Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Chrobáček - já bych k tomu řekla ještě tohle: JE TO VAŠE SVATBA A KDYŽ GULÁŠ NECHCEŠ, TAK TAM NEMÁ CO DĚLAT. To by si měla mamka uvědomit a pokud se chce realizovat gulášem, tak ať udělá předsvatební gulášovou párty - jako třeba předsvatební poradu zúčastněných ;-) Jo a do guláše se dává česnek a cibule, ne? To by taky pak nebyla zrovna voňavá svatba :-(
Odpovědět
Elpa: no to by bylo fakt super...takové česnekovocibulové pusinky při gratulacích :-S nebo nádech svatby do cibulova :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-) holky díky za podporu :-) myslím že si to co jste mi napsali vytisknu a dám ji to přečíst ... třeba to zabere a nebo just ten guláš udělá :-) v úterý to budeme ještě řešit tak vám pak dám vědět co a jak :) jestli budeme mít guláš nebo normální studenou kuchyni :))
Odpovědět
Chrobáček, jestli ti můžu radit, netiskni to a nedávej jí to přečíst. Vezmi to jako svoje argumenty a dohodni se i s tátou, zvlášť, když je na tvojís straně. Stůj si za tím, jde přece o to, abys ty jako nevěsta byla spokojená!!!!!!
Odpovědět
Chrobacku, souhlasim s elpou, kdyz to vytisknes, asi mamku zbytecne rozcilis:-) Je to holt boj nekdy s tema rodicema co? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, máš to těžké....... :-| . U nás pro změnu chtějí guláš na popravky ( takže den po oslavě). Moc se mi do toho nechce, budu mít zbouraný žaludek........a cpát se v neděli gulášem, ale zase pokecala bych si v neděli:-D se sourozencema. No takže asi jo:-D A jako další argument pro tvou máti: Jednohubky a chlebíčky se nemusí přihřívat, jen se schovají do lednice a vytáhnou. Nebudete muset mýt tolik nádobí, zbytky se jednoduše uklidí, zatímco guláš se bude furt přihřívat, a vlastně se tvoje mamka místo toho, aby si užívala svatby stane služkou.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jsem taky proti guláši :) Chlebíčky a cukroví musí stačit. ljd, jsem přímo z Břeclavi a kolega je Brunclík.
Odpovědět
Profilova fotka
kocka5: tyhle argumenty jsme už používaly ale ona na to řekla já je nejdříve nakrmím pak se půjdu chystat (osprchovat, umýt vlasy, vyfénovat, nalíčit - u mojí mamky otázka půl hodiny jen líčení, převlíknout atd.) no a když jsem se ji zeptala jestli ona bude běhat po bytě v elasťákách a ve vytahaném tričku když to všechno bude natáčet kameraman ... odpověděla že jo, že klidně že ji to nevadí. jenže já ji znám a ona je právě ta která bude stresovat a pořád se ptát jak vypadám a nemám tak flek a to a tohle ...
Odpovědět
Chrobáček máš to fakt těžké - mám z toho pocit, že po dobrém to s ní nepůjde. Držím ti palce, abys to ustála. Já tedy při svatbě žádné gulášové pachy doma nechci. Máma by si nedovolila něco dělat přes můj vyslovený nesouhlas. Kde tu svabu máte? Nemůžeš se vypravovat odjinud než od rodičů????? Tím bys guláš eliminovala zcela jistě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já si teda nedovedu představit svatbu s gulášem :-o
Odpovědět
Apfele :-D proto si bereš svého Petra, ne??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chrobáček, tak u nás nejdříve byli navrhované párky.Při představě, jak tatík řve na mamku, že ji popraskaly, jsem to hned zamítla.Prostě párky nebudou.Strejda nám udil maso, tak byla verze obložených talířů.Nakonec sousedka přišla s tím, že mamce udělá chlebíčky.Takže se v pátek večer anamazalo a nazdobilo asi tisíc :-D chlebíčků, nalo se to na stůl s koláčkama a cukrovím a bylo hotovo.Ani na to uzený nedošlo,protože klucí přijeli dýl než plánovali a pak byl trošku chaos. Ale budeš to asi s maminkou mít těžké.Snad jí to taky dojde, že se i ona musí připravit a nevítat hosty v domácím oblečku :-) A jinak ten gulášek udělat taťka na neděli,kdy se u nás zase část hostů sešla.A nakoupil knedlíky.To sem běsnila, že to bude s chlebem a hotovo.No jo, jenže podle něho co kdyby chtěl někdo knedlík??? Ale to šlo jen o jeho příbuzné, kteří si nakonec ani ten guláš nevzali všichni ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to je opravdu mazec chrobacek... :-) Máš to těžké s tou tvojí maminkou...je hrozně tvrdohlavá, asi ti možná nezbude nic, než si dupnout, přece je to jenom tvoje svatba a uvidíš, že když guláš nebude tak ti ještě sama mamka poděkuje, že to bylo jednodušší... ;-) Ale každopádně držím pěsti .... corsicanka: tak toho tvého kolegu neznám, možná by ho znal přítel, ale to je jedno, není to zase tak důležité ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj koukám starosti s jídlem ;-) U nás se zase babička rozčiluje je máma objednala koláče, prej nás pomluvěj, že nejsou domácí a že by sedm a půl kilo ona ve svejch 84 letech za dopoledne napekla, samozdřejmě i s kremrolema, výslužkama a kdoví čím ještě. :-S UF!
