Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Peti, a jak bylo? Co počasí? My furt makáme na baráku a do toho pracuju, nového nic. Jen když jsme teď měnili okno v ložnici, tak jsme ho posouvali tak, aby se nám do rohu vešla postýlka :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, díky za gratulace :-D Peťo, kde jste byli v Ch? A bylo tam aspoň pořádně teplo? M. dnes schválili dovču, tak teď nás čeká vybírání přesného termínu a destinace. ;-) Klara - bohužel zkušenost nemám :( Luc - kytička bude určitě super, jsi šikula nejšikovnější ;-) Nat - postel, to je základ :-D Odkus si myslíte že vždy sem píšu? Jedině z pelechu :-D Všem krásný víkend
Odpovědět
Blani, já myslela dětskou ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj my to máme 26.9. na Nové radnici a potom hotel rakovec! Dnes tam jdeme zamlouvat hostinu a pokoje a přesně jídlo jaký budeme mít, pro kolik lidí atd. Co jste měli jako hlavní jídlo vy a potom raut? Planujeme křenovou rolku, játrová polévka a asi medajlonky z panenky s parmazánem a ameriky. Večer guláš, řízky, sýrový prkna, grilova zelenina, nějaký ovoce. Máte nějaký typ co dál? Co máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsme jeli na brambory a ono od rána prší a prší, tak snad zítra... V albu mám už hotové oznámení a šatičky, které budu mít na 100% Klarko raut mít nebudeme, a na hlavním jídle jsme se ještě přesně nedomluvili...určitě bude knedličková polévka a pak buď svíčková nebo dějaké medailonky a k tomu brambory... Vypadá to, že babičky půjdou takže musíme vybírat takové jídlo, aby to jedly i ony a děda...
Odpovědět
Jani - šaty super, na tyhle jednoduché typy jsem totiž zatížená :-N A oznámko taky ;-) Klara - My měli jen kuřecí prsa (na tom myslím sýr, broskev) + opečené brambory + obloha, polívku ani svíčkovou bych nevzala do úst, takže jsem sobecky přizpůsobila jídleníček sobě :-p A hlavně jsme nehctěli mít společné kremení a pod. svatební věci, takže tímto se to krásně vyřešilo. Ale i tento "storhý" oěd stačil, byl totiž až kolem půl 5, bylo krásně teplo, spousta cukroví, takže většina byla nacapaná, a když donesli v 7 raut, tak tam ležel netknutý hodně dlouho. A nakonec ho zbylo cca 2/3 :-N Co všechno tam bylo můžeš kouknout tady: http://galerie.albumfotek.cz/25515/ (od všeho něco) Nat - ahaaaaaa :-D tak to jo,.... a můžu mít dotaz, jak moc je u vás postýlka akutální? něco mi uniklo? :-.
Odpovědět
Blani: no právě, že aktuální není vůbec... :-D :-D :-D od 1.9. nastupuju do firmy na půl úvazku (do té, pro kterou od března dělám na dohody) a pokud budou všechny strany spokojeny, počítá se s mým nástupem na plný úvazek někdy v září příštího roku - jak dodělám školu... a šéf mi řekl, že aby mě rok zaučoval, já půl roku dělala a šla na mateřskou, že to se mu snad ani nevyplatí... ale my nespěcháme, tak 3 roky to ještě neplánujeme... akorát mám rok na to, abych se naučila perfektně anglicky, jak to uělám, to netuším... s mými chabými znalostmi bych potřebovala víc času... :-( :-p :-D
Odpovědět
raut: miniřízečky z více druhů masa, br.saláty s majonézou a bez, zeleninové saláty (mrkvový a pod) zelenina, ovoce (o to byl velký zájem) sýrové a salámové mísy ale z těch ,,lepších" druhů a hit byl, že se dětem obědnaly zmrzlinové poháry, i někteří dospělí si dali... ;-) :-D na oběd jsme měli klasiku, vše jsou to naše oblíbený jídla, akorát polívku jsme měli domluvenou bez nudlí (aby nám nelepily na brady při krmení) a hodně knedlíčků ;-) :-)
Odpovědět
tady jsem to našla, pak jsme v tom dělali ještě nějaký úpravy, ale přesně si to nepamatuju, jsem si vzpoměla, že mám hlad někdy o půlnoci a to už tam bylo jen něco... když jsme zjistili, že toho mraky zbyde, tak jsme si řekli o ty přenosný krabičky na jídlo a pakovali jsme to svatebčanům sebou ;-) :-D 2x 1500g Sýrové mísy ( různé druhy sýrů, okurky ,olivy, beraní rohy, ledový salát) 1x 1500 g salámová mísa (šunka, moravské uzené, zelenina) NE měkké ani trvanlivé salámy 1x 1500 g masová mísa ( kuřecí nebo krůtí roláda atd) 1x 1500g zeleninová mísa (ledový salát, brokolice, květák ,červ a bílé zelí , beraní rohy, NE rajčata ) 1x 1500g mísa s pečeným masem a křenem 2x mísa s ovocem ( bílé a červené hrozny, řezy melounů, broskve, banány, ananas) 2000g Mrkvový salát s ananasem 1000g zelný salát s křenem Pečivo: cereální, chléb, banketky a večeře byly ty miniřízečky s br.salátem, ale bylo to na tom rautovým stole, aby si vzal kdo chtěl a kolik chtěl...
