Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Zuhur - my tajy nakonec měli DJ a chudák byl nešťastný, protože nikdo kromě nás skoro netancoval, tak sjem ráda, protože jsme ještě přemýšleli nad jinou kapelou, když ta dvojice neklapla a ta by stála asi 4x tolik :-N Prostě, když se lidi budou chtít bavit, tak se budou bavit i s hudbou z notebooku ;-) Ale jinak taky doporučuju Katchen, ta se vyzná ;-) A zkoušení šatek, jééé, já ti závidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My platili za Ozony 6 litrů a hráli od 16h do 2h. Ale kolik si řekli nevím, toto jsme jim dali. Druhá varianta byli právě Amethyst. Zpěvačka sice hlas nic moc, ale zase suprový repertoár. Já na záchod lítala pořád - kdybych nepila, tak určitě dostanu migrénu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur, blbost zkoušet šaty v pondělí - můžou být ještě rozpůjčované (už je svateb poskrovnu, ale víš jak...) a taky teď se bude naskladňovat nová kolekce. Ale zas záleží, kam plánuješ jít...možná je to různé.
Odpovědět
No já taky vypila určitě to minimum, což bylo 1,5-2l, ale prostě jak byl člověk nervózní a furt někde skákal, tak se to něak vypařilo ....tea spíš propotilo :-D Doma jsem běhala pořád, pak jsem se asi 15 min. před odjezdem nasoukala do šatů a na hradě si ještě odskočila a pak až asi v 10 večer :-D A podotýkám, že pampersky jsem opravdu neměla :-D
Odpovědět
No já se právě taky dost bojím, že tancovat se moc nebude :-( Moje noční můra je, že se na té svatbě nebude nikdo bavit. Pořád tak v duchu přemýšlím nad lidičkama co si pozveme - máme je rádi, ale nedovedu si např. představit, že by nám někdo z nich připravil nějaké překvápko nebo na té svatbě pořádně řádil, všechny znám jako klidný lidičky. Chci si svatbu užít, jenže mě hrozně záleží na tom, aby se bavili i ostatní - jinak budu otrávená a zkazím si celej den :-( :-( :-(
Odpovědět
Peti, já bych šla jindy, ale kamarádka, kterou chci mít s sebou půjde do nemocnice, takže jiný termín nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky myslela, že to bude nuda a nakonec se to docela rozjelo, takže rodiče a tety řádili s našima kamarádama apod. ;-)
Odpovědět
zuhur-v pondělí se šaty vrací , v úterý s eperou a dováží zpět- to ti poví každá paní v půjčovně,že máš jít na šaty ve středu - ve čtvrtek se zase už chystají někam pro jinou nevěstu ,-)
Odpovědět
Pokud nechci jít po šatech sama, tak musím zítra. Budu prostě doufat, že teď už je míň svateb a něco pro mě se tam najde.
Odpovědět
tak ať dobře pořídíš anebo si je vybereš na obrázku a pak dojdeš sama se juknout ,když tam nebudou ;-)
Odpovědět
Zuhur - my měli to "štěstí", že bylo nádherně a oslava byla v sále v zámeckém parku, takže "mlaďoši" si dali stolly ven a kecali tam, protože tam prý bylo úplně nádherně - rozkvetlý park, 27stupňů (večer jim dokonce DJ dal jeden reprák do okna, aby aspoˇtakto měli hudbu :-N ), což ovšem ve vašem termínu asi nehrozí. A myslím, že den potom nebo někdy o týden později byl v TV nějaký fotbal či hokej a vím, že tu holky psali, že ji i ženich a všichni chlapi zmizeli na půl dne k TV. No to bych zabila! Takže neboj, u vás budou všichni zalezlí v salonku a bavit se, bavit, bavit se! Mě už je úplně jedno, že se moc lidí neúčastnilo zábavy, holt jejich chyba, jim se prý hrozně líbilo venku, co mě spíš mrzí, že jsem se snažila je tam nějak "nahnat" a nějak je zapojit, čímž jsem ovšem zanedbávala rodinu (ta ale tancovala, skoro 70 babičky i na "disko", 73 letý děda taky) a toršku i sebe. To mě mrzí nejvíc, ta rodina. takže rada všem nastávajícím nevěstám - pokud se někdo nechce bavit (tím myslím s váma), holt jeho smůla, kašlete na to a snažte se bavit samy - já se na parketě nakonec pěkně vyblbla i sama s manžou , když už babičky odmítly tancovat na Rammsteiny :-D Ale nebojte, určitě se to povede podle vašich představ ;-)
Odpovědět
Peti. určitě nebudou rozpůjčované všechny šatky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Já chci hlavně vědět jaký typ šatů mi vlastně sedí. Pořád tak trošku počítám s tím, že si je nechám ušít. V šatech, které by se mi líbily bych stejně vypadala jako lední medvěd :-D :-D :-D
Odpovědět
kvůli tomuto problému vím,že sme měli svatbu udělat mimo léto.. aby ta možnost sedět venku nebyla ,-)
Odpovědět
Zuhur - takové šaty jsou? A já je propásla. Sákryš.... Můj M. totiž miluje lední medvědy :-D :-D
Odpovědět
Já zkusím schválně podhledat rychle nějako svoji fotku a dám ji na chviku do alba - docela by mě zajímalo jaké svatební šaty byste mi doporučily, protože já fakt nemám představu.
