Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
e-party je drahé, to je známá věc. :-|
Odpovědět
Ahojte Košťátka... tak já nebreptám... Třípatrák budu mít kolem třech tisíc... Tak se mi to nezdá moc... :-D Jinak co je nového? Luci jak jsme na tom s deštníkem? :-D Zítra jedu pro snubáky, tak že by jsme to sfukly? nebo jindy? Jinak jsem se chtěla zeptat, do kolika Vám Li a Ve hráli? Vydželi? nebo jste nevydrželi Vy? Jinak s nervozitou se přidávám.. Ani ne ze svatby , ale z okolí. Toho chystání za tči poslední měsíce bylo až nad hlavu a když už se mi o svatbě ani nechce mluvit, tak zase mluví ostatní.. Někdy mě to docela otravuje...Ale nechci být na nikoho hnusná tak trpím.. :-D ještě mě tak napadlo, když tu všichni mají štrasové náušničky a náhrdelníky, jestli bych si taky neměla něco pořídit. Zatím jsem to řešila jen naušníčkama. Nechtěla jsem být přeplácaná. Ale teď nevím, jestli nebudu jak nahatá, v těch mých šatech.. Ale mám tam v albíčku fotku i na modelce a ta taky nic nemá, tak snad doufám, že nic nepokazím, když si dám jen naušničky.. Co myslíte...??? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky dort bude velké tajemství jelikož ho objednává tchýně. ale prý bude dvojsrdce... to se mi moc nelíbí ale uvidíme .... zítra jdu pro snubáčky. už jsou hotové ale konečná cena se navýšila o 400 kč a to nechápu tak se musím pozeptat jinak už mě to taky štve. skorotcháně chce pozvat tetičko a to mě vytočilo mega moc. přítel říká, že aspon bude víc darů ale co je tohle za zvyky.... no v sobotu jedem na navštěvu hezky ji to řeknu že se mi to nelíbí a uvidíme jak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
hag. myslím si že naušničky by měly hlavně pokud budeš mít vyčesané vlasy ale záleži jen a jen na tobě.. nebo nějaké jenom malé papa
Odpovědět
hag ta modelka má ale taky naušničky ,-) když si to zvětšíš,tak vidíš,že má nějaké pecičky nebo tak něco ,-) nejlepší jsou malé jemné ,vtom je to krásné kouzlo ,-) My nemáme dneska šéfa v prácitak sem ráda, líp s epracuje a vypadneme všici dřív domů :-D Přeji vám pěkné svátečky velikonoční,užívejte si volníčka,opalte obličejíčky na sluníčku a na zadek pořádnej polštářek ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, já jedu dneska po obědě do Prahy, vracíme se až v pondělí - tak se to asi zase odloží :-| ;-) . Jsme ještě v práci a jedeme rovnou, už se doma ani stavovat nebudeme a včera jsme se nestihla jít juknout večer sem. Ale svatba je ještě za dlouho, tak snad Ti to nevadí. Potřebovala bych se domlouvat o kapánek dřív. ;-) Jinak Li-Ve nám hráli od půl paté do půl jedné. Pak jsme je propustili, protože paní zpěvačce odešel už úplně hlas (byla nemocná, ale do půlnoci by to nikdo nepoznal). Pak se stejně začali pomalu rozcházet hosté, takže už by ani moc lidí netančilo, takže jsme si spíš ještě popovídali, rozloučili, zařídili odvozy, posbírali věci a na pokoj jsme šli něco po čtvrt na tři. Nám to nakonec takhle vyhovovalo. Jinak od včera máme fotky od Skalky, tak dneska budu postupně sázet. Moc se omlouval - ale za nemoc holt nikdo nemůže - tak jsme na ně byli aspoň řádně nažhavení :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jinak Hani, jestli chceš jít bez šperků, myslím, že klidně můžeš jít. Do mě tay klavírovali, že musím mít bižu, jenomže já si chtěla vzít zásnubní srdíčko na krk a náušnice od našich, tak do mě pořád hustili, že to nepůjde k šatům. Nejvíc záleží, jak se budeš cítit Ty. Sama pak uvidíš, jak budeš mít vyčesané vlasy a snadno si pak domyslíš, jak to bude vypadat s šatama v kombinaci, jestli si budeš připadat moc "holá" nebo ne.