Odpovědět
Mamka taky bude objednávat před svatbou. Nemá na to čas a ještě se za to div ne omlouvala. Tchýňka s Ondrovou babičkou zase teď už pečou na rozvážku, takže budeme mít od všeho trochu. Ondra říkal, že by jim to nemohl udělat, že se prý obě těší jeho puberty :-) Holky včera jsem byla na zkoušce šatů. Měla jsem zamluvené 1, ale svědkyně mě přesvědčovala o 2, těch odvážnějších :-D Mrkněte a napište názor díky http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Hasiku, oboje jsou krasny, ale mne se vic libis v tech 1ckach - ty dvojky jsou sice taky moc krasny a hlavne originalni, ale trosku mi na tech fotkach vadi pohled zboku, kdy ten vrsek toho korzetu (takovy ty spicky) docela odstava - je to videt hlavne na fotce 39. Ty jednicky ti navic podle me delaji daleko zenstejsi postavu :-)
Odpovědět
Hasik - šla bych do šatů č. 2 - jsou víc sexy a ty si to klidně můžeš dovolit ;-) ať všchni vědí, co mají Ondrovi závidět :-) Šaty č. 1 mají krásné zdobení na korzetu, ale jsouna tebe dost usedlé - můj názor. Rozdhodni se ale podle toho, ve kterých se líp cítíš.
Odpovědět
zirafko a elpo děkuju :-) moc jste mi pomohly :-D Teď jsem se od paní ze salónu dozvěděla, že do 14. dubna by ji měli přijít moje vysněné červeno bílé šatky, takže ještě počkám :-) Ale jinak díky. Stejně to dopadlo i kamarádek. Asi by bylo nejjistější ukázat je ženichovi, ať si vybere. Ale to se mi moc nechce. Leda bych mu je ukázala jako jen zkoušený, že zamluvený tam nemám ;-) Jinak k těm odstávajícím cípům, taky mi hooodně vadily, ale přesvědčovali mě že je to i tím, že jsem měla podprsenku a hlavně jsem nebyla úplně zašněrovaná
Odpovědět
Hasiku, neni zac :-D :-D :-D Jo a jinak jeste ke gulasove debate... Ja jsem taky zasadne proti gulasi a jeste zasadnejc proti parkum :-p :-p :-p A pokud je nektera planujete ke snidani servirovat, tak zkuste osondovat, co planuje jako ranni pohosteni podavat budouci tchyne ;-) Byla jsem totiz jednou na svatbe, prijeli jsme k zenichovi a ke snidani byly parky... Pak jsme vsichni nasedli do autobusu a jelo se k neveste, kde byly jako obcerstveni .... hadejte co... ano, zase parky. Ja rozhodne nejsem parkofil, parkrat do roka je muzu, ale ty dvoje v jeden den, to fakt byl masakr... Kdyz se vdavala svagrovka, mela ke snidani oblozene misy - syrova, masova, zeleninovo/ovocna... a bylo to uzasne dobry. Hlavne masove roladky... naaaam :-) U zenicha jsme snidat nebyli, ale prej tam byly obligatni parky :-p
Odpovědět
Maalinka - díky moc za svatební oznamko, ¨dneska dorazilo - úplně v pořádku - nepomačkané :-) a teky děkuji za přání. Ty se teď opatruj a buď v pohodě, pouštěj si příjemnou hudbu - mimi to všechno vnímá ;-) Kri - taky děkuji za oznamko, je krásně plastické. Obě jste je vybrali velmi dobře. Takže díky za rozšíření sbírky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky :-) dneska jedu k našim ... doufám že "guláš" dořešíme a vyřadíme jej ze svatby úplně :-) moc děkuji za vaše názory. Hasik-byla bych pro jedničky, ty ti podle mě padnou lěpe .. u dvojek mi příjde že ten korzet odstává. Jinak jsou oboje moc pěkné. ;-)
Odpovědět
Hasik, přidávám se k jedničkám, jsou něžné, jemné... ve dvojkách mi nějak nesedneš, mám pocit, že by to chtělo větší prsa do nich, a to nemyslím vůbec urážlivě! Já mám taky prd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hasik: mě se na tobě taky víc líbí jedničky ;-)
Odpovědět
Holky, tak máme konečně oznámení - dělal ho syn mého přítele - trvalao mu to hrozně dlouho, přinesl je neořezaná a ještě jich místo 30 vytisknul ve škole jen 16 !!! Myslela jsem, že ho roztrhnu. Nadávala jsem si, že jsem to po něm vůbec chtěla, kdybych si to udělala sama, tak to mám dávno a bez nervů, ach jo. Ty zkušenosti jsou ale draze nabyté!
