Menu Forum

Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

11. únor 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 Ahoj kočenky, ženušky! Zdravím Vás po půl roce manželství!emoticon Mně se v manželství moc líbí, je to strašně fajn!emoticon Zatím mi nechybí a nevadí nic, tak uvidíme, co nám život přineseemoticon Na miminko zatím nespěcháme, chceme si zvelebit domeček a pak uvidíme, nějak na to netlačíme. Ale všem maminkám blahopřeju a přeju stále jen samé krásné zážitky s dětičkamiemoticon
Četla jsem v témátku "první rozvod", že už se tam objevily i naše dubněnky, to je mi tak moc líto holky! Jestli sem chodíte, přeju Vám hodně sil, mám chuť říct bojujte, ale chápu, že někdy to je k ničemu a na hranici ponížení. Takže hodně sil a ať si svoje štěstí najdete, leč už třeba někde jinde a jindy...držím palce!
21. říj 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Ahojky holčinky, to jsem ráda, že se duben zase dostává navrch diskusí.
Jo jo, po půlroce je docela dost změn, u nás zatím těch příjemných, až na to, že s odstěhováním tchýně do nějakého zařízení pro ležáky, není nového vůbec nic emoticon Ale mám dost !svých" milých starostí,takže to teď už nějak moc neřešim.Doufám, že do vánoc to bude lepší.
Je mi líto co se děje u dubňandy Míši, snad to tam dobře dopadne.

Probouzí se mi ratolest, tak musim běžet...mějte se co nejlépe a kulaťte se, ať je "dubňáčků a dubňaček" ještě víc emoticon
Papa
21. říj 2007 ve 12:15  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
storm07
Registrovala se 31. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
storm07
Registrovala se 31. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
 corsicanka: Gratuluju ka narození Michálka a přeji vám všem hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky.

Já bych se ráda kulatila (z důvodů nastávající maminky),ale bohužewl mi to zdraví a léky nedovolují emoticon Kolem nás se teď narodilo hodně miminek, tak chovám a zamačkávám slzičky. Ale věříme, že se vše v lepší obrátí a o to víc se budeme těšit na děťátko.

Jinak mi přijde,že se svatbou nic nezměnilo - každý se nás na to ptá.
21. říj 2007 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
Registrovala se 14. února 2007 na beremese.cz. Přidala 347 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 27. dubna 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
Registrovala se 14. února 2007 na beremese.cz. Přidala 347 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 Ahojte holky emoticon

Coesi - moc gratuluji k Michálkovi - jsem zvědavá, tak se jdu hned mrknout na fotečky. Tak ať ti drobek hezky prospívá a ty ať jsi taky v pořádku, držím palce. emoticon

Storm07 - neplač, on přijde i tvůj šťastný čas na mimko a o to budete mít větší radost a potěšení. Budu na tebe myslet, ať se zadaří.

HOlky, jsem moc ráda, že jste sem zas zašli popovídat a sdělit novinky.
U nás nového nic (tedy co se přírůstků týče - tedy pokud vím, tak ani synátor není tak šikovný - to by taky byla bomba v 18-ti !!! Vlastně jeden úbytek - v červenci nám umřel Benjík - psík, takjsme ho oplakali, pochovali a zapili, teď už je mu v tom psím nebi hej.)
21. říj 2007 v 19:19  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Ahojky, holky, včera jsem brousila po modrém koníkovi a zjisila, že naše dubňanda Perada má kloučka od 26.9. a taky na nás nějak zapomněla nám přijít říct.Teď neví odkaz,a le má tam allbumíčko emoticon

STORM, neboj, taky to přide a o to víc budete šťastní.My taky na Vali čekali 1,5 roku než se "uhnízdila" emoticon
22. říj 2007 ve 12:49  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
storm07
fotoportrét
fotoportrét
storm07
 Já vím,ale je to někdy těžké

Tak jsem zabrousila na první rozvod a dost mě to šokovalo a bylo líto. Neumím a ani nechci si představit,že bych už teď musela uvažovat o rozvodu.

