Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka oznámení zatím nemáme ale asi nebudem chtít klasické ale nějaké s naší společnou fotkou, černobílou nebo nějak graficky upravenou a nějaké hezké motto. máme zamluvené jen místo pro obřad a s ostatní chceme začít až po novém roce nebo myslíte že je potřeba něco zařídit už dřív? pořád řešíme počet hostů.. KOLIK plánujete vy lidí na hostinu?! a s jakým počítáte rozpočtem..? bojím se do jaké sumy se to nakonec vyšplhá a doufám že do 50 tisíc se vejdem=)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my oznámko chceme nějaké origoš,takže jsem si vyhlédla grafickou firmu u nás v Olmu x-) Jinak na oběd plánujem do 40lidí a na véču do 60...rozpočet chceme do 70tisíc ale pokud se nám zadaří tak budeme mít vše vlastní v pronájmu takže by se vše zlevnilo... Potom máme tak zhruba rozplánováno co a kdy
Odpovědět
Profilova fotka
já si do alba napsala co vše máme a sama čučím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek dole je hasič a nahoře nevěsta :-) Oznámení už máme dělala jsem si ho sama.Ještě je potřeba udělat pár malých úprav a nechám to tak.Máme tam fotku syna. Dělala jsem si i pozvání ke stolu a na večer.Ještě jsem zvažovala svatební noviny ;-) Včera jsme si byly obhlídnou autí ve kterém možná pojedu.Moc chci jet ve staré hasičské ,,V3S" nevím jak se tomu říká.No bůh ví jak to dopadne x-) My plánujem cca 50 lidí a večer ještě nevíme.Taky by jsme chtěli se do 50tis. vlést ale trošičku pochybuju :-|
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka10: Jaký to jsou prstýnky že stály tak málo???Jaké jinak chete vy ostatní my chceme z chirurgické oceli.
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: ono to je různé, zamlouvali jsme místo pro svatební hostinu a někde měli plno a někde se na nás dívali, že jdeme nějak moc brzy :-) Je to podnik od podniku... Jinak co mi kamarádka doporučovala co nejdřív zamluvit - fotograf (popř. kameraman) a kapelu/dj. My plánujeme na hostinu 20 lidí a na večer 30-40. Většina budou známí, příbuzné jsme se rozhodli nezvat, to by pak byla svatba skoro o 100 lidech :-D Máte v rozpočtu zahrnut i oblek pro ženicha apod.? Kdesi jsem vyčetla, že hostina stojí cca 1/3 celkového rozpočtu... abinka: pracuješ u hasičů? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka já ne já jsem na mateřské.Chlap je dobrovolný hasič.Chce zapracovat na kondičce a zkusit to u profíků. Já jsem vyslechla od známých že se má tak nějak počítat cca 1000kč na osobu :-| i víc podle toho jak chcete svatbu mít ale toto je minimum.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi už jsou hasičské motivy na vaší svatbě jasné ;-) Ono taky hodně závisí, kde hostina je (jak je v restauračce draho). V jednom hotelu nám říkali 900 - 1400 na osobu, v jiném 1000 Kč včetně ubytování (ale to bylo nejspíš bez nápojů). Taky počítám s 1000 na osobu a tajně doufám, že to nakonec bude méně. Příští týden máme schůzku s paní provozní a budeme vytvářet rozpočet, tak se pak pochlubím, jaká čísla nám z toho vylezla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka no my zvažujeme restauraci a nebo ještě budovu u kurtů je to velká místnost a kuchyňkou před budovou plácek se vším na grilování a uzení a nahoře se vyspí cca 20 lidí.Tak zvažujeme i tuto možnost stálo by nás to na víkend 3000kč ale ještě zařídit catering a jestli se vůbec něco takového v okolí vůbec najde. :-| NO tak uvidíme.To budu zvědavá jaké cofry ti hodí.
