Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) to musí být moc fajn odpoledne, s pejsanama v akci x-) :-D
Odpovědět
emerald: po hodině běhání s něma agility jsem totálně K.O., Bella taky, Sorbo má tak akorát a Ellie by pokračovala... :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Luc - ta bitva vypadá super,ale budeme zrovna u našich (cca 12km od Letovic), takže hezky sobota v kruhu rodinném, hnedle bych jela. Předloni jsem byla právě na té rekonstrukci bitvy u Kursku, to bylo úžasné. Nat - asi si chlupáče na pár dní půjčím, jsem loni změnila šatník (a naivně vyházela všechno větší oblečení) a už jsem v tom zas jak jelito, a co není elastické, to nedopnu :-D :-D Ale já jsem táááák línáááá cokoliv dělat :-N Opožděněn vše nej Petrám k svátku ;-) , holky, ať vám vše vychází.
Odpovědět
Profilova fotka
No, my právě taky nemáme čas, kdyby to bylo o den později. Ale třeba se povede to přehodit a vyrazíme, nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
my se budeme tento víkend asi věnovat tanci, jakože nacvičit aspoň valčík nebo něco podobného, aby nám nebylo úplně trapně. Naše mamča to řekla skvěle "nějakej šlapák by vám měl vystačit na provedení všech hlavních příbuzných" :-D Takže víkend je jasnej, asi budeme pilovat ten "šlapák" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, po delší době se tu zase ukazuji...jsem před svatbou trošku nestíhala ;-) Naštěstí vše dopadlo na jedničku s hvězdičkou..Hned bych si to zopákla znovu....Jsem ráda, že se všem svatba líbila a bylo tam tolik věcí na programu, že se nikdo nestačil nudit....Holt taková netradiční svatba :-D Dodatečně všem Petrám přeji všecičko nejlepší k jejich svátku :-) Luci umíš vytvořit opravdu nádherné kytičky ;-) A Blanka zase fotečky, holky měly byste se tím obě živit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Browneye a co fotečky konečně??!!? Máš v plánu sem dávat?? A taky tipy na dobré dodavatele, to je tady taky umění, něco se dopátrat :-( :-. x-) Já bych si taky moc přála, aby se u nás nikdo nenudil (to asi my všechny že :-N ), ale nedokážu odhadnout, co bychom měli všechno do programu zahrnout.... Holky měli jste ta létací přání?? Blani myslím u tebe jsem to zaregistrovala, ale možná si to pletu...
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald: Pro mě byla největší pochvala, když manželův nevlastní bratr říkal, jj, svabu máte krásnou, dobře zorganizovanou, ta agentura je fakt dobrá a kamoška se otočila a říká, to ale nedělala agentura, ale zařizovala Peťa (Nevěstinka), tak ten jeho výraz v očích mě pobavil :-D My měli ta létající přání, byla to nádhera a všichni to moc chválili a hodně lidí to neznalo, navíc, já jsem to v programu měla jako překvapení pro všechny, i pro manžela, strašně se mu to líbilo ;-) Hitem se stal i náš první tanec, měli jsme la amerika show- funny dance, stal se tak populární, že jsme ho před půlnocí museli pro velký úspěch zopakovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak u nas by to asi neklaplo. Prece nebude manzel mit i vojenske volno! :-D A zitra frcime na par dnu do Chorvatska, tak uz se moc tesim. Emerald, my si prani koupili, ale pustili jsme si ho az druhy den sami doma a taky to bylo fajn. Na svatbe se na to nejak zapomnelo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak, svatební album si tady zřizovat nebudu, nechci mít své fotky na netu ;-) ani manžel...Posílám je známým mailem...ale na profi teprve čekám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald: JInak DJ byl supr, nezklamal, fakt těžce profi, můžu jen doporučit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak to jsem myslela, že vy byste tam asi nešli. Kamarádka má přítele z hradní stráže, ti sem pojedou, ale to je asi trochu jiné vojenství, než má Tvůj manžel. Můj manžel se zajímá o historii druhé světové, tak jsme myslela podobné nadšence ;-) . My létací přání dostali jako svatební dar, ale asi vypustíme na výročí nebo na silvestra, ještě uvidíme, co nás napadne ;-) , Browneye - díky za pochvalu, že bych si zařídila firmu na sv.kytice? :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
browneye - muselas být krásná nevěsta, škoda, že nešoupneš nějakou svatební x-) . U nás si taky mysleli, že nám s tím někdo pomáhal. Taky jsem se dmula pýchou (a manžel taky x-) ), že byli překvapení, jak to všechno je namyšlené a to mně přišlo, že to až tak extra není ;-), protože tady to má třeba každá druhá nevěsta, ale hosté to naštěstí viděli poprvé až na naší svatbě :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn, že se vám všechno tak bezva povedlo. No a když si někdo myslí, že vše zařizovala agentura, tak to je teprve opravdová poklona ;-) Jojo, nám by ta přání snad taky měla dorazit, taky jsem to chtěla jako překvapení pro hosty, doufám, že zvládneme manipulaci:-)) Jinak s fotkama sem na beremeko, to chápu, já jsem taky na rozpacích. Nerada se někde veřejně vystavuju, na druhou stranu, pokud tady holky budou chtít, určitě jim je ráda ukážu, protože mi tady radí a pomáhají, takže bez nich bych byla docela ztracená.....