Tak se holky držte a mějte se moc pěkně. Doufám, že se tu občas sejdeme a pokecáme emoticon
22. říj 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kri
Registrovala se 26. května 2006 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
kri
Registrovala se 26. května 2006 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
 Ahojky holky,
tak se zase po delší době taky hlásím. O víkendu jsem přiletěla ze 14-ti denní dovči v Londýně a řeknu Vám, už na tak dlouho bez manži nikam nejedu! Bydlíme spolu sice jen rok, ale člověk si tak zvykne a mě se tááááák stýskalo! Ale mám alespoň nakoupené Vánoce. Jo a přivezla jsem si taky pěknou chřipku! emoticon

Corsi a Perado: moooc Vám gratuluji k Vašim mimčům! Ať Vám pěkně rostou a moc nezlobí.

My se zatím snažíme cca od svatby, tak doufám, že brzy už se taky budu kulatit emoticon . Byl by to pěkný dárek k Vánocům!

Jinak snad nic nového u nás není. Ale možná každou chvíli bude. Ségra je po prvním termínu, tak pořád čekám kdy mi švára zavolá, že už mají mimčo. Alespoň budu mít průpravu! emoticon

Tak se zatím mějte všichni pěkně a já jdu mrknou do albíček na mimča.
22. říj 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Kri
tak to bych si klidně dal líbit, těch 14 dnů na dovče, ale určitě s tim manžou a malinkou.Bez nich bych to taky nevydržela, i když manža mě někdy pěkně štve.\Připadá mi někdy jak z jinýho světa, když po něm něco chci a než mu to dojde.Ale je to tim, jak já jsem s mimi doma, do města moc nevypadnu a on je v práci.Vymýšlim si tady nějaký vymoženosti a on přijde z práce je rád, že si lehne.
Ale když jsem s Vali u našich a přijedem domu, to je pane radosti emoticon

Jo jo, souhlasim, že dát k vánocům všem mimi, by bylo super.Já to nevydrela manžovi neříct ani do mikuláše, tak to věděl o pár dnů dřív.Ale vydržet to před našima, to bylo něco.Dodnes vzpomínám, jak se mi udělalo špatně při smaení bramboráků a Míra to vymlouval na ten smrad.A nikomu nic nedošlo emoticon emoticon protože v tédobě jsem měla nějaké zdravotní porblémky, tak by to prý ani nikoho nenapadlo,

Za chvilku přijede mamča s bráchou, tak mažu ještě vše zkouknout, ať tu nemám nepořádek emoticon
Paa
23. říj 2007 v 15:20  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
Registrovala se 7. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 329 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
  • Svatba byla 28. dubna 2007
    Na zámečku Pohansko, Břeclav, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
Registrovala se 7. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 329 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
 Děkujeme za blahopřání. Majklík nám dělá jenom radost. Zatím je zlatý. Většinou se napapá a spinká i 4 hodiny. Už se teda začíná víc rozkoukávat, hlavně večer a to s ním řádí taťka . Manžel mi moc pomáhá, z malého je nadšený, pořád ho pusinkuje, dneska ho koupal... emoticon
Taky jsem popsala svůj zážitek z porodu: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=11048&vOffset=1260&vGotoLast=1#end
23. říj 2007 v 19:10  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Corsi, tyjo...já vám holky nějak nevím, kdy do toho jít...nějak mě ty zážitky vždycky odradí emoticon každopádně moc a moc blahopřeju!!!!!
23. říj 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 Corsi .. přečetla jsem si tvoje líčení porodu a musím ti gratulovat ještě jednou. Tedy tobě i manželovi, nebylo to jednoduché ani pro něj. Tak přeji další nekomplikovaný průběh a hodně rodinného štěstíčka.
24. říj 2007 v 10:11  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
Registrovala se 15. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 14. dubna 2007
    Kostel Sv. Jan Křtitele v Životicích u Nového Jičína, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
Registrovala se 15. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Nový Jičín.
 Ahojky holčiny,
po dlouhé době jsem sem nakoukla.
Všem maminkám gratuluji (samozřejmě i tatínkům), ať vám miminka dělají samou radost.
My máme s mimi problémy, ne a ne se podařit otěhotnět, v lednu půjdeme do gyncentra v Ostravě, tak jsem zvědavá co mě tam čeká.
Přeji vám všem krásné vánoce, a vše nej do nového roku!
11. pro 2007 ve 22:00  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 HOLKY a dítka,
všem vám přejeme krásné vánoce a šťatný rok 2008!!!
Kamča a Vali a manža emoticon
21. pro 2007 v 00:25  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Ahoja kočenky! Zdravím Vás ve svátcích a opožděně všem přeju krásné dny plné pohody a klidu a ať všechny vstoupíme do Nového roku vesele, optimisticky a ať se nám splní, co si přejeme! Hlavně krásné manželství, hodné děti a nám netěhotným třeba nějaké to spojení pohlavních buněk emoticon

