Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
apfele: teda máš nádherný šaty. Ta tmavá je černá nebo tmavě vínová ? Teda fakt super! Taky jsem toužila po "tmavých", nakonec jsem vyměkla :-)
Odpovědět
kstablova - koukam babicka je fakt husta... ]-( :-p
Odpovědět
zirafka105: nejhustěší z nejhustějších :-D :-D , ale věřím tomu, že jsou i horší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kstablova: ta tmavá je tmavě vínová. Chtěla jsem se vždy vdávat bordo bílých šatech, ale nějak mi žádné nesedly, takže byl měnší kompromis :-) A bordo jsem zvolila v decentní podobě.
Odpovědět
Profilova fotka
kstablova, nic si z toho nedělej. Stojí ti za to mít někoho takového na svatbě? Mám podobnou zkušenost. Minulý týden jsem tu psala, že můj děda taky řekl, že nepůjde na obřad, protože není v kostele. Ale na hostinu už by šel :) Osobně si z toho vůbec nedělám hlavu. Beru to tak, že to jsou staří lidi a svatbu si užiju i bez jejich přítomnosti.
Odpovědět
apfele: já teda chtěla černobílé, ale ta vínová na Tvých šatech se mi zdá hodně tmavá, takže se mi moc líbí. Fakt super!
Odpovědět
Kstablova - to je síla. takhle blbé důvody by jeden nevymyslel, buď ráda, že je tam mít nebudeš, furt by jen něco kritizovali a kazili atmosféru i náladu.
Odpovědět
holky díky! Jste zlaté ;-)
Odpovědět
Corsi, tvůj děda je taky báječný :-) to je jako kouzelný dědeček :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, je to smutné, ale nikdy se k nám vnoučatům moc pěkně nechoval. Babička si s ním užila svoje. sama s děckama na hájence a on věčně v lihu. Po smrti babičky si uvědomil, že je sám a teď stojí o naši společnost. Dřív jsme mu byli lhostejní. Je to děda, ale beru ho s rezervou.
Odpovědět
Corsi - nechtěla jsem se tě dotknout, promiň. Tohle mě ve snu nenapadlo. V tom případě buď ráda, že nepřijede. To chování, které popisuješ, se mi tedy se zbožností taky nesrovnává. Holky - objevila jsem na netu deštníky: http://www.simmy.cz/product.html jsou báječné, tam si 100% vyberu i kdyby ne na svatbu :-) favorit je 0122 smetanový
Odpovědět
ahojky,všechny vás moc zdravím,taky se mi to pěkně blíží 14.4. :-) ,tak doufám, že to bude vše v pohodě.Zatím to vypadá docela divoce.Hlavně ze strany ženicha :-p .Je jich strašně moc a všichni se tam strašně hrnou,i ti co jsem v životě neviděla.No když je tam jídlo zadarmo :-D - zadarmo i žloutenku.... Už mám oznámení i pozvánky ke stolu.Dělala jsem je sama amyslím, že to docela ujde ;-) . Ženich už má vybrané kytky,pro všechny - mne,družičku - naši malou, do kloupy a samozřejmě pro maminy.Jenom to zajdu zhodnotit :-D .Hudbu jdu domluvit příští týden,ksme totiž nemocné,takže to musí chvilku počkat.Ženich má akorát boty :-D :-D ,ale oblek je vybraný,akorát se mi nelíbí žádná košile.Můžete mi někdo z Ostravy poradit super obchod na košile a kravaty??? Jeden je v Hypernově,no ještě tam zajdu jednou a snad něco vyberu,potřebuju to už na pátek,ať to můžu doladit s barvou kytky. Jo já taky nemám od nikoho žádnépotvrzení,akorát na šaty,jinak vše je domluveno ústně. Musím končit přijede mi sestra,všechny vás zdravím a všem budoucím nevěstám přeju pevné nervy :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Malicek, to oznámení se ti moc povedlo. Báječný nápad.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, košili pojedu koupit do Českého Těšína........mají tam docela dost barevných variant. A stále váhám nad tím ze kterých květin si mám nechat vytvořit splývavou kytku.........červenou.........gerbery, růže, tulipány 8-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska KONEČNĚ jdu objednat výrobu prstýnků. kocka5.... na splávavou kytku jsou krásné kaly, růže nebo frézie(ty ale nejsou červené); tulipány ani gerbery ne, ty jsou moc těžké a podle "mojí" květinářky se hodí spíš dokulatých kytic už stvbou květu mrkni na toto: http://www.svatebnikytice.cz/svatba/s... http://www.svatebnikytice.cz/svatba/s...
