Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem tam našla fotku, že mají obřady i na terase jako na Kozí horce ;-) http://www.panskalicha.cz/www/foto.ph... Luci, který den se ti hodí to předání?? Já půjdu asi ve středu vyřizovat doklady, takže bych k tobě do práce mohla zajet zítra, ve čtvrtek nebo v pátek - ??
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, na tu Panskou Líchu jsme taky už slyšela chválu, ale osobní zkušenost nemám. Nevypadá to zle - ještě omrknout ceníky za jídlo a odzkoušet kuchaře :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky musím říct, že svatbu na panské líše jsem ještě neviděla, ale vaří tam parádně...občas jsme tam s holkama zajely na jídlo a musím říct, že spokojenost :-) My byli včera domluvit restauraci, tak už nám chybí jen kytičky a ty domluvíme dneska :-) už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, dobrej kuchař je půlka úspěchu;-) Jani máte nádherné tiskoviny..... x-) a s kytičkou jsem pochopila, že budeš mít od Lucky, tak to buď v klidu, mně udělala přesně to co jsem si představovala, aniž bych jí dala pořádnej návod - prostě šikulka s odhadem na lidi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald, díky a kytičku budu mít od Lucky :-) dneska večer jdeme vybírat...už se opravdu těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám pro vás tip na víkend (hlavně pro místní fotografy ;-) ): v sobotu 12.9.2009 10-12 hod. a 13-16 hod. bude otevřen Berglův palác (Muzejka) na Moravském náměstí, a také funkcionalistická vila Aloise a Viléma Kubových v Gremešově 1 (býv. pracoviště StB). V neděli 13.9.2009 v tomtéž čase budou otevřeny běžně nepřístupné prostory Nové radnice (rytířský a sněmovní sál - s průvodcem). Všude je vstup zdarma. My nemůžeme v neděli, ale pokud mě nedorazí ten bacil, co mě dneska ničí krk, tak vyrazíme asi v sobotu něco obhlídnout.
Odpovědět
Luc - díky moc za tip, my máme v sobotu sraz 10 let od gymplu, a zrovna je na všech památkách skoro po celé republice otevřeno :-S Tak se budu snažit aspoň odjet od rodičů v neděli brzo, abych stihla tu Radnici ;-) Ať je ti líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, my sraz ze střední ani z výšky ještě neměli - tak si to tam užij! Díky za přání, ať je mi líp - asi se to dostalo ke mně pozdě, protože dneska už jsme totálně bez hlasu - nejspíš má bacil skóre 1:0 ;-) . Ta radnice mě lákala mmch. víc, ale na tu zase nemůžeme jít my - tak se pak třeba podívám na fotky od Tebe, jestli bys tam šla fotit ;-) .
Odpovědět
jé, to je škoda... v sobotu jedeme na výstavu, takže nic a v neděli musím do práce... :-( ale zní to dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi a na jakou? S pejskama?
Odpovědět
luc, jojo, do Chropyně na výstavu a bonitaci :-) ale jen s mladou, takže s Ellie Mae x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tfuj tfuj, ať jste šampionky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
luc, teď to púrávě moc nadějně nevypadá... :-( ač víc sportujeme, tak přibrala ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ajaj, to bude chuděra na dietě?
Odpovědět
Luci, už jsou na dietě všichni tři, ale šeltie jsou bohužel strašně žravý, takže se je snažím pořád hlídat, jenomže za mýma zádama jim maminka dopřává... no snad to už konečně pochopila, (po 14 letech) a krmí je, jak má, jenže ta nadváha nezmizí hned... a tady ,,na dědině" jsou psi jen za plotem, takže žádný kontakty s cizíma psama, takže ona se jich pak bojí... no jsem na to velice zvědavá a vůbec se mi tam nechce... :-(
Odpovědět
Ahoj vsem. O vikendu jsem byla na svatbe nedaleko od Brna... v Domašově. Je tam taková moc hezka restaurace U Němců. Bylo nas neco pres 130, uplne prelidneneno, ale vse bylo v pohode. Pan Nemec zachoval za kazde situace klidnou hlavu a vse bylo, jak melo. Je tam krasna zahrada, na ktere se da cokoliv a jidlo bylo moc moc dobre. Nemuzu vam prozradit, kolik to stalo, ale verte, ze cena za 130 osob byla jako v Brne za 50. Opravdu to je prijemny rodinny podnik, ktery vam vyjde se vsim vstric.
