Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur, moc vám to slušelo! Ten den byl opravdu jako vymalovaný a pro svatbu jako stvořený - jsme na vás vzpomínala, že nemusíš řešit focení uvnitř ;-) . U Lužánek jsme bydlela u rodičů - to muselo být pěkný focení - snad jste byli i sami ;-) . Jsem ráda, že vám vyšla i hostina ;-) .
Odpovědět
Holky to je nádhera... Já už se vrátila z lázní včera u nás byla tchýně s tchánem a taky moji rodiče se stavili....Padlo 5 l vína (vlašák na svatbu)... Já protestovala už z lázní, že koupit víno 3 týdny před svatbou je zbytečný....
Odpovědět
taky jsem o vikendu myslela na nevesty kterym tak uzasne vyslo pocasi...uplne jak na vdavani!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tuta, tak vítej zpět - a lázně Ti aspoň pomohly?
Odpovědět
lázně pomůžou vždycky (minimálně psychicky)... Dnes jsem byla na další zkoušce šatů a zítra si ji ještě zopakuji a odpoledne půjdu vybírat kytky, tak už se těším....
Odpovědět
Profilova fotka
Jojop, výběru kytek jsme věnovali s kamarádkou snad nejvíc času :-D :-D :-D . Kreslili jsme návrhy, jak bude vypadat, vybírali odrůdy... tak hodně štěstí při výběru. Už máš nějakou představu nebo si necháš poradit od květinářky nebo květináře? :-)
Odpovědět
Květinářka je kamoška, nechám to asi na holkách (mně se totiž líbí všechny kytky a jsem nerozhodná)... Moc se na to těším :-D
Odpovědět
ja kvetiny vubec jeste neresim a ani resit nebudu.... ale mam strach ze to dopadne spatne... je to vec kterou chci nechat na zenichovi..... nejakou predstavu jsem mu rekla ale jen se bojim aby nezapomnel do toho kvetinarstvi zajit :-) kdy je tak dobra doba pred svatbou zajistit v kvetinarstvi konkretni podobu kytkek?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak podle toho, jak moc neobvyklé květiny máš namyšlené. Ideální je objednávat kytku tak 3 týdny před svatbou. Ale pokud chceš já nevím - z běžného sortimentu (červené růže), tak mnohdy stačí i týden dopředu. To je potřeba se pak trochu dopředu informovat v tom květinářství, odkud to bude.
Odpovědět
Profilova fotka
selmice, koukala jsme, že tam máš na srpen fialové tulipány - do toho bych v tom horku moc nešla, navíc tulipán je jarní kytka. Pokud na nich budeš trvat, tak se musíš informovat v těch květinách, zda jsou schopni ti to zajistit.
Odpovědět
luc: ja chci jakykoliv fialovy kvitka, cela svatba je fialova..... rada bych tam treba levanduli a bile ruze do toho... protoze se fakt bojim ze me fialoy ruze nesezenou....v kazdym kvetinarstvi je to tak nejak jiny. na zacatku roku jsem jich par obehla a ptala se na fialvoy ruze - nekde na me koukali jak na vola - fialovy ruze nikdy asi nevideli, jinde zas ze neni problem a ze to ani neni tak drahy jak ruda ruze.... nevim co si o tom mam pak myslet....
Odpovědět
Profilova fotka
selmice - fialová růže - tedy její barva (odstín - se dokáže na odrůdě změnit i podle teploty převozu ;-) ) - a taky každý má trochu jiné představy o fialové. Taková barva, jako máš v albu - můžeš zapomenout, to by bylo leda kolorované. Ale z filaových jde v létě třeba Eustoma, i fialovo bílá, ta levandule není špatný nápad ;-) , hortenzie, astry, chryzantémy, letní fialy. Já bych volila nějaký miix druhů, nebo nějaké fialové prvky do bílé kytice. Šlo by to vyřešit i fialkovýma stuhama nebo organzou do bílých květů. Neboj - to není nejhorší varianta barvy kytice - zvlášť ne na léto - je to letní barva kytek ;-) ;-) . Jestli chceš, pošlu Ti nějaké fotky fialových květin ;-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My šli zadat kytku s manželem bez návrhu. Prostě jsem řekla, že chci bílé kaly, dlouhé stonky, hodně omotat a nějaké perličky, toť vše, žádný obrázek. A jak jsem byla v úžasu, když jsem ji pak viděla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, však to je ta představa, ten návrh - popsalas typ kytky a to stačí ;-) ;-) . Mně dělala kytku kamarádka a chtěli jsme něco prostě jiného - ale já jsme na to ulítlá a tak nějak vystudovaná ;-) :-D , takže nemohla být prostě obyčejná :-D .
Odpovědět
Luc: to bys byla hodna, poslu ti do IP adresu kam. JA nikdy fialovy ruze - spis nejake tmavsi nevidela.... me se moc astry a chryzanteny nelibi - pridje mi to takove hroboke kviti :-) nevim jak vypadaji letni fialy? Do tulipanu bych nesla... me by se libil treba seril ale za prvne vadne a za drhe tezko ho v srpnu sezenu :-) Jeste jsem kytku z levandule nevidela tak nevim jak by to vypadalo. ale ja chci voanou kyticku. NE nejaky megakvitko, ale chci jeste nejakou stejnou v malem provedeni pro hazeni kytky (tu svou si chci nechat). Hlavne nesmi byt moc tezka....
