Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Ahojky holky...hlásím se zase po delší odmlce :-S Nejdřívě mě začalo trápit špinení minulý týden, to pak ustalo a mimi bylo OK, užila jsem si den klidu a v sobotu na mě skoromanžel přenesl virozu a trpěla jsem jak pes..až dneska je to tak nějak lepší, jen mě furt trápí rýma a občas kašel. Za období netěhu jsem marodila naposledny snad před rokem, všemu jsem odolávala a teĎ, když to nejmíň potřebuju, tak to přišlo :-( No včera jsem byly na kontrole a mimi je OK, tak uvidíme jestli i dál. Corsicanko, taky moc gratuluju k miminku!!!! Kat, tak za měsíc touhle dobou budeme manželky co? :-))) Jsem včera na to furt myslela. Dneska mi dorazilo oznámení. 8-) Krásný. Jednoduchý. A dneska se u nás koná porada rodičů z obou stran :-)) Tak držte palce, ať nejsou velké dohady :-)))
Odpovědět
tak jsem dočetla co se tu dělo :-) Holky, vy tedy jedete! Nám se to tou nemoci hrozně zpozdilo. Příští týden budeme oba fit a tak si uděláme jeden svatební den kdy zajedeme na matriku vyplnit data, koupíme prstýnky a půjdeme konečně zamluvit ženichovi oblek :-)) Jinak snad všechno máme. Mě jen zbývá udělat na PC obrázky na svatební čokoládičky a menu s jmenovkou :-))
Odpovědět
Jo a sehnala jsem boty!! Nakonec v katalogu Quelle, musím je hodit do alba :-) snad dorazí včas :-D Ještě nemám jasno v kytce :-( vůbec nevím jakooou :-(
Odpovědět
LJD - tak to má taky být, mě se můj zásnubní líbí taky čim dál tím víc ;-)
Odpovědět
Perada, hlavně držím palce, abys byla ty a mimko v pořádku a zdravé :-) s rodičema s sfoukněnte - halvně k vaší společné spokojenosti ;-)
Odpovědět
elpa: A vo tom to je... ;-) Perada: Taky držím pěstičky ať jsi ty i momčo zdraví... ;-)
Odpovědět
Holky moc díky :-)) no kontrola za měsíc, tak je tam asi všechno OK už. Jinak jsem chodila většinou po 14 dnech :-) Už začínáte být nervozní??? :-))) mě to nějak ještě vůbec nepřijde :-)
Odpovědět
ljd! Máte krásný prstýnky!! taky jdeme do chir. oceli, tak jsem zvědavá na naše ;-)
Odpovědět
holky, tak to my jsme zvolili klasiku - úplně hladké anglické soudky, ale budou až 18.4. tedy týden před svatbou :-(
Odpovědět
elpo anglické soudky?? co to je? :-D
Odpovědět
Perada: jen tak když na to nemyslím tak mě to opravdu ani nepřijde a nemyslím na to, ale když začnu něco chystat tak začnu přemýšlet co ještě všechno a začnu být opravdu nervózní ;-) ale zatím to jde, horší to bude týden nebo čtrnáct dní před .....uff...to teprve bude :-N
Odpovědět
no to bude něco :-) hlavně já teď psíše funguju jako dálkový koordinátor, protože jsem teĎ musela furt jen ležet, tak jsem maminu úkolovala co kde jak a kdy :-))))
Odpovědět
Článek se načítá
Perada, to jsou takové zakulacené prsteny, které nedrhnou na prstě - zkusila jsme je najít na netu, ale ve žlutém zlatě se mi to nepodařilo, jen v bílém, dám je do albíčka jen pro ukázku - tedy doufám, že se mi to povede vložit.
Odpovědět
Perada, tak se podařilo :-) jsou tam i se zásnubním ;-)
Odpovědět
LJD - u mě to bude stejně - doma mají kluci na všechno dost času a mě říkají co šílím, ale to terv uvidí, jak začnu šílet na poslední chvíli :-D
Odpovědět
Asi tak nějak...u nás taky slyším všeak máš ještě čas, ještě měsíc a podobně, ale to co teprve přijde až zjistím týden předtím že jsme na něco zapoměli nebo bude škaredé počasí nebo se něco pokazí.... :-N nemůžu na to tak myslet a přemýšlet nad tím, protože bych se z toho musela zákonitě zbláznit nebo tak něco :-p =-)
Odpovědět
LJD - oznámení fakt povedené moc, mohla bych tě o jedno poprosit, pokud by ti zbylo? Já je sbírám a takovéhle tam žádné nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, to naštve, ale třeba se ještě najde. Svatý Antoníčku,prosimtě pomoz najít Elpě flashku :) Mě to pomáhá. a zjistila jsem, že nám zbylo už jenom jedno jediné oznamko. Tak zatím čekám, jestli ještě náhodou nebude potřeba, pak ho klidně pošlu. ljd, prstýnky jsou krásné. taky jsem původně chtěla něco s výřezem, ale přítel to zavrhl. široké jsou fest :) a dívám se, že jsi ode mě kousek. V Dubňanech dokonce bydlí můj kolega z práce.
