Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Děkuji za typ na romantický víkend :-) snad něco vyberu a doktorka mě pustí, přece jen jsem na neschopence :-) Holky a zrovna jsme přišli z ultrazvuku a sami jsme poznali co čekáme, je to kluk jak vyšitý :-) a stále žvýká a mele sebou...ale je v pořádku, i srdíčko nám doktor pustil jak ťuká, bylo to krásný :-) a jen jsme vylezli z ordinace, tak přítel řekl, že určitě se mám objednat na ten 4D ultrazvuk a necháme si udělat video, že je to super, koukat na to, jak se to v tom bříšku mele :-)
Odpovědět
Luci, v Rosicích ;-) :-)
Odpovědět
Silvi - teda, to je zážitek. To muselo být fakt super dojemný... Rosice znám, tam jsem letos byla, takové druhé Veveří :-N Ale hodně zajímavé, a moc se mi tam líbil park, ten mají pěkně. Jani - gratuluji ke klučíkovi, hlvaně ať jste zdraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak aspoň víte z jakých jmen vybírat ;-) - gratuluji k princátku - ať jde všechno tak jak má!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Blani děkujeme Luci děkuji a jméno je pro klučinu už vybrané...to bylo první, co jsme s přítele dělali, dohadovali se o jménech :-D
Odpovědět
Blani, to bylo, měla jsem co dělat, abych nebrečela... :-N :-D A park jsme teda bohužel neviděli... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak hlavně že jste se shodli. Kolegyně v práci, ta se dohadovala s manželem, jaké dají synovi jméno, on trval na Tomáš, ona ho nahlásila v porodnici, ale pak ještě vyběhla, že si to rozmyslela a dala mu jméno Jan, což její manžel výsloveně nechtěl, protože se jmenuje stejně :-D :-D :-D - to jsou potom stavy :-D . Jinak mi psala emerald / Irča, že se jí kytka moc líbila, tak mi spadl kámen ze srdce x-) ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ten zorbing je v Ostrovačicích, hotel Motorsport, kdo to tam trochu zná, tak to je ten hotel u cesty směrem k paddocku. ;-) Luci, však byla krásná. Jani, gratulace a užívejte si to.
Odpovědět
Profilova fotka
O víkendu budou na výstavišti dožínky a veletrh Zelený svět. Z dožínek by byly dobrý fotky do nějaké případné soutěže, co Blani ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci kytka byla nádherná, tak se nedivím, že se moc líbila :-) a teda kolegyně musela manželka pěkně namíchnout :-D my se s přítelem taky prvně nemohli domluvit, já chtěla Tobiasha a přítel Davida, tak to byl kompromis :-) Petruszko děkujeme :-) Jinak Luci přemýšlela jsem a příští týden bychom se mohly nějak domluvit na té kytky. Víkendy budou u mě trochu špatné, jelikož toho teď máme moc...takže pokud by ti to nevadilo, taky bychom jsme se domluvliy na některý den v týdnu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Luci kytička pro Irču byla fakt nádherná ;-) Jani, tak to je super, že jste oba zdraví a jméno už je vybrané :-) Sylvi to teda musel být doják....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musím potvrdit, kytka od Lucky byla fakt úžasná!!!! :-)) Bohužel se jí usím omluvit, protože jsme kvůli časovému skluzu nestihli dát připravené kytičky do věnečků družiček a zapomněla se i na korsáž. Ale tu jsem manžovi připla alespoň na focení, takže Luci - profi fotečka určitě bude;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani můžeme, jsem potěšena x-) , ale všední dny můžu až odpoledne (ideálně nejdřív v 15:30), ju? Doladíme to přesněji mailem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci jsem zrovna tady, tak odpovídám sem;-) jojo, zítra a v pátek jsme si právě vzali volno, že pojedeme někam na prodloužený víkend na mini líbánky než bude možnost odjet na normální svatební cestu. Nejradši bych teď na Šumavu, tak brouzdám po netu a hledám. Nemáte holky některá dobrý tip?? Ideální by byl pension nebo hotýlek s nějakým relaxačním vybavením...
