Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
není zač ;-) tyhle jsou opravdu pěkné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si zkoušela prstýnek z chir.o. a normálně jsem myslela,že mě klepne...taková úzkost :-( asi mě to nepřejde,furt mám zafixováno,že ho už nikdy nesundám
Odpovědět
Profilova fotka
holky co udělat jako zásnubní véču pro rodiče?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zrada, garden party padla:/ Bude se dělat nová kanalizace tzn. rozkopaná zahrada=( což by nebylo nej na posvatební hostinu.. tak nezbývá než najít nějakou fajnou restauračku.. Rady tak tos mě opravdu překvapila, haluz potkat tu někoho známého a navíc se stejným datem=D A vy teda budete mít hostinu kde? Ať si nelezem do zelí;)) šmudlinka ten prstýnek mě mrzí, ale tak přeju ať se přítel u vás předvede a budeš mít nový oficiální;)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci děkuju x-) taky měla být garden párty ale taky to padlo na přestavbě ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Gabčo zkoušela jsi Ebay.com na tu postavičku?
Odpovědět
Profilova fotka
doufám že to byl jediný zásek a už nebudou žádné komplikace:/ už jsme si na netu vyhlídli ednu restauračku, Míla to tam zítra zajede okouknout a zjistit zda ten termín mají ještě volno, tak držte palečky;)
Odpovědět
Profilova fotka
jj budem držet ;-) ať jde jako obyč zákazník a něco si dá...pak ať řekne,že by tam chtěl hostinu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinko nezkoušela ani nevím co to je :-N S tou večeří nevím.Tak něco co mají rádi. Lucijeta to mě mrzí,ale z druhé stránky nebudeš se muset bát počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Po prodlouženém víkendu zase v práci a zase na BRMS :-D abinka: ptala jsem se mamky na catering, co měla sestřenka lepší, že to bylo o tolik dražší a prý nic. Takže opravdu záleží na firmě :-( Jak jste dopadli s restauračkou - už jste se ptali na catering? My byli v pondělí v restauračce, kde budeme mít hostinu, a tento týden by nám měli poslat rozpočet, tak jsem zvědavá, jaké tam budou cifry... Se ztrátou prstýnkama jste se sešly ;-) smudlinka: já bych na zásnubní véču asi udělala třebas zapečené plněné kapsy s hranolkama nebo něco obdobného - třeba špízy, nebo čínu s rýží nebo bramboráčky, ale nevím, co máte rádi, my třeba moc nejsme na omáčky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka no byly jsme tam jen na večeři a´t ozkoušíme a vyřídit to půjdem až s tchýní ona tam má známý.Teď je u babičky a přijede až o víkendu tak asi příští týden tam zajdem :-) NO na ten rozpočet jsem taky zvědavá.Jestli ti to nebude vadit tak by mě to taky zajímalo.
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: pošlu ti to do IP ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky zlatíčka x-) už jsem se rozhodla kam dám přihlášku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka děkuji :-) smudlinka jakou přihlášku??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
na nástavbu dávám na denní,večerní...pak hodím jednu na gastronomii (na 4 roky s maturou),pokud se dostanu na večerní tak si k tomu chci udělat kurz pro asis. u postižených dětí
Odpovědět
Profilova fotka
Máme místo pro hostinu :-) Sice vyšší ceny :-| ale skoro v centru Zlína a vypadá to tam moc hezky http://www.udvouslunecnic.unas.cz/gal... jen už se taky bojím toho rozpočtu lenieka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka já budu dělat nástavbu za dva roky berou tu jednou za 4 roky,ale zase je to fajn protože to budu dělat na gymplu.Tak snad si to za ty dva roky nerozmyslejí musím se modlit aby to otevřely.No z druhé stránky by byly samy proti sobě x-) K tomu se dá udělat takový kurz???Je někde na netu přehled nějakých kurzů??? Luciejeta krýsný místečko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se dnes bavila s učitelkou a prý to jde něja udělat přes pracák...no poptám se až to bude pro mě aktuální,protože se to furt předělává
Odpovědět
ahojte baby, aky budete mat program na svadbe u nas byva tradicia cepcenie, pocula som o pustani lampionov, co byva na svadbe okrem tancovania samozrejme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gracy co to je cepcenie??? No já ještě úplně nevím,ale už vím co tam budu mít určitě super hru.Nevím jestli to znáte,ale nevěsta a ženich jsou král a královna sedí uprostřed na žídlích a jako že jsou v kočáře.další čtyři hosté na židlých tvoří kola kočáru a dva hosté na židlých ve předu tvoří koně a myslím že ještě dva tvoří podkoní.NO a vypravěč povídá příběh ve kterém jak zazní třeba královna tak musí vstát a nebo pravé zadní kolo tak musí vstát host vpravo vzadu :-D když se zapomene tak musí pít.NO je to nádherný a fakt se všichni u toho pobaví.Zatím nic jiného naplánované nemám a ani to hrotit nebudu.Když je dobrá parta tak se zábava vždycky udělá.švagrová je pedagok pracujíci na dětských táborech takže se nebojím že by něco nevymyslela.Hodím s ní akorát o tom řeč a uvidíme co se vymyslí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: vybrali jste pěknou restauračku ;-) Nás rozpočet celkem mile překvapil, do 1000 Kč/os. bysme se měli v pohodě vejít a snad i něco ušetřit :-) My bysme chtěli dělat tombolu a hry jsme zatím neřešili - nemají je na starosti svědci? abinka: Když je ten příběh dostatečně dlouhý, aby všechny nudil a tím pádem nikdo neposlouchal, tak to musí vypadat zajímavě ;-) Tu hru neznám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka:moc dlouhý není.Právě naopak třeba třikrát za sebou řeknou pravé kolo a tak je to fakt sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
kort když mají pít...je tam samozřejmě i voda....to by jste musely vidět,ale stojí to za to.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky |-| Něco na mě vlezlo ale chlap to nebyl ]-( ( :-D ) takže tady dnes budu otravovat celý den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Mně v 9 začíná anglina, tak se budu muset pro změnu vzdálit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já nevím co budu dělat...asi se nudit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko budoucí nevěstinky x-) No já mažu v 9h k zubařce pak možná příjde tchán na kafe po obídku cvičit něco podělat a ke kámošce na kafíčko...tak nevím jestli budu mít čas no kdyby jo tak juknu... Holky ještě jste mi neodpověděly jestli máte některá děti????
Odpovědět
Profilova fotka
já děti nemám ale za to budu po osmé tetička...když vezmu i synovce od přítele tak po deváte x-) my děti asi dlouho mít nebudeme...až na to bude tak si škvrně pořídíme pokud to moje tělo dovolí
Odpovědět
Profilova fotka
Já děti taky nemám. V březnu budu čtyřnásobná tetička. Ale po svatbě na dětech začneme pracovat :-) Teda pokud mě od toho neodradí sousedovic dcera, která poslední týden pravidelně od 19:30 brečí. Předevčírem to vydržela do 21:30. Je u nás skoro všechno slyšet, už z toho začínám šílet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem jediná vdávající se maminka??? =-) :-) Jinak u zubařky jsem měla být včera :-N No tak jsme nakoupily a 2tis. hned pryč že jsem vůbec někam lezla :-. No a to ještě nepočítám nákupy po netu ajaj..No co no???Vánoce na krku svatba však to znáte holky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?