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně Luci, to víš že by to šlo. A my ti budeme dělat reklamu, jako spokojené nevěsty;-) Holky tak vy jste tu 3 Petry, já myslela 2 a teď koukám, že browney taky;-) Jojo Luci to máš pravdu, že my tady něco vidíme, líbí se nám to, ale koukáme na to třeba u každé páté svatby, ale hosté to vidí poprvé a jsou překvapení, protože málokdo jde za rok na víc než 1 svatbu. Třeba já jsem byla jen jako malá a potom za posledních 10 let jen 2x, tak já jsem ve všem úplná Alenka z říše divů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
browney: a ani do přípravného alba by jsi nám jednu fotečku na chvilku nešoupla?? Jsem hrozně nadšená z tvého účesu v přípravném albu a dávám za pravdu Luci, musela jsi být krááásná nevěsta, tak bych tě moc chtěla vidět kompletní, sim sim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak to máte naprostou pravdu, nám to ani nepřijde, že je to tak, jak padlo na naší svatbě vypinkané do detailů ani nepřijde, protože tady nebo někde na netu se to objevuje často, ale lidi, co to neznají a vidí poprvé, jsou z toho paf....a ta komedie s naším tancem...ve finále manžílek vypadal jak tanečník století :-D Prý jak dlouho jste to trénovali?Půl roku?Když jsem každému řekla, že ve čt večer jsme to zkusili 2krát a v pa bez hudby jednou, tak mi tvrdili, že to není možný, nebo je hrozný talent :-D U mě se to dalo čekat, tancovala jsem léta závodně ;-) Na druhou stranu je fakt, že jsem si hrála s barvičkama a vše ladila k sobě, od ubrousků, balonků (ty teda měly obrovský úspěch) až po kytici, celkovou výzdobu, šaty, oblek atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, a co bych doporučila, vystřelovací konfety, stříleli je na nás před vcházením do restaurace, a pak při prvním tanci, nádhera, efekt, jak blázen...Taky svatební holoubci neměli chybu...Holky, vy mě snad ukecáte a já Vám tam nějakou fotku vložím ;-) ale asi až nějakou profi, měla by být koncem týdne, jsem napnutá jak struna i na DVD :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vystřelovací konfety jo?? A kde jsi to koupila?? Z netu už to asi moc nestihnu co? Já už se 4 dny chystám udělat si far plan zábavy, ale nějak se k tomu nemůžu dostat.... A co vaši hosté?? Udělali vám nějakou vsuvku do programu, která vás mile překvapila a všem se to líbilo?? Nebo bylo všechno na vás ?? Já právě přemýšlím, abych něco nenaplánovala a pak se to nesešlo 2x :-) browney určitě na nás nezapomeň až budeš mít profi fotečku, však v tom přípraváku by to kromě nás zasvěcených nikdo nehledal.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a kdy jste měly první tanec nebo vůbec zahájení tancování?? My máme oběd o půl 3, ale někteří hosté přijdou až od 6 - tak jak by to bylo nejlepší??
