed tance, co jsem dělal do té doby nevím, ale nikdo nic neříkal, tak jsem asi nic nezkazila. ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem teď koukala na seznam členů a už jsme tam!!!! Kdo má nejblíže svatbu .... už je tam duben, zatím jen do 6, ale je tam! Páni, tak teď už je to fakt blízko... ;-) :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Mě už se to taky blíží... za 19 dní, už aby to bylo. Včera jsem dodělala jmenovky na svatební stůl, ještě sehnat miláčkovi boty, košili a kravatu a snad to bude všechno... jenom aby nám vyšlo to počasí ;-)
Odpovědět
Holky, tak do naší svatby zbývá: 1 měsíc, 8 dní, 14 hodin, 3 minuty :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přidávám se k dub%načkám, epli, klidně ti oznámení pošlu, jestli nevadí, že je to domácí výroba :-) v kolik se vdáváš? ja na tvrzi ve 13 ....
Odpovědět
Tak já to mám sice až za 40 dní, ale taky ještě v dubnu, ale je to pro čekání strašně dlouhá doba :-( ...ale pořád věřím, že by na konci dubna mohlo vyjít počasí a taky nám to pěkně vyjde na skoro máj lásky čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, taky mi pošli adresu. jedno oznámení nám snad zbude. V pátek jsem byla pracovně pryč, ale přítel si aspoň zajel ke švadleně na zkoušku. Sako zatím ušila z jiné látky a prý mu celkem sedělo. Hlavně, že už se to hýbe :) Ještě nějaké ty boty na něho sehnat. Jinak nám už zbývá jenom objednat dorty, kytku, myrty, auto, domluvit se v restauraci na jídle a dodělávám nějaké drobnosti (výzdobu na auto, kabelku, nastřihat něco na dna papírových krabic...). Na matriku taky ještě musím zajít. poplatek za obřadní síň ještě nemáme zaplacený, nahlásit svědky... a k obřadu si můžeme na CD přinést dvě vlastní skladby. Jednu pořád nemůžu vymámit od známého. pak to hned vypálím a doufám, že jim to bude hrát :)
Odpovědět
Lastovko, domácí výroba vůbec nevadí, my to tak máme taky, aspoň je to 100% originální ;-) Adresu ti písnu adíky moc předem. Jinak my se berem na zahradě hotelu Na Zámečku taky ve 13 :-D
Odpovědět
ahoj holky, nám zbývá 19 dní a na to jakej jsem kliďas už mě to dost znervózňuje :-D . Holt Velikonoce už jsou za dveřmi.
Odpovědět
Kstablova, to je dobře žes přišla mezi nás, kliďase tu potřebujem jako sůl :-D
Odpovědět
LJD - já na dobré počasí taky spoléhám - máme obřad venku :-D :-D Ještě chci pro jsitotu objednat bílý deštník, jako odpuzovač deště :-o
Odpovědět
ELPA: Tak mi napiš jestli to zabralo a měli jste počasí jaké jste chtěli...ať si ho můžu taky rychle někde sehnat :-D :-p
Odpovědět
elpa: no jo, jenomže já už trošku vyšiluju :-D o víkendu nám oznámila přítelova babička a strýc, že nejodu na svatbu, a důvody byly velice výmluvné... ]-(
Odpovědět
Kstablova - nic si z toho nedělej, aspoň ušetříte :-N Ale teda ty důvody, ty by mě fakt zajímaly, to myslím vážně, na co se jako mohli vymluvit???
Odpovědět
elpa: přítelova babička je děsně pobožná a tak neuznává žádnou svatbu, která není v kostele - my ji máme v palmovém skleníku. Ovšem mnohem lepší důvody byly, že v tom skleníku není WC (copak v kostele je? navíc tam WC samozřejmě je, jsou tam taky nějací zaměstnanci že). Další důvod byl, že to je blbý, když se bude muset jet jinam na hostinu (copak v kostele se dělají hostiny? taky by musela jet jinam). No a do třetice tomu dala korunu, 7.4. je fakt blbý datum, jsou Velikoncoe a ona bude uklízet (na naši poznámku, že to může dělat 6.4. nereagovala) .... aspoň že se teda už konečně vyjádřili, do teď jsme nevěděli jestli pojedou nebo ne a tak nemohli pořádně zorganizovat zasedací pořádek, dopravu pro ně atd) ach jo :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?