Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Luc1979 :o)) Ano, ano, Valtice jsou nádherné. Zvalažovala jsem ještě Židlochovice, ale tam už někdo je, tak si říkám, že Valtice mi jsou souzené :o))
Odpovědět
luc: myslím, že na mě nemá :-D :-D :-D ahoj rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj rady, Valtice jsou krásný, dobře jsi si vybrala ;-)
Odpovědět
Holky, už mám také po :). Tímto děkuji Natrix za navedení na Zuzanu Scharf, která je naprosto neuvěřitelná a za skvělé koláčky z Hustopečí. A dále děkuji Vám všem, které mi zde radily s různými záležitostmi :).
Odpovědět
AHoj holky, Rady - ve Valticích jsem byla před asi 22 lety, ale doufám, že letos nebo příští rok se tam zas kouknu :-D Lol - Zuzka opět nemá chybu. :-. Moc vám to slušelo, gratuluji vám ke svatbě, ať vám to klape. ;-) Všem krásný víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
lolia - krásné, moc vám to oběma slušelo!!!! Tak ať se máte pořád hodně rádi! ;-)
Odpovědět
lol: jsem ráda, že jsem mohla pomoct x-) koukala jsem, že jsi měla i paní Přichystalovou, je super, že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lol: Krásné fotečky, moc Vám to slušelo ;-) I já se přidávám s gratulací a přeji do společného života jen to NEJ :-)
Odpovědět
Děkuji moc za přáníčka, jste moc milé :) Nat: to bylo navedení tím nejlepším směrem :)). Paní Přichystalová je bomba, také jsi mi ji doporučila, dělala mi i nehty. Moc milá a společně se Zuzanou si Tě dobře (v dobrém) pamatují :).
Odpovědět
Rady: Ja se taky budu vdavat ve Valticich, mas obrad v zamecke kapli nebo nekde jinde? Uz vis v kolik budes mnet obrad? Ja se trochu stresuju protoze vim ze Valtice jsou hodne oblibene tak bych nerada narazila na nejakou jinou svatebni partii kdyz budeme prichadzet nebo odchadzet ze svatby 8-(
Odpovědět
lol: já s ní byla právě strašně spokojená, před zkouškou jsem byla sice nervózní, rúpotože jsem tu našla jedinou referenci na ni, sice kladnou, ale jedinou, ale po prvním osobním setkání bylo jasno ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lol, nat - holky, obě jste od ní byly moc pěkně nalíčené. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, nikdy bych neřekla, že mě může potkat před tak veselou událostí smutek, který zasáhne i do našeho dne.... Zítra jdu na pohřeb člena rodiny a ani se neptejte jak těžko to snáším právě v týdnu své svatby. Nechci se tu nějak vylívat ze svých pocitů, určitě si to každá dovede představit, jen chci vyjádřit, že bych s váma tady tento týden horzně ráda byla a poplkala, když to tady čtu, zdá se mi, že máme spoustu společných témat (holky co se budou vdávat ve Valticích, lolia - my máme stejný svatební salon ;-) , browney balonky snad budou x-) , atd. - všechny jste moc fajn :-) ) No prostě určitě bych byla klidnější nevěsta v zádech s váma a vašema radama, to asi každá holka potřebuje - trošku podpořit. Bohužel osud to zařídil tak jak to zařídil, takže se na svůj den už nemůžu těšit s čistým zapálením..... Takže i mé sdílení a těšení se ze všeho zařizování tento týden prostě odsouvám. Svatební den prostě nějak dopadne, i když bych spoustu věcí ještě ráda doladila, ale teď mi to připadne všechno tak směšné a zbytečné..... Určitě za váma přijdu po svatbě a to už budu jistě free - doufám v to |-| Luci ohledně kytky, kdyby nastal nějaký problém - piš prosím na e-mail nebo telefon máš. Určitě se během tohoto týdne ještě musíme spojit ať vím co a jak v sobotu. paaaa brňandy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se jdu za váma juknout a budu sem chodit zase častěěji, už se zase vrhám do příprav...bohužel smutek ještě nepřešel a samozřejmně ani nepřejde...spíše naopak ,čím více se svatba blíží, tím víc si to uvědomuji co se stalo a že tam bude opravdu někdo chybět... |-| Emerald je mi to moc líto :-( bohužel vím co prožívám, o to horší to je, že se to uvás stalo v týden vaší svatby...drž se beruško a posílám ti alespoň nějakou sílu, aby jsi to zvládla...drž se
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, Irči - Holčiny, držte se!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Irčo, já jsem si říkala, že je divné, že tu nejsi...Je mi to moc líto, že v posledním týdnu před svatbou máš takový smutek...V takovém období se ti opravdu věci, které řešíš, zdají jako malicherné a že jsou v životě mnohem důležitější věci, což je pravda...ale člověk na to zapomíná...Neboj, i když nemáš už chuť věci dolaďovat, budeš určitě krásná nevěsta a co už vím, jak máš zařízené, tak budeš mít i krásnou svatbu.... Držte se obě holky...Ztráta je vždycky bolestná, vím, o čem mluvím....