Odpovědět
Peti: 600 chtějí za focení v interiérech (na trase Historické sály, 14 místností), zahrada je zdarma :-) a asi se tam fakt budeme fotit, muž to asi schválí... jediný blbý je, že ty interiéry budeme muset stihnout před obřadem, protože pak bychom to nestihli, zámek se zavírá v 16:00, zahrady jsou přístupné do setmění, takže před obřadem bychom tam nafotili interiéry a po hostině bychom se vrátili do zahrad :-)
Odpovědět
Jé já se špatně vyjádřila... naušničky budou, ale přemýšlím o něčem na krk . Ale já ty šatky mám dost vysoko, tak mám strach, že by to bylo přeplácané... Vlasy vyčesat nemůžu.. budou zhruba jak na fotce i jějaké ve předu.. vzadu jen stažené... mám orlí nosít, tak ho musím malinko zamaskovat... v drdolu jsem jak doktorka Zorka Horká... :-D
Odpovědět
Luci to nevadí... Já jen myslela, že to bude vadit Tobě... Aby Ti to doma dost dlouho neleželo....... tak se domluvíme víc dopředu.. Nevadí.. děkuji za rady... Pá pá Košťátka musím letět. Jedu vyzvednout ty snubáčky... Konečně... :-D Posílám pusinky
Odpovědět
Ahoj holky, všem přeji krásné velikonoce. Hag - určitě to bude bez náhrdelníku super. Tvoje šaty jsou docela zdobené, takže myslím, že stačí i jen náušnice. Hlavně, aby ses v tom cítila. ;-) Luc - super fotky ;-) Kluk - já mám zásnubák z Karátu na Masaryčce, dokonce mi i muž říkal, kde všude byl - ve zlatnictví na rohu Veselé a České (jako je takové to náměstíčko s okýnkem s pizzou) - tam prý prsteny od 10.000 výš :-N a pak byl ve Vaňkovce uprostřed dole, a tam taky draho :-N Nat - už se ti to blíží, snad vydrží to počasí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Ahoj Silvi, chtěla sem ti napsat smsku.. protože jsem nechtěla lést na pc,ale po napsání jsem zjistila,že nemohu najt tvé číslo,což nechápu,protože jsem tě měla v mob.!ale jelikož mám nový mob.tak si myslím,že jsem si tě omylem asi někdy nechtěně ,aníž bych to věděla vymazala. No,ale kočko... chtěla jsem ti napsat,že ti přeju krásný sluneční den!aby jste si to na 100% užili !! Chtěla jsem dojít s epodívat, jenže moje maminka se rozhodla,že přesune z naplánované oslavy z příštího týdne narozenin , už na tento víkend, tudíž zítra !což mě maličko naštvalo,ale já si počkám,až mi budeš vše vyprávět a ukazovat fotečky!!! Přeji ti ,aby sis to nádherně užila!!!! Peťa
Odpovědět
Ahoj Silvi :-D :-D :-D musím se smát :-D já si to totálně tou mojí mamkou všechno otočila,stím,že nebudu moct se dojít podívat ani na vás,že chce ty narozky už dneska atd :-D :-D a ty to máš až příští týden :-D a ne dneska uf vidíš jak sem už trefená do budky,ani mě to nedošlo,až po tým,cos mi poslala ten e-mail :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
dobré ránko :-) Peti, nevadí, včera došlo asi 5 sms jaká byla svatba :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak doufám, že jste si všechny krásně užily velikonoce a nebyly jste moc zbité ;-) . To počasí bylo ukázkové. Byli jsme na výletě a skoro na každém místě jsem našla super místa na svatební focení :-D :-D :-D . Bohužel z Brna trochu z ruky (Beroun, Praha, Křivoklát, Plzeň :-D :-D :-D ) Už jsem byla manželovi pro srandu :-D . Zuzi, fotky z Lužánek jsou super (s bílým králíčkem je krásná ;-) )! Moc vám to slušelo!
Odpovědět
Jsem tu novy, chtel bych koupit jako darek pro maminky na svatbu nejaky sperk ale nechci byt konvencni takze bych chtel nejaky privesek od Swarovski - nevim ale jestli v brne je jejich prodejna, cetl jsem tu ze nekde na masarykove ale nepovedlo se me to najit nevite kde presne je (nebo uz je zrusena)?
Odpovědět
Profilova fotka
jhutar - no nevím, ale myslím, že prodejnu mají jenom v Praze, kousek od Staroměstského náměstí. V Brně myslím není, ledaže by nějaká bižu nebo klenoty prodávala Swarovski šperky. Na Mysarykové je prodejna bižu asi v polovině, tak se zkus zeptat tam. Nebo pak přes internet, pokud nemáš cestu do Prahy.