U mě je nového jen to, že mě povýšili v práci, dali veliké odměnyemoticon a těším se, že budu tetouemoticon Manílek je hodný pořád, baráček se pořád postupně vybavuje a zkrátka je nám fajnemoticon Od Ježíška jsem dostala nový počítač (notebooček)emoticon a vakcínu proti rakovině děl. čípku emoticon A pak nějakou kosmetiku, mixér a takemoticon Byla jsem mooc hodná emoticon

Přeji Vám krásný čas!
26. pro 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
Registrovala se 13. září 2006 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 7. dubna 2007
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
Registrovala se 13. září 2006 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha - západ.
    Region Písek
 Ahojky holky, zdravím vás, máme nový rok 2008 a za pár měsíců budeme provdané už rok. Utěklo to, že? Co je u mě nového? S manželem jsme stále šťastní, a na začátku nového roku jsem zjistila, že pokud vše dobře dopadne, tak budeme v září už tři emoticon Tak snad vše dobře dopadne.
8. led 2008 v 16:26  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 apfele emoticon emoticon Blahopřeju moc!! To je krásné! emoticon Tak se opatruj! emoticon
8. led 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
 ahooj, trochu opožděně se přidávám s přáním štastného nového roku! Hlavně zdravíčko a zdravé mimísky, ať na cestě nebo už narozené emoticon To je ze všeho nejdůležitější.
U nás se to všechno točí hlavně kolem mimušáka. Roste jak z vody. Z 3kilového miminka už je 6kilový pucek a to jenom kojím emoticon V úterý měl Míša 3 měsíce, včera jsme byli na očkování... Hrozně to letí.
11. led 2008 ve 20:57  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
storm07
fotoportrét
fotoportrét
storm07
 Ahoj holky,
všem dodatečně přeju do nového roku všechno nej.
Já jsem stále na PN, tak o miminku si můžeme nechat jen zdát. Občas se nějaké neshody objeví,ale je to tou dlouhou nemocí.

Všem přeji jen to nej a hodnně štěstíčka, zdravíčka, lásky, samé radosti a žádné starosti emoticon
11. led 2008 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 Ahojte loňské dubňačky emoticon)
tak já se také připojuji s hodně opožděným přáním do nového roku - hlavně Apfele držím palce ať všechno dobře dopadne a Katiz, ať se zadaří - posílám pozitivní energii. A Storm, aby se uzdravila.

Holky, chystáte se nějak oslavit 1. výročí??? Už se nám to blíží emoticon
Taky vám to tak strašně uteklo??? Mě hrozně.

U mě nového nic moc není, jsme v pohodě, občas mráček, abysme si pak užili společně sluníčka - vyvdaný teenager má stále pubertu,...
Jo, přece jen něco, pořídili jsme si nového pejska. Spíš pejskovou - krásnou kavalírku Mollynku. Je sladká, moje přítulná holčička. Psa si znovu vymyslel manžel, tak jsem aspoň chtěla fenku, abych tu nebyl jen se samýma chlapama emoticon)

Mějte se všechny krásně.
6. únor 2008 ve 20:55  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
storm07
fotoportrét
fotoportrét
storm07
 to Elpa: Děkuju. Snad jsem ji chytla. Je už potřeba emoticon emoticon
10. únor 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 Ahojte holky - za necelý měsíc tu máme roční výročí emoticon
Jak se na to chystáte??