Odpovědět
Holky, nevím, jeslti jsem to sem nepsala, ale do 15.11. je ve fotolabech Fotex a AZ foto (třeba Kodak ve Vaňkovce) sleva fotek 20x30cm ze 70,- na 29,-. Tak jsem si tam na zkoušku poslala pár fotek a jsem spokojena, a to jsem na kvalitu fotek docela přísná. takže teď připravuju všechny fotky na A4, z těch menších dělám takové koláže, aby to v albu mělo všechno jeden rozměr. Něco mezi fotoknihou a klasickým albem, akorát, že na jedné straně nebudou nalepeny třeba 3 menší fotka, ale jedna velká s takovou koláží. Snad to do pátku stihnu, jde to pomalu., ještě jsem se totiž nedostala k úpravě fotek, retušování, ořezávání, atd.
Odpovědět
tak fotečku jsem dala do alba - co myslíte - co by mi tak mohlo slušet?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, sakra to zní nějak složitě. :-D Já se chystám na vyvolání fotek, co jsem poladila v Zoneru a chci je dát jako poděkování (sice trošku opožděné), ale nevím, jak to zadat s tou velikostí??? Chci klasiku 10x15, ale má se tam zadat ta velikost optimální nebo klasická? Mám tam rámeček a nerada bych o něj přišla.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur a jak jsi velká???
Odpovědět
Výška 157 cm - velikost 34 - 36
Odpovědět
no toto miluju .. jasně dětská velikost a bude mluvit o ledním medvědovi Blani ve Vaňkovce jsou dobří ,-) říkáš,že mají takovou slevu? my si chceme dát pár fotek na ze´d chicht
Odpovědět
Brni - já tím myslela, že bych vypadla komicky v hodně široké sukni - nikdy bych netvrdila, že mám silnější postavu. Nohy sice nic moc (teda hrůza), ale jinak po letech tance si na figuru opravdu nemůžu stěžovat
Odpovědět
Petruszkaa - a kde to budeš vyvolávat? Já si zjistila, jaký mají ořez a na jakou velikost to nastavit a stejně to neořezali úplně přesně, přesně jak píšeš, mám tam rámeček a když e na jedné straně 2 a na druhé 3 mm, tak je to poznat. takže třeba v tom Kodaku je nabídka "Plný formát", který dá fotku na tu výslednou fotografii tak, aby se z ní nic neořízlo, akorát když není správný poměr stran, tak na jedné straně budou bílé pruhy, s tím tam jdu zítra, tak uvidím, co z toho vyleze. Bohužel nevím, co myslí tím optomální a klasická. Zuhur - s takovou vel. si můžeš vzít cokoliv ;-) Brni - jojo, mají slevu, ale jen do pátku.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur, podle té fotky mi ta postava přišla jako moje, ale já jsem vyšší mám 170cm, velikost tak 38. Já si širší sukni zkusila a necítila jsem se, takže jsem pak šla po šatech, co jsou uzké i trochu přes boky a rozšiřují se třeba až do půlky zadku. Blani, jsou tam vždy dvě možnosti. Já to chtěla dát do fotolabu, ale je mi to celkem jedno. Budu vyvolávat asi jen 20 fotek, takže na cenu nemusím tolik koukat.
Odpovědět
Tak jo moc děkuju a už dnes od počítače definitivně mizím - zítra dám vědět jak jsem dopadla.
Odpovědět
makemebabies.com :-D zaregistrujte se, ho´dte tam foto manžela a sebe a uvidíte jaký budete mít děti :-D my s etady chlámeme,protože máme stejnou jak holčičku,tak chlapečka , a pokaždé to jinalk ukáže :-D
Odpovědět
Peti: my to zkoušely v roce 2009 a když dáš různé fotky, tak velmi brzy máš stejné děti, jako někdo jiný, mají tam tak 30 fotek a dost... ;-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur, taky pořád řeším stejnou noční můru, že svatba bude pro hosty nuda a že po večeři to zabalí a půjdou domů :-S . Tak mi pak mamka, přítel i svědkyně říkají, ať to neřeším, že svatba je hlavně pro nás dva a že si to máme hlavně my dva užít. Lehko se to řekne, že? ;-)
Odpovědět
natrix :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?