Odpovědět
ELPA: Oznámení ti klidně pošlu...jen se musím podívat kolik jich ještě mám a to rozhodne ;-) corsicanka: A odkud jsi přesně ? A jak se jmenuje kolega, jestli ho neznám, sice přímo v Dubňanech nebydlím, bydlí tam přítel, ale už tam znám hodně lidí... :-)
Odpovědět
Corsi - dík moc za modlitbičku, snad to pomůže. a taky díky za oznamko, pokud ti zbude :-) LJD - díky, taky ;-) holky mám vám písnou adresu už teď?
Odpovědět
Maalinka - mrkla jsem do tvého albíčka na Koníkovi - krása, moc gratuluji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, po dlooooooooouhé době jsem tu... dalo to práci to všechno přelouskat. :-D holčiny miminka jsou krásné :-) ... Taky doufám že brzy příjde... x-) Poslední dobou mám šílené svatební sny, dneska jsem dokonce v kostele řekla NE! Fakt nic příjemného. A začínám mít pocit že z toho zblázním... :-( Jinak zajištěné je stad už vše 8-) až na maličkost a to menu ... zatím nemám ani tušo co jako hlavní chod :-S . V restauračce nám vyměnili okna tak snad v příštím týdnu bude již otevřeno a budeme se moci domluvit... Další důležíteé schůzky ohledně svatby mám až 4.4. šaty, ličení učes...v jeden den... snad vše půjde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, chci se vás zeptat .. co budete mít doma nachystané na stole pro hosty co příjdou v den svatby před obřadem. Já bych asi dala chlebíčky, jednohubky, nějakou tu masovou roládu a třeba koláče. Moje mamka si vymyslela guláš :( nevím jak v třípokojovém bytě do kterého v ten den dorazí okolo 30 lidí chce nalívat guláš :( co si o tom myslíte ... :-(
Odpovědět
Chrobáčku, tak u nás je hloupý zvyk podávat párky, ale my ho zrušíme, protože každý host má strach, že se ušpiní, když se zakousne a tuk vystříkne apod. Myslím, že guláš je teda taky docela riskantní, nehledě na to, že nacpat hosty před obřadem... :D My jsme vymysleli jen chlebíčky, hednohubky, obložené talíře...prostě hezky studená kuchyně. Přesně jak píšeš ty. ;-)
Odpovědět
chorabacek.ov : já taky zrušila podávání páírků a guláše, mamka už taky navrhovala tuto možnost. Přesvědčila jsem ji, že bude na stole cukroví, stavební koláčky a chlebíčky.
Odpovědět
Holky taky bych to viděla na tuto varientu v podobě chlebíčků a obložených talířů, zákusků a koláčů...má to hned několik výhod: nikdo se nezašpiní, nikdo nás v šatech nepoleje :-N a dopoledne se cpát gulášem nebo něčím podobným není zrovna moc rozumné a myslím si, že by hosté ani tuto variantu sami nepřijali a nechtěli by jíst ;-)
Odpovědět
Chrobacek - připojuji se k názoru všech - guláš v žádném případě a párky taky ne, maso a uzeniny jsou těžké a lidi jsou po nich malátní, líní a není s nima sranda - takže my budeme mít taky studený bufet a hezky samoobsluha - nemám nikoho, kdo by hosty obsluhoval - takže hezky všechno nachystám, dám do lednice pod folie a hurá k holiči a strojit se :-D
Odpovědět
Chrobáček - prstýnky máte nádherné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) moc děkuju za vaše názory a jsem ráda že jste na mé straně :) jenže domluvit mojí mamce bude hodně těžké :( ona když si něco umane tak to prostě udělá včera jsme se docela dost kvůli "guláši" pohádali a nakonec zakročil i tatka :( tatka je taky mého názoru ... říkala jsem ji že at si to udělá jak chce ale jestli mi někdo náhodou polije šaty gulášem .. i malou kapku tak svatba nebude ... to samé řekl i muj nastávající, ale ani to nezabralo ... nevím no jak na ni zapůsobit .. zkusím ji dát přečíst ty vaše názory a uvidíme :) ona má furt představu že musí hostům narvat břicha, ale když si představím potom narvanou vydýchanou obřadní síň a jak tam polovina hostů funí po guláši tak je mi zle :( ....
Odpovědět
chrobacek.ov : to je pravda, opravdu hrozná představa :-| Ta to zkus nějak diplomaticky a rozumně pomalinku ji přesvědčovat, že to opravdu není to pravé ořechové a že by měla trošku ustoupit...ale vím že se to lehčí říká...a realita je těžší a složitější :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?