My máme zatím dvě varianty oslavy - buď prodloužený víkend s cestováním po Saltzbursku (přes cestovku se vším pohodlím, jen my dva bez synátora a psíka) nebo romantický oběd (naše svatební menu), večeře při svíčkách a šampus a apartmá v hotelu, kde jsme se loni brali.
Zatím není žádná varianta preferovaná, oběma se nám líbí obě, tak uvidíme, co z toho nakonec vyleze.
11. bře 2008 v 09:48  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Ahojky holky, tak co chystáte?? Já zatím nevím...na silvestra jsem se vybourala a poslala auto do likvidace, takže teď se nám to trochu bez auta plánuje hůř emoticon ale manža říkal, že má pro mě překvapení, tak jsem zvědavá emoticon
u nás proběhl první mrak, nějak jsme se rozladili a nemohli se zase sladit, ale už to je okemoticon pracujeme na sobě holt pořád no emoticon
1. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
    Region Písek
 Ahojky ženy, tak jak se máte, my máme roční výročí už příští pondělí emoticon uteklo to hrozně rychle. Bohužel slavit budeme o víkend , manžel jede 7. a 8. na školení, ale 12. dubna jdeme na muzikál Tři mušketýři a večer zajdeme na pizzu , takže taková decentní oslava.
3. dub 2008 v 08:27  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
    Region Písek
 Jinak jsem už ve 4. měsíci emoticon a miminko se má dobře, roste jak mimčo tak i maminka emoticon
3. dub 2008 v 08:28  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
perada
2
Registrovala se 15. června 2006 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    Region Česká Lípa
fotoportrét
fotoportrét
perada
2
Registrovala se 15. června 2006 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    Region Česká Lípa
 Ahojky holky, s blížícím se výročím vzpomínám na svatbu a samozřejmě na naší zdejší diskuzi emoticon

Apfele, mooc gratuluju k miminku. Užij si těhotenství, ať je nadále bez problémů emoticon
Kat..s autem blbý..ale hlavně že ty jsi ok. Pak se pochlub s překvapeníčkem emoticon

My si uděláme nějaký príma večer ve třech emoticon A s dárkem pro manžela vůbec netuším... a přitom už bych měla mít vymyšleno, případně zakoupeno emoticon
6. dub 2008 ve 22:43  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 Ahoj Holky, to je bezvy, že sem občas zajdeme mrknout co, kdo a jak, ne?

Katwind - když je auto na šrot a t yjsi v pořádku, tak je to v pohodě. Hlavně, že se ti nic nestalo. Doufám, že se pochlubíš s tím překvapením emoticon

Apfele - moc gratuluji k mimískovi, ať jste stále oba tak v pořádku jako do teď. Už víš, co to bude? a jaké jméno vyberete? Ta vaše oslavička vůbec nevypadá špatně emoticon , tak si ji krásně užijte.

Perada - moc ti to s mimkem sluší, jsi krásná, šťastná maminka a mimko se má k světu. Tak moc gratuluji a přeji příjemný večer ve třech. Překvapení určitě snadno vymyslíš emoticon
14. dub 2008 v 09:40  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
    Region Písek
 Ahoj Dubněnky, tak jsme byli včera na velkém UTZ a už víme pohlaví - čekáme CHLAPEČKA a bude se jmenovat Honzík emoticon
18. dub 2008 v 17:25  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 Ahoj Apfele, moc moc blahopřeji k Honzíčkovi. To je báječná zpráva. Doufám, že si to krásně užíváš. Hlavně ať jste oba v pořádku a v pohodě - držím pěsti emoticon
28. kvě 2008 ve 22:08  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
 Ahoj holky,
přišla jsem vás tu opět zkontrolovat emoticon
apfele... gratuluji k miminku, at máš pohodové těhu
u nas mimi stále nic, ale snad se to taky jednou podaří. Jinak zpravujeme domeček, nějaké fotky jsou na modré střeše co tady přibyl odkaz. Snad bude do měsíce komplet hotov k nastěhování se.
Uživejte si krasného jara, tepla a sluníčka...
29. kvě 2008 v 19:06  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
storm07
fotoportrét
fotoportrét
storm07
 Ahoj holky, tak co je u vás nového? Kde jste byly nebo kam pojedete na dovču? emoticon
11. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš