Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

26. čvn 20139929
  • @petulamrk  jo na slavkove 🙂

• @mitote  no mě paní psala že na duben nebývá problém, že i termíny volné zbývají, a dík že mě odrazuješ..není nad podporu fakt

• @petulamrk  neodrazuji...my jsme chteli zari a to je jeste dost frekventovane a ve slavkove nevim vubeec jak to je na zamku, vim, jak eje to na belcredi a tam je to sado maso 😉 ale muzes napsat @angebot  a zeptat se ji, ta mela svatbu na zamku ve slavkove v kapli tusim

• Sponzor fóra
  • @mitote  aha tak to jo, právě mě ta paní odtam psala, že nejvíc nabyto mají červen až září právě

• @petulamrk  to urcite, to jsou nejvice svatby...

• @mitote  uvidím no, zkusila jsem napsat i té slečně 🙂 třeba se ozve...ale tak ta paní ze zámku by měla vědět co a jak si myslím 🙂 jen matrika nějak nekomunikuje jsem tam psala už 2 mejlíkykdy teda bude přesně to zajiš´tování termínu a žádná odezva...

• @petulamrk  tak to urcite, je dobre byt v kontaktu s matrikou, my take byli 🙂 protoze termin musite resit jit na matriku a ja premyslim, jestli nahodou na zamku neoddavaji jen v soboty...? ted nevim, abych nekecala, ale denca (angebot) ti urco rekne co a jak 😉

• @mitote  no matirka zatím nepsala, psala jsem si jen s paní ze zámku přímo, z matriky jak jem psala tak dva mejlíky a nic žádná odpověd jestli mají plnou schránku nebo tam nejsou netuším

• @mitote  a jinak myslím že jsou jen soboty ano

• @mitote  hele co mě tady děláš reklamu jako 😃 😃 😃 😃

• @mitote  taky jsem na FF 🙂

• @angebot  jen mi poradila ať se zeptám 🙂 nic ve zlém přeci 🙂

• @petulamrk  však jo, dělám si srandu, musím si do @mitote  rýpnout 😃

• @angebot  jojo já vím 🙂 napadlo mě to 🙂

• @petulamrk  tka nasi matrice taky odpovedeli trvali, ale tak do tydne byli 🙂 a pak jsme volali uz
    @angebot  no sorac, priste nereknu ani n a bud si v koute 😃
    @petulamrk  v poho, my s angebot do sebe rypem nonstop 😃

• Sponzor fóra
  • @mitote  tak to jo 🙂 uvidím snad mi napíší i z matriky, ale pak tam chceme jen přímo osobně

• @mitote  z FF? Aha a já myslela, že PdF. Tak tam znám dvě holky, ale úplně na jiných oborech..
    @ritush  tak držím palce! já mám státnice v lednu na mgr., tak snad to v pohodě dáme 🙂 .. no já bych se ideálně už chtěla vdávat s mini bříškem (nejideálněji abych byla na konci 1. trimestru, abychom to mohli všem hezky oznámit 🙂 )

• @mitote  a co ty tu vlastně zas děláš jako?? Chceš se znova vdávat, nebo jen děláš chytrou, že už to máš za sebou 😃 😃

• @petulamrk  nebo jim zavolej, ted je obdobi dovolenych
    @zuzkka88  nene FF, na pajdaku je trochu jina socped, premyslim jestli to neni spise specped...my ji mame hodne orientovani na psychoterapii diky tomu dovedku: a poradenstvi 🙂
    holky to me poradite, mam v cervni statnice Bc, jak je to s tematy k bakalarce? Musim si vybrat z tech zadanych nebo mohu si vymyslet svoje? 🙂
    @angebot  al to vis draha, delam chytrou a vytahuju se jak jen muzu 😃 😃 😃

• @mitote  aaha 🙂 jinak teda nevím, jak na ff, ale já si na fss na bc i mgr vybírala svoje téma

• @mitote  zkoušela jsem min. týden a nebrali to

• @zuzkka88  jako ze sis vymyslela svoje? 🙂 to je fajn 🙂

• @petulamrk  no jo statni urednici v lete v obdobi prazdnin, co chces 😃

• @mitote  na Bc. práci si můžeš vymyslet i svoje téma a musíš si k tomu vybrat vedoucího bakalářské práce. no stress, času dost 😉

• @angebot  tak vedouciho bych mela, tema vim jakym smerem al enevim jakou cilovou skupinu a bude to chtit praxi :-/

• @mitote  jj přesně tak 🙂

• @mitote  jojo je mi to jasné 🙂

• super 🙂 uz aby to bylo :-/

• @zuzkka88  Tak to je super! To ti přeji a držím pěsti, ať se vám to podaří. 🙂

• @mitote  můžeš si vybrat z nabízených a taky svoje, pokud se ale dohodneš s někým, aby ti to vedl..já se na ff budu pokoušet sehnat si vedoucího, ale budu muset externě, na mém oboru nikdo takový neučí a na prf jsem si vybrala z nabízených témat, kde byl rovnou přidělený i vedoucí..

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Rádi pro Vás zajistíme obřad na zahrádce, hostinu, raut, zábavu, ubytování. Za prostory neúčtujeme pronájem a nabízíme apartmá pro novomanžele zdarma.
    Fotorazdva.cz
    Praha - východ
    Fotíme ve dvojici, jsme sehraný tým a tak nám neunikne žádný důležitý moment. K fotografii přistupujeme individuálně, dle Vašich přání a požadavků.
    Svadobný a portrétny fotograf.
    Som Slovák žijúci v Rožnově pod Radhoštěm. Popri práci statika, som sa rozhodol posunúť svoju záľubu na vyššiu úroveň.