Odpovědět
Profilova fotka
Seženeš to hned, prodávají to v Brně, dá se to objednat přes net, můžeš si to sama vyzvednout na Lesné...Dokonce to mají podstatně levnější než na jiných stránkách... Je to wewewe téčka balonky téčka cz....Jsou strašně ochotní, mně nazdobili celou restauraci balonkama a konfety dovezli k tomu a to jsem jim volala pár dnů před svatbou, to jsou aspoň služby ;-) My jsme žádné vsuvky nechtěli, někdy z toho vznikají trapné situace, a protože my jsme měli spíš netradiční svatbu, proto se asi všem líbila :-D tak jsme nějaké poznávání nevěsty atd. či únos nechtěli, předem to bylo zamítnuto....Jediné, co nebylo plánované, že nás donutili zpívat spolu karaoke...Já to objednla pro ostatní, ne, že budeme zpívat my :-p ale nakonec to dobře dopadlo ;-) měla jsem, i jsem ho rozeslala vytvořený harmonogram, ale trošku se to stejně posunulo, tanec byl na 17 h a grilovačka pro mladé na 18h, původně, no protože se to celkově posunulo...tak myslím, že tanec byl těsně před šestou, ale to vůbec nevadilo, bylo to akorát....
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, to je fakt super přístup, jdu mrknout i na ty balonky, díky ;-) No a tanec bych teda taky viděla asi na tu 17..... Jo a ještě, jestli to není tajné, kterou restauraci jste měli a pro kolik lidí??
Odpovědět
Profilova fotka
browney to je dost dobrý obchudek ;-) a kdybys měla kupovat znovu - je lepší balonky na helium nebo na vzduch??
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald: Popravdě, já jsem chtěla balonky s heliem, aby byly i u stropu a jak říkám, mělo to obrovský úspěch....Helium je samo o sobě dost drahé, proto jsem to zamítla, že balonky nebudou, no asi cca 4 dny před svatbou se mi to rozleželo, že teda budou, zavolala jsem do té firmy a jak říkám, pán byl strašně ochotný, nebyl, kdo by to nazdobil, nechala jsem mu tam vytisklé obrázky s popiskama, jak to má udělat, něco jsem nechala na něm a za práci si řekl jen 500, což mě překvapilo, bylo sobota, jeho volný čas...takže supr...Vyplatí se to takto, protože když si sama koupíš helium, platíš i tu bombu, co je v ní, nebo jak se tomu říká...on si ji zase odveze a naplní, proto je to levnější, i když i tak to nebylo nejlevnější, ale byla jsem překvapená, jaký to mělo úspěch a té zábavy z toho :-D Restaurace není vůbec tajná, my máme restauraci, rodiče, no a já tam taky pracuji :-D máme ji v Žabinách (Burianovo nám. 5) a nazdobili mi to neskutečně, sice jsem dala pokyny, ale bylo to jak z pohádky, nad mé očekávání, klobouk dolů, naši se fakt snažili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a lidí jsme měli 50 na hostinu a cca dalších 50 večer na grilovačku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to je fakt hodnej, že mu stačila pětistovka. No právě špekuluju, jestli když to helium vydrží jen 10-12 hodin (jak tam píšou), jestli to vydrží, protože to se musí chystat asi už dopoledne že. Jak dlouho mu ta výzdoba trvala? A kolik jste těch balonků nakonec měli a na kolik to tedy od něj celé přišlo (bez té pětistovky ;-) )?? Já to v Žabinách bohužel moc neznám, jediný kdy se tam dostanu je, když tam projíždím do Komína do zlatnictví Smaragd na čumendu:-) Ptala jsem se jen ze zajímavosti, abych si představila velikost sálu v poměru k balonkum. My to nemáme v Brně, takže bychom tomu pánovi asi museli hradit nějaké cestovné a to vůbec cestování je pro každého otrava, no ještě to promyslím podle toho na kolik to vyšlo, ale pravda je, že takové ty sály vyzdobené balonky jsou na svatbu naprosto dokonalé a i když je pár balonků venku, to je také moc hezké x-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, ze Smaragdu mám, kde co, mimo jiné i zásnubák a snubáky, přímo na zakázku :-D Právě jak jedeš kolem 3 a 11, tak když jedeš z kopce po Minské, tak po levé ruce máš kapličku, tak za ní je Restaurace Za kapličkou :-D No a jinak já jsem měla 4krát konfety, 1 ks-79Kč, 100 balonků (metalízových, 50 bílých a 50 ivory)- 1 ks myslím cca 3Kč, 500 nazdobení a nafouknutí jednoho balonku je 20Kč...+ 1Kč je provázek k balonku/ks.Jestli chceš, pošli mi mail do IP, pošlu fotku tabule a výzdoby z nějaké momentky, aby jsi si to představila...u nás je výhodou to, že máme na zdech krásné namalované obrazy a to dělá na fotkách strašně moc...