Odpovědět
Profilova fotka
Elpo a jaké máš vybrané? hlavně dobře pořiď. Já to také nechávala na poslední chvíli ale už jsem je objednala :-)
Odpovědět
Lastovko, já bych to ani na poslední chvíli nenechávala, ale moje silnější polovička měla pořád dost času. Ž prá naco nám budou doma ležet!!! No chlap. Vybrali jsme si nakonec hladké anglické soudky - jsou pohodlné a hodí se mi k zásnubnímu ;-)
Odpovědět
Já píšu s hroznými překlepy :-. - sorry, že to po mě musíte luštit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak dnes jsem se objednala na nehtíky to jdu dva dny před stavtbou a na kosmetiku příští týden. Příští pondělí jdu na finální zkoušku šatů. A ani se nanaděju a bude svatba. Holky já se tak moooooooc těším :-D
Odpovědět
Apfele, to je báječné, jak se těšíš :-) už to máš opravdu za pár :-)
Odpovědět
Apfele, já se včera taky objednala na nehtíky:-) jdu v pátek před svatbou, poprvé v životě, tak snad to klapne:-D Mám definitivně objednané kytky, myrty, koláčky...dodělané jmenovky...vínečka...snad to všechno nějak klapne. A když něco neklapne, tak to bude jen nějaká blbost:-D Na kosmetiku se taky objednám, asi na ten týden před svatbou na pondělí, to by se hodilo ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
katwind: Ten týden před svatbou je kosmetika ideální, zaručí ti to, že se ti na tvářičce neukáže nějaký ten pupínek. My máme svatbu jen ve čtyřech, ale plánujeme jako kdyby tam bylo sto lidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elpo my jsme dvě spojenkyně když máme svatbu ve stejný den i hodinu. já nemám ještě domluvené, koláčky, kytku, česání jo ale nehty ani nic takovýho.uff..
Odpovědět
Profilova fotka
Kočka5, splývavou kytku ti snad udělá každá šikovná květinářka.Určitě něco pěkného vymyslíte. Holčičky moje, když vidím to sněžení, tak na vás myslím, aby jste měly všechny na ten svůj velký den krásné počasí.I když nefňukat, my měli všechno-sníh, déšt, kroupy, liják, sluníčko :-D .Zkrátka mix všech 4 ročních období. A nebojte, všechno stihnete zařídit včas.A hlavně když i ženich dorazí ve správný den a hodinu jako vy :-)
Odpovědět
Lastovka, to tedy jsme spojenkyně .-) a ještě obě za Zahru ;-) Já mám kytku předdomluvenou, stačí, když ji objednám kolem 15.4., ale nemám košili pro ženicha, ani kravatu, pro sebe boty, nejsou objednané koláčky (zatím jsem nebyla schopná se rozhordnout kde je objednám :-( nemám oznamko vytisknuté a meníčka a jmenovky, je toho nějak moc, ale zatím jsem v klidu, je to ještě měsí a to je hodně času - aspoň si to zkouším namluvit :-D Mám domluvené česání, nehty vypouštím, zítra se objednávám na kosmetiku. A dneska jsem objednala prstýnky - budou hotové 18.4.
Odpovědět
Maalinka - díky za podporu a uklidnění, to se hodí vždycky :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, včera přišly prsteny,,,,,,jsou moooc hezké a dokonce ani rytinu nezblbli. :-) Elpo.....dík za tip na kytky............. ;-) .......... koláče nemám objednané, nemám oznamko vytisknuté a meníčka a jmenovky, je toho nějak moc, ale zatím jsem v klidu, je to ještě měsíc a to je hodně času - aspoň si to zkouším namluvit ...........tak to jsme na tom úplně stejně :-D A včera jsem se objednala na kosmetiku, manikůru atd. bože já budu taková kočka. :-N
Odpovědět
Ty jo holky, abych to vůbec unesla, že budu takhle krásná:-D Kosmetika v pondělí před svatbou, nehty v pátek před svatbou, solárko dvakrát týdně do svatby, v den svatby líčení, česání... uf :-D Ještě si asi dopřeju relax ve formě pedikúry 8-)
Odpovědět
Katwind - to tedy budeš kočka k pohledání x-) Na solárko jsem začala chodit taky, ale mě stačí jednou týdně - zatím. ;-)
Odpovědět
Elpi, já začla chodit teď, mám za sebou dvě návštěvy;-) Ale jinak už mám zařízené, myšleno zamluvené skoro všechno. Jen snad ujasnit s našima, ja bude vypadat raut v hospodě (naše hospoda) a pak už "jen" vše zaplatit! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?