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k vám - svatba letos v létě kolem brna. Jsme ve fázi vybírání fotografa. Neporadíte? Ve hře je - ISMY studio, p. Sláma, p. Kalina, khdigifoto, Black Flash, p. Pffefer, fotofidelity... Potřebovala bych slyšet osobní zkušenost a vidět konkrétní fotky některé nevěsty...
Odpovědět
Ahoj, Lucij - vítej- Bohužel ani s jedním foto nenám zkušenost :-N Já jsem do květinářství donesla obrázek z netu kytky pro mě, maminky a ženicha a že tak to má vypadat, dala jí látku ze šatů na omotání, řekla, ať ona koupí ty různé perličky atd. a bylo to. Nějakou tu "zeleninu" okolo jsem nechala na ní.
Odpovědět
Profilova fotka
lucij - p. Slámu měla na svatbě Petruszkaa. Můžeš juknout k nim do alba. My měli p. Skalku. A dneska snad už konečně budou fotky, už se uzdravil a dělala na nich, tak po velikonocích sem našoupu, protože zítra si jedeme užívat prodloužený víkend (mini svatební cesta - Beroun, Křivoklát, Praha, Plzeň :-D ). Jinak tak to jde samozřejmě taky, že si vybereš kytku, doneseš ji květinářce a ona si poradí. Jenomže jak někdo tady řeší šaty, závoje a korunky, tak já byla ujetá na kytku :-D :-D - každý máme svoje úchylky :-D :-D .
Odpovědět
lucij..víš to je ale těžké stím fotografem,protože každá nevěsta je ze svými fotkami pak spokojená a říká,že je jejich fotograf nejlepší ,-) Já bych třeba u Hermana zůstala už jen proto,že je to super komunikativní človíček , zjistí si,jaký máte styl ,vidí do jaké barvy máš sladěnou svatbu,tak i fotky tak udělá a ví co hlavně fotit a pak fotky máš do druhého dne i s videem!a foto i video u něho stojí 3tis. necelý pokud si dobře vzpomínám ;-)
Odpovědět
jo jinak .. Natrix už máš nervy? :-D :-D :-D
Odpovědět
dobré ránko :-) Peti, nervy jsem měla asi před 14 dny, teď jsem podezřele v klidu. Včera večer jsme lepili etikety na víno a nic to se mnou nedělalo a dneska, když jsem se probudila, tak jsem si uvědomila, že bych měla fofrem dodělat jmenovky, vyrobit voál na auto a dokoupit poslední drobnosti, rpotože už je to za chvíli! :-D :-D :-D A za chvíli jdu řešit výzdobu kostela.
Odpovědět
Profilova fotka
No, já pak byla nejvíc nervózní až 2 dny před svatbou. Jinak jsme byla spíš na nervy z příbuzných. A ve svatební den do doby, než mě uviděl ženich, pak už to ze mě spadlo :-D :-D Neboj Silvi, máš to dobře rozdělený - myslím že jsi s přípravami napřed ažaž, všechno v pohodičce stíháš ;-) . Měj se.
Odpovědět
luc: jo přesně, nervy hlavně z příbuzných... ]-( a uvažuju, že se pojedeme fotit do Slavkovských zahrad :-) x-)
Odpovědět
Čau holky, dívám se po zásnubním prstenu a jsem z toho docela vedle. Nemáte nějakou radu kde v Brně koupit a neprohloupit? Díky
Odpovědět
kluk.. nejlepší je rozpustit zlato a nechat si je udělat ve smaragd hermes nebo jak se to píše :-D pak prstýnky podle vašeho gusta výjdou +- na 3500tis. ;-) jsou tam moc šikovní a levní a udělají všechno podle i ztáhlé vytisknuté fotky z internetu ,-) natrix... Silvi,ale to by sis měla zařídit,protože já si vzpomínám, že ve slavkově chtěli těch 600 za to focení venku ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, ale asi budete mít krásně. ;-)
Odpovědět
Ahoj kluku :-) doporučuji mrknout na zásnubáček do Gold atelieru, je to na rohu ulice Jánská a Masarykova, malej obchůdek, ale krásný prstýnky. Alespoň já z něho měla velkou radost ;-)
Odpovědět
holky,mám dělat na sobotu dortu další a já sem totálně bez inspirace!!! ať s ekoukám kde s ekoukám na www ,nic mě nezaujalo :-(
Odpovědět
žany,jeslti někdo vloni znás breptal na ceny dortů.. koukněte se semka a vytočíte se z podpatků ,-) :-D :-D e-party.cz/a1x0-exklusive.htm to jsou ceny,jak prase :-D
Odpovědět
e-party.cz/img/b-svatebni-dort-exklusiv-37.jpg dort za 13800 :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?