Odpovědět
luc: děkuji, paní Přichystalovou opravdu vřele doporučuji ;-) . Nat: přesně, chováním mě naprosto odzbrojila. Před tím jsem byla na zkoušce u jiné kosmetičky a přestože použila hodně podobné barvy, vypadala jsem jako nevkusná k...a - p. Přichytalová prostě umí :). Emerald, janulev - holky moc mne to mrzí, držte se...
Odpovědět
Ahoj holky, Emerald, Janulev - holky buďte silné, držím vám palce, a ať už vám te´d všechno vychází a daří se ;-) snad nebude vadit, když já tady nepíšu něco z trochu jiného soudku, co mi dnes opravdu udělalo radost, jsem min.týden hodinu před uzávěrkou poslala pár fotek do jedné souteže (které jsem s vypětím sil večer po celodenním výletu v okolí Brna nafotila na poslední chvíli) a ono to vyšlo :-N http://zpravy.idnes.cz/porota-ocenila... Dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, veliká gratulace!!!!! Jsi šikula! ;-)
Odpovědět
Blani, gratuluju! :-) a ještě k paní Přichystalové - nám líčila i obě maminky a sestru-svědkyni a všechny byly krásné :-) x-)
Odpovědět
a koukám, že tahle nevěsta: http://www.beremese.cz/album/album.ph... měla taky paní Přichystalovou (mám dojem, že se poptávala o radu tady v diskuzi) a Zuzku Scharf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, velká gratulace, krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani moc gratuluji :-) Loli prosím tě nemohla bys mi poslat do IP kontakt na paní p5ichystalovou, co vás líčila...sháním nějakou kosmetičku, u jedné jsem už byla a moc spokojená jsem nebyla...děkuji moc
Odpovědět
Ahoj holky, diky. Ebb měla krásný fotky a moc jí to slušelo. Kolik si bere za nalíčení (bez zkoušky)? Já přemýšlím, že třeba na ples se nehcám od někoho nalíčit , přestávám to se svou pletí zvládat maskovat, když někam jdu :-N A líčí i někde u ní doma?
Odpovědět
Bez zkoušky je to tuším něco málo přes 300 za večerní makeup a za slavnostní možná 400? Přesně nevím, její stránky jsou finalevisage, mrkni, Blani
Odpovědět
Blani,mě stálo svatební líčení se zkouškou dohromady 850 Kč, ostatní svatebčanky 400 kč(my měly množstevní slevu za 300 Kč) jako každou, salon má u Veveří, teď si nevzpomínám jméno ulice, ale má to na stránkách i ceník ;-) Jo a Blani, byla jsi i v novinách, teda Tvoje jméno a fotky :-) Tak jsem zjistila, že jeden z výherců je můj známej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, na stránkách má ceník - taky jsme uvažovala, že bych se nechala někdy odborně vylepšit :-D Na sobotu budu dělat kytičky pro emerald, tak držte pěsti, ať se jí to líbí ;-) . Snad by jim mělo vyjít i počasí, hlásí pěkně, tak budou mít sluníčkovou svatbu.
Odpovědět
ahoj holky, vy už jste všechny vdaném, nebo vás to terpve čeká? Kde jste to měli, kde to plánujete? My budeme mít obřad na Nové radnici a potom hotel rakovec u přehrady? Máte někdo nějaku zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Klarko já vdaná ještě nejsem, čeká mě to v říjnu. A máme to ve Slavkově na zámku a pak v Silůvkách v restauraci U Pece. A kdypak to čeká tebe? Luci v sobotu držet pěstičky :-) Jinak já si včera domluvila první zkoušku u vizážistky, pí Přichystalová má ten den již obsazeno, tak jsem zkusila pí Hanákovou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem se živá a zdravá vrátila z válení v Chorvatsku. Co u vás nového? Blani, ale to posílám sakra velikánskou gratulačku. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?