Odpovědět
Profilova fotka
jo písnu ti do IP, už jsem koukala na vaše webovky a restauraci máte hrozně útulnou - fakt pěknou :-) To jsi měla obrovskou výhodu, že perfektně znáš prostředí, ve kterým máš svůj den D ;-) a vůbec mraky výhod, jako že se nemusíš bát, že tě někdo natáhne - to je super! Holky tak to je dobrý, už tu máme třídní fotografku Blanku, floristku Lucku a teď ještě hospodskou Peťu, to tady za chvilku fakt můžem rozjet originální svatební agenturu :-D x-) Peťo no my máme taky prstýnky ze Smaragdu, představ si, že nám je pán udělal za 4 pracovní dny:-) Fakt super, byl fajn, akorát mně tam vždycky lezou na nervy ty paní prodavačky, tváří se jako bys je snad obtěžovala a když ti něco vyhoví, tak bys snad jim měla ještě týden poklonkovat. Fakt hodně zvláštní přístup, vždycky si tam připadám jak poslední chudinka...... :-| :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emerald děkuji...na webu máme starší fotky, chystám se je vyměnit, ale nějak na to teď nebyl čásek ;-) To je pravda, s hospůdkou mi hodně starostí ubylo...na druhou stranu přibylo těch, aby bylo vše tip ťop a někdo nás nepomluvil....je ale fakt, že mi ohledně výzdoby nikdo nemohl říct, to nejde, to neuděláme, i když my to nevěstám taky neděláme, snažíme se jim vždycky vyjít vstříc, ale někdy to fakt nejde.... :-( A kde to máte vy? Jinak ve Smaragdu pak Šebesta je supr, zásnubák dostal zakázku v šest večer v úterý a do dvou dnů ho měl hotový a to mi původně řekl, že bude trvat 2-3 týdny....no, když se zeptal, dokdy by to jako mělo být, tak já vtipně do Valentýna (ten byl v so) a on že to zvládne, tak mi málem vypadly oči :-D Jen jedna prodavačka je sympatická, za ta léta, co tam chodím, ta starší tmavovlasá, taková vždycky upravená ;-) jinak je to fakt hrůza...Museli nám manželův snubák zmenšovat a tvářily se holky, no hrůza...stejně to nezmenšovaly ony...
Odpovědět
Profilova fotka
;-) jjojo Fakt jsou tam ty prodávající dost drsné.... 8-( To je taky důvod, proč se mi tam vždycky moc nechce, ale to zbožíčko - to je fakt exclusivní, to vždycky nestíhám a nevím kam se mám dřív dívat. Nám taky původně řekl, že to bude tak 14 dní, tak nás to mile překvapilo, že je takovej rychlík. Škoda no, kdyby tam byly lepší prodavačky, nikam jinam bych ani nechodila, takto kdykoliv jsou něčí narozeniny, jdu radši na nákup jinam a tam až když něco nemůžu sehnat.... No my to máme ve Valticích, taky jsme dlouho hledali místo a samozřejmě Brno by nám nevadilo, vyřešilo by se nám tím spoustu problémů s ubytováním a vším zařizováním. Ale moc nic neznáme, takže jsme nakonec rozhodli podle místa kde se oba cítíme hrozně dobře a odkud se nám nikdy nechce vracet domů;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?