Odpovědět
http://galerie.albumfotek.cz/28321/ Hokly, potřebuju poradit, chci zas poslat někam pár fotek, jedná se o soutěž na téma „Čistá a kvalitní doprava v Brně" (to je teda téma,co? :)) a hodnotí se souvislost s danou tématikou, originalita a kreativita. Bych něco vyfotila, ale uzávěrka je zítra a to asi už toho moc nestihnu.Původně jsem měla vybrané fakt hodně originílní a vtipné fotky, ale oni tam píšou, že fotky budou použity na nějaké reklamní účely, takže jsem vybrala takové "normálnější. Tak kdo bude mít chuť, tak já mu do IP pošlu heslo a budu mc ráda, za rady. Jsem 100% rozhodnutá pro 1. fotku, ale další 2 nevím, ale asi poslední 2. Předem moc díky za rady. Jsem se snažila dát těm fotkám asapoň trochu vtipné názvy, když už nic jiného
Odpovědět
Blani, chtěla bych vidět ukázku těch originálních a vtipných fotek ;-) :-D
Odpovědět
Původně jsem chtěla třeba tuto nazvat: Konečně pořádný kočár DPMB :-D ... http://galerie.albumfotek.cz/27031/?p... Pak něco z těchto fotek http://galerie.albumfotek.cz/26325/ a něco jako kavlkitní a moderní vůz... http://galerie.albumfotek.cz/27031/?p... :-D ale než jsem stihla vybrat víc takovýchto fotek, tak jsem si přečetla, že budou užity na reprezentaci, takže to by asi neprošlo :-N
Odpovědět
Článek se načítá
tak ta první je nádherná... a pak z toho posledního odkazu je jich hodně krásných a ty balonové taky dobré - to by se cestovalo - žádné zácpy ;-) :-D :-D :-D no ale název soutěže je pitomý, to bych nevěděla, co vybrat..
Odpovědět
no právě, ten název :-N Mám psousty fotek z různých akcí DP, ale všechno spíš hisotrické vozy, co normálně v provozu chceš fotit. Má i pár fotek "Porsche" šaliny, ale prostě na tom není nic extra, prostě normální šalina. no uvidíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Čau babizny! Silvi, nestraš tady s postýlkou! Brrrr. Blani, byli jsme na Hvaru ve Vrbosce, jezdíme tam už pomalu tisíc let a pořád spokojenost. Není tam tak narváno jako jinde. A nebylo teplo, ale příšerný pářák! A co máš proti svíčkajdě??? Tu já teda můžu jen kvůli linii si ji teda nedávám nějak často:-)
Odpovědět
Ahoj Peťo, tak to jste byli docela na jihu, závidím teploučko. Mě by strašně nebavilo jezdit někam, kde jsem už byla, teda pokud bych nebyla děsně prachatá a mimo to bych nejezdila přeba 4x do roka ještě někam jinam :-D Teda já to tak vlasstně dělám i s výletama po ČR :-N A fotečky nebudou? Úpně jsem se tu zasnila a předtsvauju se někde "u móóóřa", šumění vln, cvrkot cikád... a zatím tu koukám do mapy, jak zítra objedeme na kole rybník v Lednici a teď v noci od našeho rybníku pod oknama dělají bordel žaby a cvrčci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám to vyhovuje - s našima jsem toho pojezdila docela hodně a prostě toto je nej. My tam jezdíme i proto, že je tam sportovní přístav, na loď. Mně v tom horku nebaví moc nikde trajdat, radši se válím u vody a relaxuji, večer někam do hospůdky na večeři a vínko. ;-) Fotky mám na Facebooku, ale tentokrát se moc nepovedly, protože byl pořád z horka opar, takže jsem zklamaná. Lednice je krásná, jéééje. To my jdeme zítra na ten pitomý zorbing, tak tady na mně myslete, prosím.