Odpovědět
Ahoj luc1979, tak sem se konecne dostala k tomu abych si prohledla kytky co jsi mi poslala. Takze me napada dalsi dotaz - videla jsem tam fialovy karafiat - fakt existuje nebo je taky nejak dobarveny? Ja do kytky nechci zadny jiny veci nez kytky (tj, zadny maslicky, latky a pod.) Zaujali me ty karafiaty asi enjvic - asi proto ze nejspis budou i vonet, ze jo? Znas nejakou jinou fialovou kytku ktera by vonela? Nebo ciste bilou? Fresie bila asi nevoni co?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak doufám, že jste si svátky pěkně užily. My měli na návštěvě tchánovce a vše proběhlo ok. Byli jsme v ZOO a taky v Lednici, stihli jsme i 2x grilovat. :-D Silvi, doufám, že tedy už máte vše nachystané a teď už si budeš užívat poslední svobodné dny...počasí vám !dubnovkám" fakt přeje - loni to bylo horší. ;-) jhutar, já jsem kupovala kámošce náušnice Swarovski v Olympii v prodejně stříbra (myslím, že je to Max - vedle knihkupectví) - měli tam toho docela dost, ale bylo to loni.
Odpovědět
my grilovali kazdej den - teda spis i opekali - ctvrtek grilovana zelenina na tacku s klobaskou - patek spekacky a klobasky na klacku pekne - sobota brambory v alobalu s dalsima dobrotama pekne v uhlikach v lese delany - nedeleveprove stejky na grilu - pondeli losos na grilu. Sice sme porad jedli "z ohne" ale kazdej den jinak.... uuuzasny! Jedno lepsi jidlo jak druhy!
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, to, co jsme Ti posílala, tak byly světle fialové karafiáty (jsou to ale ty drobné). Jestli zrovna tahle odrůda voní - to nevím. Spíš bych tipla, že spíš ne, ale můžu se mýlit. Ony ty skleníkové voní méně. Jinak frézie voní snad všechny, nejvíc asi fialkové a žluté. Ale zase záleží jak moc jsou nakvetlé a taky na odrůdě. Bílé hodně voní hyacinty - jenomže v srpnu můžeš zapomenout, ta letní fiala (taky jsi ji měla ve fotkách = Mathiola), lilie. Jinak mě teď nic nenapadá ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak když jsme u grilování - tak my asi budeme grilovat nebo opíkat zítra :-D :-D - budeme mít návštěvu, venku je hezky, tak to bude bez velkýho vychystávání ;-) - jste mě nakazili :-D .
Odpovědět
Silvi takže můžu už psát ,a budu psát dobře že úúúúžžžžž :-D :-D
Odpovědět
jhutar: Swarovski někdy prodávají v prodejnách Sklo Bohemia (jedna je na Masarykove, spíš v části u nádraží, když jdeš od nádraží tak po levé straně) a jedna je na České, křížení s Joštovou, na rohu a tam je mají skoro určitě. Petru: máme skoro vše, ještě doladit dekorace a drobnosti, zítra budeme chystat výslužky, dneska si jde Aleš i rpo zuby, takže snad na svatbu budou! :-) a čekám ještě na potvrzení ze zámku a pokud přijde, tak je vše domluvené, na fovení ve Slavkově na zámku :-) x-) Peti: no jo, už v sobotu... :-N :-D jo a včera jsem koupila tomu mýmu krásný manžetový knoflíky se sonou do kravaty, jediný, co se mi líbily a on nemá košili na manžetový knoflíky... :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeeejda, jaký zuby??? :-D
Odpovědět
Ahoj kočenky! vždycky, když jsem příjdu, tak na mě padne tak děsná nervozita... Musím se Vám pochlubit - muž konečně souhlasil s termínem, takže 19.9. ze mě bude snad už konečně mladá paní (i když začínám být spíš stará :-) ). Pokud to vyjde a rodiče pustí peníz, tak se nám moc líbil altán na Špiblerku... Ale příjde to na 8tis. a to si nejsem jistá, jestli projde hlasováním, když na radnici, kterou mi rodiče pořád vnucují, je to zdarma... :-( V pondělí jsme byli s bráchou utrácet v Olympii (mamka mi kladla na srdce ať tam koupím k narozeninám bílé boty (jako na svatbu) - tak jsem si v Pumě kromě jiného koupila bílé baleríny - málem ji kleplo :-) (jasně, že se v nich neplánuji vdávat)). Ale největší úspěch dne byl v klenotnictví MAX - vybrala jsem nám tam krásné prsteny s brilianty (rozhodujeme se mezi 2ma typy) a cena je luxusní 3.700-5.000,-... Z toho jsem fakt nadšená... Bála jsem se, že za ty moje diamanty, kterýma jsem posedlá, dáme milión...
Odpovědět
peti: obě horní jedničky, implantáty, ale nakonec do svatby nebudou... doktor tam do konce týdne není, i když je tam ten můj už měsíc objednanej... morche: my máme taky brilianty, oba, ale pokud to není karát, tak se to dá... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tak ať se vám všechno vyvede ještě líp, než v nejkrásnějším snu o svatbě!!!!!! Určitě budeš nádherná nevěsta, už se moc těším na fotky. Snad ty zuby aspoň nastávajícího nebolí a svatbu si užijete!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?