Odpovědět
Profilova fotka
Hasik: taky jsem pro jedničky!!! Konečně zase chvilka něco napsat... miláček je v Praze ;-( na fotbale ČR-Německo... a bůh ví v kolik se mi vrátí, předpokládám že asi tak až někdy k ránu :-( ... ad. jídlo: guláš jsme taky zavrhli, budou obložené talíře a ať si vezme každý dle chuti ;-) ... V pátek jdu zapíjet svobodu, tedy jen v uvozovkách, jelikož alko nemusím ale těším se, že se člověk odreaguje od všech starostí, doma, se svatbou, v práci... Taky se těším na naši mini svatební cestu. Pojedeme do Dvora Králové. Vyjedeme v pondělí kolem poledne , po 18 by jsme tam měli být, uděláme si krásný a dle možností romantický večer, na druhý den si zajdem do Zoo a odpoledne zpátky a v noci by jsme byli doma a v létě si snad uděláme trošku delší líbánky... Co všechno je zapotřebí vyřídit po svatbě?? ... Určitě tu nato bude diskuse. Chce to jen pročíst, tak jdu na to...
Odpovědět
Profilova fotka
hasiku, ty předposlední ve fotoalbu jsou nádherné, opravdu originálně zdobený vršek. poslední šaty se mi moc nelíbí. upřímně pro nevěstu mi přijdou už moc odhalené. vypadáš v nich lacině. ale závoj, který k nim máš, je taky moc pěkný. a z boku je vidět, že trochu odstávají.
Odpovědět
Profilova fotka
chrobacku, ještě mě napadlo, že mamka možná prosazuje svou hlavně proto, že se jí v tom tolik brání. Možná uděláš nejlíp, když jí necháš její nápad, nakonec vařit guláš není taková tragédie, a třeba nakonec sama usoudí, že když nachystá něco studeného, bude mít víc času na šlechtění. a nebude to tak hrozné, všichni ho určitě sní maximálně talířek. proč se cpát gulášem, když během dne budou i lepší jídla, ne? Jsou to stejně strašně malicherné starosti. U nás nebude snídat vzhledem k času obřadu asi nikdo. Dopoledne vyrazím ke kadeřnici a až se vrátím, budu mít starosti s oblékáním a líčením. bydlíme už sami, tak doufám, že mamka přijde dřív a pomůže mi. a chlebíčky nachystá nejspíš doma ráno nebo je objednáme. Budu tak roztřesená, že by moje určitě nedopadly dobře. ženich vyzvedne kytky, budou se zdobit auta a pak se před naším začnou sjíždět hosté a jestli nebude pršet, stejně se budou motat před barákem. Dokážu si to úplně živě představit. klasický předsvatební shon a u toho někdo něco zobne. na nějaké vysedávání nebude čas. Přítelova babička si taky neodpustila poznámku, že taky jsem prý na tu svatbu mohla něco upéct :-D Asi je jí málo, že jsou objednané mini zákusky, slepované cukroví, moravské koláčky se 4 náplněma, patrová dorta a dvě ovocné dorty. I kdybych chtěla, absolutně bych to nemohla stihnout. Leda, že bych třeba v noci nespala... :-N
Odpovědět
Katiz, jedeš na svatební cestu do mého bydliště;-) Tak ať se Ti tu líbí, kdybys chtěla nějaký tip na něco, ráda poradím;-) Že bych jela na svatební cestičku do Nového Jičína?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
katwind, jasně přijeď, třebas na Pustevny, do hor, krásné dobové hotýlky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mám dobrou zprávu :) teda aspoň pro mě :) dokázala jsem přesvědčit bráchu a ten už zařídí že guláš na snídani nebude :-) ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?