Odpovědět
Profilova fotka
jani taky vám moc gratuluju, toto jsou nejkrásnější chvilky, tak si je pořádně užívej;-) Jejda tak to máš přípravy na svatbu docela nabourané přípravami na mateřství:-) To budeš mít double zážitky:-)) Jinak jak už jsem tu chválila Lucku za nádherné kytičky, tak ještě moc děkuji browney, že mi dala skvělý tip na balonky - děcka to byla fakt pecka :-D
Odpovědět
Irčo - gratuluji ke svatbě a těším se na fotečky. Luc - to zní nějak moc pracovně ten veletrh a dožínky. Si vzpomenu na dětsví na vesnici, chození 2x denně na seno, na vybírání řepy, brambor, "popravování" dobytka... :-p :-p :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald moc gratuluji ke svatbičce...doufám, že i brzy budou fotečky :-) A moc děkuji za gratulaci :-) je to super, připravovat svatbu a být při tom těhulka :-) ono to těhu hrozně rychle utíká...buď se soustředím na svatbu a pak zase chvíli na těhu...záleží podle toho zrovna do jakého obchodu vlezu :-D :-D Blani no to ani neříkej, já jsem tak ráda, že bydlíme s přítelem v Brně nebo lépe řečeno, že nemáme zvířata...já nikdy na tu práci kolem zvířat nebyla, i když doma toho máme plno a babička taky... A holky se musím pochlubit...před chvílí jsem si dovezla prstýnky...jsou opravdu krásné,hodila jsem je do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani no nádherný ;-) Irčo jsem moooooooooooc ráda, že jsi byla spokojená s pánem na balónky :-D Já taky, však víš, vychválila jsem ti ho do nebes :-D :-p ale on je vážně supr a balonky taky :-D :-D :-D i u nás měly hrozný úspěch i u dospělých ;-) Neptal se tě, jak jsi na něj přišla? Nás se ptal ;-) Tak hodně štěstí přeji do Vašeho společného života, zkrátka jen to NEJ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ten Zelený svět, to jsou kytičky a dožínky jsou myslím krojované slavnosti, už jen oslavy, už bez práce :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Browneye děkujeme, přítel je z nich taky nadšený a musím říct, že ten obyčejný lesklý prstýnek mu moc sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, potřebovala bych nutně pomoct!! Chceme s přítelem vzít 3.7.2010, ale ještě jsme si termín nerezervovali na matrice a dnes mi přišel mail z Kozí Horky, že je náš termín už dávno plný... Nemáte nějaký tip, kde by se dal příjemně strávit obřad i hostina? Chceme to mít na jednom místě, protože máme dva pejsky :( Atlantis nepřpadá v úvahu, tam uspořádají obřad jen, když je na hostinu min. 50 lidí a nás bude tak 35 :( Díky moc za pomoc, začínám být zoufalá, že jsme ty přípravy podcenili :(
Odpovědět
lut: tak to bohužel neporadím, my potřebovali pro hodně lidí a jsem z opačné strany, takže v Tvých končinách to moc neznám...
Odpovědět
Profilova fotka
lutousek - hotel Myslivna (ale to je vyšší cenévá, nevím jak je to ve srovnání s Kozí Horkou). No, v nejhorším případě byste museli mít obřad jinde, třeba taky venku. Pak prohledat různé hotýlky, penziony a pod. jak tam vypadá okolí, jestli by to tam bylo vhodné.
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mě ještě napadlo (ale asi taky cenově výš): Špilberk, Parkhotel Brno, hotel Santon na Přehradě, hotel Santander (ale tam si musíte zajistit zvlášť catering). Asi jsme Ti moc nepomohla, co?
Odpovědět
Profilova fotka
A co někde kousek za Brnem? Třeba Harmonie v Zastávce.
Odpovědět
Profilova fotka
Lut: Můžu doporučit restauraci Zasedmero v Útěchově. Skvěle vaří, obsluha výborná. My tam budem mít taky svatební hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Lut: a co ta restaurase kde měla Petruszkaa svatbu - Peťo byl to Žebětínský dvůr??? Tam přece s přehledem zvládají několik akcí zaráz a všichni z mého okolí je chválí..... Anebo teď jsem narazila na panskou líchu, taky dobrý;-) http://www.panskalicha.cz/www/foto.ph... jejda holky já bych tak šla někomu na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to browney: já jsem právě s pánem osobně nemluvila, oni nám to všechno nachystali a nafoukli nejhodnější kamarádi, já jsem to jen objednala a manžel převzal a zaplatil a na místě už nám to perfektně nachystali naše šikulky/svatební hosté:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Irči, no, já nevím s tím obřadem tam - hlavně, když by tam třeba byly i jiné svatby. Leda že by vychytali velký salonek a měli obřad u toho venku, ale pořád to vypadá jako parkoviště, nevím, jestli by se jim to líbilo. A uvnitř si myslím, že by se moc nevešly. Chce to okouknout taky podle počtu hostů.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha Luci no já právě jsem přehlídla, že Lut chce i ten obřad, tak to by asi ten Žebětínský dvůr moc nešel.... Ale z té panské líchy jsem už na začátku roku viděla fotky z obřadu venku a bylo to mooooc krásný a romantický, byla vidět jen zelená tráva a les a slavobrána - fakt krásný....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?