Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk No my budeme mít obřad v kostele, ještě to sice nemáme domluvené, ale video a foto už mám na 100%, mám podepsanou rezervační smlouvu a zaplacenou zálohu. :-)
Odpovědět
@ritush jojo já mám fotografku taky na 100%, a taky líčení ještě...jinak to co jsem psala no
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Kameramanovi jsem napsala jako prvnímu. Chtěla jsem ho na 200%. Když mi napsal, že má volno, tak jsme šli do toho. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote já zas nic jiného nemám.Jinak u nás se bude zamlouvat datum v lednu @ritush my máme předdomluvené místo hostiny,obřadu,kameru,fotografa,oznámení,prstýnky,šaty,seznam hostů,vizážistku,kadeřnici,svědky,hudbu na obřad a na hostinu
Odpovědět
@stastnanevesta oznámení mám taky už najité co chceme, a svědky také víme
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk já doufám,že drahý řekne svému bráchovi co nejdřv,aby mu šel za svědka
Odpovědět
@stastnanevesta a tobě jde kdo? neboj to on řekne určitě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ty jooo, tak to čučím. No my jsme si řekli, že zařídíme to, co je pro nás prioritní, tz. video, foto a místo hostiny. Tak foto a video mám, teď hledáme místo pro hostinu. To bude ale hodně těžké. Už jsem na několik místech byla a nic. Navíc to tak nějak zařizuji sama, protože přítel je přes týden pryč.
Odpovědět
Profilova fotka
svědky máme taky, mě moje ségra a přítel jeho brácha, jen o tom ještě neví. :-D
Odpovědět
@ritush neboj to všechno půjde, však nemusíš mít vše hned sehnané a zařízené ...je čas
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk nejlepší kamarád a pokud zrovna v té době pojede na poznávačku do Ameriky,tak spolužačka,které jsme byli teď v sobotu na svatbě :-)
Odpovědět
@stastnanevesta jojo já mám nej kamarádku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, koukám, samé studentky.. mně zbývají do konce školy ještě dva roky a už se těším, až to bude za mnou.. nějak mě to přestává bavit... spíš slyším biologické hodiny než "školní zvonek".. no musím se s tím nějak poprat :-) jinak my spolu v době svatby budeme bydlet 10 měsíců, snad to bude stačit.. jsme spolu 6 let. četla jsem, že přemýšlíte o svatebním slibu? já bych to asi emočně nezvládla.. už tak se bojím, že budu dojetím brečet.. se slibem bych měla make-up všude jen ne tam kde patří :-)
Odpovědět
@petulamrk to je blby no...slavkov je krasny, my tam uvazovali o vile austerlitz, ze by tma byl obrad, hostina, raut i nocleh, je to tam nadherny :-) @ritush jj me se to v realite take menilo saty a take kdyz jsem manzelovi ukazala anticky styl ktery jsem chtela tak rekl ze ne a slo se nanovo :-D
Odpovědět
jinak jo, nejdulezitejsi je zamluvit zavcas hostinu, misto obradu, foto ,video a kapelu, to byva dost obsazena a to ostatni pocka...pokud vim, tak do salonu se nove kolekce vetsinou navazeji nekdy v listopadu a vtu doby byvaji i vyprodeje satu
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote slavkov je krásný,ale slyšela jsem,že tam chodí svatby jak na běžícím pásu. Jinak já manželovi šaty neukážu,až na svatbě :-) @zuzkka88 já se taky bojímže bych to nedala a navíc už jsem tu psala,že drahý by to asi ani nedal dohromady.,my spolu budeme v době svatby bydlet téměř dva a půl roku
Odpovědět
@stastnanevesta tom austerlits ne, to je soukroma vila prvorepublikova, tam max. jedna svatba na vikend. Ale nakonec jsme od toho ustoupily. Ja mu ukazala jen typ satu jake bych chtela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote já mu jen řekla,že nebudou červené :-)
Odpovědět
@zuzkka88 Ahoj, já už mám po škole a jsem celkem ráda, že ty nervy jsou pryč a proto jsem se do svatby během studia nepouštěla :) jinak s tím slibem jsem taky přemýšlela ale já jsem cíťa a asi bych to nedala, i takhle určo budu plakat
Odpovědět
@stastnanevesta jo ale s tím střídáním svateb to máš skoro všude, jak Líšeň, tak špilas...to si moc nevybereš
Odpovědět
@zuzkka88 a kdepak vy chcete svatbu ?
Odpovědět
jj v Lisni je to hruza, ja tam byla na jedne svatbe a nechtela bych to, dve nevesty na parkovisti, tri v parku, jedna vychazela z obrad, my jsme v chazeli a za nama podupkaval auz dalsi. Brrrrrrrrr :-D
Odpovědět
@mitote jojo tam je to extrém, jako o Slavkov je také velký zájem ale opravdu se toho nebojím, mě se totam prostě líbí, ať si každý říká co chce
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk taky jsem citlivka a neustála bych to :-) v době svatby už taky budu mít vlastně po škole, budou mi pak zbývat už "jen" státnice a diplomka.. ale o rok bychom to odkládat nechtěli, už vůbec ne o dva.. tak nějak cítíme, že právě teď je ten správný čas.. už kvůli těm hormonům, co se mnou cloumají :-D no a svatbu bychom chtěli někde v centru brna.. nebo v řečkovicích (oddával by nás asi přítelův kamarád).. tak uvidíme :-)
Odpovědět
@petulamrk tak krasne to tam je, ja tam svatbu nezazila, tak nevim, jako moc je to frekventovany :-)
Odpovědět
@zuzkka88 co studujes? :-)
Odpovědět
@zuzkka88 tak však to je jedno jestli se vdáváš v době školy a nebo potom, já jsem dost stresák a ve škole to stačilo, takže jsme se rozhodli po škole :) a už víte termínek a kde byste to chtěli?
Odpovědět
@mitote jako prý je o to velký zájem, ale v dubnu kdy chceme, tak to není až tolik hektické ještě, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote taky jsem o líšni přemýšlela.. moc se mi to tam líbí (podle fotek, osobně jsem tam nebyla), ale právě kvůli tomu návalu bych tam svatbu nechtěla.. člověk si asi tak úplně nevybere, ale toto už je podle mě extrém.. i když se říká, že to nikdo nevnímá a každý si všímá jen té "své" nevěsty
Odpovědět
@petulamrk to snad ne....tam je to nejak, ze se terminy zamlouaji od zari na dalsi rok, ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?