Odpovědět
Profilova fotka
prstýnky jsou ze stříbra s pozlacením,nám stačí a až časem si chceme koupit nějaké zlaté,z chir. oceli mít nemůžu |-|
Odpovědět
Profilova fotka
S cateringem to je hodně různé, příbuzní měli svatbu v obdobném duchu, jak píšeš ty, měli třeba pronajatý kulturní dům nebo něco podobného. Bratrance vyšla svatba na 30 000 a sestřenku na skoro 60 000 tis. o stejném počtu osob. Takže hodně záleží... Snad někoho v okolí objevíte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka tak to jo...nám chir. ocel problém nedělá takže jdem do toho.Snad něco vyberem ;-) Nevím jestli brát přes net nebo radši v kameném obchodě. lenieka to je hodně veliký rozdíl =-) NO tak to jsem zvědavá.nevíš v čem se ta cena lišila???? Holky jak budete řešit jídlo během dne???? Zvažujeme klasika oběd a k večeru raut.Nebo jestli udělat večeři no netuším.Zatím jsme naklonění pro raut,že by se hodilo i do té udírny něco i na gril pak k večeru :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Osobně bych vybírala prstýnky v kamenném obchodě, ale pokud už víš, který styl se vám na rukách líbí, tak by to šlo i přes net. My zatím nevybírali, tak se těžko radí, ale spíš se přikláním ke kamennému obchodu :-) Já nebyla ani na jedné svatbě, o kterých jsem psala, tak těžko posoudit. Mamka akorát říkala, že ta levnější svatba měla jídlo stejně chutnější :-) O víkendu jedeme k našim, tak se ještě poptám, co měli navíc. K jídlu - obřad máme ve 13.30, takže oběd bude až okolo 15.h.. Říkali jsme si, že bysme vynechali předkrm, aby se všichni moc nenajedli :-) Ale bylo nám to vymluveno, že s předkrmem to má slavnostnější atmošku. Na večer chceme raut. Původně jsme chtěli grilovat, ale restaurace bohužel nemá zahrádku, tak bude kýta na kosti a ještě nějaké sýrové mísy atd... Pokud máte k dispozici udírnu, určitě bych ji využila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my je máme z netu,v obchodě jsem si nechala změřit prst a pak se objednávalo :-D já byla jednou sundávat prstýnek z chir. o. takže proto se toho bojím |-| My to zatím s jídlem neřešíme uvidím jak se domluvím s kuchtíkem
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka: mají prstýnky na netu levnější nebo to vyjde stejně? Máš na ocel alergii?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni nemám ale měla jsem zlomenej prst a jak natekl tak to nešlo dolů ]-( ...jinak ty naše prstýnky jsem viděla za 720kč jeden a nás stálo oba o skoro 100kč méně
Odpovědět
Profilova fotka
Au au :-( Tak to je slušný rozdíl. Na zlatých prstýncích by to mohlo hodit klidně i 1 000 Kč :)
Odpovědět
Profilova fotka
no min. 1000kč ;-) už jsme s Přemou domluveni,že až bude víc penízek tak si koupíme nějaké krásné zlaté prstýnky,teď nám stačí tyhle,nám se líbí a nezáleží jestli jsou za 650kč nebo za 20tisíc,jsou naše a to je pro nás hlavní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka a v jakém e shopu jsi to kupovala??,Nějak už ztrácím důvěru ke kupování přes net...pořád nějaký problém :-| Smudlinka co to zhazování??Jakou technikou na to jdeš???Jestli se teda můžu zeptat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
najdu to a pošlu do IP ;-) víš já jsem nemocná,teda byla jsem víc a jak jsem byla nemocná tak jsem přibírala no a roztáhl se mi žaludek díky bulimii tak jsem si nechala udělat bandáž,moc dolu to nejde a stačí jeden den se nehlídat a váha už stoupá :-| Teď to chci fakt hodně dodržovat ať to jde zase dolů
Odpovědět
Profilova fotka
Aha no tak držím pěsti a´t to jde.Já se zatím nemůžu nějak dokopat :-N pořád žeru jako bych to už nikdy jíst neměla a nejde tomu poručit.Hm nevím co s tím no snad na to brzy příjdu už moc času na zhazování není =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no máme 222dní :-N ale neboj i s nějakým kilem na víc budeš pro svého přítele ta nejkrásnější nevěsta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm tím si nejsem tak jistá :-| Nechci se vdávat v těchto kilech takže musím ze sebou něco dělat :-. NO 222 dní a min.10kg musí jít dolů =-) Jinak už jsme si trošku zjišťovaly ten caternig no a žádná slavá jen po netu teda.NO tak tchýni napadalo že by jsme zkusily jednu dobrou restauraci jestli by nám tu cateringovou službu neposkytly zná se s něma tak snad by to šlo uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to držím pěsti,my měli jít dnes objednat sál a přítel je ještě v práci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji...tak co stihly jste to nakonec nebo ne??
Odpovědět
Profilova fotka
ne :-| rozbilo se jedné jejich partě dělníků auto tak ho museli odtahovat...tak snad to stihnem zítra
Odpovědět
Ahojky holky :-) :-) :-), přidávám se k vám. Už jsme zasnoubeni nějaký ten měsíc, ale nejprve jsem chtěli mít zamluvé datum a místo konání svatby (zámek Lešná). S přítelem jsme spolu už šestý rok a kromě data a místa pro hostinu zatím nic nemáme. Necháváme to vše až po novém roce. A zdravím hlavně lucietu :-D :-D :-D :-D (myslím, že v práci nás není moc, kdo bude mít příští rok svatbu :-) :-) ) a ještě jednou gratuluji a přeji krásné přípravy (také všem).
Odpovědět
Profilova fotka
radeckar ahojky,vítej ;-) hezky se to tady schází :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já ztratila zásnubák (byl mi už tenkrát velkej :-( a furt mi padal) no a přítel přišel s tím,že vlastně ještě naše nepožádal o moji ruku a když nemám ten prstýnek tak by to měl udělat znovu a ofiko :-N tak jsem zvědavá co z toho bude
Odpovědět
Profilova fotka
radeckar zdravím a vítám tě mezi námi. smudlinka já jsem taky ztratily zásnubák ve čtvrtek jsem pekla malýmu perníčky a tak jsem si ho radši sundala.No a pak už jsem ho nenašla.byla jsem z toho dost špatná.No a dnes přítel přišel a navlík mi ho na prst měla jsem velkou radost.Byl pod myčkou nevím jak se tam mohl dostat asi malý ho tam shrábnul. Smudlinka moc děkuji za odkaz hned jsem se tam do jednich zamilovala.Je to sice uvnitř pozlacený,ale zkusím se jich zeptat jestli by to nešlo udělat se zlatem :-) Opravdu moc díky zdá se mi že jsou i levnější o proti jiným ;-) Mrkněte do albíka.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?