Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
@petulamrk tezko rici, premiant vazne nejsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote budete stavět?já jsem o psychologii uvažovala taky
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote to já taky ne,prolézám jen tak tak a když jsem viděla,že přítel za bakalářku dostal uznání děkana,styděla jsem se :-)
Odpovědět
@mitote nezáleží jestli je člověk premiant, ale jestli ho to baví a chce to dělat
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk My se chtěli brát už dřív, ale prostě to nešlo. Oba jsme studovali. Ono opravdu na věku vůbec nezáleží, ani na tom, jestli je člověk ve škole nebo ne. Prostě to ti dva musí chtít. :-)
Odpovědět
@stastnanevesta radi bychom :-) jj ja ji chci take, ale prezencne uz ji nezvladnu. Ja take nejak prolezam, hlavni je dostat diplom. Mam dojem ze vi cme davaji kurzy a vycviky, nez samotna skola. @petulamrk tak zatim bavi :-)
Odpovědět
@ritush my jsme chtěli i dřív, ale nakonec jsme se rozhodli po škole :) jojo pokud Ti dva chtějí a je jim spolu dobře tak nic nebrání :)
Odpovědět
@mitote tak aspoň, že tak to je důležitý, pokud to člověk nebaví tak nemá už ani chuť to dodělat...
Odpovědět
@petulamrk to rozhodne, ja se spise trochu bojim, prace je to narocna a mam vuci ni silny respekt 8-)
Odpovědět
@mitote však sama uvidíš jak to bude, pokud to člověk nebude zvládat pořád může dělat cokoliv jiného, hm?
Odpovědět
@petulamrk tak to jo, ono je to spise o tom, ze muzes tou praci taky pekne uskodit, aniz bys o tom vedel :-/ kor v soukrome praxi. Navic je to dost narocne, uz obcas na vycviku lezu po ctyrech, kdyz posloucham pribehy o znasilneni a podobnych. Zajimlo by me, zdali to dokaze nejaky psycholog nejak necitit, protoze ja teda vzdy odpadavam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote no právě,já doufám,že už to konečně dodělám
Odpovědět
Článek se načítá
@stastnanevesta a co delas za obor?
Odpovědět
@mitote já si myslím, že ten člověk to cítí vždycky, ale časem se prostě proti tomu asi musí nějak otupit nebo nevím, každopádně to je asi pro silné povahy, já osobně bych to se svou povahou citlivky nezvládala, to Tě moc obdivuji
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote španělštinu
Odpovědět
@petulamrk no vsak ja to taky moc nezvladam, ale tak mam jeste pred sebou vice jak tri roky vycviku, tak snad... :-D @stastnanevesta aaaaaaaaaaa jazykarka....tak na to talent fakt nemam :-D
Odpovědět
@mitote však jo, to se asi člověk tak nějak obrní..uvidíš, ale opravdu klobouk dolů :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a co přípravy? Co všechno už máte?
Odpovědět
@petulamrk a vis co je nejvtipnejsi? ze neznam psychologa nebo podobnou nekoho s podobnou profesi, kdo by nekdy nevyhledal pomoc psychologa nebo nechodil na psychoterapii :-D
Odpovědět
@ritush uz jsi nejak poresila tu anglii nebo staty? :-)
Odpovědět
@ritush tak já mám zatím jisté co chci místo obřadu a hostiny, pak mám představu o šatech, seznam hostů, hudbu na obřad, a vyvázky, fotografku, postupně tak nějak koukám kde co a jak by se dalo sehnat a když se mi něco líbí tak to koupím ale zatím nemám přesný datum uznané matrikou takže nechci nic objednávat a tak
Odpovědět
@mitote aha no to je zajímavý teda, ale uvidíš jak to zvládneš :) držím palečky určitě to dáš v poklidu
Odpovědět
@petulamrk jak dlouho pred obradem se na tvem miste zamlouva datum?
Odpovědět
@mitote zamlouvat se bude 3. října a my bychom chtěli duben svatbu snad to nějak vyjde
Odpovědět
@petulamrk pul roku, tak jsme to meli i my :-) kde to mas?
Odpovědět
@mitote chtěli bychom Slavkov kapli sv. Kříže tak uvidíme ale oni neoddávají pořádna všech místech tak se bojím že nám to nevyjde...:(
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Nad tou Anglii stále přemýšlím. Ale musím se rozhodnout co nejdřív. :-) Šaty ještě neřeším. No vím, přibližně jaké bych chtěla, ale uvidíme co pak řekne realita. :-)
Odpovědět
@ritush tak to mám také, vim představu ale uvidíme jaká bude realita
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk toho máš celkem dost. My máme termín, video, foto a předběžný seznam hostů.
Odpovědět
@ritush a jako vše najisto???? já mám vymyšlený termín a místo, ale nemáme to od matriky to bude až v říjnu, takže se to určo posune bojím se
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?