Odpovědět
Ahoj holky, dostala jsem tip, že jste tu některá zkoušela podobné šaty, jako tyto: http://www.landybridal.com/Product/Pr... Já bych potřebovala zkusit, jak by mi seděli :) Tak jestli některá víte kdo nebo kde... děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
frolic: a odkud jsi??
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, v Kohoutovickém zpravodaji je vypsaná fotografická soutěž na téma "Okamžiky ze života zdravotně postižených", v kategoriích amatér, profesionál. Uzávěrka je ale docela brzo: 30.9. Pořádá to Liga vozíčkářů (www.ligavozic.cz). Třeba Tě něco napadne a budeš chtít nějakou svoji fotku poslat ;-) .
Odpovědět
potvrzuji, U Němců v Domašově to znám, míváme tam firemní setkání, ceny jsou rozumné, jídlo výborné, obsluha dobrá... spokojenost... ale už je to trošku daleko...
Odpovědět
Frolic - tak tyhle šaty mi nějak nic neříkají, ty jsem nikde nezaznamenala :-( Luc - díky za tip, ale s focením mám utrum... dnes jsem nastuopila na neschopenku (bez vycházek), zatím na měsíc, uvidíme dál, pokud bude vše ok, tak kolem 3.5. nás bude doma víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani vy čekáte miminko? ;-) x-)
Odpovědět
Jani - jojo, furt to nejde a když si člověk vybere 3 týdny dovolené v Karibiku a chce si dát pauzu, aby tam nejel těhu, tak najednou jsou na testu // čárky. :-D Asi to budu doporučovat jako 100% metodu na otěhotnění. Jsme si nahlásili v práci dovču na prosinec, vybrali 2 hotely, já zašla do brněnské pobočky Neckermannu, večer jsem si pro jistou udělala test (po asi 5 nebo 6 týdnech od poslední ms), šla spát, pak ho chtěla vyhodit a hned bylo po spánku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani tak to moc gratuluji. To je super zprávička :-) tak držím palečky, aby bylo všechno v pořádku a měla jsi bezproblémové těhulkování a těšila se jen a jen na toho drobečka bez nějakých problémů a komplikací :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak to moc gratuluji, ať jde všechno jak má!!!!! Takže bych šla taky vybírat dovolenou? :-D :-D :-D No, kdyby to tak fungovalo všude x-) .
Odpovědět
Holky, díky moc. Zatím vše funguje "jak má" - těhu nevolnosti celý den, v noci nespím, bolí mě břicho, furt bych u všeho brečela, když jsem vzhůru, tak všude usínám, atd. Jsem si před měsícem říkala, že jsem od kolegy asi chytla chřipku... no to teda.... pěkný bacil ze z toho vyklubal. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D tak to kolega v tom byl nevinně :-D Tak ať Tě to brzy přejde, nebo se to aspoň ztlumí ;-) .
Odpovědět
JO, včera kolega v práci říkal, že jsem to asi chytla od něj (vzala jsem si 4 dny dovču, že mám nějakou chřipku, on s ní ležel týden předtím)...tak si všichni z toho hned dělali srandu, že "to" mám od něj... on to řekl tak nějak nešťastně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééjda, sotva sem vlezu, tak takové novinky! Blani, moc moc gratuluji a ať se vám jen daří. 3.5. má narozky naše Tenessy. :-D
Odpovědět
emerald: jsem z Hradce Králové, ale původně z Olomouce
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?