Odpovědět
na Lednici mám alergii :-p blíží se doba, kdy tam zase budu doooooost často... :-p ]-( :-D Peti, na zorbing bych nešla, je mi blbě i na pirátské lodi, ale napiš pak, jaké to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, mne je blbe i na retizkaci, tak to vidim hodne blede. Jeste mam par hodin, uf.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já už teď (po ukončení tamního studia) ani nic nemám :-D :-D :-D . Jinak Silvi, plně chápu :-D :-D. Včera jsme byli na výletě v Rakousku - v Tullnu na květinové výstavě, tak jsme se pokochala. Kytička se doufám líbila, vyzvedával to ráno ženich, a říkal, že se mu to líbí. Tak jsem zvědavá, co na to řekne Irča. Peti, pevný žaludek - se mnou by to jistě dopadlo hrozně :-D Jinak my taky neradi jezdíme na stejný místo - i na Šumavu,. když jsme jeli podruhé jsme museli vybrat aspoň jiný kout. Manželova teta jezdí už 6 let každý rok na jedno místo na Srí Lanku, vždycky na 2 měsíce. To by mě asi kleplo ;-) . Ale znám hodně lidí, co jezdí na stejná místa, obzvlášť v Chorvatsku - většina kolegů v práci.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady jsou 2 fotky svatební kytky pro emerald: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám, že probíráte dovolenou :-) my nikam nepojedeme, ale přemýšlím, že pro přítele nachystám překvapení a zaplatím nám nějaký ten romantický víkend jako svatební cestu...nabízí různé romantické víkendy, tak že z toho něco vybere a dám mu to jako svatební dar Luci krásná kytička, opravdu se ti povedal...jsi šikulka
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak se nezorbovalo, protoze nejaky magor pichnul tu kulu, tak jsme na omluvu dostali jeste jeden poukaz navic, tak vezmeme i kamarady a plati nam to az do rijna 2010. Jen jsem se nervovala zbytecne. Luci, krasa, to je muj styl.
Odpovědět
Ahoj holky, tak nakonec se na kola nejelo, ale šlo se pěšky. takže asi 15km, M. se mi trochu připekl (teď mu říkám Superman, protože se namazal, ale na véčkový výstřih zapomněl, takže tam má takový ten červený trojúhelník jak Superman :-D ) Peťo - a kde ten zorbing je? Jani - tak apsoň ten víkend, zas budete mít mičo, to zas závidím já :-D :-D :-D :-D Luci - krása, moc hezká kytka, jsem zas zaslintala. holky, dává se babičce nějaká kytka ke zlaté svatbě? asi to není pravidlo, že? Hlvaní je nějaký "svatební" dar...abych neudělala za 3 týdny nějaké "fó páááá" :-N Nat - v Lednici je krásně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, kytkou nikdy neurazíš ;-) . Jani, my jako svatební dar dostali poukaz s cestovkou co jezdí termály v Maďarsku - než jsme se rozkoukali po svatbě, tak se oteplilo a nám už se tam nechtělo. Tak čekáme na podzim/zimu. Ale v různách českých lázních nabízejí romantické pobyty snad všude (třeba i v té tady probírané Lednici ;-), nebo Luhačovice - to byste měli blízko) Holky díky za pochvaly, snad se líbila hlavně nevěstě.
Odpovědět
Luc, kytka krásná, hlavně frézie se mi líbí :-) :-D Blani, ty provokatérko! :-p :-D :-D :-D ze včera mám dobrej zážitek...
Odpovědět
byli jsme na zámku, měla tam být historická bitva o pevnost, velikánskej plac, nachystaní šermíři, okolo mraky lidí a jeden šermíř nás tam přivítal a klepal se mu hlas, tak říkal, že je nervózní, lidi se smáli, tak říkal, že si určitě myslíme, že je to po včerejšku ten hlas (fakt s emu klepal), tak jsme se zase smáli... no pak jsme pochopili, že byl opravdu nervózní a proč.. on ta,m veřejně přede všema vyznal lásku své přítelkyni a požádal ji o ruku... si klekl, ona nevěděla, co má dělat, rpotože to nečekala, nakonec šla za ním a v tu chvíli za ním bylo asi 15 borců, asi z jejich skupiny, klekli si za něho... no doják jako blázen... ale to gesto, jak si klekli, jako že za ním a ní půjdou kamkoli... no síla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, romantika. To se nedivím, že se mu klepal hlas. x-)
Odpovědět
luc: no my si mysleli, že chlastal celou noc, měl ten hlas navíc takovej zastřenej, ale pak jsme pochopili, že fakt byl nervózní :-D ale bylo to krásné, skoro nejlepší zážitek ze včera, protože pak ta bitva nestála za moc a zámek docela dobrej, ale je znát, že se teprve spravuje a připravuje...
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, a na jakém to bylo zámku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?